Niezwykły krąg w zbożu w kształcie siedmioramiennej gwiazdy!

Kategorie: 

Źródło: Nick Bull

Sezon na kręgi w zbożu rozpoczął się już jakiś czas temu, a kolejne nowe formacje pojawiają się średnio co kilka dni. Jedna z bardziej interesujących formacji tego typu, pojawiła się niedawno na polu w Ackling Dyke w Wielkiej Brytanii.

Piktogram powstał w nocy z 3 na 4 czerwca bieżącego roku. Sądząc po zdjęciach udostępnianych przez grupę Crop Circle Connector, jest to obraz siedmioramiennej gwiazdy wpisanej w okrąg z mniejszymi okręgami stworzonymi równolegle do wierzchołków gwiazdy. Nie wykluczone, że symbol może być wzorowany na starożytnej gwieździe Magów zwanej czasem gwiazdą Babilonu. W orginalnym znaczeniu, poszczególne znaki symbolizowały poszczególne ciała niebieskie układu słonecznego takie jak Słońce, Księżyca, Marsa, Merkurego, Jowisza, Wenus i Saturna.

Interpretatorzy kręgów w zbożu zwracaja jednak uwagę na liczne alternatywne możliwości, które skupiają się na wskazanej w tym piktogramie liczbie 7. W biblii, cyfra ta jest ukazywana jako idealna co objawia się między innymi w długości tygodnia, okresie tworzenia świata czy wreszcie słynnych trąbach apokalipsy brzmiących dzięki siódemce aniołów. Jak więc widzicie, na ten moment, interpretacja tego piktogramu pozostaje mocno dyskusyjna.

Bazując na fotografiach i nagraniach z miejsca zdarzenia, trudno byłoby określić kto jest odpowiedzialny za stworzenie tych regularnych kształtów lub co miał on na myśli podczas ich tworzenia. Biorąc pod uwagę z jak skomplikowaną formacją mamy tutaj doczynienia, najprawdopodobniej nie wykonano jej czymś tak prymitywnym jak deska przyczepiona do sznurka. Nie oznacza to oczywiście, że formacja powstała za sprawą działalności obcych, ale stworzenie tak skomplikowanej geometrycznej struktury i to pod osłoną nocy, jest czymś bez wątpienia interesującym.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika 144

Głupcy zawróćcie  bo nie

Głupcy zawróćcie  bo nie wiecie co czynicie i dokąd zmierzacie. Tzw: Kosmici, Obcy, Ufo to demony, upadłe anioły, czuwający nieba. Każdy kto atakuje św. Kościół Apostolski i przyczynia się do jego upadku jest sługą szatana i antychrystem. Jak faryzeusze odtrącacie jedyną drogę i prawdę i sprowadzacie na nasz świat zagładę która jest już blisko. Przewrotni jak Babilończycy. Nasienie i sługi szatana które wraz z nim rozlały się po ziemi tworząc odłamy różnych religi i wierzeń. Tak was zwiódł smok pradawny i wąż co zjada samego siebie z pokolenia na pokolenie.

Portret użytkownika Kmieciu

Bredzisz świrze i obrażasz

Bredzisz świrze i obrażasz nas! Niech cię za to Ma Ryja Wiekuiście Niepor*chana j*bnie pierunem bez ten gupi łeb, a co do kościotrupa apostrofskiego to im prędzej się zapadnie pod ciężarem swoich wielowiekowych zbrodni popełnionych dla urojonych boziów, tym lepiej dla całej ludzkości! Paszoł w buraki, a nie trollować po internetach - grzech masz, toć Internet to Szatan, bo tam porno majo i nieświnte strony, np. InneMedium...!

 

Portret użytkownika Viktor Vektor

A grupa crop circle connector

A grupa crop circle connector zawsze jest na drugi dzien rano by zrobic foty. A pol w UK jest napewno tysiace jak nie wiecej. Coroczna ustawka, siedza cala zime w domach i ukladaja wzory na sezon letni ot cala prawda.

Portret użytkownika Basia

Teraz, kiedy prawie wszyscy

Teraz, kiedy prawie wszyscy mają przy sobie telefony komórkowe i nagrywają wszystko i wszystkich, o różnych porach dnia i nocy, jest co najmniej dziwne, że nikt jeszcze nie nagrał, jak i kto tworzy po nocy dziwne wzory i niszczy chłopom uprawy  ..........

Strony

Skomentuj