Niezwykły krąg w zbożu w kształcie siedmioramiennej gwiazdy!

Kategorie: 

Źródło: Nick Bull

Sezon na kręgi w zbożu rozpoczął się już jakiś czas temu, a kolejne nowe formacje pojawiają się średnio co kilka dni. Jedna z bardziej interesujących formacji tego typu, pojawiła się niedawno na polu w Ackling Dyke w Wielkiej Brytanii.

Piktogram powstał w nocy z 3 na 4 czerwca bieżącego roku. Sądząc po zdjęciach udostępnianych przez grupę Crop Circle Connector, jest to obraz siedmioramiennej gwiazdy wpisanej w okrąg z mniejszymi okręgami stworzonymi równolegle do wierzchołków gwiazdy. Nie wykluczone, że symbol może być wzorowany na starożytnej gwieździe Magów zwanej czasem gwiazdą Babilonu. W orginalnym znaczeniu, poszczególne znaki symbolizowały poszczególne ciała niebieskie układu słonecznego takie jak Słońce, Księżyca, Marsa, Merkurego, Jowisza, Wenus i Saturna.

Interpretatorzy kręgów w zbożu zwracaja jednak uwagę na liczne alternatywne możliwości, które skupiają się na wskazanej w tym piktogramie liczbie 7. W biblii, cyfra ta jest ukazywana jako idealna co objawia się między innymi w długości tygodnia, okresie tworzenia świata czy wreszcie słynnych trąbach apokalipsy brzmiących dzięki siódemce aniołów. Jak więc widzicie, na ten moment, interpretacja tego piktogramu pozostaje mocno dyskusyjna.

Bazując na fotografiach i nagraniach z miejsca zdarzenia, trudno byłoby określić kto jest odpowiedzialny za stworzenie tych regularnych kształtów lub co miał on na myśli podczas ich tworzenia. Biorąc pod uwagę z jak skomplikowaną formacją mamy tutaj doczynienia, najprawdopodobniej nie wykonano jej czymś tak prymitywnym jak deska przyczepiona do sznurka. Nie oznacza to oczywiście, że formacja powstała za sprawą działalności obcych, ale stworzenie tak skomplikowanej geometrycznej struktury i to pod osłoną nocy, jest czymś bez wątpienia interesującym.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Oj tam, oj tam, to tylko ONI

Oj tam, oj tam, to tylko ONI (UFO-elfy i GMO Nefilimy z ósmego wymiaru duchowego trzeciej gęstości materialnej) sygnalizują kolejne "uszczęśliwianie" ludzkości... Najpierw żydokomuna szalała z 5-ramienną gwiazdą, potem żydosyjonazizm z 6-ramienną, a teraz pora na żydoreptilian vel UFOjudków z 7-ramienną (strach pomyśleć, co ci wymyślą, patrząc na "zasługi" poprzednich kolędników z gwiazdkami Sad ), a potem przyjdą kolejni magowie z 8-ramienną (i pewnie z kolejną odsłoną bajki dla naiwnych o najwyraźniej mało cnotliwej dziewicy co jakiemuś boziu porodziła zwabiciela, i on bedzie z uczniamy nas od diaboła ratował, tylko trzeba być posłusznym niewolnikiem, dużo cierpieć i się modlić, i broń Boże nic w życiu nie mieć, bo tylko w niebiesiechu wolno coś mieć, inaczej się nie wciśnie do d*py wielbłąda niebieskiego). Wtedy rzeczywistość Ziemi się zresetuje do Dysku na wielkim żółwiu A'Tuinie, gdzie tydzień trwa 8 dni, a oktagram jest magicznym symbolem, jak to dawno przewidział wielki mędrzec i prorok (baczność!) sir T. Pratchett (spocznij!) w swoich Świętych Pismach Discworldu Blum 3 . Tym samym popaprańcy od tentego jehowatego będą mieć swój Armageddon, popaprańcy od duszków świetnych i maryjów apostolskich swoją Apokalipsę, i nawet płaskomózdzy płaskoziemcy prawdopodobnie wyelce radować się będą Blum 3 . Na wieki wieków cement!

 

Portret użytkownika 144

Głupcy zawróćcie  bo nie

Głupcy zawróćcie  bo nie wiecie co czynicie i dokąd zmierzacie. Tzw: Kosmici, Obcy, Ufo to demony, upadłe anioły, czuwający nieba. Każdy kto atakuje św. Kościół Apostolski i przyczynia się do jego upadku jest sługą szatana i antychrystem. Jak faryzeusze odtrącacie jedyną drogę i prawdę i sprowadzacie na nasz świat zagładę która jest już blisko. Przewrotni jak Babilończycy. Nasienie i sługi szatana które wraz z nim rozlały się po ziemi tworząc odłamy różnych religi i wierzeń. Tak was zwiódł smok pradawny i wąż co zjada samego siebie z pokolenia na pokolenie.

Portret użytkownika Kmieciu

Bredzisz świrze i obrażasz

Bredzisz świrze i obrażasz nas! Niech cię za to Ma Ryja Wiekuiście Niepor*chana j*bnie pierunem bez ten gupi łeb, a co do kościotrupa apostrofskiego to im prędzej się zapadnie pod ciężarem swoich wielowiekowych zbrodni popełnionych dla urojonych boziów, tym lepiej dla całej ludzkości! Paszoł w buraki, a nie trollować po internetach - grzech masz, toć Internet to Szatan, bo tam porno majo i nieświnte strony, np. InneMedium...!

 

Portret użytkownika baca

ten twój waż pradawny który

ten twój waż pradawny który zjada samego siebie musiał zacząć od dupy... powiedz mi ciemniaczkowi nie wtajemniczonemu w twoje prawdy objawione czym sra ten wąż który się samym sobą żywi i zaczyna ucztę od własnej dupy?

Portret użytkownika Viktor Vektor

A grupa crop circle connector

A grupa crop circle connector zawsze jest na drugi dzien rano by zrobic foty. A pol w UK jest napewno tysiace jak nie wiecej. Coroczna ustawka, siedza cala zime w domach i ukladaja wzory na sezon letni ot cala prawda.

Portret użytkownika Basia

Teraz, kiedy prawie wszyscy

Teraz, kiedy prawie wszyscy mają przy sobie telefony komórkowe i nagrywają wszystko i wszystkich, o różnych porach dnia i nocy, jest co najmniej dziwne, że nikt jeszcze nie nagrał, jak i kto tworzy po nocy dziwne wzory i niszczy chłopom uprawy  ..........

Portret użytkownika Kmieciu

Prędzej to drugie - w

Prędzej to drugie - w pierwszym przypadku po pierwszej wzmiance, że w okolicy po zbożu szaleją, czaiłby się po nocy na polu z sąsiadem, szwagrem, kowalem i sołtysem, żeby ew. "stonkę" profilaktycznie widłami potraktować...

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Kmieciu

Tak to tylko w ZSRR można

Tak to tylko w ZSRR można było, stąd i cropcirclesów za wiele tam nie widywano Blum 3 - "Moskiewska agencja prasowa podała, że reakcyjne UFOjudki z imperialistycznego Kosmosu zaatakowały spokojnie pracujący na polu kołchozu kombajn zbożowy. Kombajn odpowiedział celną serią z wszystkich dział, włączył silniki rakietowe i odleciał." Blum 3

 

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Q

"linie pomocnicze" - ja prdl

"linie pomocnicze" - ja prdl <facepalm>... jakbys byl kiedys na wiosce, czy na gospodarstwie w ogole, to wiedzialbys, ze to nie zadne linie pomocnicze, tylko slady po kolach ciagnika, ktory nawozy natryskuje za pomoca takiej maszyny, ktora rozklada sie niby "skrzydla" za nim, szeroko na boki, ale jak sie jest ograniczonym, to sie nie wie i pisze sie kurrr%&# glupoty, nie pozdrawiam

Portret użytkownika baca

to są linie pomocnicze -

to są linie pomocnicze - pomagają traktorzyście nie zgubić sie w burakach, życie albo owsie - owies jest najbardziej niebezpieczny bo załóca działanie kompasu - nawet ufo nie może dzieki temu nigdy dolecieć do miasta i zawsze spada w Anglii na jakimś polu

Portret użytkownika Kmieciu

Owies załóca działanie

Owies załóca działanie kompasu - szczególnie po pijaku - ale nie jest najbardziej niebezpieczny Wink . Najbardziej niebezpieczne są jednak buraki, szczególnie w stadzie - mogą wtedy niezły wpierd*l spuścić Blum 3 .
 

 

Skomentuj