Niezwykły krąg w zbożu w kształcie siedmioramiennej gwiazdy!

Kategorie: 

Źródło: Nick Bull

Sezon na kręgi w zbożu rozpoczął się już jakiś czas temu, a kolejne nowe formacje pojawiają się średnio co kilka dni. Jedna z bardziej interesujących formacji tego typu, pojawiła się niedawno na polu w Ackling Dyke w Wielkiej Brytanii.

Piktogram powstał w nocy z 3 na 4 czerwca bieżącego roku. Sądząc po zdjęciach udostępnianych przez grupę Crop Circle Connector, jest to obraz siedmioramiennej gwiazdy wpisanej w okrąg z mniejszymi okręgami stworzonymi równolegle do wierzchołków gwiazdy. Nie wykluczone, że symbol może być wzorowany na starożytnej gwieździe Magów zwanej czasem gwiazdą Babilonu. W orginalnym znaczeniu, poszczególne znaki symbolizowały poszczególne ciała niebieskie układu słonecznego takie jak Słońce, Księżyca, Marsa, Merkurego, Jowisza, Wenus i Saturna.

Interpretatorzy kręgów w zbożu zwracaja jednak uwagę na liczne alternatywne możliwości, które skupiają się na wskazanej w tym piktogramie liczbie 7. W biblii, cyfra ta jest ukazywana jako idealna co objawia się między innymi w długości tygodnia, okresie tworzenia świata czy wreszcie słynnych trąbach apokalipsy brzmiących dzięki siódemce aniołów. Jak więc widzicie, na ten moment, interpretacja tego piktogramu pozostaje mocno dyskusyjna.

Bazując na fotografiach i nagraniach z miejsca zdarzenia, trudno byłoby określić kto jest odpowiedzialny za stworzenie tych regularnych kształtów lub co miał on na myśli podczas ich tworzenia. Biorąc pod uwagę z jak skomplikowaną formacją mamy tutaj doczynienia, najprawdopodobniej nie wykonano jej czymś tak prymitywnym jak deska przyczepiona do sznurka. Nie oznacza to oczywiście, że formacja powstała za sprawą działalności obcych, ale stworzenie tak skomplikowanej geometrycznej struktury i to pod osłoną nocy, jest czymś bez wątpienia interesującym.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Oj tam, oj tam, to tylko ONI

Oj tam, oj tam, to tylko ONI (UFO-elfy i GMO Nefilimy z ósmego wymiaru duchowego trzeciej gęstości materialnej) sygnalizują kolejne "uszczęśliwianie" ludzkości... Najpierw żydokomuna szalała z 5-ramienną gwiazdą, potem żydosyjonazizm z 6-ramienną, a teraz pora na żydoreptilian vel UFOjudków z 7-ramienną (strach pomyśleć, co ci wymyślą, patrząc na "zasługi" poprzednich kolędników z gwiazdkami Sad ), a potem przyjdą kolejni magowie z 8-ramienną (i pewnie z kolejną odsłoną bajki dla naiwnych o najwyraźniej mało cnotliwej dziewicy co jakiemuś boziu porodziła zwabiciela, i on bedzie z uczniamy nas od diaboła ratował, tylko trzeba być posłusznym niewolnikiem, dużo cierpieć i się modlić, i broń Boże nic w życiu nie mieć, bo tylko w niebiesiechu wolno coś mieć, inaczej się nie wciśnie do d*py wielbłąda niebieskiego). Wtedy rzeczywistość Ziemi się zresetuje do Dysku na wielkim żółwiu A'Tuinie, gdzie tydzień trwa 8 dni, a oktagram jest magicznym symbolem, jak to dawno przewidział wielki mędrzec i prorok (baczność!) sir T. Pratchett (spocznij!) w swoich Świętych Pismach Discworldu Blum 3 . Tym samym popaprańcy od tentego jehowatego będą mieć swój Armageddon, popaprańcy od duszków świetnych i maryjów apostolskich swoją Apokalipsę, i nawet płaskomózdzy płaskoziemcy prawdopodobnie wyelce radować się będą Blum 3 . Na wieki wieków cement!

 

Strony

Skomentuj