Niezwykły NOL został sfotografowany na niebie nad Australią

Kategorie: 

Źródło: Philip Mantle

Dwa zdjęcia zdumiewającego okrągłego i metalicznego obiektu zostały uchwycone przez Roy’a i Ralpha Keane’a z Melbourne w Australii. Ojciec i syn wysłali zdjęcie NOLa do brytyjskiego ufologa Philipa Mantle’a gdzie wywołało ono masę spekulacji.

Opis zdjęć brzmiał następująco:

„Pierwsze zdjęcie zostało zrobione w pośpiechu, około godziny 13, z użyciem nieprawidłowego ustawienia światła. Drugie zdjęcie zostało wykonane około 13:30, po odpowiednim ustawieniu aparatu, jednak wtedy pogoda znacznie się poprawiła. Obiekty poruszały się w prawo od nas, jednak po zrobieniu zdjęć wydawały się lekko unosić i odbijać w lewo, aż zniknęły za drzewami.”

 

Wspomniany wcześniej ufolog jest bardzo optymistyczny jeśli chodzi o kwestię fotografii. Jak sam stwierdził:

 „Zdjęcia NOLi, które są warte dalszego zbadania trafiają się dość rzadko, jednak ten przypadek jest bardzo ciekawy.”

Ekspert zbadał zdjęcia pod kątem manipulacji, jednak nie odnalazł on żadnej ewidentnej ingerencji w fotografię.

Mężczyzna wspomniał również na temat kilku interesujących elementów całego zdarzenia zawartych na fotografii:

 „Wygląda to na metaliczne ciało stałe, które odbija promienie słoneczne. Ze względu na dużą prędkość migawki w aparacie, obiekt mogł poruszać się z dużą prędkością, jednak na zdjęciu nie będzie on rozmazany.”

Philip Mantle planuje opowiedzieć dokładnej o tej i wielu innych sprawach dotyczących NOLi na konferencji Outer Limits Magazine UFO w Hull 9 września.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Z pewnych raportów może

Z pewnych raportów może wynikać, że te istoty by przenikać do naszego wymiaru muszą chwilowo "wchodzić" w ciała specjalnie do tego stworzone, a które określiłem jako "ufo surogatów". Gdy to zrobią mogą przybywać do tego wymiaru 'materialnie', co było trochę opisane w tekście "Żyjmy póki jesteśmy prawdziwi (zanim nie staniemy się podmieńcami)"

http://popotopie.blogspot.com/2015/09/zyjmy-poki-jestesmy-prawdziwi.html

To też jest w pewnym sensie zgodne z przekazem Biblii, gdzie jakaś grupa tych istot "weszła" w świnie. Tajemnica przybywania tych istot może być także związana z zagadką "Drugiego Nieba" i stworzeń które są oszalałe na punkcie rozmnażania i seksu ! To też prowadzi do wielu dziwnych zdarzeń z historii Polski, która swój największy moment przeżywała gdy Jan III Sobieski rozbił w pył zaraze islamską ! O tym jest ten film, zapraszam !

Sensacyjna i prawdziwa historia Polski - doktor Krajski

https://www.youtube.com/watch?v=xjiyvrTAJq8

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Earsringer

Piękny spodek. Interesujące

Piękny spodek. Interesujące jest jego klasyczny kształt z kopułą, o dużo mniejszej średni niż fundament talerza. Wybór takiego rozwiązania raczej nie sprzyja podróżom międzygwiezdnym, chyba że należy on do większego statku "matki". Ciekawe czy mufon klasyfikuje te obiekty pod względem kształtu. Przy dużej ilości obserwacji moglibyśmy poznać korelację między tymi obiektami. Szczęściarzem!:)

Skomentuj