Niezwykły obiekt uchwycony w pobliżu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Jak wiadomo na Ziemię dociera kilka oficjalnych przekazów z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Niektórzy ludzie śledzą transmisje nadawane w czasie rzeczywistym a ich celem jest wyszukiwanie rozmaitych anomalii. Zdarza się to bardzo często, że wypatrzy się coś niezwykłego. Zwykle wiele pozornie niewyjaśnionych obserwacji da się wyjaśnić stwierdzając, że są to zwykłe śmieci kosmiczne, ale nie jest tak tym razem.

 

Nagranie zostało zarejestrowane 17 marca i przedstawia duży obiekt podążający za stacją. Wygląda to tak jakby była to jakaś kapsuła transportowa zamierzająca dokonać dokowania. Jednak po chwili obiekt jednym dużym skokiem oddalił się od ISS a za moment zupełnie zniknął.

 

Dla niektórych badaczy jest to kolejny dowód na to, że ktoś interesuje się naszymi osiągnięciami w zakresie podboju kosmosu. Dla sceptyków pozostanie to jednak tylko nadinterpretacją oficjalnych nagrań spowodowaną niezrozumieniem specyfiki technologii kosmicznych.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Mógł bym  właściwie napisać

Mógł bym  właściwie napisać że to niezwykłe ale... na SpaceX to jest "nieco" za szybkie. Space X nie "skacze podprzestrzennie" o ile mi wiadomo.  Bardzo piękne i sugestywne te ujęcia tylko czy prawdziwe?.  Jest na tej, nazwijmy to "Vimanie" cień.   Jeśli jest ona materialna a nie demoniczna lub sfałszowana fotomontażem to ten cień na pierwszych ujęciach powinien być po lewej czyli odsłonecznej strony. Jest po słonecznej (tam gdzie powinien być co najwyżej półcień). Gdy obiekt się obraca (a może to kamera się obracała) cień obraca  się razem z obiektem ale propagacja promieni słonecznych kierunku nie zmienia... stawiam na piękny, poetycki wręcz HOAX czyli FAKE. To mógł być faktycznie SpaceX ale jego obraz został zmanipulowany.  Ktoś nam bardzo usilnie chce zasugerować że "Oni już tu są".

Portret użytkownika Gościu

Dziwne skoro to jest nagranie

Dziwne skoro to jest nagranie live ze ISS to gdzie zegar z czasem i data. Moim zdaniem marna przeróbka. Ucięty kawałek filmu z dokowania. Natomiast podczas oddalania się kapsuły filmik przyspieszony.

Portret użytkownika alteranin1

Ludzie, za chwilkę was

Ludzie, za chwilkę was uspokoje - w niedziele wystartowała misja z ładunkiem do ISS, a data nagrania się zgadza. SpaceX dostarczyło jedzenie i inne graty, a wy UFO widzicie...

Portret użytkownika zibi1973

Ostatnio był temat o tym  że

Ostatnio był temat o tym  że odkryto podłużne czaszki,wszyscy myśleliśmy że wyginęli a jednak nie do końca wyginęli i  wygląda że mają się dobrze w  kosmosie,patrzałem trochę na rozbłyski i natrafiłem na coś interesującego pokaże pierwsze zdjęcie bez zaznaczenia w którym miejscu myślę że byście mieli ciężko rozpoznać a do tego jest jeszcze druga postać bokiem ustawiona,można powiedzieć że są mądrzejsi od ludzi i nie na darmo mieli większe czaszki.

Pisarz nigdy nie powinien tak wyczerpywać przedmiotu, aby czytelnikowi nie pozostało nic do myślenia ...
 
Charles Montesquieu     Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Pisarz nigdy nie powinien tak wyczerpywać przedmiotu, aby czytelnikowi nie pozostało nic do myślenia ...
 
Charles Montesquieu     Smile

Portret użytkownika GROTTESCA

zibi ...  tylko  błagam nie

zibi ...  tylko  błagam nie obraź  się  jakkolwiek by to nie zabrzmiało ...   pytam się  czy Ty jesteś naprawdę rocznik  1973 ?  - jak wnoszę z opisu twego aviego ...
 
dobra do tematu   obrazek do góry nogami , choć w kosmosie nie ma pojęcia  do  góry nogami Smile - jednak gratuluję Ci że patrzysz na świat , i kosmos innymi oczyma - masz  bystrość spojrzenia ... świadczy to o twej wyobraźni  i marzycielstwie -  i jesteś dlatego wartościowym gościem ! między  innymi  ... no to tyle 
 
ja niestety  widzę tu  tylko  mgławicę ....  chyba ?

Pisarz nigdy nie powinien tak wyczerpywać przedmiotu, aby czytelnikowi nie pozostało nic do myślenia ...
 
Charles Montesquieu     Smile

Portret użytkownika GROTTESCA

WITAM Adminie  bardzo dobry 

WITAM
Adminie  bardzo dobry  temacik ... tylko za  krótki  do dyskusji ...   no , a nie tam jakieś podróże kulinarne i
złodziejskie  igraszki  pod  piramidą  z  spróchniałym sfinksem na szczycie ...
 
gdybyś miał coś  z nowości  - link ...  to ja poproszę  objaw się swoją dobrocią  ... bo ja nudzę się teraz... zjechałem cały net , i ciężko o coś   fajnego , nowego , świeżego .... Smile
 
 

Pisarz nigdy nie powinien tak wyczerpywać przedmiotu, aby czytelnikowi nie pozostało nic do myślenia ...
 
Charles Montesquieu     Smile

Portret użytkownika Homo sapiens

Tak biorąc Pod uwagę to co

Tak biorąc Pod uwagę to co się dzieje z europą homoseksualistów oraz z Rosją antypedalską to, Rosja z jej problemami stała się ostoją normalności. Uchwaliła anty pedalskie ustawy, zablokowała parady zboczeńców, co to niszczą dzieci przez zboczone zachowanie i ich nauki zboczeńskie Gender, broni swojej gospodarki przed grabieżą i dba o czystość genetyczną swoich upraw zakazując wprowadzania rakotwórczych upraw GMO! Do tego zdaje się, że zabroniła latać opryskiwaczom chemtrails nad krajem Putina! Ochrania chrześcijaństwo prawosławne i je wspiera w przeciwieństwie do europy antychrześcijańskiej. Nie stosuje urzedowego uśmiercania dzieci nienarodzonych oraz nie morduje staruszków. Czy wam się zdaje tak jak mi, że Rosja jest obecnie obrońcą normalności? Właściwie to powinniśmy chyba trzymać kciuki za Putina by obronił świat przed ufo manipulacją GMO, oraz ich pederastyczną ideologią narzucaną nomalnym ludziom pragnącym kochać swoje rodziny i być kobietą i mężczyzną takimi jak ich stworzył Bóg Miłosierny, Stwórca galaktyk oraz istot żywych z ich środowiskiem naturalnym a nie skażonym genetycznie przez ufo istoty!

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika trzcina_1

homoś nie obraź się ale czy

homoś nie obraź się ale czy Ty jesteś kobietą żeby decydować o ich ciele... 
ja podchodzę do tego że to każdego indywidualna sprawa, bo ja niechcę żeby mi ktoś narzucał co mam robić ze swoim ciałem... to moje sumienie a nie rządu???
a widziałeś kiedyś człowieka modlącego się o śmierć... bo kilka razy dziennie mdleje z bólu i itak wie że umrze, to tylko kwestia czasu ( bo niema lekarstwa na coś tam ) a lekarze też rozkładają ręce, chciał byś tak egzystować czy wolał byś śmierć???

Portret użytkownika Rave

Dziecko w łonie matki, to nie

Dziecko w łonie matki, to nie jej ciało. Decydować nie można o czyiś organach itp. ale nie o młodym człowieku i jego śmierci, tylko dlatego że matce jest z tym niewygodnie i uważa to za chorobę i tasiemca, do wycięcia. Co innego gdy ciąża zagraża matce, ale gdy wszystko jest okay, dlaczego matka ma decydować o życiu drugiego człowieka?! Jesli tak ma być, to ja tez mam prawo zadecydować o życiu i śmierci tej wyrodnej matki, proste.

Portret użytkownika RH+

Trzcinko, każdego czeka

Trzcinko, każdego czeka śmierć. 
Zapytałaś może te kobiety, dlaczego nie chcą mieć dzieci? 
Najczęstszą przyczyną jest jednak brak możliwości ekonomicznych do wychowania kolejnego dziecka. Więc może zamiast zabijać płody- stwórzmy kobietom warunki do bycia matkami i bezpieczny byt ich dzieciom. 
Nie dziwne- w kraju, gdzie ponad 1/3 dzieci dostaje mięso do zjedzenia żadziej, niż 1 raz w tygodniu - że ludzie myślący nie chcą mieć dzieci. Ale problemem jest nie zakaz aborcji - problemem jest katastrofalna sytuacja kobiet, matek i ich dzieci. 
Co do lekarstwa na wszystko i na nic i co do tego, że czeka go śmierć - zapytam tylko  - kogo chcesz wrobić w mordowanie? Jeszcze może uczynić to obowiązkiem lekarza, wbrew sumieniu, logice, etyce zawodowej i zwykłej ludzkiej moralności - bo ty nie chcesz decydować. 
Więc nie decyduj za innych. 
Dozwolenie na eutanazję i na aborcje spowoduje, że ktoś będzie to musiał wykonywać - kogo do tego przymusisz? 

Portret użytkownika GROTTESCA

          WITAM    RH+...

 
        WITAM

   RH+... (zakładam że jesteś kobietą ), jesteś ...?  Smile
 
   Widzisz wyobraź sobie że jest piękny wiosenny dzionek ,idziesz ulicą szybciutko szpileczki o chodniczek tuk tuk tuk .... nagle widzisz faceta , jest taki że Ci majtki się spieniły ... podchodzisz  i zrywasz go sobie jak jabłuszko , a co jesteś przecież taka :
zadbana , zgrabna , piękna taka... pachnąca świeżym siankiem  Smile  . Fajnie jest kochacie się - zapada decyzja robicie sobie dzidziusia ... masz piękny brzuszek (6 miesiący) , Ty będziesz mamusią  a Twoje jabłuszko tatusiem . Poranek ... wstajesz , jesz śniadanko i idziesz z brzusiem na spacerek ... wspaniałe  lato , wszystko pachnie idziesz ... nagle jakiś  s.......syn  zza zakrętu  w lśniącym BMW  wpada na Twój brzusio, i .... jest :
 
krew, ból , płacz , rozpacz , walka , walka  - ty walczysz  . Udało się  jesteś istniejesz  ono nie miało szansy Sad  , jest coś jeszcze  leżysz nie  ruszasz się  Ty Ty Ty , nie możesz się poruszyć, nie możesz nic powiedzieć - ale za to słyszysz :
 
- niech pan weźmie się w garść da pan radę , a jak nie to jest przecierz hospicjum - lekarz wychodzi zostajecie sami .
 
   Widzisz swoje jabłuszko ... on podchodzi do Ciebie patrzy , Ty płaczesz ... on nie wie co robić  ... zagląda Ci pod kordłę, z zapłakanymi oczyma ,i wyciąga z pod kołdry basen - musi go opróżnić , bo właśnie Zrobiłaś siusiu - patrzy na Ciebie , a potem na  Twój  mocz jednocześnie wylewając go ....
 
   Wtedy  wpada Ci myśl do głowy , k...wa jaka głupia byłam jak był ten ogólnopolski plebiscyt co to chcieli  eutanazję zalegalizować , a wtedy  modliłam się do  Boga żeby im się nie udało sforsować  tego projektu ...  i leżysz ... nic nie możesz zrobić ( to tekst do wyborców )
 
         PRZEPRASZAM ... ŻE CIĘ OBRAZIŁEM , BO PEWNIE OBRAZIŁEM ... ALE WIDZISZ JA UWAŻAM ŻE BÓG NAS  K.....WSKO  MOCNO KOCHA ,TAK KOCHA ŻE NIE CHCIAŁBY ŻEBY KTOKOLWIEK Z NAS CIERPIAŁ !!!
 
                 JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM  - BEZ OBRAZY Smile
 
 
 
 
 

Pisarz nigdy nie powinien tak wyczerpywać przedmiotu, aby czytelnikowi nie pozostało nic do myślenia ...
 
Charles Montesquieu     Smile

Portret użytkownika trzcina_1

widzisz ja mam inne podejście

widzisz ja mam inne podejście do tego... uważam że każdy ma prawo decydować o swoim ciele... bo to jest tylko i wyłącznie jego sprawa i on za to odpowiada w pełnej świadomości bo każdy posiada sumienie... a do zrobienia eutanazji ktoś napewno by się znalazl... tak jak kiedyś byli kaci , tak teraz mogli by wymyślić nowy zawód tylko bardziej chumanitarny...

Portret użytkownika GROTTESCA

 Biorąc pod uwagę to co

 Biorąc pod uwagę to co napisałeś ... hm to chyba nie na temat ,  ale patrząc z boku na to co zbazgrałeś sądze że twoje głębokie przemyślenia -  (gdyby nagle okazały się  faktem ...  tu  i teraz ! ) . Byłyby nie lada frasunkiem dla  Ciebie i Tobie  podobnych ...  bo gdyby  dobrał się do władzy taki np . Ziobro , i kazał ci codziennie w szarym  mundurku  zapychać w pracy po 20h  - następnie dostałbyś  zupkę po pracy  czyt.: woda i  burak Smile , a na koniec gdybyś po tej zupce miał za  dużo  gazów ,i dla władzy  wydałby się to np. akt sabotażu  pt. gazowania  współpracowników  Smile , i wyłapał byś za obstrukcję na stojąco   np . 5 lat łagrów ??? -  to  tak kolokwialnie Smile  Smile  Smile ........... człowieku co z tobą  , ogarnij się Smile
ale Ty naprawdę  myślisz że jak by było tak ja  to  opisałeś,   to  by  lepiej  było  ??? ,  jeśli tak - to marny nasz los  POLSKO  Smile
 
p.s  wiem  ty masz przemyślany plan ...   w  tych łagrach  byś nas wszystkich nawrócił !!!
 
 

Pisarz nigdy nie powinien tak wyczerpywać przedmiotu, aby czytelnikowi nie pozostało nic do myślenia ...
 
Charles Montesquieu     Smile

Pisarz nigdy nie powinien tak wyczerpywać przedmiotu, aby czytelnikowi nie pozostało nic do myślenia ...
 
Charles Montesquieu     Smile

Portret użytkownika GROTTESCA

Ok ... Trzcineczko , widzisz

Ok ... Trzcineczko , widzisz niektórym całkiem dobrze wychodzi nawracanie tylko nie widzą psiesyny ,bólu,gwałtów dzieci , obracając majątkiem mega hard korowym - ale to nic ja trzymam bat przekonają się co to jest zimny chów

Pisarz nigdy nie powinien tak wyczerpywać przedmiotu, aby czytelnikowi nie pozostało nic do myślenia ...
 
Charles Montesquieu     Smile

Portret użytkownika baca

bardzo się cieszę Homoś że

bardzo się cieszę Homoś że uroczyście wygłosiłeś dla świata te oto powyższe oświadczenie -  znam teraz przynajmniej oficjalne stanowisko nie tylko pana Putina ale też środowiska zbulwersowanego zabraniem Czesławy z tapczana Mariana, w celu oczywiscie wyuzdanej prokreacji z szarakami -  bo wcześniej nie wiedzialem jaka jest opinia zwolenników tak zwaneego seksu farmerskiego - i to bardzo dobrze że wy Homo sapiensie nie popieracie pedalstwa w swojej sekcie, popieram... popieram i pochwalam...

Portret użytkownika karwo

Oj i Ty nazywasz siebie homo

Oj i Ty nazywasz siebie homo sapiens? Mam dla Ciebie propozycję - przeprowadź się do Moskwy, gdzie będziesz rządzony takimi pięknymi wartościami, sam zobaczysz na oczy jak nietolerancyjne myślenie ma wpływn na społeczeństwo i jak to pięknie jest żyć pod kochającymi objęciami Putina...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika kuzYn

Masz rację baron, cyfry są

Masz rację baron, cyfry są konieczne. Bez nich zera są tylko zerami, a razem tworzą kwoty Wink
Podpowiedz mi jak udało Ci sie otworzyć konto z samymi zerami, bo mnie się nigdy nie udało nawet z jednym. Biggrin
btw:  w powyższym komencie miało byc z sześcioma cyframi, przejęzyczenie  
 
 

 

Portret użytkownika stefanfspanialy

Cóż może sceptyk

Cóż może sceptyk ...gdy...wymiana żarówki stanowi dla niego , wręcz niewyobrażalny problem ( w lewo , a może w prawo , na wlaczonym zasilaniu , może na wylaczonym ) .To że trzymaja nas w niewiedzy i jak przysłowiowe zwierzątka w zoo , jest faktem oczywistym .Tylko jest jedno pytanie : Po co ?.....lub Dlaczego ?....ale na ten temat nie bede się wywodzi

Skomentuj