Niezwykły obiekt uchwycony w pobliżu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Jak wiadomo na Ziemię dociera kilka oficjalnych przekazów z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Niektórzy ludzie śledzą transmisje nadawane w czasie rzeczywistym a ich celem jest wyszukiwanie rozmaitych anomalii. Zdarza się to bardzo często, że wypatrzy się coś niezwykłego. Zwykle wiele pozornie niewyjaśnionych obserwacji da się wyjaśnić stwierdzając, że są to zwykłe śmieci kosmiczne, ale nie jest tak tym razem.

 

Nagranie zostało zarejestrowane 17 marca i przedstawia duży obiekt podążający za stacją. Wygląda to tak jakby była to jakaś kapsuła transportowa zamierzająca dokonać dokowania. Jednak po chwili obiekt jednym dużym skokiem oddalił się od ISS a za moment zupełnie zniknął.

 

Dla niektórych badaczy jest to kolejny dowód na to, że ktoś interesuje się naszymi osiągnięciami w zakresie podboju kosmosu. Dla sceptyków pozostanie to jednak tylko nadinterpretacją oficjalnych nagrań spowodowaną niezrozumieniem specyfiki technologii kosmicznych.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Mógł bym  właściwie napisać

Mógł bym  właściwie napisać że to niezwykłe ale... na SpaceX to jest "nieco" za szybkie. Space X nie "skacze podprzestrzennie" o ile mi wiadomo.  Bardzo piękne i sugestywne te ujęcia tylko czy prawdziwe?.  Jest na tej, nazwijmy to "Vimanie" cień.   Jeśli jest ona materialna a nie demoniczna lub sfałszowana fotomontażem to ten cień na pierwszych ujęciach powinien być po lewej czyli odsłonecznej strony. Jest po słonecznej (tam gdzie powinien być co najwyżej półcień). Gdy obiekt się obraca (a może to kamera się obracała) cień obraca  się razem z obiektem ale propagacja promieni słonecznych kierunku nie zmienia... stawiam na piękny, poetycki wręcz HOAX czyli FAKE. To mógł być faktycznie SpaceX ale jego obraz został zmanipulowany.  Ktoś nam bardzo usilnie chce zasugerować że "Oni już tu są".

Portret użytkownika Gościu

Dziwne skoro to jest nagranie

Dziwne skoro to jest nagranie live ze ISS to gdzie zegar z czasem i data. Moim zdaniem marna przeróbka. Ucięty kawałek filmu z dokowania. Natomiast podczas oddalania się kapsuły filmik przyspieszony.

Portret użytkownika alteranin1

Ludzie, za chwilkę was

Ludzie, za chwilkę was uspokoje - w niedziele wystartowała misja z ładunkiem do ISS, a data nagrania się zgadza. SpaceX dostarczyło jedzenie i inne graty, a wy UFO widzicie...

Portret użytkownika zibi1973

Ostatnio był temat o tym  że

[ibimage==20821==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]Ostatnio był temat o tym  że odkryto podłużne czaszki,wszyscy myśleliśmy że wyginęli a jednak nie do końca wyginęli i  wygląda że mają się dobrze w  kosmosie,patrzałem trochę na rozbłyski i natrafiłem na coś interesującego pokaże pierwsze zdjęcie bez zaznaczenia w którym miejscu myślę że byście mieli ciężko rozpoznać a do tego jest jeszcze druga postać bokiem ustawiona,można powiedzieć że są mądrzejsi od ludzi i nie na darmo mieli większe czaszki.

[ibimage==20820==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Strony

Skomentuj