Niezwykły obiekt został dostrzeżony na Antarktydzie!

Kategorie: 

Źródło: Google Earth

Bardzo ciekawe zjawisko świetlne zostało zaobserwowane przez jednego z użytkowników platformy Youtube o pseudonimie Conspiracy Depot. Zgodnie z jego interpretacją, mamy tu doczynienia z regularnym kształtem położonym na jednym z antarktycznych zboczy który zdaje się emitować światło.

Ta niezwykła anomalia została odnaleziona za pomocą aplikacji Google Earth. Nie wiadomo do końca z czym mamy tutaj doczynienia ponieważ dziwny obiekt może być zarówno zwyczajną skałą co i sztucznym obiektem odbijającym światło słoneczne lub nawet tworzącym własne. Pytanie brzmi, po co ktoś miałby instalować tego typu urządzenie w samym środku śnieżnej pustyni?

Patrząc na ten obiekt z lotu ptaka, trudno nie odnieść wrażenia iż w pewnym sensie przypomina on wrak jakiegoś pojazdu powietrznego. Nie oznacza to oczywiście że musimy mieć tutaj doczynienia z pozaziemskim pojazdem choć to wyjaśnienie jest zdecydowanie pierwszym jakie nasuwa się na myśl. Równie możliwe jest również to iż widzimy tutaj jakiś zaginiony samolot, który rozbił się na górzystych wzniesieniach Antarktydy i pozostał tam przez dłuższy okres czasu.

Niestety nie dysponujemy zdjęciami tego obszaru z ostanich lat, a najnowsze zdatne do użytku ujęcie pochodzi z października 2009 roku. Wobec tego, zweryfikowanie tego czym jest ów niezwykły obiekt lub czy nadal znajduje się w tym miejscu, może się okazać bardzo trudne. Jeśli nie zupełnie niemożliwe.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

A skąd wiadomo, że "się

A skąd wiadomo, że "się rozbił", a? By się było ono rozbiło by światłyma nie świeciło bo i reflektory poszłyby w drebiezgi. Wygląda proszę Szanownych Gości że ono lądowało ale we w całości, i przyświeca sobie niemało jakby czegoś we w zaspach szukało... Może kiedy lądowali klucze w śniegu potieriali...albo porządny, zrobiony ze stellitów otwieracz do satelitów?

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika .......................

pierwsze rysunki ufo

pierwsze rysunki ufo znaleziono na ścianach jaskiń sprzed 10 lub20 tys...lat............i cały czas pokazywały się...........starożytność średniowiecze i dzisiaj...........da vinci na obrazach malował je w miniaturze,,, w rumuńskich starych kościołach i na wszystkich kontynentach i we wzszystkich skupiskach ludzi..........wszędzie wyglądają podobnie...........nie było i nie jest to nagłośnione bo wtedy nie było telewizji i internetu((((((((dla hominidów oczywiście))))))))))ktoś gdzieś się tym zainteresował i troche powęszył............okazało się że przed 1 wojną i przed 2 wojną była wzmożona aktywność i ruchy tych ufuf...........podobnie jest teraz..........można by wysnuć wnioski że zanosi się na następną wojnę większą niż w syrii lub w egipcie.........można by pomyśleć że te ufufki powiedzmy rozpylają rozprowadzają jakieś energie energetyczne narkotyki po których zatraca się instykt samozachowawczy i wzrasta agresja i następuje wielkie bum.............pewnie gdyby prześledzono powiedzmy ostatnie 5 lub10 tys...lat to być może okazałoby się że przed każdą większą bitwą ufufki latały wkoło ziemi i były widoczne dla hominidów............być może te ufufki nie są przyjazne gatunkowi ludzkiemu,,,,,,,,,,,,mają pewnie wiele systemów kontroli ludzi((((((może należą do matrixa))))))))))a ich wzmożona aktywność to być może przyspieszanie pewnych wydarzeń negatywnych dla hominidów typu------wojna na wszystkich kontynentach-----------wszystkich tych pseudo-wielkich ruskuw,,ussraeluw i chinoluw łatwo skłócić i doprowadzić do konfrontacji........

Portret użytkownika Homo sapiens

Tajne ufonautyczne

Tajne ufonautyczne organizacje Vril działają ciągle, od czasów Hitlera nie przerywają łączności z ufonautami ! Ich celem jest mieszanie gatunków...

Zauważylicie państwo jedną ciekawą rzecz ? Wszystkie organizacje UFO, te polskie też, pragną skrycie, albo mniej skrycie uzyskać kontakt z UFOnautami i uzyskać od nich jakieś tajemnice ! To wszystko się powtarza od starożytności...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Moim zdaniem

Zweryfikowanie czym jest, nie

Zweryfikowanie czym jest, nie jest ani trudne, ani nie możliwe. Dookoła ziemi  lata iss z której leci stream z kilku kamer skierowanych na ziemie 24/h. Wystarczy poczekać i zaobaczyć na mapie kiedy poleci nad tym obszarem i oserwować. Aplikacja sie nazywa ISS On Live na androida lub na ios-a: ISS HD Live.

Skomentuj