Niezwykły orb zarejestrowany w północnej Kanadzie

Kategorie: 

Źródło: MUFON

Dwóch mężczyzn, ojciec i syn, wybrało się na polowanie w północnej Kanadzie. Mieli ze sobą fotopułapkę z obiektywem noktowizyjnym, która wykonuje trzy zdjęcia, kiedy wykryje ruch. Urządzenie przypadkiem zarejestrowało intrygujący obiekt nieznanego pochodzenia.

Aparat wykonał zdjęcie niezwykłych świateł widocznych na nocnym niebie. Na fotografii można zobaczyć, że obiekt znajduje się na wysokości nieco ponad drzewami i raczej nie był to Księżyc.

Światło było na tyle jasne, aby oświetlić las. Jak widać na zdjęciach blask był dość intensywny. Właściciele pułapki nie byli naocznymi świadkami tego zjawiska, jednak jeden z nich twierdzi, że kiedy w nocy na biwaku na chwilę się obudził, zwrócił uwagę na niezwykle jasne niebo jak na tę porę dnia. 

Obserwacja ze względu na ilość dowodów oraz relacje świadków jest warta głębszego zbadania. Przypadek został zgłoszony do analizy przez organizację MUFON i otrzymał numer 87060.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj