Niezwykły pokaz UFO nad Mińskiem

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W sieci pojawiło się kolejne niezwykłe nagranie rzekomo przedstawiające niezidentyfikowane obiekty latające. Tym razem obserwacji dokonano na Białorusi, w Mińsku. Na nocnym niebie pojawiły się jakieś światła, które następnie zaczęły wykonywać rozmaite ewolucje.

 

Nagranie zostało podobno wykonane 20 lutego bieżącego roku. Widać na nim coś, co na pierwszy rzut oka wygląda na gwiazdy. Po chwili okazuje się jednak, że te punkty świetlne zaczynają się przemieszczać w niezwykły sposób, czemu towarzyszą pełne wypowiedzi świadków.

 

Problem z takimi filmami polega na tym, że bardzo łatwo wykonać je w popularnych programach do obróbki wideo, na przykład Adobe After Effects, dlatego nawet jeśli ten film jest autentyczny można go łatwo zdyskredytować twierdząc, że coś podobnego można wygenerować za pomocą CGI.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Michu

Nie pamiętam, który to był

Nie pamiętam, który to był dokładnie rok 1998-9. Miejscowość na ółnocy Polski, Borne Sulinowo, spędzałem tam wakacje u moich śp. dziadków. Którejś nocy leżałem na przeciw okna na łóżku, zobaczyłem właśnie takie jasne białe kuliste swiatła. Były dwa, i poruszały sie tak samo jak na tym filmie, aż mnie dreszcz przeszył jak to oglądałem. Jak pamiętam, trwało to całkiem długo, kilka minut. Opowiedziałem następnego dnia całej rodzinie o tym, uśmiechali sie i zartowali, ale jestem pewien że ten kto by to samo zobaczył , wcale by sie nie smiał. Predkość i sposób poruszania sie , odrazu wykluczały wszystko co znamy na ziemi... Do tej pory jestem święcie przekonany ze widziałe UFO. teraz ten film, z Minska, widziałem to samo!

Portret użytkownika Trisagion

Właśnie jeden z podobnych

Właśnie jeden z podobnych obiektów zaobserwowałem kiedyś na nocnym niebie.Zaznaczam,że byłem trzeźwy i w pełni władz umysłowych :).Nigdy nie zapomnę z jaką prędkością się poruszał i jak był zwrotny...nie był to jednostajny ruch,tylko wielokątny.Obiekt zniknął rówmie szybko jak się pojawił.Nigdy tego nie zapomnę.Nigdy czegoś podobnego nie zaobserwowałem.To tutaj to pewnie fałszywka,ale jest najbliższe temu co widziałem.

Portret użytkownika El Koto

USA/Izrahell ma dużo nowych

USA/Izrahell ma dużo nowych fantastycznych dronów. Widocznie kogoś wtedy Samobójca odwiedzał i potrzebne było zabezpieczenie akcji z powietrza. U nas w piątek Samobójca przychodzi po Polaków. Poprzednio trafił z śmiertelnym skutkiem na tego organizatora rolniczych protestów, a w ten piątek nie udała się akcja z Dudu. Zobaczymy kogo odwiedzi w tym tygodniu.

Portret użytkownika Zizou

Ja ostatnio oglądałem

Ja ostatnio oglądałem dokument o takim gościu, co miał wielki wpływ na otaczającą go rzeczywistość. Wycwiczył się do tego stopnia, że jak jakiś typek do niego strzelał, to ten zatrzymał siłą woli wszystkie kule lecące w jego kierunku. Co najdziwniejsze, nazywał się Noe, ale był dużo młodszy od tego od arki, no i był chyba księgowym w jakiejś dużej firmie... Wierzę, że to prawdziwe ufo na tym filmie, a nie jakaś komputerowa grafika. W dobie dotykowych ekranów trudno byłoby palcem zrobić takie szczegóły...

Strony

Skomentuj