Niezwykły portal nad CERN w Genewie. Co oni tam robią?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W sieci pojawiło się zdumiewające nagranie przedstawiające coś, co zostało opisane jako portal nad Genewą, który powstał bezpośrednio nad miejscem gdzie prowadzone są eksperymenty fizyczne w największym akceleratorze cząstek na naszej planecie, zwanym Wielkim Zderzaczem Hadronów. O ile rzeczywiście zostało to tam nagrane w grudniu tego roku, zasadne wydaje się pytanie - co oni tam robią, że dochodzi do tak dziwacznych anomalii?

 

Wielki Zderzacz Hadronów zwany też LHC (Large Hadron Collider) to liczący 27 km pierścień z elektromagnesów, który jest zarządzany przez organizację CERN z siedzibą w Genewie. Znajdujące się w podziemnym tunelu urządzenie stworzono rzekomo w celu doświadczalnego potwierdzenia istnienia tak zwanej "boskiej cząsteczki", czyli bozonu cechującego Higgsa. Podobno udało się to już w 2012 roku, gdy LHC pracował jeszcze z połową dzisiejszej mocy.

 

Niektórzy sugerują, że praca tego urządzenia nie pozostaje bez wpływu na naszą planetę, a nawet ostrzegają, że przeprowadzane tam eksperymenty mogą doprowadzić do trudnego do przewidzenia kataklizmu. Gdy główny cel istnienia LHC został wypełniony, naukowcy obawiali się, że skończy się też finansowanie dalszych badań. Stało się jednak inaczej, pieniądze się znalazły, a przed fizykami postawiono nowe cele, między innymi zrozumienie czym jest ciemna materia, której istnienie wynika z obliczeń matematycznych.

Poza tym planowano kontynuowanie badań antymaterii. Naukowcy uważają, że zaraz po wielkim wybuchu, Wszechświat tworzyła równa ilość materii i antymaterii. Jednak ze względu na to, że żyjemy w świecie materialnym, naukowcy uznali, że musiały istnieć jakieś różnice we właściwościach materii i antymaterii tak, że ta druga została niemal natychmiast zniszczona.

 

W CERN już wcześniej stworzono niewielkie ilości antymaterii. W jednym z eksperymentów, badacze zebrali aż 309 atomów Anty-wodoru, ale uzyskana w ten sposób antymateria, została unicestwiona w błysku energii do którego doszło po nieuchronnym kontakcie z materią. Anty-wodór zniknął w całości po mniej więcej 17 minutach. Ponowne uruchomienie LHC pozwoliło naukowcom kontynuowanie badania unikalnych właściwości tej substancji.

Oprócz tego zapowiadano badania grawitacji i dodatkowych wymiarów czasoprzestrzeni. Naukowcy chcieli zrozumieć, dlaczego grawitacja jest tak różna od innych sił przyrody. Próbuje się tam potwierdzić hipotezę naukową, wedle której nie odczuwamy w pełni skutków grawitacji, ponieważ jest ona rozprowadzana w innych wymiarach. Rozważano też możliwość potwierdzenia istnienia wszechświatów równoległych.

Pozostaje pytanie - którą z tych tajemnic przyrody usiłowano rozwikłać gdy nad Genewą pojawiła się ta dziwaczna anomalia. Prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się tego oficjalnymi kanałami i na zawsze skazani będziemy na domysły. Oby tylko te dziwne eksperymenty nie skończyły się dla nas tragicznie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Wuwu

Parę dni temu pokazywano

Parę dni temu pokazywano filmik jak nad mińskiem na białorusi 5 obiektów płynnie, latało sobie nad miastem. To samo co na tym filmiku z białorusi, jest na tym filmiku tylko że to chyba 2 obiekty które zmieżają do centrum tego zawirowania chmury i znikają.. Ciekawe, może kosmici już są na naszej ziemi? Może coś złego się ma wydarzyć?

Portret użytkownika LOLO

przecież cern jest w okręgu

przecież cern jest w okręgu może to akcelerator wzbudza czasteczki powietrza ale jeżeli jest to głemboko sachowane  to musi być jakieś odzialywanie na poizome kwantowym ?? podczas zderzeania wytwarza sie jakaś niewidzalna siła promienioewanie falowe huj wie co????????
 

Portret użytkownika Weq

To by się nawet zgadzało, że

To by się nawet zgadzało, że zderzacz jest "gwiezdnymi wrotami" a kosmici tylko dozują nam nowinki naukowe, które znają od X lat bo są bardziej zaawansowani technicznie. Co drugi polityk to bio-kukiełka w rękach kosmitów, tej złej rasy. Na szczęście jest też dobra rasa, która nas chroni w pewnym zakresie.

Portret użytkownika MałpaMałpa

Boże widzisz i nie grzmisz...

Boże widzisz i nie grzmisz... Czasem czytając komentarze ,mam wrażenie , że najbardziej paranormalni na tej stronie są niektórzy goscie (Homo Sapiens chyle czoła twojemu turbo-obłędowi). Wolność słowa jest piekna bo ktoś może napisać w komentażu swoje urojenia a ktoś inny może to swobodnie skomentować.
Pozdro 600 pokój i miłość

Portret użytkownika Homo sapiens

Europa jaką znamy z

Europa jaką znamy z podręczników propagandy edukacyjnej 20 i 21 wieku jest przeszłością albo w ogóle nie istnieje. Kulturalno społeczna sytuacja USA wraz z tzw. 'euro kołchozem' zakończyła swój 'rozwój' na zbieraninie multi-kulti. Wiemy kto za tym wszystkim stoi i co chce zrobić by otworzyć bramę do innego wymiaru. Budują nową Wieżę Babel, nowe urządzenie innowymiarowe.
Wieża Cern - symbolika CERN, potral do innych wymiarow ?
https://www.youtube.com/watch?v=TiKbE1Y5mDQ

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Sarmata

Oj homosiu. sledze ten portal

Oj homosiu.
sledze ten portal od dawna. i tak sobie obserwuje twoje poczynania czasem nawet czytalem to co skleciles.
Nawet obenie jak cos krotkiego skrobniesz to zerkne.
 
I to co widze to chlopczyka miotajacego siew kolo tego swojego potopu o ktorym chyba wszyscy wiedza bo to fakt.
Juz sam nie  wies w jaki sposob glosic ta swoja teorie i przy okazji ten swoj blog, wszedzie wciskasz te swoje teoryje z blogiem. Kumam ze jestes omamiony gloszeniem swojej jedynej prawdy, ale tak bez obrazy..... nie rob tego tak nachalnie. wiem ze w twoich oczach masz wazna droge do przebbycia i glosisz jedyna prawde, ze jestes oswiecony i masz misje oswiecac innych.
 Jest tylko jeden problem, nauczasz o tych swoich ufo demonach przestrzegasz przed nimi i powiem ci ze tu masz troche racji , istnieja byty w przestrzeni kwantowej. tyle ze ty sam sluzysz takiemu bytowi , powolujesz sie na biblie jaka jedyny wyznacznik prawdziwej drogi. Lazisz po tym swiecie i swoja nie wiedza zatruwasz ludzi tymi swoimi racjami.
nie mam do ciebie pretensji bo jestes tak nawiedzony ta propaganda ze nigdy prawdy nie zakumasz.
i ok, zyj sobie z tym, lecz nie wciskaj tego szlamu innym.
 
masz pana jahwe, allaha , lucyfera, saturna, baala czy jak tam inaczej sie jeszcze wabi to go miej ale w samotnoci jak mozesz.
 

Portret użytkownika Marty McFly

Oczywiscie material video

Oczywiscie material video jest autentyczny vidac wyraznie obiekt UFO iotwarte przejscie miedzywymiarowe ONI dobrze wiedza co moglo sie wydazyc! No coz UFO przylecialo i zepsulo a taki byl fajny!

Portret użytkownika Alfik34

To mi wyglada na wrota do

To mi wyglada na wrota do innego wymiaru, oby ci naukowcy od siedmiu bolesci nie sprowadzili czegos lub kogos zlego na Ziemie, a tak przy okazji chce zyczyc adminom, moderatorom oraz wszystkim czytelnikom serwisu "Inne Medium" szampanskiego Sylwestra spedzonego w gronie rodziny i przyjaciol oraz wszystkiego najlepszego w Nowym 2016 Roku oraz kolejnych niezwykle ciekawych tematow zamieszczanych w serwisie "Inne Medium" Smile

Portret użytkownika ŚZWITT

18.03...31.12.15: Cyrk nie

18.03...31.12.15: Cyrk nie cyrk,ale NOSSS!:
   Centuria 4 czterowiersz 44
Uciekajcie, uciekajcie wszyscy z Genewy,
SATURN ze złota w żelazo obrócony,
Ci przeciw RAYPOZ wymordowali wszystkich,
Przed jego nadejściem znaki nieba ukażą się.
 
 A co TAM...TAM...na Biegu:NIE(!!!) SatuRNA? 6-cio...P.A.K ??? =4x7=77-77??? 77 "="27...
 
Żelazo=? BROŃ=WWWar World Z ETb...?????????????????????????????????????????????
Ps: Lee: dzInf.Ś-Znasz PROgrammm TV?
===========================
Rok 2016...ROK D...eY:N...ATURRY!?ny...(???Nocnik i takie TAM...TA"M"!!!)
 
   

Portret użytkownika Normin

Witaj Zenuś i powiedz jak to

Witaj Zenuś i powiedz jak to jest, że Ty przynosisz im najpiękniejsze PRAWDY OBJAWIONE, a oni napieprzają
minusikami jeszcze – zamiast całować po rękach jak biały barman tego obrzezanego „cudaka”. Dzięki za potwierdzenie – czy wiesz jak długo czekałem na tą Dobrą Nowinę. Zastanawiałem się kiedy wreszcie ktoś rozpieprzy im te „gwiezdne wrota” a właściwie furtkę do ichniego szamba, czyli właz ewakuacyjny ścierwojadów. Info znalazłem tylko w jednym miejscu, więc czekałem czy ktoś to potwierdzi. No i potwierdziłeś na ZnZ a teraz tutaj – cudny wykresik. Dawaj Zenuś dawaj jak najwięcej Dobrych Nowin.
Czy zauważyłeś jak po tym incydencie ścierwa zaczęły ajwajować – jak by sraczki dostały (proroki wieściły znów nieuchronną W.)  A tym czasem jak by im ktoś tlen zakręcił – i jak na niemym filmie pozostało tylko bezgłośne
kłapanie parchatymi mordami – tyle jeszcze mogą. Czy można nie być Optymistą?! – Pozdrawiam Cię.

Portret użytkownika Damian

Słaby fejk. Kamera stała

Słaby fejk. Kamera stała statycznie, zostały nagrane chmury, później przyśpieszone w programie graficznym, do tego dodali animację oraz ruchy kamery. Coś takiego mogę wykonać od ręki w pół godziny, nawet nie. Dziwię się że ludzie się nabierają na takie g...o.
 
A tak poza tym to najlepszego w nowym roku! Smile Oby był bardziej pijany jak poprzedni Blum 3

Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

Prawda jest taka, że obecnie

Prawda jest taka, że obecnie LHC prowadzi badania nad potwierdzeniem teorii istnienia światów równoległych. W związku z tym wszystko się może zdarzyć... To nie to samo co poszukiwanie nowych cząstek elementarnych (bozon Higgsa). Teraz w CERNIE usiłuje się stworzyć mikroskopijne czarne dziury, a także prowadzone są próby formowania tuneli czasoprzestrzennych - do czego to może doprowadzić jest wielką niewiadomą.

Portret użytkownika Homo sapiens

Witam wszystkich fanów

Witam wszystkich fanów InnegoMedium, odnośnie Cern to z pewnością admin ma rację co do tego, że ich głównym zainteresowaniem jest otwieranie wrót do innego wymiaru, albo zrozumienie czegoś co ma je wykryć, nawet jeśli filmik to prosty fotomontaż video, proszę zrozumieć przekaz admina, nie może przecież otwarcie powiedzieć na łamach, że podejrzewa to co wszyscy interesujący się elitami i ich spiskiem, że planują i marzą o tym by zawładnąć mocami nadprzyrodzonymi, wiadomo wam, że budują nową Wieżę Babel,  życzę zdrowego nowego roku bo zdrowie duchowe, umysłowe i cielesne jest ważne na duchowej drodze ku Niebu i ku Bogu YHWH oraz byśmy się dostali do pokoi, o których wspominał Jezus Chrystus Zbawiciel ludzkości.
(Ktoś powinien znaleść czas i przetłumaczyć ten znakomity film o CERN i elitach budujących urządzenie innowymiarowe !)
C E R N the Opening of the Abyss?
https://www.youtube.com/watch?v=e62z5zJjp2I
(Odyseja 2001 - symbol: "Pokoje/mieszkania/komnaty w Domu Ojca" ? "...W domu mojego Ojca jest wiele mieszkań; gdyby tak nie było, byłbym wam powiedział — (bo) przecież idę przygotować wam miejsce..." Ew. Jana 14:2)
http://popotopie.blogspot.com/2014/10/tajemnicze-ogolnoswiatowe-wziecie-film.html
2001-1
Pochwycenie kościoła chrześcijan - Rapture - Chuck Missler, polskie napisy   
https://www.youtube.com/watch?v=DASoBsJtyZ8
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Io600

Ja mam nadzieję, że im się

Ja mam nadzieję, że im się uda i w nagrodę w 2016 roku w ramach nadprzyrodzonych mocy tym wszystkim oprawcom, którzy wywołują wojny, zabijają miliony ludzi jednym rozkazem, wywołują trzęsienia ziemi, kontrolują pogorę, okradają i okłamują ludzi, że im wszystkim wyrosną chu*e na czole. Wyobraźcie sobie taką nagrodę, bo jeśli człowiek jest na niskim poziomie i kierowany jest jedynie żądzą władzy, pychą i egoizmem, to nigdy nie uzyska tego, co może posiąść jedynie ktoś na wyższym poziomie rozwoju. Dlatego mam nadzieję, że wyrosną im te chu*e na czole i tak to się wszystko skończy Biggrin

Portret użytkownika Juszka

Witam, jako że zdarza mi się

Witam, jako że zdarza mi się jeszcze id czasu do czasu tutaj wejść, a wiedząc że następny raz będzie już w nowym roku to życzę Wszystkim najlepszego w 2016, pomyślności i lepszej POLSKI, redakcji również artykułów wyższych lotów.
Pozdrawiam Juszka.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Q...

Film wygląda jak zwykła, choć

Film wygląda jak zwykła, choć sprawna technicznie animacja komputerowa. Coś takiego nie mogłoby przejść niezauważone. Są filmy innych osób z innych miejsc?. Chyba nie ma ale pewnie mogą jeszcze powstać jeśli będzie takie zapotrzebowanie.

Portret użytkownika LordGazeta

Stworzyli 309 atomów

Stworzyli 309 atomów wodoru...                               
To może bomba anty-wodorowa?   ::]
Oni nie tworzą tam portali, niech was o to głowa nie boli.
Martwcie się raczej tym, co jest w strefie 51, a raczej, czego JUŻ tam nie ma.
Hła, hła, hła, hła

Portret użytkownika baca

teoria wielkiego wybuchu to

teoria wielkiego wybuchu to tylko teoria - ponieważ nie ma na jej poparcie żadnego dowodu...
gdyby Eisteinowi wybuchła bania od nadmiaru procesów urojeniowych to byłby jakiś dowód, niestety nie eksplodowała...
wielki wybuch i obraz wszechświata są to tylko brednie Einsteina o jakiejś "czasoprzestrzeni", jakichś niewidzialnych wymiarach, he he.. jakiejś prędkości światła a tak naprawdę matematyka i fizyka twierdzą ze czas nie istnieje - mogą to oczywiscie udowodnić no i poza tym nikt nigdy jeszcze nie zmierzył prędkości światła w przestrzeni - co jest zresztą kolejną prawdą potwierdzoną przez fizyke kwantową w której czastki mogą i oczywiście są w dwóch różnych miejscach jednocześnie - gdyby istniał czas byłoby to rzecz jasna niemożliwe...
jedynie dla sierot po Einsteinie jest to "niewytłumaczalne" tak jak dla sierot po Balcerowiczu "niewytlumaczalny" jest dług publiczny którego przed nim nie było - poza Balcerowiczem każdy wie skąd się wziął dług tylko on biedny nie wie Smile
Einsteinowi natomiast jako dług przypisuje się jakąś z dupy wziętą czarną materię "brakującą" kosmosowi - której też jeszcze nikt nigdy nie widział... wyszło wielkie G z jego teorii względności więc nawymyślał sobie czarnych niewidzialnych materii, nawymyślał innych praw fizyki które rzekomo gdzieś obowiązują... dużo sobie on i jego sieroty nawymyślali żeby nie wyjść na błaznów...
nieważne...
ważne że w cern nie szuka się ani żadnych boskich czastek ani żadnej czarnej materii, bo jak można szukać czegoś co nie istnieje?
to jak szukanie terrorystów tam gdzie był, pokój, spokój, ład i  porzadek zanim rozpoczęto... poszukiwanie - w Iraku szukają, w Syrii i co znaleźli jakichś?
znaleźli... patriotów walczących o wolność własnego kraju... oraz uzbrojonych przez poszukiwaczy bandytów...
żydy to materialiści - złota tam w akcelaratorze szukają... po to zderzają ze sobą atomy ołowiu aby uzyskać złoto - które się od ołowiu różni najmniej ze wszystkich ziemskich pierwiastków... to jest bodajże różnica na poziomie zaledwie jednego protonu... niby mała ale aby uzyskać atom złota z atomu ołowiu trzeba niesamowitych energii i warunków zbliżonych do tych na Słońcu... bo tylko one póki co może dokonać i dokonuje takiej transmutacji pierwiastków...
dlatego czarnoksieżnicy z cern potrzebują masę ołowiu i mają go poprzez wycofanie z rynku benzyny ołowiowej pod pretekstem jakoby ona była niezdrowa i pragną przerabiac ten ołów na złoto...
to alchemicy a nie naukowcy... czarodzieje i oszołomy... tylko wybuch gwiazdy może zmienić ołów na złoto więc ich wysiłki z punktu widzenia psychiatrii są na pewno interasujące i ciekawe...
szybciej by swoje boskie cząstki znaleźli gdyby kupili na alegro wykrywacz metali i powęszyli po norze Rotschilda - tam gdzieś jest pareset złotych pociągów - którymi możnaby spłacić milion razy wszystkie długi publicze wszystkich we wszechświecie krajów... oraz dokupić biednemu kosmosowi troche czarnej materii...
a ten wir na niebie to zwykły ruch powietrza - przecież tak się tworzy każde jedne tornado... tak samo się zawirowuje powietrze za helikopterem... zjawisko banalne nie ma w nim nic nadprzyrodzonego..

Portret użytkownika El Koto

To możliwe jest co piszesz,

To możliwe jest co piszesz, pierwotnie określenie ''żyd'' było pejoratywne i oznaczało magika-czarownika. Pamiętaj jednak, że oni nie pieką nigdy od 3 tyś. lat 1 pieczeni na 1 ogniu - bo to materialiści zbyt chytrzy wyrachowani i poje... CERN szuka nowych sposobów na reakcję atomowe. (CERN, European Organization for Nuclear Research) Dosłownie wszystko to co oficjalnie CERN podaje do wiadomości publicznej jest kłamstwem. Pomiar rezonansu Schumanna ostatnio coś świruje (wyłączają na całe tygodnie) być może ma to tylko związek z aktywnością słoneczną być może z czymś innym.

Portret użytkownika Hahahaha

HAhahahahahahahaha masakra co

HAhahahahahahahaha masakra co trzeba miec w glowie zeby takiego fejka wrzucac na strone hahaha. Dzisiaj zrobie cos na kompie fajnego, moze jakis portal czy inwazje na ziemie i podrzudce adminowi bedzie super news.

Strony

Skomentuj