Niezwykły portal nad CERN w Genewie. Co oni tam robią?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W sieci pojawiło się zdumiewające nagranie przedstawiające coś, co zostało opisane jako portal nad Genewą, który powstał bezpośrednio nad miejscem gdzie prowadzone są eksperymenty fizyczne w największym akceleratorze cząstek na naszej planecie, zwanym Wielkim Zderzaczem Hadronów. O ile rzeczywiście zostało to tam nagrane w grudniu tego roku, zasadne wydaje się pytanie - co oni tam robią, że dochodzi do tak dziwacznych anomalii?

 

Wielki Zderzacz Hadronów zwany też LHC (Large Hadron Collider) to liczący 27 km pierścień z elektromagnesów, który jest zarządzany przez organizację CERN z siedzibą w Genewie. Znajdujące się w podziemnym tunelu urządzenie stworzono rzekomo w celu doświadczalnego potwierdzenia istnienia tak zwanej "boskiej cząsteczki", czyli bozonu cechującego Higgsa. Podobno udało się to już w 2012 roku, gdy LHC pracował jeszcze z połową dzisiejszej mocy.

 

Niektórzy sugerują, że praca tego urządzenia nie pozostaje bez wpływu na naszą planetę, a nawet ostrzegają, że przeprowadzane tam eksperymenty mogą doprowadzić do trudnego do przewidzenia kataklizmu. Gdy główny cel istnienia LHC został wypełniony, naukowcy obawiali się, że skończy się też finansowanie dalszych badań. Stało się jednak inaczej, pieniądze się znalazły, a przed fizykami postawiono nowe cele, między innymi zrozumienie czym jest ciemna materia, której istnienie wynika z obliczeń matematycznych.

[ibimage==26028==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Poza tym planowano kontynuowanie badań antymaterii. Naukowcy uważają, że zaraz po wielkim wybuchu, Wszechświat tworzyła równa ilość materii i antymaterii. Jednak ze względu na to, że żyjemy w świecie materialnym, naukowcy uznali, że musiały istnieć jakieś różnice we właściwościach materii i antymaterii tak, że ta druga została niemal natychmiast zniszczona.

 

W CERN już wcześniej stworzono niewielkie ilości antymaterii. W jednym z eksperymentów, badacze zebrali aż 309 atomów Anty-wodoru, ale uzyskana w ten sposób antymateria, została unicestwiona w błysku energii do którego doszło po nieuchronnym kontakcie z materią. Anty-wodór zniknął w całości po mniej więcej 17 minutach. Ponowne uruchomienie LHC pozwoliło naukowcom kontynuowanie badania unikalnych właściwości tej substancji.

[ibimage==26029==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oprócz tego zapowiadano badania grawitacji i dodatkowych wymiarów czasoprzestrzeni. Naukowcy chcieli zrozumieć, dlaczego grawitacja jest tak różna od innych sił przyrody. Próbuje się tam potwierdzić hipotezę naukową, wedle której nie odczuwamy w pełni skutków grawitacji, ponieważ jest ona rozprowadzana w innych wymiarach. Rozważano też możliwość potwierdzenia istnienia wszechświatów równoległych.

[ibimage==26030==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Pozostaje pytanie - którą z tych tajemnic przyrody usiłowano rozwikłać gdy nad Genewą pojawiła się ta dziwaczna anomalia. Prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się tego oficjalnymi kanałami i na zawsze skazani będziemy na domysły. Oby tylko te dziwne eksperymenty nie skończyły się dla nas tragicznie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Wuwu

Parę dni temu pokazywano

Parę dni temu pokazywano filmik jak nad mińskiem na białorusi 5 obiektów płynnie, latało sobie nad miastem. To samo co na tym filmiku z białorusi, jest na tym filmiku tylko że to chyba 2 obiekty które zmieżają do centrum tego zawirowania chmury i znikają.. Ciekawe, może kosmici już są na naszej ziemi? Może coś złego się ma wydarzyć?

Portret użytkownika LOLO

przecież cern jest w okręgu

przecież cern jest w okręgu może to akcelerator wzbudza czasteczki powietrza ale jeżeli jest to głemboko sachowane  to musi być jakieś odzialywanie na poizome kwantowym ?? podczas zderzeania wytwarza sie jakaś niewidzalna siła promienioewanie falowe huj wie co????????
 

Portret użytkownika Weq

To by się nawet zgadzało, że

To by się nawet zgadzało, że zderzacz jest "gwiezdnymi wrotami" a kosmici tylko dozują nam nowinki naukowe, które znają od X lat bo są bardziej zaawansowani technicznie. Co drugi polityk to bio-kukiełka w rękach kosmitów, tej złej rasy. Na szczęście jest też dobra rasa, która nas chroni w pewnym zakresie.

Portret użytkownika MałpaMałpa

Boże widzisz i nie grzmisz...

Boże widzisz i nie grzmisz... Czasem czytając komentarze ,mam wrażenie , że najbardziej paranormalni na tej stronie są niektórzy goscie (Homo Sapiens chyle czoła twojemu turbo-obłędowi). Wolność słowa jest piekna bo ktoś może napisać w komentażu swoje urojenia a ktoś inny może to swobodnie skomentować.
Pozdro 600 pokój i miłość

Portret użytkownika Homo sapiens

Europa jaką znamy z

Europa jaką znamy z podręczników propagandy edukacyjnej 20 i 21 wieku jest przeszłością albo w ogóle nie istnieje. Kulturalno społeczna sytuacja USA wraz z tzw. 'euro kołchozem' zakończyła swój 'rozwój' na zbieraninie multi-kulti. Wiemy kto za tym wszystkim stoi i co chce zrobić by otworzyć bramę do innego wymiaru. Budują nową Wieżę Babel, nowe urządzenie innowymiarowe.
Wieża Cern - symbolika CERN, potral do innych wymiarow ?
https://www.youtube.com/watch?v=TiKbE1Y5mDQ

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Marty McFly

Oczywiscie material video

Oczywiscie material video jest autentyczny vidac wyraznie obiekt UFO iotwarte przejscie miedzywymiarowe ONI dobrze wiedza co moglo sie wydazyc! No coz UFO przylecialo i zepsulo a taki byl fajny!

Strony

Skomentuj