Niezwykły przezroczysty obiekt sfotografowany nad Austrią

Kategorie: 

Źródło: Internet

W sieci pojawiło się interesujące zdjęcie przedstawiające bliżej niesprecyzowany przezroczysty obiekt, który uchwycono nad stolicą Austrii, Wiedniem.

 

Zjawisko miało miejsce 26 listopada bieżącego roku. Świadek obserwacji, który jest mieszkańcem Wiednia, twierdzi, że zauważył dziwny obiekt przypadkiem, gdy przebywał na balkonie swojego mieszkania.

[ibimage==23368==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Cała obserwacja trwała około dwóch minut. Jak twierdzi anonimowy Austriak, był on bardzo zaskoczony tym, co widzi i postanowił to zarejestrować za pomocą kamery w swoim smartfonie.

[ibimage==23369==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jego zdaniem obiekt wyraźnie leciał nad chmurami. Świadek przyznał, że nigdy nie widział czegoś podobnego. Trudno określić ponad wszelką wątpliwość, co to może być, ale nieregularny kształt może sugerować, że mamy do czynienia z pozostałością balonu stratosferycznego.

 

 

 

http://www.mufoncms.com/files_jeud8334j/61696_submitter_file1__049.jpg

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Adrem

Widziałem kilka lat temu nad

Widziałem kilka lat temu nad Biebrzą, leżąc po obiedzie na leżaczku.
Na niebie było tylko kilka małych obłoczków.
Naraz jeden z nich zaczął znikać .
Ale nie rozpływać się, tylko jakby go coś zaczęło zasłaniać, coś w kolorze otaczającego, błękitnego nieba.
A że coś przeźroczystego tam było, świadczyły drobne drżenia i falowania błękitu na tym niewielkim obszarze.
Leżałem nieruchomo i obserwowałem to coś.
Po chwili obłoczek zaczął się wynurzać zza tego czegoś jakby z drugiej strony i wkrótce ukazał się cały, niemal w poprzednim kształcie. Falującego obszaru nieba nie mogłem już dostrzec, mimo że poszedłem po lornetkę ( zawsze mam do obserwacji ptaków ).
 

Portret użytkownika sio

Ja myślę,że to przemieniony

Ja myślę,że to przemieniony pańsko Dron po tym jak się spalił jako feniks.
To o nim śpiewał Conchita Wurst, którego popiół z feniksa uwielbiał słuchać i nawet uważał go za osobistego anioła stróża.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Ipi,zastanów się.Chcesz aby

Ipi,zastanów się.Chcesz aby czytali twoję upiardlliwe insynuację czy nie?.Jeśli chcesz to psuj powietrze na bieżącach tematach,a nie puszczaj bąków na starych tematach na mój temat.Przypominasz kogoś kto zobaczył wyraźne ślady człowieka któremu bał się wyjść naprzeciw, więc przerzeżbił je obracając o 18o stopni.Potem pocieszał się w swojej obłudzie:Spotkałem się z nim oko w oko i zostałem na placu niepokonany.

Strony

Skomentuj