Niezwykły przypadek UFO w kształcie diamentu, zaobserwowany nad Szkocją

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Niedawno na brytyjskim kanale telewizyjnym Channel 5 zaprezentowano niezwykły przypadek obserwacji UFO, do którego doszło w sierpniu 1990 roku w Szkocji. Wykonane wtedy fotografie bardzo zainteresowały brytyjskie biuro do spraw wyjaśniania przypadków obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających.

 

Obserwacja o której mowa miała miejsce w okolicy miejscowości Calvine znajdującej się w górach w Szkocji. Dwóch wspinaczy, którzy zapuścili się w tą okolicę zaobserwowało wtedy coś co do dzisiaj nie może zostać właściwie wyjaśnione. Świadkowie twierdzą, że obiekt, którego kształt określili jako diament, najpierw pozostawał w zawisie niczym helikopter, aby po chwili odlecieć nagle z wielką prędkością.

 

Po powrocie mężczyźni skontaktowali się ze szkockimi dziennikarzami, którzy zaalarmowali wojsko. Incydent bardzo zainteresował brytyjską armię gdzie był analizowany przez zespół JARIC, czyli Joint Air Reconnaissance and Intelligence Centre. Z doniesień medialnych wynika, że wojskowi eksperci potwierdzili, że zdjęcia są prawdziwe. Oznacza to, że sfotografowano rzeczywisty obiekt, którego pochodzenie pozostaje do dzisiaj nieznane.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Proszę państwa, ważne byśmy

Proszę państwa, ważne byśmy się zapoznali z urywkiem opracowania naszego znakomitego ufologa Arkadiusza Miazgi w temacie tego artykułu, ale i innych, jak te o ujawnieniu zdjęć zmiennokształtnych UFO na morzu/oceanie.
 
[....]Trójkąty, bumerangi czy trapezy są wg. mnie nową formą zjawiska UFO, które dziś wyjaśniane są jako tajne projekty. Podobnym wyjaśnieniem posłużono się  w sprawie sterowców, a jak wiadomo było to błędne założenie. Należy brać pod uwagę, iż świadomie ‘’ktoś’’ nas zachęca, byśmy usilnie wierzyli w tajne projekty, widywane na niebie odwracając w ten sposób uwagę od właściwego charakteru zjawiska. Ta  dezinformacja jest znakomitym kamuflażem.  Wielu badaczy zauważyło zmianę zjawiska UFO. Po 2000 roku, zanikły  nagle obserwacje lądujących UFO, ich  załogantów,  natomiast uwidoczniły się masowe dalekie obserwacje i zjawiska, które są nie widoczne dla  ludzkiego oka, ale widoczne dla aparatu czy kamery w paśmie IR/UV. UFO w zależności od rozwoju i świadomości człowieka ubiera się w różne ciuszki, czyli nigdy nie ma jednorodnej formy i nie jest czysto fizyczne, a to już samo w sobie wyklucza m.in., typowe odwiedziny istot pozaziemskich, no bo jak wytłumaczyć falę sterowców w 1896 roku ? Chyba nie wizytami E.T ? A jednak coś manifestowało się nad USA w tej formie i ponownie pojawiło w kolejnych latach nie tylko nad USA, ale m.in. nad Rzeszowem w 1913 roku, podczas fali UFO nad Europą o której pisał J. Valle. Dwa zdarzenia z udziałem dziwnych ‘’balonów’’ opisałem w mojej książce ‘’UFO nad Podkarpaciem‘’ tom 1. Jestem skłonny zaryzykować, że za lat  10-20 zanikną obserwacje trójkątnych obiektów i być może wówczas faktycznie będziemy dysponować takimi obiektami  jak to miało miejsce w przypadku historii sterowców. Jaką wówczas przyjmie zjawisko UFO formę a może powróci do starych klasycznych form ? Pożyjemy zobaczmy to tylko kwestia czasu…[...]
 
Więcej tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pilip

jeden facet filmuje drugiego

jeden facet filmuje drugiego faceta ktory aparatem robi zdjecia potencjalnego UFO, WTF? a samo nagranie nijak nie wyglada autentycznie, bzdura jest ze jacys wojskowi esperci pottwierdzili jego autentycznosc. 
kolejny dzis gówno artykuł, admin idzie na rekord chyba

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pilip

dzis widziałem typa ktorego

dzis widziałem typa ktorego odpychało pole magnetyczne ogrodzenia, tzw siatki(najgorszy typ ogrodzenia, kumuluje sie najwiecej energii) mysle ze to byla ''brama'' i on probowal przejsc do innego wymiaru, pewnie inni pomysleli "wariat, narąbany" ale ten gosc wiedzial co robil, dazyl do tego i sie nie poddawal - finalnie okazal sie zbyt złaby duchowo psychicznie i fizycznie - musi zebrac wiecej doswiadczenia poprzedzając to miksturami. tylko wybrancy mogą to zrobic.
ale mowie ci.. tylko ją dotknal to jak go nie pierdykneło, nogyma jak stał tak stał, ale to co sie stalo powyzej kostek do głowy, SZOK baron mowie ci SZOK czegos takiego to ja w swoim krotkim zyciu jeszcze nie widzialem.
a mógł byc akrobatą... lekkoatletą... zdobywac medale..
 
sensacja.

Portret użytkownika Isabella

To co Pan opisuje to prawda,

To co Pan opisuje to prawda, chociaz ja sie z takim czyms nie spotkalam.
Nastomiast  widzialam polaczone istoty pozaziemskie z ludzmi.
Tacy mezczyzni zyja na terenie kraju i naszej Europy.
Wielu z nich ma dzieci z Polkami.
Kobiety sa czesto nieswiadome kim sa ich mezowie i ze posiadaja  po kilka zon.
Tylko nieliczne z tych Pan wiedza o co w tym chodzi.
 

Strony

Skomentuj