Niezwykły świetlisty obiekt został sfotografowany nad Szkocją!

Kategorie: 

Źródło: MUFON

Bardzo ciekawa obserwacja niezidentyfikowanego obiektu latającego miała miejsce w Szkocji w okolicach miasta Aberdeen. Do zdarzenia doszło 26 stycznia bieżącego roku i jeszcze tego samego dnia zostało zgłoszone organizacji MUFON.

Zgodnie z opowieścią twórcy tej fotografii, niezwykły obiekt został uwieczniony przypadkiem podczas gdy usiłował on zrobić zdjęcie pobliskim chemtrailsom. Dopiero po powrocie do domu, mężczyzna zrozumiał że udało mu się sfotografować coś niezwykłego i udostępnił swoje znalezisko w internecie.

Nie da się ukryć, że zdjęcie wygląda dość intrygująco, choć trudno nie odnieść wrażenia, że dziwny niebieskawy kształt widoczny po lewej stronie kadru, może być wyjaśniony na wiele sposobów. Może to być między innymi artefakt obrazu powstały poprzez odbijanie się światła słonecznego. Nie możemy również wykluczać iż mógł to być cywilny dron lub inny obiekt pochodzenia ludzkiego. Pozostaje również najciekawsza z opcji zgodnie z którą mamy tutaj doczynienia z pojazdem należącym do nieznanej nam obcej cywilizacji, która ukrywa się przed ludzkością. Niezależnie od tego jaka jest prawda, kwestię tego co wydaje się wam bardziej prawdopodobne możecie ocenić na własną rękę na oficjalnej stronie organizacji MUFON. Jego numer seryjny to 89825.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj