Nikola Tesla zaprojektował pierwszy pojazd UFO

Kategorie: 

Źródło: Internet

Nikola Tesla jest jednym z najznamienitszych wynalazców w historii ludzkości, a bez jego odkryć najprawdopodobniej nie dysponowalibyśmy taką technologią jak obecnie. Jak nie trudno się dziwić u wielu osób pobudza to podejrzliwość względem osoby Tesli, a nawet pojawiają się podejrzenia o jego kontakt z obcą cywilizacją.

 

Sam Tesla publicznie przyznał się zresztą do swojego „kontaktu” z istotami spoza Ziemi z tym, że nie takiego jakiego oczekiwaliby miłośnicy teorii spiskowych. Zresztą, dziwne fale radiowe, które odebrał on w swoim laboratorium w 1899 roku zdaniem naukowców miały pochodzić z kosmicznego promieniowania tła, pulsarów czy ze Słońca, ale na pewno nie z innych planet.

 

Jak jednak wytłumaczyć fakt, że słynny serbski fizyk opatentował technologię, którą sam miał określić mianem „pierwszego latającego spodka”. Projekt machiny Tesli do złudzenia przypomina kształtem pojazdy UFO, które już od wielu lat są widywane na ziemskim niebie. Co więcej technologia konieczna do stworzenia pojazdu zgodnie z opisem Tesli jest możliwa do stworzenia nawet teraz.

Metody stosowane w konstrukcji latającego spodka idealnie odpowiadają opisom ludzi, którzy twierdzili, że widzieli UFO od środka . Konstrukcja składała się z dyskoidalnego kondensatora o odpowiedniej wielkości, aby zapewnić wystarczająco siły ciągu aby latać oraz innych małych kondensatorów służących do kontrolowania kierunku lotu latającego spodka. Do tego Tesla dodał jeszcze żyroskopowy system stabilizacji i elektryczne sterowanie lotu. A jakby tego było mało, Tesla miał w planach znacznie więcej ; wnętrze statku zostałoby wyposażone płaskie ekrany i zewnętrzne kamery wideo dla zniwelowania martwego pola pilotów. Poprostu nic tylko latać!

Tesla otrzymał patent na swój wynalazek, ale zaistniał jeden problem. Jego UFO lub raczej IFO jak sam je nazywał nie miało wewnętrznego źródła zasilania. Lot tego pojazdu miał w całości opierać się na sieci bezprzewodowego przesyłu energii z „wież Tesli”, które miały pełnić rolę źródła darmowej energii. Niestety całość projektu musiała zostać zatrzymana z powodu braku środków finansowych na dalszą pracę.

Ale to jeszcze nie koniec historii.Tuż po śmierci Tesli wszystkie jego patenty zostały przejęte przez amerykańskie Secret Service, które uzasadniało tę decyzję „bezpieczeństwem narodowym”. W swoich czasach Tesla był więc zarówno traktowany jako szaleniec przez oficjalny świat nauki oraz uznawany za niebezpiecznego geniusza, przez rząd Stanów Zjednoczonych. Niedługo po jego śmierci podobna technologia była rozwijana przez nazistowskie Niemcy pod jako projekt Haunebu a już w drugiej połowie lat 40 doszło do słynnego incydentu w Roswell.

Jeżeli te dziwne sferyczne pojazdy, które pojawiają się nad ziemskim niebem już od conajmniej dziesiątek lat są (podobnie jak większość dzisiejszej technologii) rozwinięciem idei Tesli, to dlaczego nikt o tym nie mówi ? Bez wątpienia odpowiedziałoby to na wiele pytań i wielu osobom zamknęłoby to usta, ale może sęk w tym, że nie wszystkie z tych pojazdów należą do ludzi. Kto wie może teoretycy spiskowi mają tutaj rację a projekt teslowskiego IFO został mu przekazany przez przedstawicieli innej cywilizacji ?

 

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Elity chcą zbudować pojadz

Elity chcą zbudować pojadz UFO, to wiadomo już od czasów Hitlera... chcą właściwie nasladować ufonautów we wszystkim, przecież utrzymują z nimi kontakty !

(...)UFO elity chcą zbudować Vimany, pragną stworzyć istoty hybrydalne, technologię pozwalającą przenosić (ich) dusze do skonstruowanych specjalnych ciał (Ufolog Cliff Stone zauważa, że: "są relacje mówiące o obcych statkach, które porywają dusze"), tworów biologicznych GMO, bądz mieszanki techno-bio-transgenderycznej, czy androidów różnorakiej maści, tak by uniknąć doświadczenia śmierci "A śmierć weszła na świat przez zawiść diabła i doświadczają jej ci, którzy do niego należą." - Księga Mądrości 2:24 Do tego ma posłużyć im kontakt z istotami, które jawią się ludzkości jako "kosmici", i obojętne jest teraz czy są to faktycznie jakieś upadłe kosmiczne rasy, czy może Biblijne nasienie węża, skutek takiego KONTAKTU może być tylko jeden.(...)

http://popotopie.blogspot.com/2015/07/geopolityka-ponadludzka-nowastara.html

"W maju 2006 Dvorsky przedstawił ideę podniesienia nie-ludzkich zwierząt do wyższego gatunku (uplift) na konferencji IEET Human Enhancement Technologies and Human Rights w Stanford University, co tłumaczy się jako chęć takiej modyfikacji wszelakiej informacji DNA, by można było stworzyć istotę ufonautyczną, całkiem odmienną od wszystkiego co znamy. W języku biblijnym chodzi o stworzenie Nefilim lub tzw. gigantów, w dalszej kolejności o sztuczną inteligencję, i obojętne czy będzie to potwór genetyczny, czy byt genetyczno transhumanistyczny-elektroniczny. Dvorsky chciałby także stworzyć  telepatię wspomaganą neurotechnologicznie - Techlepathy."

http://popotopie.blogspot.com/2016/05/stary-dobry-bog-stara-dobra-ziemia.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Mugen no Kyomu

Witam

Witam

Takie coś co wymyślił Tesla mogłoby się nadawać do latania w pobliżu naszej planety. Prawdziwe UFO jest o wiele bardziej przerażające i groteskowe. Nasza technologia jest niczym w porównaniu do ufonautów które są bytami duchowymi. Ich osiągnięcia to już nawet nie technologia ale coś innego co dalece przekracza naszą granicę pojmowania i nie sposób to werbalnie opisać. Są bytami które same kształtują swoją rzeczywistość. Posiadają ogrom energii i jeszcze ją od nas wchłaniają poprzez nasze emocje. To wszystko ma dno tak głębokie że strach o tym nawet pomyśleć.

Portret użytkownika DotA1337

Akurat wyśmiewanie nie jest

Akurat wyśmiewanie nie jest najinteligentniejszą formą odpowiedzi. Tego nie trzeba wiedzieć z kądś, takie rzeczy się czuje pozatym Smile spojż na bakterie i na nas a teraz wyobraź sobie ,że fraktalnie oraz ewolucyjnie zawsze jest coś wyżej niż niżej. Duchowe byty* ujął bym to inaczej: nadąjące na innej częstotliwości istoty w mniej gęstym atomowo świecie są faktem bez faktów o nich. Wystarczy pomysleć.

Portret użytkownika pasjonat

Gdyby ktos napisal artykul o

Gdyby ktos napisal artykul o klocku (ekskrementach) to tez bys znalazl powiazanie zeby szybciutko przeskoczyc na swoj temat i pisac te bzdury o GMO przenoszeniu dusz i twoich hybrydach. Opanuj sie czasem.

Myślę, więc jestem...

Skomentuj