Nowa data końca świata odczytana z kręgów, 20 maj 2012

Kategorie: 

Widok kręgu z Wiltshire

Prawie dokładnie rok temu w całej Polsce pełno było plakatów zapowiadajacych apokalipsę 21 maja 2011 roku. Prorokiem zapowiadajacym koniec świata był czytający to w Biblii Harold Kemping. Tegoroczna data końca świata przypada podobno na 20 maja a od tej zeszłorocznej różni ją też źródło wiadomości jakim tym razem jest odcyfrowany krąg w zbożu.

Rewelacje pochodzą od niejakiego Jaime Maussana, który obwieścił to podczas kongersu UFO jaki miał miejsce w 2007 roku. Maussan mówi o kręgu, który pojawił się w angielskiej miejscowości Wiltshire.

Według niego między 20 maja a 6 czerwca dojdzie na świecie do istotnego wydarzenia. Niektórzy wiążą to ze szczytem NATO do jakiego ma wtedy dojść w Chicago.

Już dawno pojawiały się doniesienia, że ktoś celowo zwraca uwagę na grudzień 2012 podczas gdy istotne wydarzenia nastąpią wcześniej. Ma to na celu zabezpieczenie się przed paniką, która i tak wybuchnie gdyby doszło do czegoś znaczącego.

Niektórzy czekali od 2007 roku aby sprawdzić, czy rzekome odcyfrowanie kręgu rzeczywiście miało miejsce i do czegoś dojdzie czy też był to po prostu bardzo wyrafinowane fałszerstwo mające na celu skupienie chwilowej uwagi.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Nadal czekam

A ja  nadal czekam  2.00 

A ja  nadal czekam 2.00  06/06/2012 zobaczymy co sie dzisiaj stanie !Moim zdaniem nic BiggrinChciaz w w srodku tam gdzies gleboko czuje ze 2012 rok (jezeli przezyjemy)  to zapamietamy go do konca swoich dniPozdro  

Portret użytkownika Alvin

No mamy nawet 21 maja i jakoś

No mamy nawet 21 maja i jakoś szczególnie końca świata ni ma.Ale nie mówmy jeszcze hop - niektóre regiony Pacyfiku mają jeszcze 20 maja - np. Honolulu, więc jeszcze poczekajmy jakieś 4-5 godzin, i będzie można ten koniec świata odwołać oficjalnie.Czekamy na następny - kiedy i gdzie?

Portret użytkownika Rasta4Peace

" koniec świata, koniec

" koniec świata, koniec świata, koniec świata" przestańcie w końcu chrzanić jedno i to samo! dziwie się adminowi że takie ploty przekazuje dalej, NIE KONIEC ŚWIATA, co jedynie jakieś większe wydarzenie może się odbyć np w tym wypadku w dniach 20-21 maja, nie róbcie z siebie jakiś paranoików wyszukując nowe daty "końca świata" bo dołączycie do gromady ludzi którzy popełnią samobójstwo gdy 21.12.2012 "końca świata" nie będzie, i wtedy świat się skończy ALE WASZ, nie mój ani innych racjonalnych ludzi.Mamy fascynujący czas kiedy dzieją się rzeczy nigdy dotąd nie widziane I TYLE.

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Strony

Skomentuj