Nowa fala dziwnych dźwięków na świecie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dziwne dźwięki powracają regularnie. Początek 2019 roku to wysyp kolejnych obserwacji tych niewyjaśnionych fenomenów. Nikt nie wie co to za odgłosy, ale niepokoją one ludzi niemal na całym świecie.

 

Oczywiście dziwne dźwięki mają swoją kategoryzację. Występują dwa rodzaje takich fenomenów. Po pierwsze są to głośne eksplozje soniczne, przypominające odgłos gromu dźwiękowego towarzyszącego pokonywaniu bariery dźwięku przez myśliwce. 

Drugi rodzaj dźwięków to odgłosy harmoniczne, przypominające walcowanie blachy. Jest to dość specyficzny odgłos, a gdy dobiega trudno powiedzieć, z którego kierunku go słychać. Sugerowano, że to co słychać to po prostu wiatr, albo jakieś odgłosy przemysłowe. Proponowano też określenia jak "sky quakes”, czyli trzęsienia nieba. Zdaniem amerykańskiej agencji geologicznej USGS, te dziwne fenomeny akustyczne, mogą być wywoływane nawet niewielkimi wstrząsami sejsmicznymi. 

 

Te niepokojące odgłosy zwane są też czasami nieco na wyrost "trąbami apokalipsy". Teorii na temat przyczyn ich powstawania jest bardzo wiele. Niektóre z nich zakładają, że są to odgłosy indukowane z wnętrza ziemi. Być może emitowane są na skutek niejasnych dla nas zjawisk zachodzących w jądrze naszej planety.

 

Pojawiły się też sugestie, że dźwięki mają związek z aktywnością słoneczną i interakcją ziemskiego pola magnetycznego. Niektórzy eksperci twierdzili, że odpowiada za to aktywność słoneczna wywierająca presję na ziemskie pasy Van Allena.

 

Jedno jest pewne, zjawiska nadal są słyszane, pojawiają się kolejne nagrania w serwisie YouTube. Część z pewnością jest fałszerstwem, ale wiele z tych filmów to dowody na to, że dzieje się coś dziwnego, a Ziemia "krzyczy", na różne sposoby. Udawanie, że to nie występuje to jak leczenie gorączki przez zbicie termometru.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Eee, sekciarskie paranoje...

Eee, sekciarskie paranoje... Bardzom ciekaw, dlaczemu te trąby anielskie, ufa, porwania i reptilianie wyskakujący z krzoków nad rzeką, stresowali zabobonnych tubylców już na każdym chyba zadupiu na Ziemi, a zwłaszcza w Polsce (to tak na złość katolikom, bo UFO = Szatan, co nie Blum 3 ?), a ja tak rok w rok czytam i czytam te dziesiątki "doniesień", i mi wychodzi, że tam gdzie ja mieszkam "siły nieczyste" mają chyba odwiecznego bana, bo nawet najstarsi ludzie w gminie, jak świat światem, niczego takiego nie pamiętają... Jedyne diaboły co widzieli to takie z hakenkrojcem, wrzeszczące "Raus!", "Schnell!" i "Polnische schweine!"... Skąd wy bierzecie te "zdarzenia", w dodatku rzekomo poparte jakimś zbiorem mocno już spleśniałych bajek dla tubylców z koziej pustyni, z epoki brązu, to ja nie wiem...?

 

Portret użytkownika .........................

............................

.............................byłem porywany przez to ufo ale co z tego że napiszę o tym co najwyżej zostanę wyśmiany i na tym koniec......................moge tylko dodać że to był cały czas jeden jednakowy sen ze 200 albo 300 razy w życiu ta sama kajuta ta sama postać ta sama aparatura--------------------dopiero jak w internecie znalazłem opisy innych porwań to wtedy dotarło to do mnie----------------porywają tylko jedno ciało chyba eteryczne robią doświadczenia nie są zainteresowani kontaktem traktują jak królika doświadczalnego...............................oprócz tego codziennie chcą przejąć moje trzecie oko pewnie chodzi o pełne kontrolowanie..........................nic rewelacyjnego potrafią energią ciąć tak że można się osrać ze strachu tych pseudo-cywilizacji jest ileś tam i każda na swój sposób pilnuje chodowli na ziemi.............................mają przewagę nade mną nie mam im czym dokopać i pewnie nikt na ziemi im nie podskoczy..........................to chyba oni inicjują te wojny przekręty banki lichwy religie patologie.....................................

Portret użytkownika Homo sapiens

Mało się pisze o

Mało się pisze o uprowadzeniach do UFO, mało na świecie, a jeszcze mniej w Polsce. Prawie nic też nigdzie nie ma o eksperymentach jakie przeprowadzają UFOnauci w ich statkach. To jest temat tabu, to też jest związane z duchowością, a na temat duchowości obowiązuje zmowa milczenia, jak to udowodnił ufolog Joe Jordan ! Wszyscy chcą tylko słyszeć o wyimaginowanych "Star Trekach", ale o prawdziwej ufologii istot duchowych z innych wymiarów, poruszających się w statkach duchowych, albo duchowo przenoszących istoty duchowe mało się mówi, bo taka ufologia jest związana z DUCHEM, z DUSZĄ i z duchowością. Istoty UFO mogą mieć ciała duchowe w których są ich dusze..., ale to też "ciała", tyle że inne, niematerialne...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj