Nowa rasa ludzi odnaleziona w północnych Chinach

Kategorie: 

Źródło: cri.cn

Najnowsze doniesienie archeologiczne pochodzi z terenów północno zachodnich Chin o nazwie Aral w południowym Xinjiang. Archeolodzy ujawnili zdjęcia niezwykłej czaszki. Zadziwiające jest w jej budowie ułożenie zębów, które są ukierunkowane wertykalnie-pionowo w przeciwieństwi do obecnego homo sapiens mającego zęby ułożone w odmienny sposób czyli poziomo.

 

Dodatkowo archeolodzy ujawnili, że szkielet wydobyty z grobowca mierzył 2.3 metra ! To oznacza, że nawet na dzisiejsze warunki byli to gigantyczni ludzie.

Naukowcy powiedzieli także, że szkielet ma 4.000 lat i należy do tzw. Ludu Qiang. Jest to etniczna grupa ludności Chin żyjąca głównie w górzystym terenie północno-zachodniej części prowincji Siczuan, na wschodniej krawędzi płaskowyżu Tybetańskiego.

Lud Qiang został uznany jako „najstarsi przodkowie” kultury chińskiej , są oni wspomniani w starożytnych chińskich tekstach jako spora grupa nomadów oraz przodkowie dzisiejszej etnicznej grupy Tybeto-birmańskiej. Interesującym aspektem tego odkrycia jest także to, iż grobowiec znajduje się na tym samym terenie co mumie białych-„europejskich”-rudowłosych Tarim. 

Mumie Tarim miały typowy wygląd europejczyków z ich naturalnie występującymi kolorami włosów od blond poprzez rudy, aż do ciemno brązowych. Mumie te należały także do ludzi wysokiego wzrostu. Nic więcej na razie nie udalo się ustalić poza tymi skąpymi danymi i jednym ujawnionym zdjęciem dolnego uzębienia. Trwają starania o więcej danych z tego niezwykłego znaleziska.

 

Ta dziwna konstrukcja została odkopana w Chinach, niestety "coś się stało" i chińskie władze rozkazały to coś zakopać z powrotem !

Może wykopali mumie z blond włosami i europejskimi rysami twarzy jak te z Xinjiang...? Może coś jeszcze bardziej dziwnego, nie pasującego do ewolucji ?

Takie odkrycia, oraz skąpe dane potwierdzają pogłoski o szokujących znaleziskach ukrywanych  w magazynach instytutów archeologicznych. Znajdować się tam mogą rzeczy, które zmieniły by nasze zapatrywania na historię Ziemian jak i planety poddanej w niedalekiej przeszłości globalnej katastrofie. Temat ten jest na tyle fascynujący, że należy wspomnieć doniesienia Innegomedium o znalezisku suchego palca należącego do biblijnego Giganta.

W przeszłości zanim ewolucjonizm zebrał swoje żniwo, prasa co jakiś czas informowała o znaleziskach szkieletów niezwykle wysokich ludzi. Były to czasy gdy społeczeństwo opierało się w swoich poglądach o pochodzeniu rasy ludzkiej na treściach zawartych w  Biblii.

Niestety szybko utworzyła się grupa trzymająca informację archeologiczną tylko dla siebie. Społeczeństwo ma być nieświadome niezwykłej historii Ziemi i jej mieszkańców, ma żyć przeświadczone o ewolucji jako fakcie naukowym.

Znany badacz tej tematyki L.A. Marzulli w swojej książce „On the trail of the Nephilim” opisuje wysoce prawdopodobną podróż rudowłosych olbrzymów z terenów biblijnego Kanaanu do Ameryki. Ucieczka miała nastąpić, gdyż zbliżala się potęga Arki przymierza, co jest całkiem prawdopodobne i mogące mieć swoje potwierdzenie w archeologii.

Istnieje spora ilość doniesień archeologicznych na temat znajdowanych niezwykle wysokich szkieletów rudowłosych „Indian” z terenów Ameryki północnej. Często się słyszy o czaszkach posiadających podwójne uzębienie, dwa rzędy zębów! Oczywiście wszystko zostało/zostaje szybko wyciszone tak by nic się nie przedostało do opinii publicznej.

 

(Tutaj strona z ciekawymi archiwalnymi wycinkami prasowymi na temat gigantów:  http://frontiers-of-anthropology.blogspot.com/2013/03/giant-skeletons-ne...)

  

Już choćby samo badanie pozostałości technologii kamieniarskiej, pozostawionej przez przedpotopową cywilizację nadludzi prowadzi do szokujących wniosków ! Chociaż tematem tego wpisu są zaginione rasy ludzi to proponuje zobaczyć to oto zdjęcie śladu pozostawionego na bloku skalnym. „COŚ” wykonało cięcie, ślad wskazuje na jakiś rodzaj procesu zmiękczania skały ! (jest to skala, a nie starożytny beton !)

Podczas cięcia skała stawała się miękka jak masło lub plastelina ! (brak widocznych śladów procesu cieplnego !) Jaka technologia pozwalała na takie rzeczy ?! Jaką wiedzą dysponowała ludzkość ?! Więcej w tym temacie w kolejnym odcinku "technologii kamieniarskiej cywilizacji przedpotopowej"

 

Zdjęcia z Ameryki południowej

Jeżeli istniały różne rasy ludzi, począwszy od magicznych mikro ludzi wielkości około jednego metera, a kończąc na gigantach osiągających na przykład 7,5 metra, to o jakim świecie mówimy ? O jakiej Ziemi ?!

//innemedium.pl/wiadomosc/starozytny-port-kosmiczny-czesc-ii?page=1

Znaleziony topór giganta !

Oczywiście sceptycy odrzucają takie możliwości, lecz coraz więcej wskazuje na to, że ludzka historia jest bardziej szokująca niż wszystkim filozofom się do tej pory śniło ! Osobiście nie wiem tylko, czy cywilizacja lub cywilizacje przedpotopowe były zbliżone bardziej do opowieści Tolkiena czy może do tych z rodzaju Gwiezdnych Wojen Georga Lucasa ? Chyba, że było to połączenie obojga, jakaś niesamowita cywilizacja znająca tajemnicę Ducha, umysłu, ciała i materii.

 

W tym temacie zapraszam na blog:  http://popotopie.blogspot.com/

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Rex Kelvin

hey,

hey,

We are here again to buy kidneys for our patients and have agreed to pay a good amount of money to anyone who wishes to donate their kidneys to save them anyway If you are interested in being a donor or want to save a life, you must write See the email below.

This is a once in a lifetime value, safe and secure transaction with us, everything is done under the law of kidney donors.
So much more time, kindly email us at [email protected]

Irrua Specialist Teaching Hospital.

Portret użytkownika H.R.

Jeżeli chodzi o skały, które

Jeżeli chodzi o skały, które były miękkie i dały się formować, to polecam poszukać info na temat teorii prof. Davidowitcha z Uniwersytetu Floryda. On już dawno udowodnił, czyli poparł praktyką (uzyskał taki sam kamień, jak w piramidach), teorię o tym, że Starożytni Egipcjanie wcale nie zbudowali Wielkiej Piramidy w Gizeh z bloków skalnych wyciętych w kamieniołomach, ale z blkoków sztucznej skały, czyli odlanych z betonu zawierającego geopolimery. Kilka przepisów dot. produkcji sztucznego kamienia znaleziono i odczytano w inskrypcjach na wyspie Elefantyna jeszcze na początku lat 70-tych XX w. Tajemnicę produkcji różnych rodzajów sztucznych skał przekazali ludziom bogowie. Dane można znaleźć pod hasłem "technologia ARI KAT". Receptury zostały opatentowane przez amerykański koncern Du Pont. Dziś można się spotkać nawet w Polsce z patentowym, sztucznym, polimerowym kamieniem Du Ponta, pod nazwą Korian.   Wspaniały materiał, o wspaniałych właściwościach i możliwościach. Niektóre z nich, to możliwość spawania go bez pozostawiania śladu szwu, samoregeneracja zarysowanej powierzchni, antyseptyczność (zabija deobnoustroje, z tego powodu jest wykorzystywany w zamożniejszych szpitalach, jako wykładzina sal operacyjnych), Można go dowolnie formować i wyginać na ciepło, robić odlewy (np. wanny, umuwalki) itd. Gdy się dokładniej zapozna z możliwościami, jakie daje sam tylko Korian, to widać, że to materiał i technologia rzeczywiście rodem z kosmosu, czyli od ztw. "bogów". Na przykład znane kamienie w ruinach Puna Punku, to ewidentnie odlewy wykonane ogólnie mówiąc w technologii ARI KAT w antycznym, a raczej, kosmicznym super betonie.

Portret użytkownika H.R.

Nie bardzo rozumiem tego o

Nie bardzo rozumiem tego o zębach na samym początku. Jakieś zęby wertykalne? A jak ja mam ułożone zęby? Horyzontalnie??? Poza tym, mumie białej rasy w Chinach, to nic nadzwyczajnego. Najwyraźniej w dawniejszych epokach, biała rasa zamieszkiwała wszystkie kontynenty. Ameryki, wszystkie razem, nie są wolne od takich danych i artefaktów. Istnieli tzw. "biali indianie", istnieli indianie z brodami i wąsami, istnieli też biali w czystym wydaniu w całej Ameryce. Polecam http://www.arqueologicas.com.ar/barbados-precolombinos.htm Tu są zdjęcia artefaktów na temat obecności białych ludzi w Amerykach w okresie prekolumbijskim. Jest też ciekawy materiał o śladach bytności Templariuszy w Patagonii. Są też wzmianki o walkach Normanów (Vikingów) z czerwonoskurymi w Ameryce Płd. Jest tego sporo.

Portret użytkownika zŁo

oczywiście jak przewidziałem

oczywiście jak przewidziałem - wasze odpowiedzi na moje pytania są jednoznaczne 'wariat, o kant dupy rozbić, przed potopem nie było małp' itd.
ale jakoś te wasze argumenty że tak je delikatnie nazwe NIE przekonują mnie ani troszeczke
a obrazek poniżej przedstawia to co sobie 'z palca wyssałem' i nawet nie wiadomo czy z mojego palca
skoro na poprzednie pytanie nie chcecie bądź nie jesteście w stanie odpowiedzieć to może temu pytaniu podołacie: co się stało z innemedium? - kiedyś to był portal z tezami popartymi jakimiś mniej lub bardziej wiarygodnymi argumentami dzisiaj to jedynie szydera i wyśmiewanie innowierców wiedzie prym... a teraz niech łzy cisną wam sie do oczu Wink

obrazek pochodzi z google i nie jest mojego autorstwa

Portret użytkownika TP

Otóż bardzo dobrze, że w

Otóż bardzo dobrze, że w wklełeś tem obrazek. Obrazuje on idealnie np dlaczego w teorii ewolucji brakuje nam tzw "missing link" czyli jakiegoś przodka łączącego te dwa szkielety. Dla laika te dwa szkielety wyglądają podobnie, mają ten sam plan budowy, te same kości, podobnie ukształtowane. Fachowiec zapewne odpowiedziałby, że są tak diametralnie różne, że potrzeba by 30 - 40 "missing linków" i milonów albo miliardów lat na taką zmianę i właśnie dlatego w tajemniczy sposób odnajdujemy tyle różnych form "przedludzkich", a jakoś tego jednego ogniwa ni cholery nie możemy i prawdopodobnie nie znajdziemy. Powiedziałby Ci na ucho, bo obawiałby się o swoją karierę, sławę i zarobki.

Portret użytkownika baca

wklejając obrazek dwa razy

wklejając obrazek dwa razy zapomniałeś chociaż raz powiedzieć o co tak w ogóle ci z tym obrazkiem chodzi...
tak więc pozostają domysły.
niech zgadnę - ten po prawej chyba przez całe życie otwierał konserwy małym palcem prawej dłoni bo tak mu się paluszek... wygł...
 z lewą ręką też są jakieś kłopoty - tak skręcone piszczele świadczą że aż do emerytury pracował przy taśmie i zakręcał zawodowo słoiki...

Portret użytkownika zŁo

DLACZEGO WKLEJA MI X2?

DLACZEGO WKLEJA MI X2? PONOWNIE PROSZĘ O USUNIĘCIE TEGO POSTA
oczywiście jak przewidziałem - wasze odpowiedzi na moje pytania są jednoznaczne 'wariat, o kant dupy rozbić, przed potopem nie było małp' itd.
ale jakoś te wasze argumenty że tak je delikatnie nazwe NIE przekonują mnie ani troszeczke
a obrazek poniżej przedstawia to co sobie 'z palca wyssałem' i nawet nie wiadomo czy z mojego palca
skoro na poprzednie pytanie nie chcecie bądź nie jesteście w stanie odpowiedzieć to może temu pytaniu podołacie: co się stało z innemedium? - kiedyś to był portal z tezami popartymi jakimiś mniej lub bardziej wiarygodnymi argumentami dzisiaj to jedynie szydera i wyśmiewanie innowierców wiedzie prym... a teraz niech łzy cisną wam sie do oczu Wink

Portret użytkownika Ziew

  ...niestety "coś się stało"

 
...niestety "coś się stało" i chińskie władze rozkazały to coś zakopać z powrotem ! Boże jak widzę takie bzdury to zaczynam wierzyć w Reptilian. Tak, zakopali, jak wszystkie dziwne chińskie artefakty które zawsze są niedostępne bądź ukryte. Bo rząd Chin zakopuje piramidy, dyski z danymi kosmitów, dziwne obiekty i mumie ze strachu przed... no właśnie, czym? Wami? 

Portret użytkownika Max77

Rasy przedpotopowe wyraźnie

Rasy przedpotopowe wyraźnie różniły się wzrostem, gigantyzm był powszechny tak samo jak długowieczność.  Panował inny klimat. Jak dowodzą badania atmosfery był znacznie wyższy poziom tlenu i inne ciśnienie oraz łagodne temperatury i brak szkodliwego UV, co umożlwiało rozwijanie się wszystkich organizmów do ogromnych rozmiarów. Inną sprawą są popotopowi giganci będący hybrydami ludzi i obcych, którzy mieli ok 5,5 m wzrostu (budowniczowie piramid) giganci jednak z czasem zostali wytępieni, między innymi za sprawą Mojżesza, który pokonał wszystkie wrogie plemiona a trzeba wiedzieć co jest zgodne z Bibilą, że były to często rasy gigantów - hybryd. Jahwe bóg Mojżesza był krwawym Bogiem, który nakazał wyrżnięcie wszystkich  plemion, które stały na drodze do Ziemi Obiecanej (współczesny Kaszmir - najlepsze pastwiska w Azji).

Portret użytkownika b@ron

w związku z tym ,że często

w związku z tym ,że często tutaj i nie tylko , ludzie poruszają ciężkie tematy dotyczące naszego ludzkiego pochodzenia...postanowiłem w końcu oświecić większość i odpowiedzieć na pytanie ewolucja czy kreacjonizm? ...otóż po długotrwałych analizach danych i mocno zaawansowanych badaniach ,jestem stuprocentowo pewny że człowiek nie powstał drogą ewolucji ...nie powstał też w wyniku stworzenia ...a mianowicie ...INACZEJ

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka

Homo sapiens nie wiem

Homo sapiens nie wiem dlaczego ale to chyba jedyny temat w którym zgadzam się z pastuchem baranów. Mam też takie podejście do twoich czaszek jak do jeża. Nie przedstawiasz żadnych dowodów, snujesz baśnie, negujesz ewolucję a nie podajesz alternatywy wzamian. 
Kolego jak kiedyś ciekawie się Ciebie czytało tak teraz coraz więcej złego niż dobrego robisz dla "swoich" teorii.
Niby negujesz ewolucjonizm a bez przerwy przedstawiasz "dowody" na jego istnienie.

Portret użytkownika baca

taki już los czarnej owcy -

taki już los czarnej owcy - musi się słuchać pastucha baranów - weź się więc w garść bo przeżywasz to bardziej niż noe brak toalety na tej swojej arce...
czy brytyjski kodeks drogowy i czeską konstytucję już umiesz na pamięć?
to po cholerę się odzywasz na nie zadane tematy?
studiuj prawo bo niedłgo zrobię ci sprawdzian...

Portret użytkownika Isabella

Potomkowie tych ludzi

Potomkowie tych ludzi mieszkaja w Polsce pod nazwa Kaszubi ( Czesi zwali ich Bochenskimi Polakami inni Lechitami, Gotami, Scytami ), Czechach i Niemczech - Frankonia.
Oni sami nazywali siebie Suomi-mieszkancy bagien.
Nie maja z dzisiejszymi Suomi nic wspolnego, moze oprocz tego ,ze ci dzisiejsi zamieszkuja najprawdopodobniej ich ojczyzne.
 
Widzialam kilka osob ,ktore maja czesc zebow w buzi ustawionych w pionie ,lub pod kontem, maja przewaznie od 2-4 zebow wiecej.
Ludzie z Bochemii poslugiwali sie runami i umieli wkladac miecze w kamienie.
Gral sluzyl im do przemieszczania przedmiotow, czyli dzialal na grawitacje.
Pierwszy raz symbol Grala uzyli Sumerowie, chociaz jest on dzisiaj w ich historii nazywany inaczej.
Naukowcy Rosyjscy stwierdzili ze alfabet Sumerow i alfabet ludow na Syberii to 1 i ten sam.
Mozliwe ze ten sam alfabet jest w piramidach w Bosni.
Takze czesc z tych ludzi budowala piramidy . W piramidach jest zaznaczone  przesilenie wiosenne i jesienne.
Przeszli z polnocy na kontynent a pozniej na wschod przez Turcje az do Chin.
Druga czesc przez Turcje na poludnie az do Israela. 

Portret użytkownika Juszka

roberta nie strasz nie strasz

roberta nie strasz nie strasz bo się zes...
Podobno całkowicie mnie olałeś? A nie możesz wytrzymać nie komentując moje posty, nie obgadując mnie, po prostu hipokryzja i kłamstwo.
Jak zwykle robercinko piszesz jakieś bzdety bez składu bez ładu, ot tak nie ważne jak byle mówiono o tobie, co świadczy o twoich kompleksach, żalach i niemocy radzenia sobie w realu.
Boli cię, że wiem kim jesteś a ty nie możesz mnie rozgryźć.
Prawo? A co dokończyłeś w zamku z wieżyczkami studia? Ech żarty mnie się trzymają.

Portret użytkownika baca

za każdym razem cię

za każdym razem cię całkowicie olewam - ale potem no wiesz - żubr albo dwa żubry i natura nowu wzywa...
tak że ciesze się że jesteś hmm... pod ręką... zawsze taka dyspozycyjna
widze że teraz jestem o kilku tygodni "robertem" - to nawet cieszy bo już myslałem że zostanę na zawsze "pastuchem baranów" albo jak wcześniej "żydem"... szukaj dalej podjuszka, szukaj, bo całkiem dobrze ci idzie tropienie bacy... całkiem nieźle jeśli rozważyć czas jaki temu tylko poswięciłaś i wiesz co?
tobie JUŻ zeszło na tym DWA LATA Smile
kiedyś może nawet i wytropisz bacę na zasadzie ślepej kury i ziarnka no ale wówczas wystarczy zmienić parę literek i...?
no pomysl... i co wówczas?
wówczs będziesz mogła podjuszka rozpocząc poszukiwania od samego początku hi hi hi bo tak to już w życiu jest że nawet jak wygrasz to... przegrasz bo straconych lat na "tropienie bacy" nijak nie odzyskasz Smile
powodzenia i dalszych "sukcesów" bo jak zdołasz to w końcu kidyś ogarnąć to doznasz olśnienia...
że od początku idziesz dokladnie tam gdzie chce... baca - w maliny...
zacytuję Angelusa "buahahahahaha!"

Portret użytkownika Juszka

[ciach] edit: skasowano To

[ciach]
edit: skasowano
To jest strona InneMedium, a nie jakaś pyskówka. Osoby które tu wchodzą nie są zainteresowane Twoimi prywatnymi wynurzeniami. Pisz na temat, albo wcale.
/Moderator/

Portret użytkownika Juszka

Hipokryzja moderator.

Hipokryzja moderator. Prywatne wynurzenia przecież każdy tu wyraża swoje prywatne zdanie. Nie wspominając np. p bacy i jego niechęci do żydów, chrześcian,.... a wychwala Niemców, faszystów 
To jest forum i to normalne, co więcej ja piszę tylko prawdę. 
 
 
Pisz sobie tą prawdę, ale o moderatorach z ZnZ pisz na ZnZ a nie tutaj.
/Moderator/

Portret użytkownika baca

to mi wygląda na jakąś już

to mi wygląda na jakąś już chorobliwą obsesję ale za cholere nie wiem czego ty chcesz podjuszka tym dowieść???
psycho fanka moja jesteś czy jak?
masz gdzieś tam psychopatyczną kapliczkę na cześć bacy, ołtarzyk, kadzidełka?
bo raz że obrazków nie widać tylko miejsca na obrazki a dwa nie wiem za bardzo do czego ty w ogóle zmierzasz?
no do czego, po prostu?
do tego co zawsze? - aby zbanować bacę - przecież to już było i poległaś... potem zmartwychwstałaś i znowu poległaś i tak chyba z cztery razy. ty nawet zdenerwowac mnie nie potrafisz obecnie... juz się chyba wypaliłaś
bo co niby ten tekst wyżej ma dowieść?
no co takiego się wylęgło w twojej główce?
co, po prostu?
bo poza pogróżkami i przechwalkami... nie ma nic więcej Smile
widzę że ty dalej kompletnie niczego nie łapiesz ale bawi mnie wodzenie cie za nos no to ci udzielę dziś na drodze wyjątku paru pomocnych dla twoich "poszukiwań" wskazówek - otóż to że ktoś ma parę praw do jakichś książek nie oznacza że jest autorem, ok?
przecież już ci to kiedyś mówiłem w formie aluzji - dziwne że tak prostych rzeczy nie chwytasz i brniesz coraz głębiej w maliny...
bo chyba nie myślisz że proboszcz jest autorem bibli tylko dlatego że się nią posługuje, prawda?
a może tak myslisz?
powiedz co myślisz - tak będzie najlepiej..
i choć to dla ciebie może być niepojęte proboszcz to proboszcz a nie bóg i gadając z księdzem w życiu nie znajdziesz boga
po drugie jak masz co do tego JAKIEKOLWIEK wątpliwości no to się zapytaj autora - czy może być coś prostrzego od wysłania gdzie trzeba maila ? a może tak jak wklejać obrazków tego również nie potrafisz i liczysz że ktoś cię wyręczy?
bo na pewno nie ja - jesteś namolna więc ja dużo bardziej wolę cię dręczyć Smile
i to chyba tyle bo chyba nie myślisz że baca ci się będzie przedstawiał albo z czegoś jeszcze tłumaczył - jest tak jak ci to już od roku mówię - szukaj dalej... szukaj bo raz że to ci sprawia niesamowitą przyjemność i nadaje sens twojemu życiu a dwa te szukanie, ci całkiem dobrze wychodzi... masz w koncu w życiu jakieś konstruktywne zajęcie he he he
buahahahahaha
PS do wiadomości twojej niewyczerpanej masochistycznej osobowosci dodam też, że posiadam całkiem sporo praw autorskich do kilku jeszcze stron internetowych i moge ich treść w sposób dowolny sobie wykorzystywać - kto bogatemu zabroni?
podjuszka?
nie mam zgody jedynie na to aby na tym zarabiać (zresztą wcale tego nie chcę) i założe się że na to także nigdy nie wpadłaś, prawda?
szukaj więc dalej, szukaj aż do wyczerpania podjuszka... szczerze ci życzę Smile
szukaj bacy... no i ogłaszaj co jakiś czas na jakim jesteś etapie
lubię być na bieżąco Smile

Portret użytkownika Juszka

No i poppłakałeś adminowi, a

No i poppłakałeś adminowi, a to Juszka mnie się uczepił i szydzi ze mnie. Ojoj jaki ty biedny hehe co prawda cie zabolała. Nie mogłeś sobie z presją poradzić, ba z presją z niemocą dopieczenia mi i brakiem jakichkolwiek racjonalnych argumentów w rozmowie ze mną.
Żałsny jesteś.

Portret użytkownika Juszka

twoje tłumaczenia roberto są

twoje tłumaczenia roberto są bezsensowne.
Bogatemu heheheh a pijasz siki zwane żubrem.
Tak czy siak osiągnąłem już prawie wszystko co chciałem. Jak odbanują mnie to podam wszystko co posiadam. Twoja mierna szydera, chamstwo i wyzywanie z żadnej strony mnie nie rusza. Hipokryzja jak zwykle to ty ciągle szukasz ja nie muszę, a ciebie krew zalewa, jak widzisz moje posty i nie wiesz jak rzetelnie i racjonalnie odpowiedzieć.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

juszku, no nie bądź taka...

juszku, no nie bądź taka... wstaw jeszcze raz - przecież to tylko rozkaz...
zawsze rozumiałaś przecież rozkazy...
no to wstaw... tylko grzecznie... bo złamiesz regilamin i się będziesz uczyć regulaminu od nowa...

Portret użytkownika zŁo

i znowu anty-ewolucjonizm nie

i znowu anty-ewolucjonizm nie wiem HomoSapiens skąd bierzesz tyle wytrwałości ale ewolucja nie przekreśla przecież a wręcz potwierdza Twoje przedpotopowe cywilizacje - naprawdę wierzysz że Bóg ulepił Cię z gówna i patyków?
ja stawiam potop w czasach miedzy 6000-10000 p.n.e. wcześniej było sporo czasu aby cywilizacje powstawały i wymierały to co po nich zostało to jedynie obrobione skały - pytanie brzmi 'jak?'
napewno nie tak jak wyciągasz kulke z nosa formujesz kształt i zostawiasz do ztwardnienia Wink tak nie było, ja stawiam pytania o krok dalej niż Ty i niestety nie usłyszę odpowiedzi:
'co się wydarzyło, że małpa biegająca z dzidą po lesie zyskała niebieskie oczy?' czyt. inteligencje = pierwszy homo sapiens... tego nie wiem nikt tego nie wie, czy to Bóg wtedy stworzył adama? czy kosmici ingerowali w nasze geny? bo w samą ewolucje ja też wątpie ale bez wątpienia małpa jest naszym przodkiem
taka małpa mogła wiele razy ewoluować i wyginąć zanim nastały czasy naszej ery a całkiem nieodległa przeszłość ludzka wskazuje że mam racje - ostatnie 200 lat
jak myślisz HomoSapiens ile dzieli nasza rase dzisiaj od zagłady, którą sprowadzimy sami sobie? ja myślę że jesteśmy blisko - zbyt blisko i dlatego wygineli nasi 'kuzyni' bądź przodkowie

Portret użytkownika TP

Nie wiem, czy miałeś okazję

Nie wiem, czy miałeś okazję czytać kiedyś Darwinowskie "O Powstaniu Gatunków", ale na końcu Karol napisał: jeśli kiedykolwiek odnaleziony zostanie organizm, który nie mógł powstać na drodze ewolucji, to moja teoria jest o kant dupy rozbić. No i już jest pełno takich organizmów oraz struktur w ich budowie. Na przykład Ciliata. Myślę więc, że tak jak Karol powiedział - zapomnij o ewolucji.

Portret użytkownika mlodyrob

Bakterie co dala poczatek

Bakterie co dala poczatek wszystkim gatunkom na ziemi to bocian podrzucił? Materiał na wielki wybuch to mikołaj zostawił a kto zainicjowal ten wybuch to ja już nie wiem.Woda powstała z ?Idealne proporcje powietrza? A człowiek w tak skomplikowanym wydaniu to jak powstał? A BÓG to jak sie urodził? Zaczynamay poznawac zasdy według jakich to wszystko sie krecia ale jak to powsalo to nikt nie wie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika zŁo

ale jaja proszę moderatora o

ale jaja proszę moderatora o usunięcie tego posta x2
i znowu anty-ewolucjonizm nie wiem HomoSapiens skąd bierzesz tyle wytrwałości ale ewolucja nie porzekreśla przecież a wręcz potwierdza Twoje przedpotopowe cywilizacje - naprawdę wierzysz że Bóg ulepił Cię z gówna i patyków?
ja stawiam potop w czasach miedzy 6000-10000 p.n.e. wcześniej było sporo czasu aby cywilizacje powstawały i wymierały to co po nich zostało to jedynie obrobione skały - pytanie brzmi 'jak?'
napewno nie tak jak wyciągasz kulke z nosa formujesz kształt i zostawiasz do ztwardnienia Wink tak nie było, ja stawiam pytania o krok dalej niż Ty i niestety nie usłyszę odpowiedzi:
'co się wydarzyło, że małpa biegająca z dzidą po lesie zyskała niebieskie oczy?' czyt. inteligencje = pierwszy homo sapiens... tego nie wiem nikt tego nie wie, czy to Bóg wtedy stworzył adama? czy kosmici ingerowali w nasze geny? bo w samą ewolucje ja też wątpie ale bez wątpienia małpa jest naszym przodkiem
taka małpa mogła wiele razy ewoluować i wyginąć zanim nastały czasy naszej ery a całkiem nieodległa przeszłość ludzka wskazuje że mam racje - ostatnie 200 lat
jak myślisz HomoSapiens ile dzieli nasza rase dzisiaj od zagłady, którą sprowadzimy sami sobie? ja myślę że jesteśmy blisko - zbyt blisko i dlatego wygineli nasi 'kuzyni' bądź przodkowie

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

"co się wydarzyło, że małpa

"co się wydarzyło, że małpa biegająca z dzidą po lesie zyskała niebieskie oczy?"
ja sądzę, że ta małpa odziedziczyła te niebieskie oczy po przedpotopowym człowieku, który się wskutek dzikości środowiska zdegenerował do jej poziomu.
 Przed Potopoem nie było małp
 Wystarczy jedno pokolenie, by człowiek w odpowiednich warunkach uległ zezwierzęceniu... Jeden miesiąc by jadł surowe mięso swojego gatunku... Co ty pitolisz o ewolucji trwającej "miliony lat?
 Neandertale i małpy to produkt genetycznego zdegenerowania  przedpotopowego człowieka.

...Angelus Maximus Rex

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

To normalka, że się

To normalka, że się posmiejecie z wariatów... Ty jesteś jak ten stolarz co pouczył kolege wbijający łepkiem gwóźdź do ściany.... "Wariat jesteś... Ten gwóźdź pasuje do tej drugiej za twoimi plecami.."
 A może uświadomisz nas jakie ty masz dowody na ewolucję... Chętnie posłuchamy i posmiejemy sie razem....

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Raffi5000

Zacznijmy od tego, że na

Zacznijmy od tego, że na ewolucjonizm nie masz Ty ani inny wariat dowodów, a już w szczególności twardych. Nie chcesz mi wmówić, że mam się kierować tymi głupotami ze szkoły, lub National Geographic ?? hehe...cuda na kiju, panie ! Już jako dzieciak miałem nieodparte wrażenie, że ładują mi brednie. Coś zawsze się nie zgadzało, coś było nie tak. Ale trzeba było wkońcu tacie świadectwo przynieść, no nie ?  Debilne wywody Darwina sponsorowane przez Oxfordzkie i Camridgowskie gremium, to największa głupota w tej materii. Oszołomstwo ówczesnych debili, którzy wiedli samozwańczy prym kolonizatorski, a co za tym idzie narzucali wszystkim szybkie i konkretne odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Niestety, w większości wyssane z palca. Niekiedy nawet i z innego członka.
 Twarde dowody na to, że sprawy miały się inaczej ??
Choćby zapisy na tabliczkach sumeryjskich, ryciny w jaskiniach, pustynia Nasca, zapiski Majów i innych indian, piramidy, zeszklone granitowe konstrukcje w Szkocji i innych rejonach, znaleziska wykonane przez inteligentne istoty mające datowanie na miliony lat wstecz, inne tajemnicze przedmioty sprzed miliarda lat. Jest tego tyle, że wywaliłoby Wasz głupi ewolucjonizm do góry nogami. I w tym problem...dlatego te tematy nie są przedmiotami naukowymi na uczelniach.
 

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Portret użytkownika Juszka

W twoim poście pełno debili,

W twoim poście pełno debili, wariatów, glupków itd. 
Piszesz że zawsze miałeś nieodparte wrażenie, coś ci mówiło a gdzie dowody?
Co mają wspólnego z ewolucją życia na Ziemi jakieś sumeryjskietabliczki (notabene nie do końca zrozumiałe lub przekłamane) pustynia Nasca ....itd? Nie mogę tego ogarnąć co chciałeś powiedzieć.
Pytałem się o jakąś alternatywę a ty swoim przygłupawym (ponieważ wsystkich nazywasz głupkami) postem nic do rozmowy nie wniosłeś.
Jeżeli nie ewolucjonizm to jak życie się zmienia? Co możesz dać w zamian? NIC.
Ewolucjonizm ma bardzo dużo twardych dowodów. Zaczynając od wspólnych cech DNA wszystkich żywych organizmów na Ziemi, po bakterie, wirusy, insekty które bez przerwy ewoloują bez przerwy dosłownie na naszych oczach (np. wirus grypy hiszpanka i świńka grypa niewiele ponad sto lat a są całkiem odmiennymi gatunkami grypy. A skamieliny kręgowców. A neardeltańczyk. 
Drzesz mordę pod publiczkę a jak konkrety się ktoś pyta to łeb w piach, ogon pod siebie i nic nie potrafisz. Ty nawet nie potrafisz podać dowodów na nieprawdziwość tej teorii podpartej faktami.

Portret użytkownika baca

e tam dowód - na przyklad

e tam dowód - na przyklad wyrostek robaczkowy to żaden "zanikający organ" tylko w pełni rozwinięty - jego zadaniem jest zachowanie próbki bakterii jelitowych i nie dopuszczenie aby całość została wydalona do toalety - ta mała resztka która pozostaje w wyrostku jest PO TO właśnie skierowana w poprzk jelit - umożliwia oddtworzenie od nowa flory baktryjnej. ponadto drugą rolą wyrostka jest hodowla bakterii mających decydujący wpływ na odporonośc organizmu - inaczej mowiac w ciele ludzkim nie ma nie porzebnych organów - rzekomych śladów po ewolucji - każdy z tych "dowodów" mozna obalic po prostu... amputując temu kolesiowi to co tam sobie napisał ze mu jest... niepotrzebne Smile
niech sobie wytnie, wyrostek, trzecią powiekę i tak dalej.. to zobaczy czy to wynik ewolucji czy może nie - proste...

Portret użytkownika pako1205

W naturze,również w "ciele

W naturze,również w "ciele ludzkim",jak nadmieniłeś-nie ma miejsca na ekstrawagancję.Nawet to,że ludzkie mięśnie oczne są ponad 100-krotnie silniejsze,niż potrzebna jest ich siła do operowania gałkami-to z całą pewnością,ma to swój cel.

Portret użytkownika mlodyrob

prawda prawda i to tez prawda

prawda prawda i to tez prawda i nic z tego nie wynikia.Kazdy ma swoje zdanie ale kto ma racje .Ludzka rasa jest w obecnych czasch bardzo zaklamana! Czekam az ktos na tym swiecie uswiadomi nas w koncu o co tu chodzi i bedzie to dowód na 100%.Nawet jak znacza czesc cywilizacji pozbedzie sie swoich ciał.---- Nasi przodkowie mieszkali na orionie (super pokojowe istoty) wybuchła tam wojna zbuntowali sie rodowici mieszkancy przzeciwko sobie i wygnali wyrzutków na planete ziemia pozbawiajac ich technologji.I jestesmy oto my zdolni do cudownych uniesien jak i do drastycznych czynów.Na orionie naszym prawdziwym domu zainterweniowały wyższe byty i zaprowadziły pokój i do słowa powrocili ci IDEALNI.Teraz szukuja misje ratukowa dla nas zeby objawic cała prawde obdarzyc nas technologia dzieki której bedziemy mieli czas dla siebie i swoich rodzin a chetnych zabiora do domu!Po przybyciu na ta cudowna planete beda musieli stoczyc bitwe z tymi złymi obecnymi miedzy nami.I oni o tym wiedza dlatego tak mocno sie zbroja.To juz sie dzieje kwestia kilku m-scy......Miedzy nami tez sa ci dobrzy szykuja rewolucje ale narazie sa w mniejszosci.......

Portret użytkownika ZŁY

Skoro z takim nieskrywanym

Skoro z takim nieskrywanym przekonaniem twierdzisz, że ewolucja to bzdura to jak wytłumaczysz istnienie narządów szczątkowych, których w ludzkim organizmie jest całe mnóstwo najbardziej znane to: trzynasta para żeber, mięśnie małżowiny usznej, guzek Darwina, narząd Jacobsona, wyrostek robaczkowy, kość guziczna, trzeci migdał, zatoki, trzecia powieka. W wielu artykułach piszesz, że obecną naukę można schować do lamusa. Jak w takim razie postąpisz w sytuacji, gdy Twoje dziecko będzie chore i lekarze stwierdzą, że trzeba operować Z Twoich artykułów wynika, że im na to nie pozwolisz tylko wywieziesz dzieciaka do piramidy i karzeż gapić mu się na kryształową czaszkę licząc na to, że uzdrowii je tajemnicza energia starożytnych wegetarian.

Gdzi dwóch się bije, tam korzysta dentysta

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Tak ci nieboraku powiedzieli,

Tak ci nieboraku powiedzieli, że to "organy szczątkowe"?  Nie mogę... A skąd ONI wiedzą, że szczątkowe? A jeszcze lepiej w wyniku ewolucji? To, że medycyna sobie radzi bez piramid nie jest zasługą ewolucjonoizmu, bo medycyna istnieje od tysiącleci zanim plemnik tatusia Darwina przysnił się Stwórcy...
 Powinienes wiedzieć, że Człowiek i bodajże banan ma większe podobieństwo genotypowe niz człowiek i małpa... I co z tego wynika? Że pochodzimy od banana? Tajemnica DNA, który jest struktura podstawową życia na Ziemi jest konfiguracyjnie absolutnie przypadkowa i tylko autor tego patentu wie dlaczego...
 Powem więcej... Bawiący się w boga genetycy są przewaznie kreacjonistami i wiedzą, że naruszają prawa autorskie Projektanta
Wiedza medyczna i chirurgiczna nijak sie nie ma do wiedzy ewolucyjnej i nie pochodzi od niej, więc nie pitol głupot.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika baca

to bardzo miło Homoś upewnić

to bardzo miło Homoś upewnić się, że poświęciłeś całe swoje życie problemowi biblii oraz czaszek - to potwierdza starożytną (jeszcze sprzed potopu) hipotezę że psychole właśnie dlatego studiują psychiatrię, chorzy idą na lekarza, bezrobotni uczą się na robotnika, a miłośnicy grubego zwierza kochają pracować z żubrami...
jako że każdy musi mieć coś do ukochania ale nie każdy ma normalną czaszkę, to ty zakochałeś się w oczywiście matkach boskich, starożytnych żydach no i takich samych czaszkach.... jako że te matki boskie i żydy już przeszli etap wymierania...
to normalne u niekochanych przez pelnowartosciowe - normalno czaszkowe istoty że szukasz namiastki w formie zdeformowanego kawałka prehistorycznego szkieletu
nienormalne jest natomiast że zaczynasz już te nieszczęsliwe chore czaszki rozbierać na czynniki pierwsze i już nie wiadomo kiedy zajmujesz się pojedynczymi chorymi zębami - jako pierwszy w świecie wprowadziłeś klasyfikację na zęby rosnące pionowo i zęby rosnące w poziomie he he - z małą uwagą ze te drugie są normalne... ha ha ha
nie nie nie... w tym miejscu należy coś tutaj wyjaśnić, tak więc bądźmy szczerzy - otóż zęby nie rosną w poziomie Homoś, a jak rosną to tylko po jakimś tragicznym wypadku na przyklad czołowym zderzeniu z lokomotywą...
chodziło ci zapewne o zęby rosnące wzdłuż albo w poprzek tylko nie potrafiłeś tego nazwać Smile
to normalne u osób z nietypową czaszką więc się nie martw ja cię wyręczę kiedy ci zabraknie słownictwa
jeśłi nie wiesz dlaczego te zęby rosły wzdłuz to nie snuj niedorzecznych teorii o jakichś rudych i wyrośniętych chińczykach którzy zeszli na ląd z arki noego kiedyś tam po potopie w starożytnych Chinach
to brednie...
przeciez wiadomo  doskonale, że zęby rosną w Chinach wzdłuż a oczy po przekątnej bo taki właśnie układ szczęki pomaga tym malutkim Chińczykom filtrować wilgotny pokarm na polach ryżowych, ok?
bez tych zębów nie tylko ryż ale także muł  oraz korzonki by do żołądka nabierali, rozumiesz?
gdyby nie mieli takich zębów szlag by trafił bagienno szuwarowe żniwa.
Smile
tak było w pradziejach kiedy Chińczycy jeszcze nie wpadli na to aby do zbierania ryżu wysyłać kobiety, którym mechanicznie można nastawić odpowiednio zęby a stopy ścisnąć w porządnych imadłach żeby z plonem potem nie uciekły i się gdzieś nie zawieruszyły w ferworze żniw na tych bagnach...
po kilku tysiącach lat doświadczeń starożytni Chińczycy oraz oczywiście ich kobiety napełnili swoim potomstwem całą Ziemię aż w końcu kiedy zabrakło miejsca udali się w morze - tak głosi ewangelia...
po jakichś dwudziestu latach od chwili kiedy zeszli z lądu do wody mogły już wyewoulować z nich wieloryby - takie same jak ten który połknął biblijnego Jonasza - to dowód że walenie pochodza od starożytnych podłużnozębowych wegetariańskich Chińczyków
 nawet do dziś te pochodzące od Chińczyków wieloryby filtrują zębami pokarm żeby się nażreć krewetek a nie zassać przypadkiem do żołądka wodorostów, płetwonurków i plastikowych butelek - one zębami filrują - to tak zwane fiszbiny
jak ci własna długa czaszka już nie wystarcza i chciałbyś się do nich jeszcze bardziej upodobnić to możesz Homoś wyciąć sobie nożyczkami kawałek firanki i wkleić do ust - najlepiej przy pomocy super glu do górnego i dolnego dziąsła a będziesz miał gwarancję że nie zassasz błota albo wodorostów no i upodobnisz się do biblijnych wielorybów które pochadzą od dzieci Noego, czyli tych rudych Chińczyków...
delfiny natomiast nie - delfiny są potomkami świętej Genowefy i Adolfa Hitlera - stąd ich nazwa (a)dolfiny... pisało o tym w którejś ewangelii ale nie pamiętam w której bo część zamokła i zaginęła w czasie potopu...
no to skoro najważniejsze żeśmy sobie już wyjaśnili to kiedy znajdziesz chwilę zeby dopisać część drugą Sagi O Czesławie Któremu Szaraki Spektakularnie, Widowiskowo I Z Niezwykłym Rozmachem Porwały W Kosmos Żonę Z Tapczana ?
 

Portret użytkownika Isabella

Ci ludzie pochodzili z

Ci ludzie pochodzili z pradawnej Bochemii !
2 wagony dokumentow wyslano z biblioteki cesarzy Chinskich do Petersburga w 1901 roku.
Kazdy dokument byl zapakowany w metalowa tube.
Miedzy innymi byl tam list Waszej Wysokosci Alexandra Wiekiego do  Masagatow, czyli bialych Gotow.

Strony

Skomentuj