Nowa rasa ludzi odnaleziona w północnych Chinach

Kategorie: 

Źródło: cri.cn

Najnowsze doniesienie archeologiczne pochodzi z terenów północno zachodnich Chin o nazwie Aral w południowym Xinjiang. Archeolodzy ujawnili zdjęcia niezwykłej czaszki. Zadziwiające jest w jej budowie ułożenie zębów, które są ukierunkowane wertykalnie-pionowo w przeciwieństwi do obecnego homo sapiens mającego zęby ułożone w odmienny sposób czyli poziomo.

 

Dodatkowo archeolodzy ujawnili, że szkielet wydobyty z grobowca mierzył 2.3 metra ! To oznacza, że nawet na dzisiejsze warunki byli to gigantyczni ludzie.

[ibimage==20441==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Naukowcy powiedzieli także, że szkielet ma 4.000 lat i należy do tzw. Ludu Qiang. Jest to etniczna grupa ludności Chin żyjąca głównie w górzystym terenie północno-zachodniej części prowincji Siczuan, na wschodniej krawędzi płaskowyżu Tybetańskiego.

[ibimage==20442==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Lud Qiang został uznany jako „najstarsi przodkowie” kultury chińskiej , są oni wspomniani w starożytnych chińskich tekstach jako spora grupa nomadów oraz przodkowie dzisiejszej etnicznej grupy Tybeto-birmańskiej. Interesującym aspektem tego odkrycia jest także to, iż grobowiec znajduje się na tym samym terenie co mumie białych-„europejskich”-rudowłosych Tarim. 

[ibimage==20443==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Mumie Tarim miały typowy wygląd europejczyków z ich naturalnie występującymi kolorami włosów od blond poprzez rudy, aż do ciemno brązowych. Mumie te należały także do ludzi wysokiego wzrostu. Nic więcej na razie nie udalo się ustalić poza tymi skąpymi danymi i jednym ujawnionym zdjęciem dolnego uzębienia. Trwają starania o więcej danych z tego niezwykłego znaleziska.

 

Ta dziwna konstrukcja została odkopana w Chinach, niestety "coś się stało" i chińskie władze rozkazały to coś zakopać z powrotem !

[ibimage==20444==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Może wykopali mumie z blond włosami i europejskimi rysami twarzy jak te z Xinjiang...? Może coś jeszcze bardziej dziwnego, nie pasującego do ewolucji ?

[ibimage==20445==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Takie odkrycia, oraz skąpe dane potwierdzają pogłoski o szokujących znaleziskach ukrywanych  w magazynach instytutów archeologicznych. Znajdować się tam mogą rzeczy, które zmieniły by nasze zapatrywania na historię Ziemian jak i planety poddanej w niedalekiej przeszłości globalnej katastrofie. Temat ten jest na tyle fascynujący, że należy wspomnieć doniesienia Innegomedium o znalezisku suchego palca należącego do biblijnego Giganta.

[ibimage==20446==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

W przeszłości zanim ewolucjonizm zebrał swoje żniwo, prasa co jakiś czas informowała o znaleziskach szkieletów niezwykle wysokich ludzi. Były to czasy gdy społeczeństwo opierało się w swoich poglądach o pochodzeniu rasy ludzkiej na treściach zawartych w  Biblii.

[ibimage==20447==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Niestety szybko utworzyła się grupa trzymająca informację archeologiczną tylko dla siebie. Społeczeństwo ma być nieświadome niezwykłej historii Ziemi i jej mieszkańców, ma żyć przeświadczone o ewolucji jako fakcie naukowym.

[ibimage==20448==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Znany badacz tej tematyki L.A. Marzulli w swojej książce „On the trail of the Nephilim” opisuje wysoce prawdopodobną podróż rudowłosych olbrzymów z terenów biblijnego Kanaanu do Ameryki. Ucieczka miała nastąpić, gdyż zbliżala się potęga Arki przymierza, co jest całkiem prawdopodobne i mogące mieć swoje potwierdzenie w archeologii.

[ibimage==20449==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Istnieje spora ilość doniesień archeologicznych na temat znajdowanych niezwykle wysokich szkieletów rudowłosych „Indian” z terenów Ameryki północnej. Często się słyszy o czaszkach posiadających podwójne uzębienie, dwa rzędy zębów! Oczywiście wszystko zostało/zostaje szybko wyciszone tak by nic się nie przedostało do opinii publicznej.

 

(Tutaj strona z ciekawymi archiwalnymi wycinkami prasowymi na temat gigantów:  http://frontiers-of-anthropology.blogspot.com/2013/03/giant-skeletons-ne...)

  

Już choćby samo badanie pozostałości technologii kamieniarskiej, pozostawionej przez przedpotopową cywilizację nadludzi prowadzi do szokujących wniosków ! Chociaż tematem tego wpisu są zaginione rasy ludzi to proponuje zobaczyć to oto zdjęcie śladu pozostawionego na bloku skalnym. „COŚ” wykonało cięcie, ślad wskazuje na jakiś rodzaj procesu zmiękczania skały ! (jest to skala, a nie starożytny beton !)

[ibimage==20450==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Podczas cięcia skała stawała się miękka jak masło lub plastelina ! (brak widocznych śladów procesu cieplnego !) Jaka technologia pozwalała na takie rzeczy ?! Jaką wiedzą dysponowała ludzkość ?! Więcej w tym temacie w kolejnym odcinku "technologii kamieniarskiej cywilizacji przedpotopowej"

 

Zdjęcia z Ameryki południowej

[ibimage==20451==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jeżeli istniały różne rasy ludzi, począwszy od magicznych mikro ludzi wielkości około jednego metera, a kończąc na gigantach osiągających na przykład 7,5 metra, to o jakim świecie mówimy ? O jakiej Ziemi ?!

http://innemedium.pl/wiadomosc/starozytny-port-kosmiczny-czesc-ii?page=1

Znaleziony topór giganta !

[ibimage==20452==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oczywiście sceptycy odrzucają takie możliwości, lecz coraz więcej wskazuje na to, że ludzka historia jest bardziej szokująca niż wszystkim filozofom się do tej pory śniło ! Osobiście nie wiem tylko, czy cywilizacja lub cywilizacje przedpotopowe były zbliżone bardziej do opowieści Tolkiena czy może do tych z rodzaju Gwiezdnych Wojen Georga Lucasa ? Chyba, że było to połączenie obojga, jakaś niesamowita cywilizacja znająca tajemnicę Ducha, umysłu, ciała i materii.

 

W tym temacie zapraszam na blog:  http://popotopie.blogspot.com/

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Rex Kelvin

hey,

hey,

We are here again to buy kidneys for our patients and have agreed to pay a good amount of money to anyone who wishes to donate their kidneys to save them anyway If you are interested in being a donor or want to save a life, you must write See the email below.

This is a once in a lifetime value, safe and secure transaction with us, everything is done under the law of kidney donors.
So much more time, kindly email us at [email protected]

Irrua Specialist Teaching Hospital.

Portret użytkownika H.R.

Jeżeli chodzi o skały, które

Jeżeli chodzi o skały, które były miękkie i dały się formować, to polecam poszukać info na temat teorii prof. Davidowitcha z Uniwersytetu Floryda. On już dawno udowodnił, czyli poparł praktyką (uzyskał taki sam kamień, jak w piramidach), teorię o tym, że Starożytni Egipcjanie wcale nie zbudowali Wielkiej Piramidy w Gizeh z bloków skalnych wyciętych w kamieniołomach, ale z blkoków sztucznej skały, czyli odlanych z betonu zawierającego geopolimery. Kilka przepisów dot. produkcji sztucznego kamienia znaleziono i odczytano w inskrypcjach na wyspie Elefantyna jeszcze na początku lat 70-tych XX w. Tajemnicę produkcji różnych rodzajów sztucznych skał przekazali ludziom bogowie. Dane można znaleźć pod hasłem "technologia ARI KAT". Receptury zostały opatentowane przez amerykański koncern Du Pont. Dziś można się spotkać nawet w Polsce z patentowym, sztucznym, polimerowym kamieniem Du Ponta, pod nazwą Korian.   Wspaniały materiał, o wspaniałych właściwościach i możliwościach. Niektóre z nich, to możliwość spawania go bez pozostawiania śladu szwu, samoregeneracja zarysowanej powierzchni, antyseptyczność (zabija deobnoustroje, z tego powodu jest wykorzystywany w zamożniejszych szpitalach, jako wykładzina sal operacyjnych), Można go dowolnie formować i wyginać na ciepło, robić odlewy (np. wanny, umuwalki) itd. Gdy się dokładniej zapozna z możliwościami, jakie daje sam tylko Korian, to widać, że to materiał i technologia rzeczywiście rodem z kosmosu, czyli od ztw. "bogów". Na przykład znane kamienie w ruinach Puna Punku, to ewidentnie odlewy wykonane ogólnie mówiąc w technologii ARI KAT w antycznym, a raczej, kosmicznym super betonie.

Portret użytkownika H.R.

Nie bardzo rozumiem tego o

Nie bardzo rozumiem tego o zębach na samym początku. Jakieś zęby wertykalne? A jak ja mam ułożone zęby? Horyzontalnie??? Poza tym, mumie białej rasy w Chinach, to nic nadzwyczajnego. Najwyraźniej w dawniejszych epokach, biała rasa zamieszkiwała wszystkie kontynenty. Ameryki, wszystkie razem, nie są wolne od takich danych i artefaktów. Istnieli tzw. "biali indianie", istnieli indianie z brodami i wąsami, istnieli też biali w czystym wydaniu w całej Ameryce. Polecam http://www.arqueologicas.com.ar/barbados-precolombinos.htm Tu są zdjęcia artefaktów na temat obecności białych ludzi w Amerykach w okresie prekolumbijskim. Jest też ciekawy materiał o śladach bytności Templariuszy w Patagonii. Są też wzmianki o walkach Normanów (Vikingów) z czerwonoskurymi w Ameryce Płd. Jest tego sporo.

Portret użytkownika zŁo

oczywiście jak przewidziałem

oczywiście jak przewidziałem - wasze odpowiedzi na moje pytania są jednoznaczne 'wariat, o kant dupy rozbić, przed potopem nie było małp' itd.
ale jakoś te wasze argumenty że tak je delikatnie nazwe NIE przekonują mnie ani troszeczke
a obrazek poniżej przedstawia to co sobie 'z palca wyssałem' i nawet nie wiadomo czy z mojego palca
skoro na poprzednie pytanie nie chcecie bądź nie jesteście w stanie odpowiedzieć to może temu pytaniu podołacie: co się stało z innemedium? - kiedyś to był portal z tezami popartymi jakimiś mniej lub bardziej wiarygodnymi argumentami dzisiaj to jedynie szydera i wyśmiewanie innowierców wiedzie prym... a teraz niech łzy cisną wam sie do oczu Wink

obrazek pochodzi z google i nie jest mojego autorstwa

Portret użytkownika TP

Otóż bardzo dobrze, że w

Otóż bardzo dobrze, że w wklełeś tem obrazek. Obrazuje on idealnie np dlaczego w teorii ewolucji brakuje nam tzw "missing link" czyli jakiegoś przodka łączącego te dwa szkielety. Dla laika te dwa szkielety wyglądają podobnie, mają ten sam plan budowy, te same kości, podobnie ukształtowane. Fachowiec zapewne odpowiedziałby, że są tak diametralnie różne, że potrzeba by 30 - 40 "missing linków" i milonów albo miliardów lat na taką zmianę i właśnie dlatego w tajemniczy sposób odnajdujemy tyle różnych form "przedludzkich", a jakoś tego jednego ogniwa ni cholery nie możemy i prawdopodobnie nie znajdziemy. Powiedziałby Ci na ucho, bo obawiałby się o swoją karierę, sławę i zarobki.

Portret użytkownika baca

wklejając obrazek dwa razy

wklejając obrazek dwa razy zapomniałeś chociaż raz powiedzieć o co tak w ogóle ci z tym obrazkiem chodzi...
tak więc pozostają domysły.
niech zgadnę - ten po prawej chyba przez całe życie otwierał konserwy małym palcem prawej dłoni bo tak mu się paluszek... wygł...
 z lewą ręką też są jakieś kłopoty - tak skręcone piszczele świadczą że aż do emerytury pracował przy taśmie i zakręcał zawodowo słoiki...

Portret użytkownika zŁo

DLACZEGO WKLEJA MI X2?

DLACZEGO WKLEJA MI X2? PONOWNIE PROSZĘ O USUNIĘCIE TEGO POSTA
oczywiście jak przewidziałem - wasze odpowiedzi na moje pytania są jednoznaczne 'wariat, o kant dupy rozbić, przed potopem nie było małp' itd.
ale jakoś te wasze argumenty że tak je delikatnie nazwe NIE przekonują mnie ani troszeczke
a obrazek poniżej przedstawia to co sobie 'z palca wyssałem' i nawet nie wiadomo czy z mojego palca
skoro na poprzednie pytanie nie chcecie bądź nie jesteście w stanie odpowiedzieć to może temu pytaniu podołacie: co się stało z innemedium? - kiedyś to był portal z tezami popartymi jakimiś mniej lub bardziej wiarygodnymi argumentami dzisiaj to jedynie szydera i wyśmiewanie innowierców wiedzie prym... a teraz niech łzy cisną wam sie do oczu Wink

Portret użytkownika Ziew

  ...niestety "coś się stało"

 
...niestety "coś się stało" i chińskie władze rozkazały to coś zakopać z powrotem ! Boże jak widzę takie bzdury to zaczynam wierzyć w Reptilian. Tak, zakopali, jak wszystkie dziwne chińskie artefakty które zawsze są niedostępne bądź ukryte. Bo rząd Chin zakopuje piramidy, dyski z danymi kosmitów, dziwne obiekty i mumie ze strachu przed... no właśnie, czym? Wami? 

Portret użytkownika Książe

B@ron: Ja uwazam z kolei i

B@ron: Ja uwazam z kolei i oswiecam, ze to pozostanie kwestia wiary czy ewolucjonizm czy kreacjonizm. Wiem za to, ze nauka nie wyjasni nigdy wszystkiego a nawet jesli zdobedziemy szczyt wiedzy to ludzkosci wciaz bedzie mało i nastapi pustka, ktorą zapełnić potrafi tylko Bóg. Prawda jest jedna - to pewne.

Strony

Skomentuj