Nowa seria kręgów w zbożu zlokalizowanych w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnector

Nowy krąg w zbożu został zgłoszony na polu w pobliżu Wilton, w hrabstwie Wiltshire. Jest to już czwarty piktogram odkryty w Wielkiej Brytanii od początku czerwca 2020 roku.

Formacja przypomina nieco krzyż maltański otoczony dużym okręgiem, w który wpisany jest inny mniejszy. Inni internauci dopatrują się tutaj nawiązań do sumeryjskich przedstawień Nibiru bądź też jakiegoś konkretnego układu planet. Warto wspomnieć, że nie jest to pierwsza obserwacja kręgu w zbożu w tym miesiącu.

Najwcześniejsze zgłoszenie miało miejsce w miasteczku Darrington na zachodzie hrabstwa Yorkshire. Był to dość klasyczny krąg ze środkowym okręgiem.

Niedługo potem, bo już 11 czerwca kolejny piktogram pojawił się w Dilton w hrabstwie Wiltshire. W tym wypadku była to znacznie bardziej skomplikowana formacja opierająca się na 4 okręgach ustawionych wzdłuż siebie. Zdaniem części internautów, odzwierciedlają one zaćmienie Księżyca.

Przedostatni krąg został zgłoszony 14 czerwca i przypomina on kwiat lub też Słońce zamknięte w okręgu. Niektórzy dopatrują się w nim podobieństwa do popularnego w epoce gotyckiej ornamentu architektonicznego znanego jako rozeta. W zaledwie trzy dni później doszło do wspomnianego wcześniej zgłoszenia z okolic Wilton.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj