Nowa teoria spiskowa: Eksplozję w Tianjin wywołał atak kinetyczny z orbity w celu zastraszenia Chin

Kategorie: 

Źródlo: Internet

W Internecie aż roi się od dziwnych teorii spiskowych związanych z niedawnym potężnym wybuchu w portowym chińskim mieście Tianjin. Oficjalnie był pożar i eksplozja magazynu z chemikaliami, a nieoficjalnie Tianjin padł ofiarą ataku z orbity okołoziemskiej.

 

Mowa o ataku kinetycznym, czyli z przestrzeni okołoziemskiej zostaje wystrzelony rdzeń wolframowy, który uderza w powierzchnię z potężną siłą kinetyczną na skutek kumulującego się przyspieszenia. Skutek jest taki jak po wybuchu niewielkiego ładunku nuklearnego, ale przynajmniej w teorii, nie powinno być skażenia.

 

Jednak w tym przypadku stało się nieco inaczej. Doszło do wielkiego wybuchu oficjalnie z nieznanego powodu. Podobno była to największa nienuklearna eksplozja w historii. Wystąpiło też poważne skażenie, którego skala jest właściwe dotychczas nieznana. Miejmy nadzieje, że ci, którzy o incydencie z Tianjin mówią jako chińskiej Fukushimie, nieco jednak przesadzają.

Krater po wybuchu w Tianjin - źródło: CCTV

Teorie spiskowe zakładają, że ataku z orbity dokonało USA, jako ostrzeżenie przed próbami sprzedaży amerykańskich długów, których najwięcej mają właśnie u Chińczyków. Miałoby się to stać wraz z ogłoszeniem chińskiej waluty jako wspartej wartością realnego złota. Musiałoby to się skończyć poważnym problemem dla wartości dolara. Chiny mają zdecydowaną przewagę w tej grze i Amerykanie usiłują jakoś przejąć kontrolę.

 

Niech każdy sam oceni czy wierzy w istnienie orbitalnej broni kinetycznej oraz możliwość jej wykorzystanie przeciwko Chinom. Niewątpliwie jednak sytuacja, w której najbardziej uzbrojone mocarstwo świata może zostać ekonomicznie pognębione przez inne aspirujące globalne mocarstwo nie jest korzystna i może prowadzić do poważnych konfliktów.

Nie wydaje się możliwe, żeby Chińczycy nie zorientowali się, iż zostali zaatakowani z orbity. Trudno też uwierzyć, aby dali się czymś takim zastraszyć. Chiny mają od dawna broń antysatelitarną i amerykańskie satelity wojskowe z serii "Rods of God" mogą zacząć spadać jak ukraińskie śmigłowce w Słowiańsku.

 

Chiny podobno wkrótce przejdą do działań zaczepnych, najprawdopodobniej zwłaszcza w cyberprzestrzeni. Zdaniem zwolenników teorii spiskowych można się spodziewać fali skoordynowanych cyberataków przeciwko Ameryce mających na celu zdyskredytowanie dolara. Chaos w amerykańskiej infrastrukturze będzie tym bardziej destrukcyjny, jeśli będzie to połączone z nagłym upadkiem zaufania do dolara.

 

Można sobie tylko zadawać pytanie czy to co pokazują telewizje i to co odczytują z prompterów czytacze wiadomości zwani dziennikarzami, ma jakiś związek z rzeczywistością. Trudno uwierzyć w to, że trwa jakaś chińsko-amerykańska wojna, o której oficjalnie nic się nie mówi, ale nawet jeśli nie trwa ona teraz to może zacząć się już wkrótce.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

Kto normalny składuje 100 ton

Kto normalny składuje 100 ton pochodnych cyjanku w jednym miejscu ? Chinole jedni z wiekszych brudasów na swiecie i niechlujów poprostu zrobili to co ruscy w swoim skladzie amunicji. Oficjalnie mowiło sie ze wybuch magazynu był spowodowany poteznym "manko" brakowało ok 10 mln szt amunicji ostrej roznego kalibru ok 400 wyrzutni rakiet, kilku tys szt broni i ok. 100 ton trotylu A tutaj poprostu  zmeczony zoltek zasnal z papierosem.
Apropos najwiekszej nienuklearnej akcji to wlasnie ow ruski schron jak dotad byl najwiekszym tego typu wyczynem.
Atak kinetyczny pretem wolframowym... no niebywale...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika lipka

O dronach przenoszących

O dronach przenoszących ładunki wybuchowe wiemy od ok. 10 lat ale taka broń była w posiadaniu armii USA już w latach siedemdziesiątych, dzisiejsze egzemplarze wojskowe to prawdziwe samoloty bezzałogowe mogące przenosić głowice jądrowe. Czy zatem system obrony (i ataku) z kosmosu jest taki niedorzeczny? Kilka lat temu pisano o chińskiej broni potrafiącej zestrzelić z ziemi satelitę, unicestwienia swojego satelity dokonali właśnie Chińczycy. Wybuch z 13 sierpnia (trzynastka to ulubiona liczba żydowskich kabalistów) nastąpił w chwili dostawy i przeładunku materiałów wybuchowych, skąd one pochodziły i dokąd były wysyłane nie wiadomo ale ich moc rażenia była ogromna  i coś musiało wywołać ich detonację, można snuć różne teorie bo prawda póki co jest niedostępna. Na uwagę zasługuje fakt, że zaledwie 2 kilometry od centrum wybuchu znajduje sie najpotężniejszy komputer chiński Tianhe-1 (Droga Mleczna-1), który do 2012 roku był najszybszym komputerem na świecie, teraz Droga Mleczna-2 od 2013 roku jest tym najpotężniejszym. Czy te dwa komputery mogły łączyć moc obliczeniową i komuś zależało na unicestwieniu jednego z nich, tego który znalazł się tak blisko strefy "0"? Podobno w świecie nie ma przypadków, są tylko celowe działania. Takie 'przypadki' są tylko potwierdzeniem reguły.

Portret użytkownika sceptyyk

Ok, to tak na chłopski rozum

Ok, to tak na chłopski rozum  Smile Wszystko co orbituje nad Ziemią, porusza się z szybkością liniową ponad 7910 km/h. Ta szybkość nadaje każdem ciału określoną ENERGIĘ KINETYCZNĄ.  Umieszczamy na orbicie, jakiś zasobnik z naszymi pociskami i atakujemy nimi z orbity ziemskiej określone cele z ogromną ENERGIĄ KINETYCZNĄ ( tzn szybkościa ponad 7910 km/h) Smile Tak to ono wygląda w teori, a w praktyce jest niewykonalne jesli chodzi o precyzję uderzenia... Smile

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Wykonalne, wykonalne

Wykonalne, wykonalne sceptyku... Ten problem był testowany w Czelabińsku
 Tyle, że Rsojanie mają antidotum na tę broń.
 I uniecestwili go w atmosferze...

Portret użytkownika angelus maximus rex4

W Czelabińsku wolframowy grot

W Czelabińsku wolframowy grot został zestrzelony przez Rosjan.
 Odnaleziono jego szczątki. Wolfram.
 Zasłona dymna jakoby "poszukiwacze" odnaleźli odłamki na dnie jeziora to przecież oczywista farsa...
 Pokazanie kawałków lawy wulkanicznej, jako szczatków meteorytu może zadowolić jedynie idiotów.

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Nie wiem, czy był to promień

Nie wiem, czy był to promień energetyczny, najprawdopodobniej tak, bo tyko taka broń mogłaby unicestwić pocisk kinetyczny. To musiał byc czynnik, który spowodował planowaną eksplozję po zetknięciu sie z masa stałą już w atmosferze. Broń która podgrzała grot do temperatury plazmy w jednym momencie.
 Ogladałem niezmanipulowany film o tym zjawisku. "Ktoś" ( UFO) go zestrzeliło przed impaktem.

Portret użytkownika Medium

Do mnie dotarły dwie wersje,

Do mnie dotarły dwie wersje, z których jedna jest bardziej prawdopodopodobna, ale jedna nie przeczy drugiej.
Jedna to jakaś technika tworzenia bolidu z ziemskiej materii. W jakimś regionie ziemi obserwuje się trzęsienie ziemi i jakiś widoczny ubytek gruntu, który później jest z olbrzymią energią kierowany w wybrany region.
Druga ciekawostka to opowieść niejakiego Aleksieja Kungurowa o tym, że widział w Sajanach centrum obrony przed bolidami. To zespół latających dronów. Zrobiło to na nim duże wrażenie.
Nie linkuję do opowieści, bo ten Rosjanin bardzo niewyraźnie mówi i trzeba dużej znajomości języka, żeby go zrozumieć.
 

Portret użytkownika Rodak

Nicx  nie  może  być

Nicx  nie  może  być  wykluczone  w  tym  wybuchu, bo  tylko  głupiec  wierzy  w  to  co  mu  media  podają, a  czy  bedzie  to  miało  wpływ  na  dalsze  działania  Chin  i innych  czas  pokaże  wcześniej  lub  później.

Portret użytkownika dąb

To była odpowiedź USA na atak

To była odpowiedź USA na atak chiński na Biały Dom . Chiński papier toaletowy , specjalnie skonstruowany , zapchał rurę kanalizacyjną  próbując w ten sposób wywołać epidemię czerwonki w siedzibie Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Nie udało się . Chińczycy nie sprawdzili personelu technicznego . Gdyby wiedzieli , że hydraulikiem jest Polak pracujący na czarno to lepiej by  było im zrzucić bombę niż podejmować tak wirtuozeryjny plan ataku .

Portret użytkownika Zenek ;)

"Teorie spiskowe zakładają,

"Teorie spiskowe zakładają, że ataku z orbity dokonało USA, jako ostrzeżenie przed próbami sprzedaży amerykańskich długów"

- albo jakieś GESTAPOWSKIE przybłędy (z kosmosu) CHCĄ BY TAK MYŚANO. Chiny to SOJUSZNIK IRANU jak i Syrii (weta w RB ONZ). Wykastrowanemu czemuś od zbieraniny bałwanów się to na pewno nie podoba a że ma w swoim main kampfie zwanym tora plany WCIĄGNIĘCIA Chin i uSSa we wzajemną DEPOPULACYJNĄ nawalankę to teraz szczuje Chiny na uSSSa jak wcześniej szczuł Chiny do zaatakowania Rosji (zajęcia Syberii). Po prostu FALSE FLAG dokonane w "amerykańskim imieniu".

Co zaś do użytej broni kinetycznej ta powinna mimo wszystko zostawić na niebie ślad swojego przelotu. Być może specjalnie wybrano datę upadku Perseidów by ktoś nawet widząc ognista smugę po przelocie tej broni wziął ją za meteoryt ale.....

podobne wybuchy były kilka miesięcy temu dziełem ŻYDOWSKIEJ ORGANIZACJI TERRORYSTYCZNEJ zwanej ISIS (ISIL) w Iraku. Wtedy opisano je jako ŻYDOWSKA TAKTYCZNA BROŃ NUKLEARNA. W podobny sposób wybuchały też moSSadowskie "kamery" jakimi te kolejne żydowskie ugrupowanie terrorystyczne WYSADZAŁO "na tsunami" Fukushime by WYMUSIĆ na Japończykach oddanie ich oszczędności emerytalnych ŚWIATOWEJ BANKSTERCE (karty uimuminati o pożeraniu walut). Ponieważ te satanistyczne pluskwy wszędzie ryją pod cywilizowanym światem nie mozna wykluczyć iż w jakimś "transporcie" z iSSraela podobna rzecz się nie zapodziała bo to OBŁĄKANE Z NIENAWIŚCI DO CHRZEŚCIJAŃSKIEGO ŚWIATA żydostwo chce zdominować świat I WYMORDOWAĆ PRAWIE 99% JEGO OBECNEJ POPULACJI a że to robi teraz rekami debili z uSSa.... hm....na nim tym razem wypadło.

Portret użytkownika edier25

Chinczycy nigdy nie lubili

Chinczycy nigdy nie lubili rozgłosu.
Być może to był atak... lecz w takim wypadku odpowiedź nastąpi jak już wszystko przycichnie .  Oni odbiją to sobie np. na  dalszej obróbce dolara czy też euro do rangi papieru do dupy z nutą ignoracji , a to jest straszna broń.  Niby nic się nie dzieje , ale za to wku.... na potęgę . 
 
 

Portret użytkownika jaa

zasadniczo to gdyby nawet tak

zasadniczo to gdyby nawet tak było, to raczej jako zemsta za jakiś wcześniejszy atak hakerski, albo coś w tym stylu. Nie wiem czemu ludzie zakładają, że skoro nie ma wojny konwencjonalnej to i żadne inne działania wojenne nie mają miejsca. Świat ciągle jest w stanie wojny. Bez przerwy. A równie dobrze taki "atak" mogliby przeprowadzić Rosjanie. Kiedyś, ktoś tam od nich chwalił się, że Rosja ma jakąś tajną broń. A, że Putin musiał, w czasie wizyty w Chinach, przełknąć gorzką pigułkę, a, że Chiny anektują Syberię, a że chciały zagarnąć ziemie na Ukrainie, a że przejmują Afrykę i wiele innych że, (na przykład, jako przykład dla oportunistów aneksji przez Rosję Arktyki, ale też jako przestroga dla USA, gdyby im przyszło do głowy zaatakować Rosję), to prawdopodobne być może, że to raczej sprawka Rosji. Jeżeli ktoś przeprowadził taki atak, to prawodpodobnie służby innych państw wiedzą kto to zrobił. Wiedzą też, że to nie one to zrobiły. Pytanie czy inne państwa albo państwo ma podobną broń i czy niedługo zobaczymy jakiś inny "wypadek", jako pokazówkę drugiej strony. A może już byliśmy tego świadkami, tylko oficjalnie są to zwykłe katastrofy.

Portret użytkownika jaa

Skoro tak Was to interesuje

Skoro tak Was to interesuje to
 
"Jeżeli ktokolwiek z którychś przywódców, zarówno politycznych jak i religijnych, medialnych lub nieformalnych lub jakichkolwiek innych, zacznie przypisywać sobie lub komuś innemu (poza mną), jakieś zasługi związane z jakimiś geopolitycznymi zmianami, to ja już postaram się wybić to z głowy, zarówno temu komuś, jak i temu państwu, które ten ktoś reprezentuje. Panie Obama, to też do pana są te słowa. I do opozycjonistów rosyjskich także. We wrześniu dam mały popis."
 
może to ma coś wspólnego z tym wydarzeniem?

Portret użytkownika baca

"ameryka" jast skończona - ci

"ameryka" jast skończona - ci koczownicy którzy kręcą tymi kowbojami są po uszy w długach i dlatego chwytają się jak tonący brzytwy - do Europy importują negrów aby stworzyć tu wojnę domową - na ukraińcach się też zawiedli bo ten ich faszyzm to śmiech na sali - teraz próbują nastraszyć małe żółte ludziki - kto wie może któryś dał sie nabrać i ze strachu przed "amerykańskimi" maklerami upuścił worek ryżu...
za dziesięć lat ameryki już nie będzie jako jednego państwa... osraela oczywiście również...
kończy się Noc Swaroga a koczownicy znów pójdą "w namioty" Smile

Portret użytkownika beka

noc swaroga - ot kolejny

noc swaroga - ot kolejny otumaniony, posmaruj sobie twarogiem łepetynę na noc to będziesz miał noc swaroga, może trochę białka ci przeniknie do tej  szarej szczątkowej masy we łbie hahaha

Skomentuj