Nowe dane na temat obiektu w kształcie tarczy w Morzu Bałtyckim

Kategorie: 

Źródło: http://www.planetanovosti.com/

Pierwsze informacje o dziwny obiekcie na dnie Bałtyku pojawiły się 5 lat temu i od tamtej pory naukowcy usiłują kontynuować badania. Nie wiadomo, czy wszystkie informacje są dostępne dla opinii publicznej, ale to, co już znamy, jest stale przedmiotem zainteresowania.

 

 

 

W tej chwili wiadomo, że obiekt ma „poprawną” regularną formę. W jej górnej części znajdują się korytarze i partycje między nimi. Tarcza posiada własne pole magnetyczne, oddziałujące na kompas. Badacze zarejestrowali też dziwny sygnał radiowy, wydobywający się z wnętrza znaleziska.

 

Eksperci pobrali materiał składowy do analizy. Porcja próbek przypomina te, jakie występują przy najgorszych wypadkach samochodów bardzo zaawansowanych technicznie.

 

Naukowcy nie spieszą się z wyciąganiem wniosków, ale wszystko wskazuje na to, że na dnie Bałtyku znaleziono rozbity samolot lub statek pochodzenia pozaziemskiego.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

Zadna powazna organizacja sie

Zadna powazna organizacja sie tym juz nie zajmuje, zostali tam glownie archeolodzy. Kto kasiore zbil ten zbil i nikt z tego juz hajsu na szumie medialnym nie zbije z wyjatkiem mitomanow.. https://www.youtube.com/watch?v=UeWtzjQp8ug Cytaty ktore znajduja sie na blogu nie maja pokrycia w faktycznej wypowiedzi. Facet chlapnal i tyle. Znane sa wyniki analiz "tego ufo" i z pewnoscia jest to formacja skalna.

Myślę, więc jestem...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

Pokaz mi gdzie na stronie

Pokaz mi gdzie na stronie xocean team jest powiedziane napisane ze tam jakis sygral radiowy byl.  Bałtyk masz pelny anomalliow magnetycznych ... tylko wzdluz wybrzeza Polski masz takich obszarow 5. drgania posiada kazdy przedmiot mozna jest przedstawic za pomoca statycznej i dynamicznej charakterystyki czestotilowsciowej kazdego przedmiotu ma ja zapewne i formacja skalna jak i kazdy megalit. Ot cudo..

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pasjonat

bo to strona czlonkow

bo to strona czlonkow ekspedycji... ps w 1 doniesieniu byla mowa o straszliwym promieniowaniu radioaktywnym ktore kotwicy dalo 150 mS. Obecnie nurkuja tam bez zadnych zabezpieczen.. Nie dziwi Cie to?

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj