Nowe informacje o trzech dniach ciemności

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Od kilkunastu dni w Internecie można znaleźć informacje na temat tego jak rzekomo wyglądać będzie moment, gdy nadejdą słynne trzy dni ciemności. Nowe wskazówki i wyjaśnienia znowu pochodzą od lamy klasztoru Gyandrek w okolicy Kailas, zwanego też Wyrocznią Szambala. Jego opowieści o czasie apokalipsy zawierają zaskakująco dużo szczegółów.

 

Naukowcy twierdzą, że 21 grudnia tego roku nie można się spodziewać niczego ciekawego poza początkiem kalendarzowej zimy. Mimo to wiele osób zastanawia się po pierwsze czy do tego dojdzie już niedługo, a po drugie, co właściwie ma się stać i jak ewentualnie ma to przebiegać. Jeśli ktoś z góry uważa, że opowieści o końcu świata to absurd lepiej niech daruje sobie czytanie dalszej części tego artykułu.

 

Lama zwany Wyrocznią nie twierdzi, że do tych wydarzeń na pewno dojdzie, ale wskazuje na szereg czynników, które mogą spowodować, że faktycznie coś wyjątkowego wisi w powietrzu. W grudniu tego roku dojdzie do specyficznego ustawienia planet i jest to fakt bezdyskusyjny. Według tybetańskiego lamy najpierw będzie ciepła jesień i zima a potem szczególnie ważnym dniem będzie 21 grudnia, ponieważ wtedy wszystko się zacznie. Nasz układ planetarny wraz z Ziemią znajdzie się wtedy we fragmencie przestrzeni zwanym przez niego pasmem zerowym. Inni nazywają to również galaktycznym równikiem.  

 

Ciemność, jaka wtedy ma według niego nastać wynika z tego, że to specjalny obszar przestrzeni, w którym nie działa energia. W efekcie wokół nas znajdzie się ciemność i cisza. Lama opowiadał, że momentami będzie można zobaczyć jakieś kształty. Czasami dojdzie też do wstrząsów,  niektóre budynki zostaną zniszczone. Jak sądzi Lama miasta mogą stracić do 10 % populacji.

 

Tybetańczyk udziela dodatkowo kilku rad. Po pierwsze, rekomenduje załatwienie wszystkich swoich spraw przed 21 grudnia. Poza tym sugeruje, aby 20 grudnia zabrać dzieci za miasto wraz z dokumentami i gotówką. Trzeba udać się w miejsce gdzie będą zapasy żywności na przynajmniej 2 miesiące. Według niego łańcuchy dostaw towarów zostaną być może odtworzone właśnie po około dwóch miesiącach. Nie wiadomo jednak, na jakiej podstawie tak twierdzi.

 

W miejscu gdzie będziemy przebywać należy zadbać również o zapasy wody pitnej. Przydatne może być drewno na opał. Lama podkreśla, że nie będzie działała żadna elektronika. Oczywiście oznacza to, że nie będzie działać cała komunikacja. Lama sugeruje potem to samo, co Ojciec Pio, czyli aby zasłonić okna w domu i nie wyglądać za nie. Zwraca też uwagę, aby nie ufać temu, co będą podpowiadały zmysły. Wyrocznia Szambala sugeruje, aby nie opuszczać wtedy swojego schronienia a jeśli jest to konieczne nie oddalać się daleko, bo łatwo można będzie się zgubić. Nie będzie można zobaczyć wtedy nawet własnych rąk.

 

Po ponownym pojawieniu się widocznego świata nie należy się zbytnio spieszyć z powrotem do cywilizacji. Według lamów znacznie lepiej będzie pozostawać z dala od obszarów pełnych anarchii i walk o przetrwanie. Kataklizmy będą trwały około dwóch tygodni, ale ich echa będą odczuwalne miesiącami. Przynajmniej do lutego 2013. Całkowite wyjście Ziemi z tego obszaru zerowego spodziewane jest 7 lutego 2013. Co pocieszające tybetański lama uważa, że już w marcu wszystko wróci do normy. Koniec świata, jaki znamy będzie też początkiem radykalnej zmiany dla ludzkości. Wszyscy staną się według mnicha znacznie bardziej uduchowieni.

 

Nie wiadomo skąd lama zwany Wyrocznią Szambala ma aż tak dokładne informacje na temat trzech dni ciemności, skąd zna dokładne daty? Naukowcy oczywiście twierdzą, że opowieści na temat przejścia jakiegoś specjalnego obszaru w galaktyce, nie mają nic wspólnego z rzeczywistą wiedzą naukową mimo to wiele osób poszukuje odpowiedzi i być może przekazy tybetańskich lamów wydadzą się im przynajmniej interesujące.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika helena

Skąd Lama wie o 3 dniach

Skąd Lama wie o 3 dniach ciemności? wyczytał w internecie.
Kiedy zwiedzałam jaskinie Macochy na Słowacji to po zgaszeniu oświetlenia nastała taka cisza bo każdy bał się nawet oddychać. Natomiast po włączeniu ponownie świateł wielkie ożywienie i hałas

Portret użytkownika dfg

Jak się zamknie oczy w

Jak się zamknie oczy w zaciemnionym pokoju czy gdzie indziej to widać nie określone kształty. Jak byłem w kopalni wielice i zgasił przewodnik światło to widać był coś dziwnego jak koła kwadraty i inne rzeczy... I prawdopodobnie to miał na myśli mówiąć że nie zobaczymy swoich rąk a tylko jakieś kształty.

Portret użytkownika Mały Budda

Ja uważam że to straszenie

Ja uważam że to straszenie ludzi. energia nie działa czyli nie dotrze do ziemi żaden promień słońca, po 3 dobach temperatura spadnie dobrze poniżej zera, jak radzi lama zabrać dzieci z dokumentami za miasto czyli gdzie do lasu? i tam zamarznąć. Nie będzie widać własnych rąk, a będzie można zobaczyć jakieć krztałty?
Większość ludzi sobie tego dnia nie poradzi, po długim szkoleniu ze sztuk przetrwania było by ciężko, a co dopiero ludzie oderwani od telewizora, w ciepłych bamboszach mają sobie poradzić?

 

Portret użytkownika Zenek

Dont Worry, jeśli to będzie

Dont Worry, jeśli to będzie "ta ciemność" co spowodowała zagładę Sumeru to nikt pieniędzmi ani papierami czy ciemnością głowy se nie będzie zawracał jak migoczące w ciemnościach kształty w jakie pozamieniają się "wybrańcy jahwe" okażą się szkaradami z najgorszych koszmarów (czytaj opętanymi smakiem krwi ghulami). Te przypadki pogryzień z prasy to ci którym puściły z głodu nerwy.

Portret użytkownika mirand

Nadejście konca zapowiadać

Nadejście konca zapowiadać będzie:
1: ustanowienie "pokoju i bezpieczeństwa" przez czynniki polityczne świata. Na czym to bedzie polegało  nie wiadomo, byc może uda politykom zażegnać jakiś konflikt lub kryzys wspólnym wysiłkiem [1 Tesaloniczan 5: 1-4].
2: Czynniki polityczne zaatakują religię "wielką nierządnicę" i ją zniszczą, natchnie ich do tego Bóg i bedzie to wykonanie wyroku na fałszywej religi, nie chodzi tu tylko o chrześcijaństwo ale o ogół religi wchodzących w skład wielkiej nierządnicy uprawiającej nierząd z królami ziemi [Apokalipsa 17: 15-18].
3: Te wydarzenia zapoczątkują wielki ucisk na mieszkańcach ziemi, ucisk jakiego nigdy nie był i potem już nie będzie. Zakończeniem ucisku będzie Armagedon w którym nowy Król Jezus Chrystus usunie ludzkie rządy i tego który za nimi stoi Szatana Diabła. Potem nastanie Królestwo Boże i ziemia pod nowymi rządami się odrodzi, ci którzy słuchają i wierzą będą stanowić nowe społeczenstwo oparte na miłosci [Apokalipsa 19: 11-20; Mateusza 24: 29-31;Łukasza 21: 25-28].
Nie ma więc czego sie obawiac, "jedzcie i pijcie" ponieważ wasz czas jeszcze nie nadchodzi. Przyjdzie jak złodziej w nocy gdy najmniej bedziemy sie go spodziewać.

Portret użytkownika Heliodor

http://www.youtube.com/watch?

http://www.youtube.com/watch?v=7RLiIU_a9OQ
Dr. Andrzej Kaczorowski - najsłynniejszy w Polsce Hipnoterapeuta oraz Ja - Grzegorz
Popławski - organizator Sympozjum na temat roku 2012 ,które odbyło się 11
Października 2009r w Warszawie postanowiliśmy przeprowadzić seans hipnotyczny z
użyciem Hipnozy Progresywnej aby dowiedzieć się co czeka ziemię i ludzi w 2012 roku.
Jaka jest przyszłość świata ?
Dr. Andrzej Kaczorowski - Zjawiskiem roku 2012 zajmuję się już od 3 lat. Słyszę coraz
więcej takich przepowiedni o 2012 roku. Zacząłem się tym interesować wprowadzając
ludzi w hipnozę żeby pobudzić w tym zakresie jakieś wizje. Pamiętam jak 3 lata temu w
Piramidach w Bełchatowie u Pana Mirosława zrobiliśmy jasnowidzenie w Hipnozie z panią
Justyną z Hamburga. Bardzo ciekawie opisywała - Mają nadejść zmiany,
przetransformowanie się energii na wyższe poziomy świadomości. Ma nastąpić
również zmiana polaryzacji ziemi (przebiegunowanie). A to co z moich tutaj praktyk wynika -
będzie to połączone z jakimiś kataklizmami na ziemi. Wichury, burze, wylewy wody... Takie
ludzie odczują doznania. Myślę że ten proces już się zaczął, kilka lat już trwa i
takie oczyszczenie ziemi następuje...
W Sierpniu 2009r. udałem się do Dr. Andrzeja Kaczorowskiego aby przeprowadzić razem z
nim seans hipnotyczny na 2012r.
Chciałem dowiedzieć się więcej o tej niedalekiej przyszłości w hipnozie.
Po krótkiej rozmowie Dr. Andrzej Kaczorowski wprowadził w stan hipnotyczny cztery osoby
(Ryszarda Staśkiewicza, Jarosława Filipka, Michała i Marka Anioła)
Fragmenty sesji hipnotycznej dot. grudnia 2012:
A.K: Teraz wprowadzam was w hipnozę. Będziecie w Sali projekcji filmowej i zobaczycie film w
swojej podświadomości na 2012 rok - Widzicie przyszłość...
Ja włączam projekcję filmową - Grudzień 2012 rok. Widzę że Ryszard unosi
głowę, czytaj, co widzisz na planszy filmowej ?
R.S: Duży niepokój, jest ogromna wichura, która cały czas zmienia swój kierunek.
Powstają w spokojnej kotlinie ogromne wiry i... (płacz)... straszne.
A.K: Co się dzieje ? Jakieś emocje przeżywasz, co widzisz Ryszard ?
R.S: Strach...
A.K: Co się dzieje na świecie ?
R.S: Ciemno. Ziemia drży i wichura która zmienia się... cisza... teraz CISZA (płacz)
A.K: Czego się boisz Ryszard ?
R.S: Tej ciszy
A.K: Zobacz co w telewizji, co w prasie podaja ?
R.S: Nie ma telewizji
A.K: Nie ma telewizji ? A co się stało ?
R.S: Ludzie się spotykają i nic nie wiedzą€¦ Ciemno i zimno.
Grzegorz Popławski: Jaki jest powód tych zmian na ziemi ?
R.S : SŁOŃCE JEST Z DRUGIEJ STRONY
G.P: Co się takiego stało ze słońcem ?
R.S: ŚWIECI Z ZACHODU, WSCHODZI Z ZACHODU
G.P: Czy to się stanie 21 Grudnia 2012r. ?
R.S: To jest grudzień...
G.P: Jakie kataklizmy czekają ziemię ?
R.S: Tu gdzie jestem tylko ziemia drży.
G.P: Przejdź to Europy, co tam widzisz ?
R.S: Tam ludzie toną.
G.P: Azja... Co z Azją ?
R.S: Wszystko jest jedna woda...
Interesującym jest tutaj fakt że wizje przyszłości pobudzone poprzez Hipnozę zgadzają
się z teoriami Patricka Geryla, autora książki "Proroctwo Oriona na rok 2012 "
Wg Patricka Geryla co ok. 11.500 lat dochodzi do hiper-aktywności słonecznej powodując
zamianę biegunów magnetycznych na Ziemi.
Określa datę tego zjawiska na 21 grudnia 2012 roku, zgodnie z ostatnią datą kalendarza
Majów.
Słońce obecnie wschodzi ze Wschodu, a zachodzi na zachodzie.
Po zamianie biegunów magnetycznych ziemia zacznie obracać się w drugą stronę, co
spowoduje wschód słońca tam gdzie do tej pory zachodziło - z zachodu.
Co to oznacza dla ziemi ? - Przebiegunowanie prowadzi do nagłej zmiany kierunku ruchu
obrotowego planety i katastrofy niszczącej całą naszą cywilizację.
" Trzęsienia ziemi o niespotykanej sile i ogromne fale zniszczą naszą cywilizację.
Europa i Ameryka Północna przesuną się o do strefy polarnej. W apokalipsie zginie prawie
cała ludzkość " - Patrick Geryl
Ten sam schemat - śmierci większości świata pojawił się podczas naszej Hipnozy.
G.P: Ile ludzi przeżyje po roku 2012 ?
R.S: Ja jestem w ośrodku... jest kilkaset osób wokół mnie. Ludzie nie przygotowani do tej
scenerii zginą.
G.P: Dużo ludzi zginie ?
R.S: Bardzo dużo
G.P: Większość świata ?
R.S: Zdecydowanie, niewiele zostanie
Po seansie hipnozy zapytałem się Ryszarda czy miał jakieś własne przemyślenia co do
roku 2012.
G.P: Czy interesujesz się rokiem 2012 ? Czy kiedykolwiek czytałeś książki Patricka Geryla?
Podczas Hipnozy w twoich wizjach to co mówiłeś idealnie pokrywało się właśnie z jego
teoriami. Jakoby miałoby dojść do przebiegunowania ziemi , a po roku 2012 słońce miałoby
wchodzić z drugiej strony.
R.S: Nie, nie czytałem jego książek. Teorie roku 2012 są poza sferą moich
zainteresowań. Na razie pracuję nad własną osobowością, czyli nad zmianą jej
mentalności, natomiast nie mam potrzeby analizowania tego co było kiedyś czy tego co może
się stać.
Wizje Ryszarda podczas transu były bardzo katastroficzne, dowiedzmy się teraz co będzie
dalej, już po tych zmianach.
G.P: Ryszardzie, czy po roku 2012 powstanie nowa cywilizacja ?
R.S: To jest cywilizacja wyższego rzędu, czyli przekazy mentalne na poziomie
podświadomości. Rozumiemy się nie koniecznie się widząc.
A.K: A co z tymi osobami, które pracują na niższych poziomach ?
R.S: Ich niema.. Odeszły. Przeżyją tylko Ci którzy są w stanie siebie rozumieć.
G.P: W jaki sposób można się przygotować do tych nadciągających zmian ?
R.S: Przygotować od siebie. Nie można nienawidzić, nie można niczego nienawidzić.
G.P: Niektórzy twierdzą że wielka piramida w Gizie jest w stanie nas uratować przed
zbliżającym się kataklizmem na 2012 rok.
R.S: Są informacje, które mówią co trzeba zrobić.
G.P: Gdzie znajdują się te informacje ?
R.S: Pod ziemią, pod ziemią są informacje, natomiast przekazy istnieją, przekazy
docierają i są osoby które je znają.
A.K: Dochodzimy teraz do naszego Medium - Jarosława Filipka. Gdzie ty teraz jesteś ?
J.F: Sala w której jestem jest tak naprawdę jednym z ośrodków ocalałych, które były
pod wodą. Mają pewne zapewnienie żywności, światła. Wynurzają się teraz na
powierzchnie. Obrazy są raczej przerażające, to znaczy zniszczenia wody, słońca...
powodują że ziemia jest wyjałowiona ,tak jak na pustyni. Część ziemi jest zalanych.
Ziemia jest zniszczona, jest to czas raczej ciszy..
A.K: Jest czas ciszy, jaka ta cisza jest ?
J.F: Ciszy po burzy, ciszy na oczekiwanie co teraz dalej ? Co będziemy robić ? Co zostało.
Jest jakby oczekiwanie że pomoc jakaś przyjdzie z góry, że chyba nie jesteśmy sami, że
ktoś nam jeszcze pomoże.
G.P: Co się dzieje w roku 2014 ? Czy ziemia jest taka sama jak teraz ?
J.F: Widzę światło, widzę spokój. Zmiana jest.. Już ludzie przyzwyczaili się.. tak jak po
kataklizmie że teraz trzeba to odbudować, na nowo, złączyć swoje siły. Ludzkość
już nie będzie taka sama. Nie ma krajów, jest jedna idea żeby uporządkować to,
zagospodarować i żyć nowymi prądami.
Tak jakby z góry przyszła jakaś oczyszczająca energia , jakiś wiatr który wywiał reszki
pozostałości po burzach, smogach . Powietrze jest świeże, jest więcej światła, wraca
optymizm. Ludzie myślą o przyszłości, o rozwoju, a nie o trudach czy o kłopotach.
Michał Anioł: Ludzie zaczną bardziej rozumieć, że należy jednoczyć się i bardziej
sobie pomagać w miłości. Jest to proces powolny. Potrzebny jest jakiś bodziec który im
wskaże żeby sobie pomagać. A to co mówił Ryszard to dużo prawdy. Będzie mniej
ludzi, ale będą rozwinięci na wyższych poziomach. Będą porozumiewać się
bez słów.
A.K: Zobacz Michał, teraz mówi się wiele o 2012 roku jako jakimś zagrożeniu, czy tu
widzisz jakieś zagrożenie dla ludzi ?
M.A: To będzie coś takiego jak oczyszczenie poprzez cierpienie. Czasami ludzie potrzebują
takiego cierpienia aby właśnie zrozumieć...
Przedstawione tutaj fragmenty sesji Hipnotycznej były bardzo krótkim streszczeniem całego
pokazu Hipnozy. Całość została nagrana i zmontowana w postaci filmu DVD z tej sesji.
 

Portret użytkownika iwan2229

jeśli tego dnia wszystkie

jeśli tego dnia wszystkie planety ustawiają się w rzędzie to słońce powinny nam zasłaniac merkury i wenus...jeśli by się zatrzymały na chwilę (3 dni) to mamy 3 dni ciemności...niech mnie ktoś poprawi jeśli źle wnioskuje...

Portret użytkownika nionpa

kurde.  nie trzeba się

kurde. 
nie trzeba się znać. 
wystarczy zajrzeć na http://www.solarsystemscope.com/, ustawić datę 21 grudnia 2012, by stwierdzić, że nie będzie nawet trzech planet ustawionych w czymś podobnym do linii. pomijając fakt, że każda z planet ma inną płaszczyznę obiegu... poza tym Merkury i Wenus będą po przeciwnej stronie Słońca.
sama sytuacja z ustawiającymi się w linię planetami zdarza się mniej więcej co 170 lat - ostatni raz miała miejsce w połowie lat 80-tych XX wieku i też miał być koniec świata. hmmm.

co do samego wątku zwrócę uwagę na aspekt biologiczny problemu: jeśłi nie będzie działać energia - to jak funkcjonować będzie nasz organizm? 

co do wspaniałej sesji mesmeryzmu: co za idiota to pisał - jak może zmienić się kierunek geograficzny po zmianie biegunów. zacznijmy od tego, że teraz magnetyczny biegun północny jest na Antarktydzie. najważniejsze jednak, że Ziemia się nie obróci do góry nogami. tylko pole magnetyczne się zrewersuje, co jest dość powszechnie występującycm i tylko lekko uciążliwym zjawiskiem. nigdy nie zdażyło się na przykład by zmiana kierunków pola magentycznego doprowadziło do jakiejś wiekszej katastrofy.

ja wiem, że teraz w szkołach nie uczy się niczego oprócz tego jak zdać egzamin, no ale przecież większość młodych POlaków oblatane w internece jak świńskie ryjki po korycie - można sprawdzić i się dowiedzieć tego i owego...

Portret użytkownika anonim

ja tez tam wszedlem i

ja tez tam wszedlem i sprawdzalem juz dawno... zle jednak zrozumiales ta jedna linie... sprawdz jeszcze raz ale w opcjach ustaw widok z ziemi panoramiczny. Oni opisali jedna linei widoczna z ziemi co faktycznie bedzie.  Tak czy siak to po prostu przypadek...

Portret użytkownika nionpa

wyobraź sobie że to akurat

wyobraź sobie że to akurat zrozumiałem i rozumiem bardzo dobrze. do jasnej ciasnej - czy my musimy naginać wszystko, by jakieś durne oczadziałe przepowiednie pompowane w pustogłowe społeczeństwo się sprawdzało? 
jak chcesz ustawiać planety w linii, to w ten czy inny sposób na pewno Ci to wyjdzie. ale to nie ma znaczenia, bo liczy się tylko układ grawitacyjny planet ze Słońcem i to będzie w jak najlepszej harmonii przez długie jeszcze millenia. 
nie daj się omamić i nie szukaj odpowiedzi w miejscach, gdzie jej nie ma.

Portret użytkownika Heliodor

"Marie-Julie zapowiedziała

"Marie-Julie zapowiedziała Trzy Dni Ciemności

Podczas trzech dni ciemności moce piekielne będą wypuszczone z uwięzi i nastąpi zgładzenie wszystkich wrogów Kościoła. "Kryzys ten wybuchnie nagle, kary będą wspólne dla wszystkich i nastąpią jedna po drugiej bez przerwy (04 stycznia 1884).

"Trzy dni ciemności" będą w CZWARTEK, PIĄTEK I SOBOTĘ. Dni Najświętszego Sakramentu, Krzyża i Matki Bożej.... »Trzy dni mniej jedną noc".
" Ziemia będzie pokryta w ciemnościach ", mówi Matka Boża 20 września 1882, a „PIEKŁO BĘDZIE WYPUSZCZONE NA ZIEMIĘ. Grzmoty i błyskawice spowodują, że ci, którzy nie mają wiary, ani zaufania w Moją moc, umrą ze strachu."
"W ciągu tych trzech dni przerażających ciemności, okna muszą być zamknięte, ponieważ nikt nie będzie w stanie zobaczyć ziemi i strasznego koloru, jaki będzie ona miała w tych dniach kary, nie ginąc na miejscu ..."
"Niebo będzie w ogniu, ziemia się rozpadnie ... W ciągu tych trzech dni ciemności wszędzie muszą być zapalone błogosławione świece, żadne inne światło się nie zapali ...."
"NIKT NA ZEWNĄTRZ SCHRONIENIA NIE PRZETRWA. Ziemia będzie drżała jak na sądzie i strach będzie wielki. Tak, będziemy wysłuchiwać modlitw waszych przyjaciół;... NIKT NIE ZGINIE. Będziemy ich potrzebowali dla ogłoszenia chwały Krzyża .... "(08 grudnia 1882).
"TYLKO POBŁOGOSŁAWIONE ŚWIECE WOSKOWE dadzą światło podczas tej strasznej ciemności. Jedna świeca wystarczy na czas trwania tej nocy piekła ... W domach grzeszników i bluźnierców świece te NIE DADZĄ ŚWIATŁA."

A Matka Boża mówi:«. Wszystko będzie się trząść z wyjątkiem mebla, na którym płonie błogosławiona świeca. Ten mebel nie zadrży. Wy wszyscy będziecie się gromadzili wokół Krzyża i Mojego obrazka, który został pobłogosławiony. To będzie utrzymywało was z dala od terroru.. "
"Podczas tych ciemności, diabły i źli przyjmą NAJOKROPNIEJSZE KSZTAŁTY ... czerwone chmury jak krew będą przemieszczać się po niebie. Uderzenia piorunów będą wstrząsały ziemią i złowrogie smugi piorunów będą przecinały niebo. Ziemia zatrzęsie się w posadach. Morze podniesie się, ryk jego wzburzonych fal będzie rozprzestrzeniać się po całym kontynencie ... "
" ZIEMIA STANIE SIĘ JAK OGROMNY CMENTARZ. Ciała złych i dobrych pokryją grunt."
"Trzy czwarte ludności świata zniknie. Połowa ludności Francji zostanie zgładzona."
http://www.malirycerze.koszalin.opoka.org.pl/start/index.php/pl/przekazy/proroctwa-apokaliptyczne/1332-marie-julie-jahenny-proroctwa
 
NIE CHCĘ WAS STRASZYĆ ALE TAK SIĘ SKŁADA ŻE 21 GRUDZIEŃ TO PIĄTEK!

Portret użytkownika Xystos

Tak juz jest,ze gdy czlowiek

Tak juz jest,ze gdy czlowiek niepotrafi czegos ogarnac rozumem przypisuje silom wyzszym,
zapewniam was ze nawet nieposwiecane swiece beda dawac swiatlo
Boga i Diabla szukajmy w nas samych-nie w niebiosach lub trzewiu ziemi

Bedzie dobrze,nie lekajcie sie.

ZEN

Portret użytkownika raf

Nie ma czegos takiego jak

Nie ma czegos takiego jak trafne przewidywanie,przewidywanie opiera sie na zasadzie eliminacji bledu.np.jasnowidz przewiduje 100 przepowiedni a z tego opowiada o 2 ktore sie sprawdziły.:)itd.A cztero-wiersze nostradamusa byly tak narysowane,ze mozna do tych obrazkow dobrac prawie kazda systuacje.Takze ludzie nie patrzcie na ta date tylko wezcie sie do roboty bo od stycznia bezrobocie o 20% skoczy wydatki o 30% a samobojstwa o 50%.I ktos wtedy powie ze zmiany sie zaczeły.:)
 

Portret użytkownika maksia

Wytłumaczcie mi jedno jak

Wytłumaczcie mi jedno jak będą te "dni ciemności" to co prądu nie będzie?! Dlaczego?! Przeciez będzie ciemno jak w każda noc, tylko troche ciemniej. Ja i tak nic z tego nie rozumiem, proszę o jakieś konkretne wytłumaczenia. Z góry dzięki Smile

Portret użytkownika Xystos

Gdy nasz uklad sloneczny

Gdy nasz uklad sloneczny bedzie przechodzil przez galaktyczny rownik
mozliwe jest ze polaryzacja magnetyczna bedzie zaklucona,wszystkie
generatory energotworcze wykozystuja znana nam polaryzacje.

Moim zdaniem istotniejsze jest jak mamy uchronic nasza kochana elektronike
przed zniszczeniem,czy wystarczy przerwac obwod ? np. wyjmujac baterie/akumulatory ?

Jezeli chodzi ci dlaczego wogule bedzie ciemno,to pytanie nalezy zadac fizykom
mowiacym ludzkim jezykiem by okreslic/naswietlic jonizacje czastek ktora daje
to co my odbieramy jako swiatlo,zagmatwane to ale moze ktos potrafi w ludzki
sposob nam to wytlumaczyc.

Portret użytkownika facet 63

A co zrobimy gdy to naprawdę

A co zrobimy gdy to naprawdę się tak zacznie .......może będziey siedzieli i żałowali, że nie mamy świeczek ani butelki wody do popicia. I przyjdą takie sobie myśli, że trzeba było się choć trochę przygotować ......i co wtedy ?

Portret użytkownika fakir

w ramach załatwienia

w ramach załatwienia wszystkich swoich spraw przed 21.12.2012 nie zapomnijcie przede wszystkim spłacić zaciągniętych kredytów bandzie rokefelera, upewnijcie się że nie zalegacie za energię elektryczną, net, gaz i wodę!

Portret użytkownika promieńie

Myślę, że 22.XII.2012 roku

Myślę, że 22.XII.2012 roku może być datą umowną. To może być poczatek jakiś tam zmian. Nasz kalendarz prawdopodobnie nie pokrywa się z ich obliczeniami. Równie dobrze może się coś znaczacego zacząć w maju albo czerwcu 2013 i wtedy powiemy mamy nasz 12.XII. 2012r. Ziemia jest ogromna, kosmos jest ogromny, jesteśmy cały czas w ruchu. Nie da się ustalić dnia i godziny, to byłby cud gdyby się coś tego dnia stało, jakiś udany zbieg okoliczności. Jesteśmy uzależnieni od całego kosmosu. Nie wiemy co się będzie działo ze słońcem. Natura jest nieprzewidywalna i na to nie mamy wpływu. Poza tym nad wszystkim jest jeszcze Pan Bóg. Póki co warto popracować nad sobą i coś zmienić w swoim życiu, żyć piękniej, lepiej. A może przygotować się na zmiany. Czy jesteśmy gotowi stawić czoło tym wydarzeniom, które mają nadejść. Wielu pewnie powie jeszcze nie, ja nie jestem gotowy, to nie może stać się teraz. Jeszcze mam tyle do zrobienia. Są proroctwa i są przepowiednie, ale to wszystko jest warunkowe. Jeżeli ludzkość się obudzi i zacznie inaczej żyć na planecie i ją szanować, szanować siebie nawzajem, nawróci się do Boga, to wszystko może się zmienić. Bóg wszystko może tylko czy chcemy? Zalążek zła może zapuścił już takie korzenie, że ślepo brniemy w złym kierunku. Przykład sodomy i gomory. Echch, gdyby ludzkość się zjednoczyła i rzeczywiście chciała coś zmienić. Ale chyba potrzebujemy, żeby nam ktoś otworzył oczy. Pewnie sami nie damy rady. A może właśnie przyjdą zmiany, które nas zmienią, staniemy się lepsi, inni. Przejdziemy jakieś oczyszczenie. Zostaniemy przesiani. Dużo mamy jeszcze do zrobienia, wszystko przed nami. Bóg daje nam jeszcze czas, ostrzega. Bóg nas tak bardzo kocha. chciałby aby wszyscy byli zbawieni.

Portret użytkownika Mentalista

Jestem ciekaw co powiedzą

Jestem ciekaw co powiedzą wszytkie lamy , geryle i inni "znawcy" tematu  22 grudnia , ja w każdym razie będę wtedy szykować się na karpia. Niestety , ale w większości przypadków chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze i nic poza tym.

Portret użytkownika ktoś_bliżej_nieokreślony

(Absolutny Sceptycyzm ON) Jak

(Absolutny Sceptycyzm ON)
Jak to co? Powiedzą, że koniec świata został przesunięty i wymyślą kolejną wyglądającą pseudo-magicznie datę. Ciekawe, czy obecna data końca świata nie wyglądałaby inaczej, gdyby nie koniec kalendarza Majów i nie byłaby o 1 dzień wcześniejsza, bo 20/12/2012 lepiej wygląda (nawet w zapisie amerykańskim), a tak przez Majów musi być 21-szy.
(Absolutny Sceptycyzm OFF)
 
A tak już ogólnie. Co ma być i tak będzie. Pożyjemy, zobaczymy.

Przeszłość paskudna, Przyszłość nie lepsza, a Teraźniejszości nigdy nie ma.

Portret użytkownika nie-wierny

Baca ma rację. Przeginamy z

Baca ma rację. Przeginamy z tym wygladaniem z ciekawością przez okno jadącego pociągu, wychylamy sie coraz mocniej aby wypatrzec coś ciekawego jako pierwsi i skończy sie nie tym ze coś dojrzymy ale tym ze kolejne drzewo wychylony za mocno łeb nam urwie...
Podejdzmy ze stoickim spokojem do zagadnienia: coś sie wydarzy to trudno, nic sie nie stanie-tez dobrze. Robienie zapasów, kupowanie dykty do zabijania okien oraz zalepianie wizjera w drzwiach kitem skończy sie tym ze nas rodzona rodzina jeszcze przed 21 grudnia umieści w zakładzie zamkniętym. Chociaż może to i dobry sposób na przetrwanie, szczególnie w izolację bez okien? 
A na razie żyjmy więc normalnie, cieszmy sie każdym dniem i nie oczekujmy nieszczęścia, bo jeszcze ono samo może nas odnaleźć...
Co zaś do jedenastej furtki Santiego, to pewnie zamek w furtce zardzewial i otwarcie odroczono do chwili gdy przybędzie anioł z odrdzewiaczem...
 
 
 

Portret użytkownika Andrzej1

Zadam takie pytanie, po co

Zadam takie pytanie, po co LAMA każe zabrać kasę ?, nowy świat ma być oparty na miłości a nie na kasie.
Może to i słuszne aby nie słuchać swoim zmysłom a sercu, tylko czy ludzie wiedzą jak to zrobić ? - to drugie pytanie.
Sugestia. Jeżeli 1 -2 mld ludzi uwierzy w 21.12.2012 to zaprawdę to się stanie !
Nawet nie zdajecie sobie sprawy jaką siłą dysponujecie - wiara, emocje, obawy, przeczucia, to rodzicie w sercach na 21.12.2012.
Tak czy siak, nie patrząc na okoliczności trzeba się przygotowywać do "następnej klasy", kiedy będzie "egzamin" ?, data jest znana tylko wszechwiedzącej sile, ponieważ zna odpowiedzi na każde pytania wybierze odpowiedni moment dla każdego z nas. - tyle tytułem pocieszenia.

Portret użytkownika baca

z tym sprawstwem życzeniowym

z tym sprawstwem życzeniowym to gruba przesada coraz częściej o tym czytam i coraz częściej się zastanawiam skąd u ludzi takie pomysły?
skąd wy to bierzecie?
macie jakieś odbiorniki we łbie?
zapisano to gdzieś na kamieniu?
coś przegapiłem?
tak sobie czytam te przeróżne fora i coraz bardziej jestem przekonany że do grudnia tylko ja sam pozostanę na tej planecie normalny. czy ktoś jeszcze ma takie samo przeczucie?
czy już wszystkim odpaliło totalnie?
połowa idzie w "inną gęstość", połowa na kleczkach będzie czekac na pana bozia a ja bedę musiał się jakoś wtopić w ten tłum oszołomów  i to mnie niepokoi - żeby się nie wyrózniać chyba kupię steropian i zrobie sobie z niego czapkę jakąś w kształcie aureoli żeby mnie nie ukamieniowano jak tylko wyjdę z domu
Gdyby mysli ludzi naprawdę mogły coś zmienić to już dawno na Ziemi byłby raj a nie byłoby żydów - to tak oczywiste że nie warto nawet pytac o jakiś pomniejszych drani.
Watykan juz dawno wymodliłby sobie kupę złota i nieśmiertelność a ludzie by mieli dobrobyt i tak dalej.
ta tybetańska lama tak samo jak wczoraj Santi ogłasza coś na miarę całej ludzkości a nie raczy się nawet przedstawić - mam uwierzyć na słowo jakiejś szemranej... Wyroczni?
no ale dobra skoro to niby tak dziala no to przez cały czas do końca świata będę się modlił zeby najdalej do 21 grudnia skończył się kalendarz żydowski, he, he, he
cieszymy się, prawda?
PS Santi mamy "dzień po" więc jak tam "jedenasta furtka"? otwarta? to gdzie te bogi?

Strony

Skomentuj