Nowe kręgi w zbożu odkryte w Czechach

Kategorie: 

Źródło: Internet

W okolicy miejscowości Přívětice i Bezděkov zlokalizowano kolejny już w tym roku krąg w zbożu. Pierwszy raz znaleziono go 6 lipca.

 

Jest to klasyczny krąg z piktogramem interpretowanym jako wizerunek piramidy i gwiazdy wiszącej nad nią. Znalezisko stało się lokalną atrakcją, co nie podoba się miejscowemu rolnikowi, który traktuje to jako działanie na jego szkodę.

[ibimage==22002==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Pod koniec czerwca w pobliżu innej czeskiej miejscowości, Boskovice, powstał krąg wyglądający równie intrygująco. Tam doszukiwano się w nim logotypu przypominającego ten używany przez NATO lub gwiazdy, a w jego centrum widnieje coś o układzie przypominającym rozkład kamieni ze Stonehenge.

 

Potężny krąg zajmuje aż 6000 metrów kwadratowych. Właściciel pola, Jan Karlik (55 lat),wydaje się być jedyną osobą niezadowoloną z powodu pojawienia się tego kręgu. Co prawda lokalny przemysł turystyczny zanotował dzięki temu wzrost, ale sam rolnik twierdzi, że stracił równowartość przynajmniej tysiąca dolarów (około  3,5 tysiąca złotych) i domaga się pokrycia strat, nawet przez obcych.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pako1205

Zdecydowanie masz

Zdecydowanie masz słuszność,co do wielu,podrobionych "kręgów",jednak są takie,których nie można pochodzenia tak zwyczajnie wyjaśnić i te właśnie-są interesujące.

Portret użytkownika mati13

Sezon na pręgi rozpoczęty od

Sezon na pręgi rozpoczęty od jakiegoś czasu . U mnie w okolicy tez niedawno cos takiego powstało na polu . Byłem widziałem i brak odpowiedzi po co ktos miałby sobie taki sabotaż robic jak to tylko straty dla rolnika! 

Nie bądź obłudnikiem wobec ludzi i zwróć uwagę na swoje wargi!

Portret użytkownika baca

heh... obywatel chłoporolnik

heh... obywatel chłoporolnik się naorał, nasiał, natyrał, paszport polsatu wyrobił dla krowy i z siedem razy zatankował sobie traktorek a dwa dni przed żniwami zboże mu wydeptali... wkrótce go jeszcze unia z dopłat wydyma i nato zbombarduje mu zagrodę [...]

Portret użytkownika barra barra

jeśli jakiekolwiek "krąg"

jeśli jakiekolwiek "krąg" byłyby tworem obcych i z powietrza robiliby te cuda, to nie były tylko w zbożu, tylko laserami czy tam innymi pierdołami "cieliby" lasy, miasta, mosty, drogi, ... A tak głupi człowiek swoimi mikro nóżkami może tylko wydeptać coś w polu i na dodatek w nocy, hehehe. A rano? ooooo nowy krąg!!!! w nocy byli obcy! Tak byli obcy ale z innego miasta.
A dlaczegio tylko kręgi? czy ta obca cywilizacja - bardziej rozwinięta - nie mogłaby robić innych form, składających się z wilokątów albo podłużnych "kręgów" o szerokości 10 m i długości 10 km?
KIEDY PRZESTANIECIE PISAĆ TE PIERDOŁY!? SAMI NAKRĘCACIE SPIRALE IDIOTYZMÓW. TE TEMATY TO COŚ JAK CZUPAKA, YETI, UFO, ... GŁUPOTY PISANE NA KOLANIE - MATERIAŁ ZROBIONY
 
ADMIN - PONAWIAM SWÓJ POST O OSTATNIM CZUPAKA:
"na IM są poruszane ciekawe tematy ale kiedy pojawia się brak pomysłu na materiał, to łatane to jest chupaką. Nic nowego - merytorycznego - w temacie forumowiczów się nie pojawia. Śmiem twierdzić, że w każdym przypadku opinie ludzi, to śmiech, dołączanie innych śmiesznych fotomontaży, rozmowy mają inny tor dyskusji, etc. Jeśli zatem łatanie dziury odbywa się tylko chupaką, to ja proponuję jeszcze yeti, żółwie ninja, he-mana, spidermana, supermana, ... przynajmniej będzie różnorodność.
Zresztą Adminie, proponuję zabawić się w "GUS" i sprawdzić jakie/które tematy są poruszane i mają po pierwsze: ilość komentarzy, po drugie: jakość komentarzy, po trzecie: merytoryczność komentarzy, etc., gdyż bezpłciowe tematy zazwyczaj wywołują głupawy dialog a także dyskusje przypominają skakanie sobie do gardeł pitbuli z kotletami na szyi. ech...
Zatem, jesli takową statystykę byś/byście prowadził/prowadzili, wówczas można precyzować nowe tematy w rozumieniu zagłębiania się w nie poprzez "szczelinowanie informacji". Tymże działaniem, inne tematy są w przyszłości nie poruszane z uwagi na "żenujący poziom", no i w efekcie uzyskałbyś/uzyskalibyście forumowiczów z wyboru a nie przypadku.
Jeśli dialog byłby "z wyboru" a nie "z przypadku" wówczas notowania bacy, arona (nic osobistego) z czasem wygasłyby, bo łatanymi materiałami samo dajecie im powód do wywoływania kabaretów. Chyba, że tak ma być, wówczas proszę uznać moje przemyślenia i słowa za nieistotne.
PS. Na prawdę powoli, IM zmienia azymut, na niewiarygodne. Chyba nie tędy droga. Raczej mam rację, bo jak pomyślę ile materiałów stworzyli forumowicze, to chyba niewiarygodne byłoby tutaj w 100%, oooo przesadziłem, może w 90% Wink"

Strony

Skomentuj