Nowe kręgi w zbożu odkryte w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło: Internet

Na jednym z brytyjskich pól uprawnych pojawił się piktogram. Doszło do tego w pobliżu miejscowości Blandford w hrabstwie Dorset.

 

Piktogram składa się z okręgu, w środku którego znajdują się trzy kręgi i promieniście odchodzące od nich linie. Strukturę odnaleziono 30 kwietnia 2014 r.

[ibimage==21340==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Krąg nie wygląda na wykonany starannie. Okrąg nie jest idealny i to samo można powiedzieć o wspomnianych liniach. Wydaje się, że liczba błędów jest tak duża, że nie można tego znaleziska traktować inaczej niż akt wandalizmu w stosunku do zboża stanowiącego własność, któregoś z lokalnych rolników.

[ibimage==21341==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21342==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21343==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

"Okrąg nie jest idealny i to

"Okrąg nie jest idealny i to samo można powiedzieć o wspomnianych liniach. Wydaje się, że liczba błędów jest tak duża, że nie można tego znaleziska traktować inaczej niż akt wandalizmu w stosunku do zboża stanowiącego własność, któregoś z lokalnych rolników."
 
- jest jeszcze 2 mozliwość, pole nie jest idealnie płaskie i promień wypalający piktogram "pojechał po wypukłościach" niszcząc niejako wzór jak "wypalarka" była nisko nad horyzontem.
 
Jeśli pole faktycznie zawiera bruzdy obsiane zbożem to po kształcie deformacji będzie znane miejsce (orbita) skąd je wypalano a wraz z tym satelita do zabaw w kosmitów.

Portret użytkownika zielonawyspa

Zmusiło ono mnie bowiem do

Zmusiło ono mnie bowiem do zadania sobie pytania "dlaczego wszelkie badania dotyczące UFO są prześladowane i muszą być prowadzone w głębokiej konspiracji". Badania te przecież nikogo nie krzywdzą, a ponadto biorąc pod uwagę kontrowersję jaka je otacza, są one ogromnie potrzebne naszej cywilizacji. Z czasów kiedy byłem aktywistą oryginalnej Solidarności, ciągle pamiętam podstawową zasadę, że kiedykolwiek zachodzi konieczność uciekania się do konspiracji, zawsze istnieć musi jakiś rodzaj okupanta który prześladuje owych ludzi zmuszonych do uciekania się do konspiracji. Stąd następnym moim pytaniem było: "kto jest owym niewidzialnym okupantem, jaki prześladuje wszystkich badaczy którzy dokonują rzeczowych badań UFO". Jak to doskonale już wiadomo, sukces badań naukowych głównie polega na zadawaniu właściwych pytań i potem znajdowaniu dla nich poprawnych odpowiedzi. W tym przypadku zapytanie "kto jest owym niewidzialnym okupantem" okazało się tym właściwym zapytaniem, które dostarczyło mi lawinowej odpowiedzi. Tak się stało, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie brzmi owym niewidzialnym "okupantem" który prześladuje badania UFO, są sami UFOnauci, którzy z wielu najróżniejszych powodów usilnie przeszkadzają ludziom w poznaniu prawdy na ich temat, zaś w ramach tego przeszkadzania m.in. niszczą każdego kto bada ich zbyt dociekliwie. Tak samo jak owa odpowiedź szokuje, doskonale ona pasuje do wszelkich znaków zapytania dotyczących UFO. Wyjaśnia ona bowiem dlaczego istnieje tak wiele przeciwieństw i kontrowersji w naszym odbiorze zjawiska UFO, dlaczego ludzie reagują histerycznie na każdą wzmiankę słowa UFO, dlaczego istnieje cała ta oficjalna wrogość w odniesieniu do badań UFO, dlaczego każdy kto rzeczowo bada UFO zawsze dotknięty zostaje najróżniejszymi problemami i karami, dlaczego poprawne i racjonalne teorie i wyjaśnienia dotyczące UFO są zawsze krytykowane, podczas gdy najróżniejsze zwariowane teorie są rozmnażane w nieskończoność i upowszechniane bez najmniejszego oporu ani krytycyzmu, dlaczego wszelki materiał dowodowy jaki mógłby ujawnić sekretą działalność UFOnautów na Ziemi zawsze znika zanim ktokolwiek ma czas aby go dokładnie przebadać, dlaczego istnieją dosłownie tysiące i tysiące autentycznych zdjęć UFO dokumentujących z ogromną konsystencją i powtarzalnością istnienie tych samych statków międzygwiezdnych, jednak ciągle jacyś "luminarze nauki" uparcie stwierdzają że nie ma dowodów na istnienie UFO, itd., itp.
http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm

Portret użytkownika b@ron

hmmm...to 30 kwietnia w

hmmm...to 30 kwietnia w Wielkiej Brytani, jest już takie duże zboże, że można wydeptywać kręgi ???...a swoją drogą to sezon "obcy" zaczeli bardzo prymitywnie...koślawe coś te kręgi ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

witam cię baca...ostatnio

witam cię baca...ostatnio mało się udzielasz, a na dodatek, podejrzanie...wygrzeczniałeś :)...i jak się przyjrzeć komentarzom, to ze zdumieniem stwierdzam, że ludzie kłócą się dalej...a na przykładzie tego artykułu, można zauważyć, że w artykule o kręgach zbożowych, rozwija się ciekawa i emocjonalna dyskusja dla rolników, czyli początkujący rolnik, może się wiele nauczyć ...np. że rzepak, to prawie kapusta...a że kapusta to prawie zboże...to kręgi i w rzepaku idzie spokojnie wydeptać Biggrin .tak się zastanawiam, czy jeśli temat się przyjął ...nie napisać artykułu o hodowli buraka pastewnego :)...a żeby było w klimacie strony, dorzucić wątek o patisonie...jako że nawet początkujący rolnik wie że patison ma kształt spodka Smile
http://galeria.interia.pl/praca,w_id,874846,ref,1,Patison
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj