Nowe kręgi w zbożu zdają się wskazywać datę w sierpniu tego roku

Kategorie: 

Widok kręgu z Wiltshire

Krąg, jaki pojawił się 2 czerwca 2012 w angielskiej miejscowości Manton Drove jest ostatnim z tegorocznej serii, jaki wzbudził tyle zainteresowania.

 

Kręgi w zbożu, jako zjawisko przypominają UFO. Są trochę bardziej namacalne, bo można w nie nawet wejść, ale to, co na niebie jest tłumaczone balonami meteorologicznymi na ziemi sceptycy uważają za wytwór deski ze sznurkiem.

Może na złość takim niedowiarkom kręgi stają się, co raz bardziej skomplikowane. Wzory, jakie tworzą mogą stanowić jakieś zakamuflowane informacje. Podobno Rosjanie mają specjalną komórkę w armii zajmująca się łamaniem kodu kręgów.

 

Piktogram z Manton Drove, o ile jest prawdziwy, zdaje się wskazywać konkretną datę. Kształt pasuje do tak zwanego "polar clock" każda ze wstęg odpowiada sekundom, minutom, godzinom oraz dniu tygodnia i miesiącu.

Krąg odpowiada, zatem dacie 4 sierpnia, 2012, konkretnie w sobotę o godzinie 19:45:53. Komentujący to odkrycie internauci od razu zauważyli, że to urodziny Baracka Obamy. Jednak jest to tez czas trwania Olimpiady w Londynie. Czyżby ktoś próbował ostrzec ludzkość przed czymś, do czego dojdzie 4 sierpnia w Londynie?

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenKomentarze

Portret użytkownika Johny Bravo

Ciekawe Ta data to jeszce

Ciekawe Ta data to jeszce wybuch I wojny światowej i oczywiście w 2007 roku start rakiety z misją na marsa
z nowoczesnym łazikiem z którym NASA wiąże wiele nadzieji. Ale nie rozumiem dlaczego akurat ta godzina i ten rok macie jakieś domysły?

Portret użytkownika meu

dochodzi 21 w sobotę. I jak

dochodzi 21 w sobotę.
I jak na razie nic się nie wydarzyło. Na stronach typu zmianynaziemi NIC, łonety i inne pejsowate NIC
czyli nawet gdyby coś miało być... KALCYDAS spisuje się świetnie ! ! ! ! !

Portret użytkownika haha

ALe Posrany Egoista z tego

ALe Posrany Egoista z tego ANGELUSA. czy tam FALUSA.   ADMIN Powinien wywalac komentarze takich prowokatorów. Pseudo Ludzi uważających się za Bogów wszechwiedzących, karmionych przez SYSTEM.  Sterowany Robot, bez własnego zdania. AGENT I TYLE>

Portret użytkownika bambud

"Krąg odpowiada, zatem dacie

"Krąg odpowiada, zatem dacie 4 sierpnia, 2012"o kuźwa! moje urodziny! O.O"Komentujący to odkrycie internauci od razu zauważyli, że to urodziny Baracka Obamy."właśnie się dowiedziałem, że mam urodziny tego samego dnia i miesiąca co Barack Obama (=.=)" hmm... może jednak będzie ten zamach w londynie na igrzyskach... hmm... oby nie. 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

...Bo są realne, tylko, że

...Bo są realne, tylko, że produkcji ziemskiejNie ma innych cywilizacji w naszym wymiarze materialnym i otaczającym kosmosie. Ziemia i jej wnętrze są jedynym miejscem zamieszkałym przez istoty myślące różnych ras i gatunków.Wsechświat jaki obserwujemy jest martwy i pusty

Portret użytkownika WOJOWnik SWIATŁA

O widze Prymitywna istota .

O widze Prymitywna istota . TO jeszcze tacy tutaj zyja . Typowy MIND CONTROL albo BOT ala TOP SECRET MILAB Productions . POzdrawiam wszelkich pełnych strachu pionków NWO .
Wasz czas dobierga konca .
 
WYSYŁAM WAM MIŁOSC  i SWIATŁO .

Portret użytkownika Cerber

Ty taki jesteś naprawdę, czy

Ty taki jesteś naprawdę, czy tylko udajesz i to jedynie tania prowokacja? Trudno mi uwierzyć, że po ziemi chodzą jeszcze aż tacy ignoranci. Podaj co najmniej jeden, ale za to rzetelny dowód potwierdzający twoje żałosne twierdzenie.Chciałbym też zobaczyć dokument, w którym panie jaśnie oświecony wszechwiedzący zasówasz po polu z deseczką i gps'em i malujesz zaawansowany, idealny i niemal w każdym calu perfekcyjny krąg w jedną nockę, nie wzbudzając przy tym niczyjej ciekawości i nie pozwalając nikomu się nakryć.A twoje ostatnie zdanie jest totalnym absurdem, którego nie powiedziałoby nawet głupie dziecko. Spójrz w lusto człowkeku, przybliż twarz i nachuchaj na swoje odbicie. To będzie chyba dostateczny dowód na to, że masz przed oczami żyjącą i oddychającą istotę. Wyjdź potem na ulicę i zobacz ile takich kosmitów chodzi ulicami. Popatrz potem w niebo i zastanów się (o ile potrafisz, co jest w sumie wątpliwe), czy w tak ogromnej przestrzeni naprawdę tylko tutaj, w tym jednym konkretnym miejscu rozwinęło się życie?To jest matematycznie nierealne. Rachunek prawdopodobieństwa jest prosty i łatwo ci będzie to policzyć, o ile skończyłeś liceum.Wszechświat nie jest martwy i my wszyscy, czyli ponad 7 mld ludzi i o wiele więcej zwierząt i roślin jesteśmy tego wszystkiego ŻYWYM dowodem SmileMartwa za to wydaje się być zdolność myślenia u niektórych ludzi, o wyobraźni i zdrowym rozsądku już nie wspomnę. 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Głupa rżniesz, czy jesteś

Głupa rżniesz, czy jesteś głupkowaty?Mało wiesz i raczkujesz dopiero po temacie. Mam wiedzę, dla Ciebie niestety niedostepną, że wszystkie palnety i gwiazdy to czasze (plazmopwe, półplazmowe i mineralne, a nie kule.Mam wiedzę, że planety i gwiazdy są wewnątrz puste, gdyż powstały z pomnażających się przez...syntezę, owijających się gazów i minerałów wskutek dośrodkowego przyciągania energetycznych jąder.Tak zostały stworzone. Entropia Wsechświata maleje od momentu jego stworzenia. Powstają kolizje, zanika energia- Wszechświat się rozszerza i to jedyna prawda objawiona...Wszechświat staje się śmietnikiem wszelakiej materii,  z którego wypływa ... kosmiczne życie.. Umierają gwiazdy, średnio co 12 lat, ( supernowe)  ale nie rodzą się nowe wbrew panicznym teoriom ewolucji. Bilans jest prosty... Jakieś dowody? Nie mam i nie potrzebuję ich, ale by zasiać Twoją wątpliwość w "naukę"- pseudo zresztą,  możesz mi odpowiedzieć, dlaczego po Wszechświecie latają tylko odłamki skalne w postaci asteroid, meteorytów, komet, a nie latają  żelazne, czy tytanowe, ołowiane i takie tam... jądra z rozbitych planet? ( ich masa właściwa wahałaby się od 5-20 T/m3 Gdzie podziały się jądra?! Wyjątkiem byłyby jądra tytanowe posiadające niewielką masę właściwą ( ale takie ciałko przebiłoby każdą skorupę...) Kolizja z takim"planetarnym" jądrem  jest do wyobrażenia?Dotychczasowe odłamiki docierające na Ziemię i odkrywane w kosmosie posiadają masę nie większą niż 3T/m3A nie zarejestrowałeś przypadkiem rozważań tych raczkujących pół- idiotów naukowców, że Księżyc jest prawdopodobnie pusty? Ja to wiedziałem 40lat temu, gdy odkodowałem plik wiedzy absolutnej.. Co prawda nie do końca , ale jednak. Tej wiedzy nie znajdziesz nigdzie indziej jak w swoim umyśle, pod warunkiem, że myślisz i masz wątpliwości...Wierzysz w banialuki o "innych obcych" - nie ma ich, bo ich być nie może...Poza Ziemią.. W pustej Ziemi jest drugi świat zamieszkały przez nieprzyjazne nam istoty, które od początków naszego powstania pasą nas jak biedronki mszyce...i dla własnej korzyści...Posiadają zaawansowane technologie kosmiczne Jest ich bardzo mało. ( zmieściliby się w małym powiatowym mieście, ale żyją długo... ok. 1000 do 2000 lat) A my nawet się tego nie domyślamy... Ale był czas, gdy mieliśmy szansę...Sami naruszyliśmy prawa autorskie Projektanta  bawiąc się genetyką ok. 12 000 lat temu... Za namową własnie tych cwaniaczków z... czeluści Ziemi.. Ale co tam gadać... Twój zmanipulowany od urodzenia umysł nie dojrzał jeszcze do tej wiedzy...Ale jest szansa... jesteś na drodze poszukiwań... złudnej jeszcze, ale kto wie...? Pozdrawiami życzę niepokoju... i wątpliwości do prawd objawionych..

Portret użytkownika Cerber

Och wybacz mi mój mistrzu, że

Och wybacz mi mój mistrzu, że śmiałem zwątpić w twoją bystrość i wszechwiedzę. Kajam ci się ja u stóp i pokornie błagam o wybaczenie. Ktoś tak mądry musi być chyba samym bogiem, bo toż to dar niedostępny dla zwykłych śmiertelników i zjadaczy chleba. Znikam już stąd, bo z tak wybitnie mądrymi i wszechwiedzącymi ludźmi(?) nie jestem nawet godzien się równać, niedaj boże stałbym się jeszcze równie mądry co oni, a wtedy na pewno mózg by mi eksplodował Smile A tak na poważnie to nie chce mi się tych pierdół nawet komentować. To chyba nie ma sensu, bo z trollami nie ma co dyskutować, a jeśli ty piszesz na serio, to przyjmij ode mnie szczere wyrazy współczucia.

Portret użytkownika Bodexxx

Popieram Kolegę Angelus

Popieram Kolegę Angelus Maximus Rex i jestem w 95 % pewny iż własnie tak to wygląda podczas 2 wojny światowaj III rzesza była w posiadaniu takich pojazdów amerykanie wykradli projekty i wywiezli naukowców do USa

Portret użytkownika Erdlicht

to co kreci sie w okregu to

to co kreci sie w okregu to czarne slonce.. symbol nazistowskiego okultyzmuPoki co takich kregow jeszcze nie bylo;) Swastyki tez nie.Podobnienstw nie widze. Jednak umiejscowienie cz.slonca w tym miejscu na tej stronie.. jest ciekawe.

Portret użytkownika Gandalf Niebieski

Dwa kontrasty w jednym

Dwa kontrasty w jednym komentarzu. Najpierw wyzywasz innych od pryszczatych trolli onanistów (pewnie myślałeś, że będziesz zabawy, ale coś nie wyszło), a potem kulturalnie zapraszasz do weryfikacji tematu. Zdecyduj się kim jesteś: czy chamem, czy kulturalnym człowiekiem?Kolejna kwestia: Skąd wniosek, że osoba dająca ci minusa jest pryszczata, jest trollem i się onanizuje? Aż tak trudno ci się jest pogodzić z faktem, że ktoś nie zgadza się z twoją opinią w tym temacie? Jeśli to taki problem, to może jakaś mała sesja u psychiatry by ci się przydała? Albo zwyczajnie nie wchodź na żadne fora internetowe i blogi, bo tam wszędzie są ludzie, a każdy człowiek ma prawo do własnej opinii. Chyba byś tego psychicznie nie wytrzymał i zabrakło by ci wyzwisk, aby obrazić wszystkich, którzy by się z twoim zdaniem nie zgodzili, a każdy (co chyba będzie dla ciebie zaskoczeniem) ma do tego prawo.Zanim znów w dziecinny sposób zaczniesz kogoś obrażać, użyj tego czegoś, co masz pomiędzy uszami i wyobraź sobie, że to ciebie ktoś wyzywa tylko dlatego, że masz inne zdanie w jakimś temacie. Umiesz korzystać z wyobraźni? Umiesz postawić się na miejscu kogoś innego? A może sam lubisz jak cię inni od pryszczatych trolli wyzywają? W takim razie znajdź sobie inną stronę z ludźmi twojej klasy, którzy poza obrażaniem się wzajemnie świata nie widzą i nie rób tutaj syfu dzieciaku.

Portret użytkownika wirm

Może tu wcale nie chodzić o

Może tu wcale nie chodzić o datę, tylko np. o kogoś, jak chociażby Barack Obama, gdzie data wskazuje na jego urodziny (choć sam tego nie sprawdzałem czy ma on urodziny tego dnia) lub o zupełnie jeszcze coś innego, o czym nie zdajemy sobie sprawy, przynajmniej na razie.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Kręgi w zbożu wykonują tajne

Kręgi w zbożu wykonują tajne pojazdy latające (UFO) produkcji USA....Są na wyposażeniu tajnych strukur NATO. Posiadają możliwość elektrostatycznego oddziaływania strumieniem skupionym ( jak laser) na  rosnące zboża i wzory powstają z marycy sterowanej numerycznie - jak programy i wycinarki komputerowe do wycinania reklam. Analogicznie te tajne siły powietrzne operują w ten sposób na całym świecie...Tak, że nie ma co się podniecać i szukać sensacji.Pojazdyte bły testowane przez naukowców wdrożeniowych III Rzeszy...proszę o minusy... Uprzedzam jednak,że minusującym nie będzie miło w miejscu, które dla nich przeznaczyłem...

Portret użytkownika Ideefix

Angelus-ie widze że zajadasz

Angelus-ie widze że zajadasz to co twoi mroczni władcy pdadzą ci w korycie, a potem wysrywasz to naookoło gdze tylko możesz paskudząc ziemie i środowisko złem i strachem. Najdelikatniej jak tylko mogę powiadamiam cię zatem, że spotkasz (zaprojektujesz) w swym doczesnym żywocie, tylko to o czym mówisz myślisz i tylko to co masz głęboko w sercu - nic więcej ani nic mniej z tego co masz w sobie nie zostanie ci przez nikogo dodane lub zabrane. Współczuję ci i jest mi przykro.

Portret użytkownika rrr

nie wiem kto jeszcze w to

nie wiem kto jeszcze w to wierzy... bez przerwy nowe daty, a może to nie dotyczy naszej rzeczywistości, może to oznaczac: zabawe grupy zapaleńców albo jezeli tak domniewywacie przekaz kosmiczny dotyczący ważnego wydarzenia w kosmosie... żałosnego ludzkie podejście, egoistyczne i małostkowe, uważamy się za Panów a jesteśmy tacy malutcy... odpowieedźxie sobie kto by chciał gadac z istotami co nawet o siebie nie umieja zadbac a jak zbuduja co kolwiek to im się to psuje, nawet rakiety nam spadają. kto by nas chciał ostrzegaz, z jakiego powodu, czy ktoś by po nas płakał? żałosne

Portret użytkownika ania

Dlatego wlasnie nikt mądry

Dlatego wlasnie nikt mądry już nie wierzy ze to istoty pozaziemskie tylko raczej USA. Wiele wsakzuje ze to ludzie robią. Po pierwsze są przekazy binarne w jezyku ANGIELSKIM!!!! czyżby kosmici faworyzowali kogoś? Albo kosmita palący blanta - czyżby kosmici z poczuciem humoru? Twarz Jezusa po nałozeniu dwuch kręgów to też ich sprawka? A może przekaz ktory wyslalismy w kosmos za pomocą fal radiowych czy jakis tam zastał nam odesłany bo oni  zbudowali sobie odbiornik i tylko czekali na przekaz z ziemii? oczywiscie ze są to kpiny kogoś bardziej ziemskiego choć nie koniecznie pełnowartościowo człowieczego. 

Portret użytkownika edmund

Zabawne - UFO zna nasz polar

Zabawne - UFO zna nasz polar clock i 12to miesięczny kalendarz, a nie umieją naszych cyfr. Napisaliby po prostu "uwaga, dnia tego a tego.... bedzie bum" czyli językiem ziemskich obrazkow:    ! 4.07.12 *
To element przewału, o którym już von Braun mowił.
 
Kręgi robi armia od czasu opanowania techniki napędu a-g.  Wszystkie.  Kropka.
 
A skoro jakiś napuszczony szpenio od razu zobaczył tu polar clock i datę, to znaczy ze napięcie ma rosnąć.
Nie zdziwi mnie jak wielu z tu bywających zostanie uzytych do roztrąbienia "najazdu ufo" pomiędzy pozostałymi. Z obliczeń statystycznych i symulacji robienia "dymu" wynika, że jest już wystarczająco dużo osób, które zainicjują panikę i wzniecą chaos.
 
Zrelaksujcie umysły póki pora.

Portret użytkownika devoratus

Jakby napisali po angielsku -

Jakby napisali po angielsku - "ludzie uważajcie, bo w tym i tym dniu będzie to i to" - to wlazłbyś tutaj pisząc
"no tak i pewnie każdy zaraz uwierzy, że obcy znają zngielski. Jakby to była obca cywilizacja, to używaliby jakiejś uniwersalnej formy przekazu...:
 
Takim jak Ty zawsze coś nie pasuje.

Portret użytkownika edmund

Po pierwsze ja "wchodzę", w

Po pierwsze ja "wchodzę", w dodatku wyprostowany; "włażenie" zostaw sobie.
Po drugie jesteś w totalnych krzakach: takie bzdety jak polar clock znane sa tylko wybrańcom, zaś języki ziemian, poprzez propagacje fal TV, radia itp dawno juz dotarły do innych systemow słonecznych.
Po trzecie Twoje pojęcie o psychologii przekazu i komunikacji jest ...żadne: uniwersalnymi formami przekazu sa języki, a nie kody informatyczne. To z powodu uniwersalnosci uzywamy jezykow i symboli prostych. Symbole złożone (matematyczno informatyczne) wymagają aby nadawca i odbiorcy równie płynnie je czytali. Nadawca wybiera adresata przekazu i dobiera do tego formę komunikacji.
Nadawca musi byc pewien, ze odbiorca umie je przeczytać. Na ziemi tylko elity czytają złożone symbole, więc albo UFO pisze do Bushów i Obamów (ale wtedy pisali by na trawniku bialego domu), albo to UFO stara się, aby nikt przekazu nie zrozumiał (tylko po co wtedy pisać, skoro z góry zakładamy, że nikt nie odczyta?).
Widzę, że Kolega nie po "dochodzeniówce", bo tam logika na wyższym poziomie wymagana.
 
Po czwarte: skąd teza że zawsze coś mi nie pasuje?  Wstałeś lewą nogą?, a może popsułem Ci przekonania ufo-nie-logiczne?
Miłego dnia.

Portret użytkownika Homo sapiens

Kurdę lepiej żeby był spokój

Kurdę lepiej żeby był spokój ! Osobiście twierdzą że te znaki muszą być czytane w inny sposób a jesli są robione przez byty, które są na wyższym stopniu rozwoju duchowego mogą mieć przesłanie wielowymiarowe... tak jak Biblię można interpretować w wielu wymiarach ludzkiego poznania tak te znaki mogą być interpretowane wielopłaszczyznowo i mogą się zazembiać w znaczeniach...  Nie bądzmy ociężali... "...Uważajcie na siebie, aby wasze serca nie były ociężałe wskutek obżarstwa, pijaństwa i trosk doczesnych, żeby ten dzień nie przypadł na was znienacka, 35 jak potrzask. Przyjdzie on bowiem na wszystkich, którzy mieszkają na całej ziemi. 36 Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym"

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj