Nowe kręgi w zbożu zdają się wskazywać datę w sierpniu tego roku

Kategorie: 

Widok kręgu z Wiltshire

Krąg, jaki pojawił się 2 czerwca 2012 w angielskiej miejscowości Manton Drove jest ostatnim z tegorocznej serii, jaki wzbudził tyle zainteresowania.

 

Kręgi w zbożu, jako zjawisko przypominają UFO. Są trochę bardziej namacalne, bo można w nie nawet wejść, ale to, co na niebie jest tłumaczone balonami meteorologicznymi na ziemi sceptycy uważają za wytwór deski ze sznurkiem.

[ibimage==13793==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Może na złość takim niedowiarkom kręgi stają się, co raz bardziej skomplikowane. Wzory, jakie tworzą mogą stanowić jakieś zakamuflowane informacje. Podobno Rosjanie mają specjalną komórkę w armii zajmująca się łamaniem kodu kręgów.

 

Piktogram z Manton Drove, o ile jest prawdziwy, zdaje się wskazywać konkretną datę. Kształt pasuje do tak zwanego "polar clock" każda ze wstęg odpowiada sekundom, minutom, godzinom oraz dniu tygodnia i miesiącu.

[ibimage==13800==400naszerokosc==none==self==null]

Krąg odpowiada, zatem dacie 4 sierpnia, 2012, konkretnie w sobotę o godzinie 19:45:53. Komentujący to odkrycie internauci od razu zauważyli, że to urodziny Baracka Obamy. Jednak jest to tez czas trwania Olimpiady w Londynie. Czyżby ktoś próbował ostrzec ludzkość przed czymś, do czego dojdzie 4 sierpnia w Londynie?

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Johny Bravo

Ciekawe Ta data to jeszce

Ciekawe Ta data to jeszce wybuch I wojny światowej i oczywiście w 2007 roku start rakiety z misją na marsa
z nowoczesnym łazikiem z którym NASA wiąże wiele nadzieji. Ale nie rozumiem dlaczego akurat ta godzina i ten rok macie jakieś domysły?

Portret użytkownika meu

dochodzi 21 w sobotę. I jak

dochodzi 21 w sobotę.
I jak na razie nic się nie wydarzyło. Na stronach typu zmianynaziemi NIC, łonety i inne pejsowate NIC
czyli nawet gdyby coś miało być... KALCYDAS spisuje się świetnie ! ! ! ! !

Portret użytkownika haha

ALe Posrany Egoista z tego

ALe Posrany Egoista z tego ANGELUSA. czy tam FALUSA.   ADMIN Powinien wywalac komentarze takich prowokatorów. Pseudo Ludzi uważających się za Bogów wszechwiedzących, karmionych przez SYSTEM.  Sterowany Robot, bez własnego zdania. AGENT I TYLE>

Strony

Skomentuj