Nowe kręgi w zbożu zdają się wskazywać datę w sierpniu tego roku

Kategorie: 

Widok kręgu z Wiltshire

Krąg, jaki pojawił się 2 czerwca 2012 w angielskiej miejscowości Manton Drove jest ostatnim z tegorocznej serii, jaki wzbudził tyle zainteresowania.

 

Kręgi w zbożu, jako zjawisko przypominają UFO. Są trochę bardziej namacalne, bo można w nie nawet wejść, ale to, co na niebie jest tłumaczone balonami meteorologicznymi na ziemi sceptycy uważają za wytwór deski ze sznurkiem.

Może na złość takim niedowiarkom kręgi stają się, co raz bardziej skomplikowane. Wzory, jakie tworzą mogą stanowić jakieś zakamuflowane informacje. Podobno Rosjanie mają specjalną komórkę w armii zajmująca się łamaniem kodu kręgów.

 

Piktogram z Manton Drove, o ile jest prawdziwy, zdaje się wskazywać konkretną datę. Kształt pasuje do tak zwanego "polar clock" każda ze wstęg odpowiada sekundom, minutom, godzinom oraz dniu tygodnia i miesiącu.

Krąg odpowiada, zatem dacie 4 sierpnia, 2012, konkretnie w sobotę o godzinie 19:45:53. Komentujący to odkrycie internauci od razu zauważyli, że to urodziny Baracka Obamy. Jednak jest to tez czas trwania Olimpiady w Londynie. Czyżby ktoś próbował ostrzec ludzkość przed czymś, do czego dojdzie 4 sierpnia w Londynie?

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Johny Bravo

Ciekawe Ta data to jeszce

Ciekawe Ta data to jeszce wybuch I wojny światowej i oczywiście w 2007 roku start rakiety z misją na marsa
z nowoczesnym łazikiem z którym NASA wiąże wiele nadzieji. Ale nie rozumiem dlaczego akurat ta godzina i ten rok macie jakieś domysły?

Portret użytkownika meu

dochodzi 21 w sobotę. I jak

dochodzi 21 w sobotę.
I jak na razie nic się nie wydarzyło. Na stronach typu zmianynaziemi NIC, łonety i inne pejsowate NIC
czyli nawet gdyby coś miało być... KALCYDAS spisuje się świetnie ! ! ! ! !

Portret użytkownika haha

ALe Posrany Egoista z tego

ALe Posrany Egoista z tego ANGELUSA. czy tam FALUSA.   ADMIN Powinien wywalac komentarze takich prowokatorów. Pseudo Ludzi uważających się za Bogów wszechwiedzących, karmionych przez SYSTEM.  Sterowany Robot, bez własnego zdania. AGENT I TYLE>

Strony

Skomentuj