Nowe kręgi w zbożu zlokalizowano w Anglii

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnector.com

Sezon na kręgi w zbożu wciąż trwa. Najnowsze z nich pojawiły się oczywiście w Anglii, gdzie zlokalizowano przynajmniej 3 nowe piktogramy.

 

Jeden z kręgów znaleziono 22 sierpnia w okolicy Sixpenny Handley, w hrabstwie Dorset.

[ibimage==22553==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: cropcircleconnector.com

[ibimage==22554==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: cropcircleconnector.com

Równie interesujący piktogram zlokalizowano w pobliżu Stroud Green, w hrabstwie Essex. Krąg ten został odnaleziony 24 sierpnia.

[ibimage==22555==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: cropcircleconnector.com

[ibimage==22556==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: cropcircleconnector.com

Prawdopodobnie są to jedne z ostatnich kręgów w zbożu w tym sezonie. Wkrótce po prostu nie będą już miały gdzie się pojawiać, ponieważ większość zbóż i ewentualny poplon, zostanie zebrane.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika antoni pustelnik

Deskogramy i inne bajery,

Deskogramy i inne bajery, ładnie im to wychodzi, w USA robią takie na dożynki albo dzień niepodległości. A co do UFOnautów, którzy za tym mieliby stać...po co? Dla zabawy? OBJAWICIE SIĘ W KOŃCU??? Chyba, że tam są tylko demony...Ale ci panowie na dole napewno wiedzą, jaka jest prawda...

Portret użytkownika ArDoR

Każdy krąg to informacja z

Każdy krąg to informacja z pola morfogenetycznego, nie ważne kto go stworzył czy wydeptał... to takie mandale, inspirowane energią pola które nas otacza.  Warto by o tym dłużej porozprawiać, ale czasu mało...
Nasz umysł (z procesami w większości nieuświadomionymi) odbiera ukryte informacje i potrafi je przetwarzać i stosować się do nich... Dlatego bezpieczniej jest odizolować te kanały informacji które zawierają takie podprogowe informacje, na które reaguje nasz umysł i ciało. Nie muszę chyba precyzować co to za kanały...
Kręgi w zbożu to też pewna forma komunikacji, najwyraźniej nie obłożona embargiem informacyjnym które dla naszego dobra zostało nałożone wraz z kwarantanną. Wielu wieszczyło że kwarantanna ta zakończy się niebawem, może nawet w 2012 - okazuje się jednak że dalej ona działa... i wg mnie nie zakończy się ostatecznie nigdy.
Jeden z tych kręgów po obróceniu o 120 stopni i wydobyciu dyferencji, daje taką odpowiedź:
[ibimage==22564==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
Najwyraźniej nasi bracia starsi tworzą takie mandale na czasie, ukrywając w nich istotne informacje z życia naszej planety... to forma takiego minimalistycznego fotoplastikonu.
Sam kształt gwiazdy dawida może sugerować, że i im sen z powiek spędza ten stan zapalny w pępku starego kontynentu. Może najwyższa pora przegonić towarzystwo i rozplantować ten energetycznie zbrukany teren...
Takie geologiczne terraformowanie to forma odwiecznego procesu, orania, siania, zbiorów i ponownego orania.
W końcu mamy do czynienia z rolnikami... z wyraźnym zamiłowaniem do zboża, może lepiej było by powiedzieć kosmicznymi ogrodnikami... bo po owocach ich pracy można się przekonać że są (w tym) dobrzy.
Bo czy patrząc na idealną harmonię natury, mam na myśli równowagę świata flory i fauny, ma ktoś wątpliwości że owoce te są dobre?
A to że grupka noworyszy ora na kilometr w głąb tą planetę, wyciskając i wekując wszystko co pod łapy wpadnie, to już nie zasługa tych, którzy harmonijnie to wszystko urządzili... 

Portret użytkownika ...

Jeśli kręgi zbożowe wywołują

Jeśli kręgi zbożowe wywołują w co niektórych sceptycyzm, to niech wyobrażą się w roli farmera, któremu co roku ktoś robi takie psikusy. Jakbyś wtedy, jeden z drugim, zareagował? Czy coś byś zrobił z tym precedensem, czy dałbyś spokój, że ktoś ci wchodzi w szkodę i przyciąga rzesze innych szkodników? Jestem przekonany, że KAŻDY z was poruszyłby niebo i ziemię, aby dorwać tych dowcipnisiów i przykładnie ukarać. A już na pewno pojawiłby się jakiś monitoring, aby zdemaskować sprawcę. Jak dotąd jeszcze NIKT nie uwiecznił na filmie "nocnej robótki" istot ludzkich, ale KAŻDY sceptyk jest pewien, że to robią studenci z nudów.

Portret użytkownika Cekinetta

Mam pytanie. Czy są zdjęcia

Mam pytanie.
Czy są zdjęcia nieudanych kręgów w zbożu? Wszyskie, które oglądam są niemal idealne. Zawsze powstaje pytanie kto i po co je wykonał. Może jakby pojawiłosię więcej zdjęć z nieudanych projektów, to rozwiało by to wiele wątpliwości. Przede wszystkim to, że kęgi robią ludzie Smile
 
Pozdrawiam!

Portret użytkownika zxc

1.Ten krąg jest wg. Ciebie

1.Ten krąg jest wg. Ciebie idealny?
2.Skoro usaliliśmy, że ten ala gwiazda jest nierówny i nieudany, to teraz mi powiedz na jakiej podstawie twierdzisz, że poprzednie są idealne. Poproś jakiegoś architekta, żeby narysował Ci odręcznie kółko, na oko będzie idelane. Sam fakt, że jest to w zbożu, wyklucza możliwość perfekcji.

Strony

Skomentuj