Nowe megalityczne odkrycia potwierdzają niezwykłość świata starożytnych

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

W Baalbek odkryto jeszcze większy monolit niż słynny "kamień brzemiennej kobiety". Nowe sensacyjne odkrycie kolejny raz odsłania braki ewolucyjnej teorii o pochodzeniu cywilizacji ludzkiej.

 

Przy południowym wjeździe do miasta Baalbek znajduje się dawny kamieniołom, w którym były obrabiane bloki kamienne używane do budowy świątyń (ale nawet i to nie jest pewne). Obecny tam starożytny kamienny blok-monolit jest uważany za największy obrobiony megalityczny element na świecie, ewolucjoniści rozgłosili, że pochodzi on z I wieku n.e. co wydaje się niedorzecznością znając odkrycia Christopher Dunna na płaskowyżu z Giza, a co moim zdaniem pochodzi z tego samego okresu przedpotopowej ludzkości.

 

Wokół nie odkryto żadnych wskazówek jakie mogłyby rzucić światło na to jak przetransportowano te przeogromne bloki skalne na wymaganą wysokość. Dzisiejsza technologia ma ciągle trudności z odtworzeniem tak gigantycznych "elementów" konstrukcyjnych, najprościej ujmując je jako nie mające zastosowania w kulturze czy przemyśle obecnej cywilizacji.

 

 

"Kamień Południa" lub "Kamień brzemiennej kobiety" ma wymiary 21,5 x 4,8 x 4,2 m i waży przypuszczalnie około 1170 ton, choć inne zródła podają jego wagę bliską 1500 ton. (zdjęcie poniżej)

[ibimage==22077==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Najnowsze badanie tego terenu przez Janine Abdel Massih i jej zespół przyniosło odkrycie jeszcze większego obrobionego prostokątnego głazu, ma on mieć rozmiary 19.6 metra długości, 6 metrów szerokości i 5.5 metra grubości, choć odkrywcy zastrzegli, iż mogą to być zaniżone wartości, gdyż nie dotrali jeszcze do kamiennego dna.(5 zdjęc poniżej)

[ibimage==22078==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==22079==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==22080==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==22081==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==22083==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Janine Abdel Massih powiedziała, że niedługo ponownie rozpoczną przerwane chwilowo prace wykopaliskowe i wtedy zapewne dowiemy się więcej o tym odkryciu. Osobiście sądzę, że to ta sama metoda obrabiania materiału skalnego co zastosowana w kamieniołomi Aswan, w Egipcie.

 

Poniżej zdjęcie ze strzałkami wskazującymi ślady maszynowego obrabiania skały w świecie przedpotopowym, jest to jedno z nielicznych gdzie widać wyraznie nieznaną nam metodę zmiękczania, bądz innego sposobu usuwania materiału by wydobyć gotowy obelisk lub prostokątny głaz jak ten z Baalbek. Najciekawsze z punktu technologii kamieniarskiej było by zrozumienie, w jaki sposób dolna część tego obelisku była obrabiana, jaką metodą, czy bradziej jakimi specjalnymi maszynami wykonywano to zadanie ? Ślady pozostawione przez nieznaną technologię maszynową, a zaznaczone przez strzałki, zaprzeczają różnym teoriom, że istniał kiedyś czas w którym wszystkie skały na ziemi były miękkie jak plastelina lub, że wszystkie budowle są wykonane ze starożytnego betonu.

[ibimage==22084==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ewolucyjni archeologowie uparcie twierdzą, że tego typu gigantyczne monolity były wycinane przez Rzymian, co zdaniem wielu niezaleznych badaczy jest daleko posuniętym nieporozumieniem. Znając możliwości techniczne Rzymian, trzeba przyjąć wersję o przedpotopowej cywilizacji Viman, by uznać za sensowną i możliwą produkcję tak wielkich bloków skalnych, jako pewnego rodzaju starożytnej "cegły"

[ibimage==22085==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Musimy pamiętać o odkryciach Christophera Dunna, są one najważniejsze w całej archeologii z dziedziny kamieniarstwa oraz zaawansowanej wiedzy, o której wspominają starożytne przekazy egipskie czy hinduskie. Moim zdaniem tylko niezwykły świat przedpotopowych wegetariańskich geniuszy był zdolny do budowania z tego typu potężnych bloków skalnych.

 

Ich wegetariańskie umysły posiłkujace się wielkimi ilościami tlenu miały inną świadomość rzeczywistości, dążyli oni zapewne do innych celów niż obecna cywilizacja pieniądza. Starożytność ciągle jest mało znanym historycznym epizodem dla obecnego społeczeństwa będącego sterowanym przez "elitę trzymającą go na uwięzi wiedzy o początkach"

[ibimage==22086==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Proponuję państwu przyjrzeć się zbudowanej i działającej części konstrukcji Wielkiej Piramidy jako urządzenia. Jest to element maszynerii piramidy z Giza, został on wykonany na podstawie badań szybów Piramidy oraz całości tej tajemniczej konstrukcji. Dunn uruchomił go uzyskując efekty o jakich pisał w swojej znakomitej książce "Giza power plant", jednak cele dla których została wzniesiona Wielka Piramida ciągle nie są znane, jej zastosowanie jest nadal najbardziej ukrywaną starożytną tajemnicą przedpotopowej Ziemi. Osobiście mam nieco odmienne poglądy na temet jej zastosowania, od tych propagowanych przez tego znakomitego naukowca.

[ibimage==22087==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==22088==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Badania wspomnianego Christophera Dunna we wnętrzu piramid z Giza oraz innych pozostałości statożytnej przedpotopowej Ziemi nie pozostawiają najmniejszych złudzeń, że ludzkość Noego posiadała wiedzę i środki techniczne wybiegające dalego poza naszą obecną rzeczywistość wiedzy materiałowej.

 

Starożytne budowle, a zwłaszcza tej pierwszej ludzkości, wskazują że zajmowali się oni innymi wymiarami rzeczywistości, że znali jej budowę lepiej niż my.  Pozostałość tej zaginionej nauki możemy obserwować nadal w światowych religiach jako odbiciu starożytnej wiedzy o budowie wszechświata i Istot ją zamieszkujących, a co najważniejsze o Boskim Projektańcie.

 

Część badaczy sugeruje, że Piramidy z Giza są Biblijną Wieżą Babel, a ta miała być wzniesiona po to by ludzkość nie została rozproszona w wyniku decyzji Boga lub by miała chronić przed kolejnym potopem. Jeżeli piramidy miały być specjalistycznym urządzeniem chroniącym przed kolejnymi wodami lub wytwarzającym specjalne pole dookoła tych terenów lub całej Ziemi, to byłyby konstrukcją zbudowaną po pierwszym potopie, przyjmując że wystąpiły dwie powodzie globalnych rozmiarów.

 

Jak państwo wiedzą istnieje wiele śladów na samych piramidach jak i wokoło nich, świadczących że są to pozostałości świata przedpotopowego. Biblia wskazuje, że Wieża Babel była konstrukcją wzniesioną po drugim potopie, czyli ostatnim jaki znała ludzkość z ograniczonym czasem istnienia biologicznych ciał, a to jest niezgodne z teorią, że Piramidy są tym, co się uznaje za wspólny wysiłek jednej ludzkości z równiny Shinear (Pomijając inny środek budulcowy)

"...I mówili jeden do drugiego: "Chodźcie, wyrabiajmy cegłę i wypalmy ją w ogniu". A gdy już mieli cegłę zamiast kamieni i smołę zamiast zaprawy murarskiej, rzekli: "Chodźcie, zbudujemy sobie miasto i wieżę, której wierzchołek będzie sięgał nieba, i w ten sposób uczynimy sobie znak, abyśmy się nie rozproszyli po całej ziemi.." Ks. Rodzaju 11:3

Biblia Warszawska:

"..Potem rzekli: Nuże, zbudujmy sobie miasto i wieżę, której szczyt sięgałby aż do nieba, i uczyńmy sobie imię, abyśmy nie rozproszyli się po całej ziemi!..."

Jak widać jedna ludzkość chiała dokonać czegoś za sprawą wiedzy o innym wymiarze zwanym Niebem, oraz ingerować w jakiś nieznany nam sposób w swoje istnienie tak by każdy posiadał tajemniczy znak-imię-informację, pozwalającą się rozpoznać, mającą za zadanie przeciwdziałać nadprzyrodzonej decyzji Stwórcy, który chiał by ludzkość zasiedliła całą Ziemię jako rózne narody, posługujące się różnymi językami. Nieodzownym będzie wspomnieć o tym, że najstarsze przekazy języka hieroglificznego z Egiptu datuje się na okres zbliżony do tego zwanego Biblijnym rozproszeniem ludów.

 

Na przykład "Teksty Piramid" były inskrypcjami pogrzebowymi, które zostały wyryte na ścianach piramid najprawdopodobniej, jak się w przybliżeniu szacuje, między rokiem 2350 a 2175 p.n.e. Opierając się na analizie językowej tekstu, uważa się, że faktycznie powstały około roku 3000 p.n.e., a zatem przynajmniej 650 lat wcześniej. To ogromny szmat czasu, a istnieją pewne przesłanki, by sądzić, że starożytne pismo hieroglificzne jest częścią systemu nadprzyrodzonej ingerencji Boga w Biblijne rozproszenie, będąc swego rodzaju pozostałością świętości przekazanej ludom rozrzuconym w specjalne lokalizacje na powierzchni naszego globu. Tematem Tekstów Piramid jest podróż faraona po Zaświatach – Krainie Wiecznej Szczęśliwości, jego nieustanna wędrówka i ciągła przemiana (alchemiczna) jego duszy w Świetlaną Istotę.

 

Znane większości z was ślady maszyn, które cięły bloki skalne na płaskowyżu z Giza w czasach gdy było budowane to urządzenie:

[ibimage==22089==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==22090==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==22091==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==22092==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

W tzw. starożytnym Egipcie obserwujemy także ślady maszynowego obrabiania skały widoczne na posągach, mają one być częścią dzialania urządzeń, które sterowane przez wtajemniczonych kamieniarzy pozostawiły w nich mało znaną wiedzę alchemiczną, obecną w większości budowli świata przed i popotopowego, co jest skrzętnie ukrywaną nauką zawartą w Biblii czy hinduizmie.

[ibimage==22093==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Miejmy nadzieję, że to nie koniec nowości archeologii przedpotopowej ukazującej inny bardziej niezwykły świat od tego propagowanego przez naukowy beton błotnistej prazupy.

 

Wszystkich państwa zainteresowanych pradawnym kamieniarstwem zapraszam na stronę gdzie zgromadziłem więcej informacji, o niezwykłych i zarazem tajemniczych osiągnięciach starożytnych konstruktorów:

http://popotopie.blogspot.com/2014/02/technologia-kamieniarska-cywilizacji.html

 

Źródło:

http://www.gizapower.com/

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika alienn

dziwia mnie wpisy

dziwia mnie wpisy prymitywnych lludkow.

sa tak samo prymitywne jak ich rassa.

wierza w to co im wbito do malych ograniczonych mozdzkow w szkollach.

wierza w to co mowi ich kosciool.

wierza w to co pokazuje tv i pisza w gazettach.

sa tak prymitywni, ze wierza w to co im sie wpaja i nie sa w stanie otworzyc swoich prymitywnych mozdzkow.

wszechswiat jest cudowny a ziemia to ziarnko w waszym piassku.

Portret użytkownika zŁo3000

a nie przyszło Ci kiedyś do

a nie przyszło Ci kiedyś do głowy że ludzie żyjący 5 a nawet 10 tysiecy lat temu używając mózgów i taniej siły roboczej sami zbudowali piramidy? naprawde musiał im ktoś pomagać? 'przedpotopowa cywilizacja=dzieci boga, kosmici, czary' ubliżasz egipcjanom nie mając żadnego argumentu a nam wpierasz, że to głupcy bez matematyki bez astronomii bez wiedzy...

Portret użytkownika Renee

A czy ty zdajesz sobie sprawę

A czy ty zdajesz sobie sprawę że obecna cywilizacja jaką my tworzymy nie jest w stanie powtórzyć dokonań (przy pomocy obecnej technologii maszynowej) tej o której piszesz że dokonała tego przy pomocy niewolników .... nie wierz co piszesz . Hejtować każdy może .... za to z samodzielnym myśleniem jest już dużo gorzej nawet przy tak dużej jak niektórzy sądzą "wysoko rowiniętej cywilizacji" ....

Portret użytkownika Monolitek

Szkoda, że do tej głowy nie

Szkoda, że do tej głowy nie przyszło też olśnienie o takim urzadzeniu jak głowica do rozbijania ultradźwiękami kamieni nerkowych Smile Jak widać dźwięk jest tym co umożliwia przynajmniej na naszym etapie technicznym wykonywanie z kamieniem już czegoś na co nie wpadli geniusze z uniwerków bo nie mogli. Tak ich uwarunkowano na współczesnych niewolników aby o tym nie wiedzieli. W linku masz taki wesoły film, ale tylko do połowy wesoły. Nalezy go słuchac na słuchawkach lub większych głośnikach inaczej jest niezrozumiały. Zgadnij dlaczego ? Jesli nosisz mózg pod czaszką. A co do samej czaszki to sławna kryształowa czaszka też została wykonana za pomoca technologi rezonansu dźwięku. No co rozwijamy się czy uciekamy na drzewo ? - http://youtu.be/6m0UuEI3duU

Portret użytkownika KosmiciMiToZrobili

Tak. Nasza starożytna

Tak. Nasza starożytna historia jest pełna tajemnic o jakich filozofom się nie sniło. Wiele z nich może być wyjasnionych tylko ingerencją istot pochodzących z poza Ziemi.

Kosmici mi to zrobili!

Portret użytkownika Io600

Odkrycie baterii z Bagdadu

Odkrycie baterii z Bagdadu podpowiada, że być może uważna obserwacja świata przez starożytnych pozwalała ich niezaśmieconym umysłom obserować działanie sił, które dziś wykorzystujemy od d...py strony. Chodzi o elektryczność. Widocznie można ją pozyskać bardzo prosto, z powietrza, bo cały wszechświat jest elektryczny więc samochody powinny być elektryczne. Ale to by było zbyt normalne, a ta planeta nie jest normalna. Dlatego "trzeba" budować spalarnie węgla, zanieszyszczać środowisko, truć ludzi, niszczyć lasy, truć ludzi, budować elektrownie jądrowe, truć ludzi, bo elektryczność jest darmowa i jest wszędzie, a cywilizacja oparta na elektryczności była by bogata, zdrowa, czysta i nie generwała by dochodu. Dlatego cała prawda o elektryczności została zamieciona pod dywan, a ludzi uczy się, że ropa to najlepsze źródło energii dla silnika twojego samochodu. To jest właśnie polityka. Politycy to doskonali kłamcy. Taka praca to nic innego jak kłamanie 24/dobę i otrzymywanie za to pieniędzy. Polityka sprawia, że ślimak to ryba, a marchewka to owoc. Polityka sprawia, że niebo jest zielone, a trawa jest czerwona. Gdyby ludzie otrzymali prawidłową edukację i wiedzieli jak samemu uzyskiwac tą darmową energię, to ich koncerny i korporacje dawno gryzły by ziemię, dlatego jest to dla nich tak ważne, żebyśmy byli sto tysięcy lat za murzynami.

Strony

Skomentuj