Nowe spektakularne kręgi odnaleziono w Anglii

Kategorie: 

Krąg w zbożu z okolicy Wiltshire odnaleziony w Etchilhampton Hil

W ciągu ostatnich dni zlokalizowano kilka bardzo intrygujących kręgów w zbożu. Jak zwykle pojawiły się one w światowej mekce tych zjawisk, czyli w angielskim hrabstwie Wiltshire.

 

Najpierw w okolicy Etchilhampton Hill w Wiltshire znaleziono wzór przedstawiający okrąg ze zlokalizowanym centralnie kręgiem, od którego odchodzą gwiaździście wzory przypominające jakieś strumienie.

[ibimage==18809==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Niektórzy dostrzegają w tym piktogramie podobieństwo do binarnego systemu gwiezdnego emitującego gaz i wpływającego na pył. Mały krąg na uboczu tego centralnego może rzeczywiście przynosić skojarzenie do tranzytu na tle dużej gwiazdy jakiegoś jej małego towarzysza. Zatem może to być eksplodująca supernowa, lub gwiazda neutronowa. 

[ibimage==18810==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Jeszcze dziwaczniej wygląda krąg, jaki znaleziono w okolicy Bekhempton. Pierwszy raz zlokalizowano go wczoraj, 23 sierpnia 2013 roku. Krąg ten został wykonany w podobny sposób to znaczy z zewnątrz mamy ornament przypominający sztukę Inków czy Majów, a wewnątrz mamy coś, co można rozpatrywać jako przekaz.

[ibimage==18811==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Interpretacja piktogramu wewnętrznego nie jest prosta, ale gdy puści się wodze wyobraźni można w tym dostrzec nawet wizerunek przedstawiciela obcej cywilizacji.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika taurus

Słuchaj człowieku jedyne

Słuchaj człowieku jedyne kręgi jakie możesz zrobić to jak do wody wpadniesz, chlupnie ostro i isę kręgi wodne rozejdą...:))...tych piktogramów nie można zrobić na ziemi ....nie licząc marnych podróbek....

Portret użytkownika Fanka1

Jeśli ktoś nie widział, to na

Jeśli ktoś nie widział, to na YT są rozmowy z panem Barskim w cyklu " Nie uwierzysz". Pokazuje krąg w Polsce zrobiony w kukurydzy (łodygi mają po 3 metry wysokości i 2 do 3 cm grubości) Ręcznie wykonać niemożliwe, po maszynie zostałyby ślady. Widywano też kręgi w lodzie zimą, nie w Polsce.  

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Fanka1

To już prędzej B@ronie byś

To już prędzej B@ronie byś mógł zaaranżować taką niby wizytę z 8-ej galaktyki, jaka była niedawno w Polsce na moście, na pewno to pamiętasz. Całkiem niedawno gdzieś czytałam, że tornistry umożliwiające latanie będą w sprzedaży na zachodzie od 2015 roku. Tam dwóch leciało z mostu na tornistrach do UFO, stojącego na łące. Część sprzętu byś już miał B@ronie.

Portret użytkownika Fanka1

  Zjawisko kręgów zbożowych

 
Zjawisko kręgów zbożowych jest znane na całym świecie od setek lat. Różnie było nazywane, ale na przykład w Wielkiej Brytanii powszechnie mówiono o nich „kręgi diabelskie”, bo przecież tylko diabeł „kręcąc ogonem” mógł stworzyć tak precyzyjne cuda na polu zboża. Oto słynna rycina z 1678 roku, która wyjaśniała mechanizm powstawania kręgów.

Portret użytkownika darmi

Obejrzyjcie sobie SIGNS o

Obejrzyjcie sobie SIGNS o kręgach zbożowych. http://www.youtube.com/watch?v=n5iuUVpaw4s Jeśli robiły by to obce cywilizacje nie sądzicie że były by na całej Ziemi ? Smile  Niech mi ktoś udowodni,że kręgi ktróre powstały w 2013 roku są dziełem obcych cywilizacji - ludzie dysponują wystarczającą technologią by takie coś uwiecznić,zbadać a także stworzyć. Obrazki i filmy to dla mnie żaden dowód. CHCE dowodu.

Strony

Skomentuj