Nowe ustalenia w sprawie zamachu na Kennedy'ego

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

22 listopada 1963 roku miał miejsce słynny zamach na Johna F. Kennedy'ego. Istnieje niezliczona ilość tzw. teorii spiskowych, które mają wyjaśniać motywy tej zbrodni. Pojawiają się również teorie co do tożsamości sprawców.

Największa ich ilość prowadzi do tajnych grup "trzymających władzę" w USA. Oczywiście owe "grupy trzymające władzę", czy to w opinii polskojęzycznego mainstreamu, czy amerykańskiego nie istnieją, to są wymysły ludzi niepoważnych i nie powinniśmy się nimi zajmować. Mamy dalej śnić o "dobrej państwowości" i poświęcać się dla bliżej nieokreślonej "wspaniałej elity", harując od rana do wieczora !

Okazuje się, że po ponad 55 latach udało się ustalić "polityczne albo duchowe personalia" sprawców mordu z Dallas ! Stany Zjednoczone to państwo które od swojego zarania jest nakierowane na tworzenie państwowości okultystycznej, nigdzie indziej tak mocno nie obserwuje się tajemnej symboliki jak w USA ! To państwo jest nią tak mocno nasączone, że nie można się obrócić, żeby nie ujrzeć ich magicznych znaków.

 

Dzięki pracy znanego w Polsce pastora Hoggarda udało się odtajnić dane w temacie zdarzenia z Dealey Plaza w Dallas, strzelców było co najmniej trzech, mieli za zadanie nie tylko uśmiercić J.F.K, ale dać wyrazne przesłanie tym wszystkim, którzy rozumieją sekretny język symboli tajnych zrzeszeń. Oto decydujące 4 minuty wykładu amerykańskiego parioty Michaela Hoggarda.

 

Sprawcy zamachu na Kennedyego ujawnieni - i ich tajemnicze rytuały

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika asd

Kennedy chciał odebrać

Kennedy chciał odebrać bankowi rezerw federalnych prawo drukowania dolarów i przenieść je na ministerstwo skarbu (nawet nowe dolary już wydrukował). Najechał więc na sakralne pewnej haplogrupy.

Portret użytkownika Kmieciu

Biorąc pod uwagę, że cały

Biorąc pod uwagę, że cały Waszyngton jest zaprojektowany jako jeden wielki okultystyczny tekst, z całymi dzielnicami, placami i innymi elementami architektury miasta zbudowanymi na kształt masońskich symboli widocznymi dopiero z powietrza, to USA raczej nie zakładali pobożni chrześcijanie (jak to lubią Amerykańcy określać tych tam Mayflowerów i innych "założycieli"). Co widać z resztą z historii USA: ludobójstwo prawowitych właścicieli (z użyciem broni biologicznej), niewolnictwo i handel ludźmi, traktowanie innych jako "podludzi", przesiedlenia i obozy - wszystko długo przed Adolfem - o zaraźliwej chorobie psychicznej pt. "procesy czarownic" już nie wspomnę... Hameryka diabłem stoi pomimo wielowiekowego zasłaniania się Jezusem.

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj