Nowe wycieki z Wikileaks sugerują wyginięcie ludzkości za 20 lat

Kategorie: 

Źródło: dreamstime

Wybory w Stanach Zjednoczonych i ich rezultat przytłumiły niemalże wszystkie inne wiadomości. Tymczasem całkiem niedawno po wyjściu na jaw kolejnej części poczty mailowej adresowanej do Johna Podesty doszło do jednego z najważniejszych odkryć do tej pory. Okazuje się, że były menedżer kampanii na rzecz kandydatki na urząd prezydenta USA Hilary Clinton, otrzymał e-mail, w którym rzekomy członek tajnej organizacji, twierdził, że ludzkość może wyginąć już za 20 lat. Powodem tej globalnej katastrofy ma być przebiegunowanie Ziemi.

Co ciekawe, według najnowszych badań, pole magnetyczne naszej planety może ulec odwróceniu jeszcze za naszego życia. Wiadomo nam, że pozycja bieguna południowego przesunęła się i nie znajduje się dokładnie w Antarktydzie, biegun północny znajduje się z kolei po drugiej stronie Oceanu Arktycznego. Pole magnetyczne Ziemi może być więc zagrożone, a jego domniemany upadek jest w stanie nie tylko uszkodzić nasz klimat ale i wymazać sieci energetyczne na całym świecie.

Człowiek, który skontaktował się z Podestą twierdził, że ruch biegunó magnetycznych może sprawić, że ludzkość zniknie z powierzchni Ziemi dużo szybciej niż do tej pory sądzono.
Zgodnie z treścią maila:

"Nasze interesy leżą we wkładzie do pozytywnego rozwoju ludzkości. Uważamy, że możemy uczynić świat lepszym, szczęśliwszym i bardziej spokojnym. Ale nie możemy tego zrobić, jeśli doświadczymy masowego wymierania ludzi. Biegun magnetyczny zmierza w kierunku równika i potrzebujemy pomocy. Biegun północny jest teraz nad Syberią. W ciągu 10 lat będzie nad Morzem Czarnym. W ciągu 20 lat będzie nad Indonezją. "

Co ciekawe teoria ta ma poparcie w materialnych dowodach. Naukowcy doszli przecież do wniosku, że magnetyczny biegun północny już obecnie porusza się z prędkością 40 km na rok. Eksperci przewidują, że nawet w ciągu kilku dziesięcioleci przemieści się on aż do Azji. Oznacza to, że ludzkość naprawdę doświadczy przebiegunowania ziemi, a bieguny rzeczywiście zostaną odwrócone podobnie jak w filmie 2012.

Zdecydowana większość naukowców zakłada jednak, że nie nastąpi to zbyt szybko i najprawdopodobniej nie wydarzy się w ciągu najbliższych kilku albo i kilkudziesięciu lat. Zdarzenie to miało już miejsce w przeszłości i nie wpłynęło znacząco na życie ludzi. Rożnica między tym co było wtedy a dziś jest jednak kolosalna a utrata całej technologii opartej o prąd elektryczny najpewniej wywołałaby masowe zamieszki na całym świecie.

Email do Podesty staje się jeszcze bardziej ciekawy gdy zdamy sobie sprawę z tego, że porusza temat UFO i Obcych. Człowiek, który kontaktował się z Panem Podesta napisał też:

"Wymagamy pełnego ujawnienia wszystkich obcych kontaktów i wszystkich traktatów jakie USA zawarła z obcymi. Możemy mieć słaby wywiad, ale jest to aż nad wyraz jasne, że jesteśmy trzodą, pracownikami i generatorami zasobów dla obcych władców. Nasze informacje pochodzą z waszego własnego Departamentu Obrony z wiarygodnych źródeł[...] Musimy tylko wiedzieć, z kim i czym mamy do czynienia. Jakie są ich zamiary? Czy są one wrogie? Czy możemy ich powstrzymać w razie potrzeby? Jakie są nasze układy? Nasze nieudane próby łapania UFO pokazały, jak słabi byliśmy w stosunku do nich. To dlatego, że nie wiemy, z czym mamy do czynienia. Potrzebujemy więcej danych."

W jednym ze swoich ostatnich tekstów mówiłem, że aż strach pomyśleć co jeszcze kryło się w skrzynce mailowej Podesty. Wiadomo, że mail ten jest autentyczny zatem jedyna możliwa ostoja dla sceptyków tematu UFO to zakładanie że sam autor maila czyli niejaki Ken Coffin jest zwyczajnym kłamcą lub "lepiej" niespełna rozumu. Wszelkie inne interpretacje tego maila prowadzą do jednej bardzo niepokojącej konkluzji. Nadchodzące lata będą bardzo ważne dla przyszłości rodzaju ludzkiego, a decyzje podjęte na najwyższych szczeblach władzy mogą zadecydować o naszym przeżyciu bądź śmierci.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Nieznamsietosiewypowiem

Kiedyś oglądałem program i

Kiedyś oglądałem program i czytałem o tym iż naprościej tłumacząc. 
Wszytko co widzisz/widzimy jest oparte o nasze pole magnetyczne komputery sprzęt oprogramowanie telewizory radia, to jest jakby taka wiązka energi która pozwala nam zapisywać wszystko gdy dojdzie do przebiegunowania ziemi żeby to wszystko odczytać - o ile wogole to bylo by możliwe trzeba bedzie od 0 stworzyć technologie opartą o nowe pole magnetyczne bo wszystko co bedzie oparte na starym nie bedzie działać

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika lommo

Przeczytałem to co zalinkował

Przeczytałem to co zalinkował baca, i tak powiem że sprawia to wrażenie wytworu kogoś o chorej wyobrażni. Ale jest parę faktów rzeczywistych które mogą świadczyć że to co tam napisane to nie jest w całości wyssane z palca. Pierwsza sprawa to kolejna już 3-cia reforma socjalu w Niemczech , czyli tak było i dalej będzie że za każdym razem ogranicza się świadczenia i przerzedza ilość uprawnionych do pobierania. A druga sprawa to jest na okrągło duża ilość ofert pracy do Niemiec do zakładów prefabrykacji żelbetów. I pracowałem w takim zakładzie to pomijając już atmosferę obozu pracy i ciągłe fochy i poganianie przez takich faktycznych kapo, ujowe zarobki i wysokie normy akordowe. To interesujące są produkty . Otóż to takie fragmenty łuków. Oficjalnie było to przeznzaczone na elementy silosów zbożowych. Ale jak się jedzie przez Niemcy to takich betonowych silosów zbożowych niema. Są tylko stalowe z grubej ocynkowanej blachy. A tak po tym co przeczytałem to doszłem do wniosku że te łukowe elementy żelbetowe służą do obudowywania tuneli. I tak ogólnie łącząc okoliczności z różnych krajów to doszedłem do wniosku że tzw. elity knują plan wykoszenia światowej biedoty. Biedota kiedyś była im potrzebna jako siła robocza, a zę teraz są roboty, komputery i automaty to biedota im ciąży. Zrobią jakąś światową zadymę, sami poukrywają się w bunkrach. A na powierzchni oj będzie się działo. W USA uruchomią obozy FEMA, zagnają biedotą wytrują gazem czy zastrzykami i potem do pieca. W Europie i gdzie indziej dokona się rozpętania wojen międzynarodowych i domowych i sami się bidni powyrzynają. A potem wyjdą na powierzchnie wolną od biedoty zużywającej tlen i inne zasoby.

Strony

Skomentuj