Nowe zdjęcia komety ISON wskazują symetryczne obiekty orbitujące wokół niej

Kategorie: 

Rzekomy obraz komety ISON z chińskiego satelity

W sieci pojawiło się kilka nagrań z czymś, co wygląda na zdjęcie radarowe komety ISON. Wyraźnie widać jądro i dwa mniejsze obiekty orbitujące wokół niego. Niektórzy sugerują, że to dowód na to, że komecie towarzyszy coś jeszcze.

 

 

Koncept, że komety są stosowane jako grawitacyjny silnik znany jest od dawna.  Środowisko ufologiczne od czasu do czasu rozpala się w dyskusjach na temat prawdziwego charakteru niektórych oczekiwanych przelotów komet. Ostatnio taka sytuacja miała miejsce w przypadku słynnej komety Elenin.

 

Obecnie podejrzenia o to, że kometa ISON nie jest takim zwykłym obiektem są wzmacniane dodatkowo za pomocą czegoś, co wygląda na sekwencję klatek wykonanych za pomocą technologii radarowej. Na nagraniu znajduje się logo chińskiej agencji kosmicznej co ma sugerować, że zostało wykonane za pomocą satelity TianLian 1.

 

Podejrzane jest to, że jest to zdjęcie radarowe, bo jest grubo za wcześnie na takie obserwacje. Poprzednio trzy obiekty zlokalizowano za pomocą udostępnionych oficjalnie zdjęć komety ISON wykonanych za pomocą kosmicznego teleskopu Hubble'a. Tym razem, o ile jest to rzeczywiście prawdziwe nagranie, to zupełnie innej rangi dowód.

 

Najłatwiej odrzucić to nagranie, jako oczywiste fałszerstwo z przyczyn wymienionych powyżej, ale o ile nie jest to zabawa grafiką komputerową, to nawet przy założeniu, że ujawnione nagranie nie przedstawia komety ISON warto zadać pytanie o naturę idealnie symetrycznych cylindrycznych obiektów obiegających to ciało niebieskie. To po prostu nie wygląda jak małe skaliste księżyce na orbicie komety.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

"  Bamberga - planetoida o

Bamberga - planetoida o średnicy ponad 200 kilometrów - będzie niedługo widoczna przez zwykłą lornetkę. Na tak małą odległość do Ziemi nie zbliża się żadna tak duża planetoida. Bamberga robi to raz na 22 lata - poinformował PAP dr hab. Arkadiusz Olech z Centrum Astronomicznego PAN w Warszawie.
 
....
 
 
"Taka konfiguracja położeń obu ciał zdarza się raz na 22 lata. Najbliższa wydarzy się już 13 września, kiedy Ziemię od Bambergi będzie dzielił dystans tylko 0,81 jednostki astronomicznej. Bardzo małe albedo (procent odbijanego światła - PAP) Bambergi powoduje, że nawet podczas tej rzadkiej opozycji jej jasność nie jest duża. Nie da się jej dojrzeć gołym okiem, ale maksymalny blask na poziomie 8,1 magnitudo powoduje, że dojrzymy ją bez problemów przez niewielką nawet lornetkę" - zapewnia Olech.
Obecnie Bamberga świeci w konstelacji Ryb, przemieszczając się na sferze niebieskiej tuż nad gwiazdą Gamma Ryb o jasności 3,7 mag. Na obserwacje najlepiej wyjść około północy, kiedy ten obszar nieba znajduje się na wysokości 40 stopni nad południowym horyzontem. Pierwsza połowa września stwarza dobre warunki do obserwacji, ze względu na nów Księżyca wypadający 5 września
 
"
 
http://ciekawe.onet.pl/aktualnosci/potezna-planetoida-wkrotce-blisko-ziemi,1,5575081,artykul.html

Portret użytkownika Lucifer

Już byli tacy co wierzyli że

Już byli tacy co wierzyli że kosmici przylecą wraz z kometą i ich zabiorą do lepszego świata, niestety skończyli marnie.
http://www.wave.net/upg/gate/
W 1997 roku członkowie sekty Heaven's Gate popełnili masowe samobójstwo.
21 kobiet i 18 mężczyzn dobrowolnie popełniło samobójstwo, w trzech grupach, w trzech następujących po sobie dniach — od 23 marca 1997 roku.
Większość z nich miała około 40 lat; reszta była w wieku od 26 do 72 lat. Dwa miesiące potem dwóch innych członków, Charles Humphrey i Wayne Cooke, próbowali popełnić samobójstwo w pokoju hotelowym, kilka mil od posiadłości `Rancho Santa Fe`. Cooke osiągnął 'sukces'. Humphrey próbował po raz kolejny na pustyni w Arizonie w lutym 1998 roku i udało mu się wreszcie tego dokonać.
Podobnie jak większość grup zajmujących się UFO, grupa wierzyła, że UFO to międzygwiezdne statki, którymi latają Obcy i którzy pragną, żeby ludzkość weszła na wyższy poziom. Jednakże występowały u nich wierzenia, których nie posiadają inne grupy UFO — mianowicie, jeśli popełnią samobójstwo w odpowiednim czasie, to osiągną zbawienie i uwolnią się od ciał. Duch wtedy wchodzi w inne ciało i tak w cyklu. W końcu duch przejdzie na „poziom ponad człowiekiem". Będzie to na statku UFO, takim jak statki ukryte za kometami — jak uważali.
 
Taśma video nagrana na krótko zanim popełnili zbiorowe samobójstwo, ukazuje ich bardzo podekscytowanych, z wesołymi myślami o przyszłości. Czas wspólnej śmierci był związany ze świętami Wielkanocy i z chwilami, kiedy kometa była najbliżej Ziemi (kometa stanowiła dla nich znak). Oprócz tego obawiali się prześladowania, śmierci (co może dziwić w tym przypadku), aresztu, tortur fizycznych i psychologicznych — kiedy pozostawali na Ziemi. Obawiali się, że te prześladowania nadejdą nie z grupy, lecz z zewnątrz — ze strony jednostek lub „sił rządzących tym światem". Sekta posiadała również arsenał broni i amunicji ...
Grupa chrześcijańska/New Age/wierząca w UFO. Totalna liczba ofiar śmiertelnych — 39 zabitych w tym samym okresie, potem 41 — liczba totalna.

Portret użytkownika Elenin

UFO to prototypowe samoloty /

UFO to prototypowe samoloty / maszyny, które stworzyli Amerykanie po to, żeby omamić ludzi żeby zajęli się tym a nie tym co w danej chwili tworzy lub planuje Ameryka. Nie ma kosmitów ani obcej cywilizacji. Wszystko jest tak zrobione żeby namącić ludziom w głowach. Dla nas są niezidentyfikowane obiekty latające bo ich nigdy nie widzieliśmy ale dla rządu amerykańskiego jest to znane i wiedzą o tym. Tylko dlaczego radary powietrzne nic nie wykrywają? Nowa technologia? Być może. Wszystko się zaczęło w Ameryce. Uważają się za tych, którzy dyktują warunki. Ludzie są słabi i łatwo nimi manipulować. Na dnie bałtyku mogą znaleźć wrak statku UFO ale wykonanego przez Amerykanów. Naziści mieli plany na stworzenie latającego dysku ale Amerykanie przechwycili te plany i oni zaczęli takie statki produkować. Wystarczy pomyśleć i wszystko jest jasne. Wszystkie te działania mają na celu zniszczenie wiary ludzi w Boga, zmanipulowanie mediami, które będą się interesować UFO zamiast tym co Amerykanie knują. To wszystko nie jest łatwe ale układa się w spójną całość. Amerykanie uważają się za potęgę ale niestety my jako zwykli ludzie nie mamy nawet co powiedzieć bo nas zlikwidują. Taka jest prawda i żyjcie własnym życiem a nie pomysłami Amerykanów.

Portret użytkownika ARTUR5

Wierzę bardziej Chińczykom

Wierzę bardziej Chińczykom niż NASA , technologia w Chinach już dawno wyprzedziła resztę świata a to co ujawniają to jedynie fragmenty aby pokazać kłamstwa naszego świata , tak jak to było ze zdjęciami z Księżyca .Na dodatek całość mogła zostać nagrana z Ziemi , z ich centrum kosmicznego na pustyni Gobi .

Strony

Skomentuj