Nowożytna "czarownica" zmusiła swoje koty, aby okradały jej sąsiadów!

Kategorie: 

Źródło: Columbus Division of Police, pixabay.com

83-letnia kobieta, została aresztowana i oskarżona o szkolenie swoich kotów, aby kradły biżuterię i inne kosztowności od sąsiadów. Niezwykłe zdarzenie miało miejsce w amerykańskim stanie Ohio.

Miejscowa policja rozpoczęła dochodzenie w sprawie Ruth Gregson i jej 65 kotów w październiku, po tym jak kilku sąsiadów zgłosiło, że drobne przedmioty zostały skradzione z ich domów. Kilka ofiar kradzieży zeznało, że zanim zauważyli zniknięcie przedmiotów, odwiedziły ich koty pani Gregson.

Mimo początkowego sceptycyzmu, policjanci rozpoczęli śledztwo i byli zaskoczeni tym, co odkryli. Według komendanta policji w Columbus, Ohio – Kim Jacobs, dziesiątki kotów codziennie przynosiły swojej właścicielce drobne kosztowności. Po przeszukaniu domu pani Gregson, okazało się, że przechowywała ona biżuterię o wartości 650 000 dolarów.

 

Okazało się, że starsza kobieta ​​tresuje swoje koty, aby kradły drobne przedmioty. Kobieta dodała, że jej koty muszą „zarobić na swój posiłek”. Ruth Gregson karmiła zwierzęta tylko wtedy, gdy przynosiły do domu cenne przedmioty, więc zwierzęta musiały kraść każdego dnia, aby przeżyć. Większość z nich była celowo głodzona, aby łatwo zdobyć współczucie sąsiadów i dostać się do ich domów.

Według policji, zwierzęta pani Gregson mogły okraść ponad 5000 domów i mieszkań w okolicy. Kobieta jest pierwszą osobą w historii, która została oskarżona o szkolenie kotów na złodziei, lecz nie jest to pierwszy przypadek, w którym zwierzęta są szkolone do popełniania przestępstw.

W 2009 r. schwytano małpę, która wykradła rośliny warte setki dolarów z roślin ze szkółki w Teksasie. Policja ustaliła, że małpa została wyszkolona do wykradzenia roślin i przekazania ich wspólnikowi. Również w 2013 r. sąd w Chicago skazał mężczyznę na pięć lat więzienia za szkolenie fretek, które miały kraść telefony komórkowe od osób w miejscach publicznych.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika samozwaniec

Przecież ta informacja

Przecież ta informacja została wypuszczona przez zagraniczny satyryczny dziennik, coś takiego jak nasz Aszdziennik. To jest śmieszna opowieść wyssana z palca, warto byłoby czasem weryfikować w jakiś sposób wstawiane tu artykuły.

Portret użytkownika jaa

Pięć tysięcy domów?

Pięć tysięcy domów? Sześćdziesiąt pięć kotów tam miało sobie wchodzić? Same wybierały domy, czy ona je tam podrzucała? A, one potem same wracały z łupem w zębach do jej domu, czy może wynosiły przed dom, do samochodu, w którym ona była?

Portret użytkownika Balsat parującego gie

Najbardziej to mnie ciekawi

Najbardziej to mnie ciekawi kim był wspólnik małpy i chciałbym zobaczyć akt oskarżenia małpy o współudział oraz linie obrony cwanej małpy czy też jej adwokata. Znająć życie wykpiła się od kary wpłacając bananową kaucje

Skomentuj