Nowy piktogram na polach hrabstwa Wiltshire w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnector.com

Oto niezwykłe kręgi w zbożu, które odnaleziono na początku maja bieżącego roku w Willoughby Hedge, koło Mere, w hrabstwie Wiltshire.

 

Krąg zawiera wewnątrz piktogram przedstawiający coś co może być interpretowane jako gwiazda. Niektórzy spekulują, że może to być jakieś odniesienie do zjawiska astronomicznego w przyszłości.

 

Okolica Wiltshire słynie z kręgów w zbożu. Pojawiają się one regularnie na wiosnę i w lecie każdego roku. Natura tego zjawiska nie jest do końca znana, miejscowi Brytyjczycy twierdzą najczęściej, że robią to po prostu jacyś lokalni żartownisie. Niewątpliwie jest to już też atrakcja turystyczna, a miejscowi farmerzy zaczęli nawet montować specjalne skarbonki na rekompensatę a zniszczone zboże.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q#

Nie wie czy sie tutaj

Nie wie czy sie tutaj podniecacie odnosnie tych piktogramow. Skoro jest wiadome, ze ludzie posiadaja bron mikrofalowa i inne bardziej zaawansowane technologie. Takze sprzet, o ktorym zwykly smiertelnik nie ma pojecia, to chyba jest oczywiste, ze to robia ludzie zeby zajac czyms kilku "badaczy" i macic w glowach ciemnego ludu.

Portret użytkownika Homo sapiens

Osobiście sądzę, że

Osobiście sądzę, że piltogramy są zagrożeniem dla ludzi, tam mogą być przeprowadzane badania na tych, którzy się pojawiają w kręgach by nawiązywać kontakt. Potem delikwentów się zabiera na pokład albo zabiera się im duszę ! "Posiadają przecież technologię singularity (albo same są już tą technologią, w tej hipotezie właśnie o to chodzi żeby się stać 'żywą' technologią ! Dojść do stanu pełnej asymilacji przez techno bestię.), która nas zadziwia, jesteśmy nią, jako cywilizacja post chrześcijańska zachwyceni. Właściwie wszystko u nich jest magiczną techniką, sprawia ona poczucie, że życie w gwiazdach (lub w stworzonej rzeczywistości) jest wspaniałe, lekkie, cudowne i pozbawione udręk. Wszyscy mogą się dzięki magii zamieniać w innych, nie muszą być sobą,  można wymieniać ciała jak rękawiczki, co zresztą pokazują spotkania z nieznanym/mi (UFO bytami)."

http://popotopie.blogspot.com/2016/02/strzez-sie-i-pilnuj-swojej-duszy.html

Najlepszą obroną przed ufonautami jest Chrystus Zbawiciel, tego dowodzą badania ufologa Joe Jordana !

Nasienie Węża i ufo zwodzenie czasów ostatecznych

https://www.youtube.com/watch?v=_EYQf_jqMu8

Pamiętają państwo że UFOnauci potrafią uzalezniać ludzi od narkotyków ?! O tym było tutaj:

http://popotopie.blogspot.com/2015/06/maszyneria-orgoniczna-aktualizacja.html

Otóż cały hejt na chrześcijaństwo, który leci i leciał z telewizorów czy innych środków masowego ogłupiania był sterowany, nienawiść do chrześcijaństwa była i jest tłoczona poprzez narkomanów salonu, celebrytów z wszczepionym implantem pamięciowym ! O którym pisałem tutaj:

http://popotopie.blogspot.com/2015/06/implant-pamieciowy-coraz-bardziej.html

Potwierdzają to najnowsze doniesienia prasowe, że salonowe kukły pod wpływem narkotyków i sterowane przez ufonautów (demony) nienawidzą chrześcijaństwa ! "Cezary P., nazwany „dilerem celebrytów”, który zaopatrywał znanych i bogatych w kokainę, przez lata działalności prowadził swoiste archiwum - dowiedział się portal niezalezna.pl. W notesach zapisywał nazwiska klientów, zachował też stare SMS-y i nagrania rozmów. Potwierdziliśmy informację, które pewnie zmrozi krew w żyłach wielu ćpunów z warszawskiego „salonu”.  Pod koniec kwietnia funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali wWarszawie 48-letniego Cezarego P.  Mężczyzna natychmiast został nazwany „dilerem celebrytów”, bo sprzedawał kokainę ludziom z pierwszych stron gazet. Już wstępne informacje rozpalały wyobraźnię, a z każdym dniem są one coraz ciekawsze. Portal niezalezna.pl pisał o skandalu wielokrotnie."

http://niezalezna.pl/81465-tylko-u-nas-celebryci-w-strachu-diler-kokainy-prowadzil-archiwum-ktore-przejela-policja

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Znawca

Sapiensie nie napisałeś w

Sapiensie nie napisałeś w swoich tekstach, że jak narkoman się narkotyzuje to przekształca energię ciała na energię psychiczną i tym karmi te byty ! Jeżeli ktoś zażywa narkotyki to często musi dużo jeść bo zamienia jedzenie i własne ciało na psycho pokarm dla obcych, stąd musi taka osoba dużo zjadać, ale to na początkowym stadium potem już narkoman nie je bo ma popsute organy wewnętrzne ! Po zabraniu energii i wyeksplatowaniu narkomani są czesto chudzi i wycieńczeni. Mają też podkrżone oczy od narkotyków bo wyciągają energię z ich mózgów i ciał. A implanty też zmieniają ciala ofiar. Większość holiłudzkich gwiazd to narkomani, tam jest najwięcej karmicieli ufoli. Telewizje też są opanowane przez znarkontyzowne gwiazdy. Pozdrawiam.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj