Nowy piktogram na polach hrabstwa Wiltshire w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnector.com

Oto niezwykłe kręgi w zbożu, które odnaleziono na początku maja bieżącego roku w Willoughby Hedge, koło Mere, w hrabstwie Wiltshire.

 

Krąg zawiera wewnątrz piktogram przedstawiający coś co może być interpretowane jako gwiazda. Niektórzy spekulują, że może to być jakieś odniesienie do zjawiska astronomicznego w przyszłości.

 

Okolica Wiltshire słynie z kręgów w zbożu. Pojawiają się one regularnie na wiosnę i w lecie każdego roku. Natura tego zjawiska nie jest do końca znana, miejscowi Brytyjczycy twierdzą najczęściej, że robią to po prostu jacyś lokalni żartownisie. Niewątpliwie jest to już też atrakcja turystyczna, a miejscowi farmerzy zaczęli nawet montować specjalne skarbonki na rekompensatę a zniszczone zboże.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Q#

Nie wie czy sie tutaj

Nie wie czy sie tutaj podniecacie odnosnie tych piktogramow. Skoro jest wiadome, ze ludzie posiadaja bron mikrofalowa i inne bardziej zaawansowane technologie. Takze sprzet, o ktorym zwykly smiertelnik nie ma pojecia, to chyba jest oczywiste, ze to robia ludzie zeby zajac czyms kilku "badaczy" i macic w glowach ciemnego ludu.

Portret użytkownika Homo sapiens

Osobiście sądzę, że

Osobiście sądzę, że piltogramy są zagrożeniem dla ludzi, tam mogą być przeprowadzane badania na tych, którzy się pojawiają w kręgach by nawiązywać kontakt. Potem delikwentów się zabiera na pokład albo zabiera się im duszę ! "Posiadają przecież technologię singularity (albo same są już tą technologią, w tej hipotezie właśnie o to chodzi żeby się stać 'żywą' technologią ! Dojść do stanu pełnej asymilacji przez techno bestię.), która nas zadziwia, jesteśmy nią, jako cywilizacja post chrześcijańska zachwyceni. Właściwie wszystko u nich jest magiczną techniką, sprawia ona poczucie, że życie w gwiazdach (lub w stworzonej rzeczywistości) jest wspaniałe, lekkie, cudowne i pozbawione udręk. Wszyscy mogą się dzięki magii zamieniać w innych, nie muszą być sobą,  można wymieniać ciała jak rękawiczki, co zresztą pokazują spotkania z nieznanym/mi (UFO bytami)."

http://popotopie.blogspot.com/2016/02/strzez-sie-i-pilnuj-swojej-duszy.html

Najlepszą obroną przed ufonautami jest Chrystus Zbawiciel, tego dowodzą badania ufologa Joe Jordana !

Nasienie Węża i ufo zwodzenie czasów ostatecznych

https://www.youtube.com/watch?v=_EYQf_jqMu8

Pamiętają państwo że UFOnauci potrafią uzalezniać ludzi od narkotyków ?! O tym było tutaj:

http://popotopie.blogspot.com/2015/06/maszyneria-orgoniczna-aktualizacja.html

Otóż cały hejt na chrześcijaństwo, który leci i leciał z telewizorów czy innych środków masowego ogłupiania był sterowany, nienawiść do chrześcijaństwa była i jest tłoczona poprzez narkomanów salonu, celebrytów z wszczepionym implantem pamięciowym ! O którym pisałem tutaj:

http://popotopie.blogspot.com/2015/06/implant-pamieciowy-coraz-bardziej.html

Potwierdzają to najnowsze doniesienia prasowe, że salonowe kukły pod wpływem narkotyków i sterowane przez ufonautów (demony) nienawidzą chrześcijaństwa ! "Cezary P., nazwany „dilerem celebrytów”, który zaopatrywał znanych i bogatych w kokainę, przez lata działalności prowadził swoiste archiwum - dowiedział się portal niezalezna.pl. W notesach zapisywał nazwiska klientów, zachował też stare SMS-y i nagrania rozmów. Potwierdziliśmy informację, które pewnie zmrozi krew w żyłach wielu ćpunów z warszawskiego „salonu”.  Pod koniec kwietnia funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali wWarszawie 48-letniego Cezarego P.  Mężczyzna natychmiast został nazwany „dilerem celebrytów”, bo sprzedawał kokainę ludziom z pierwszych stron gazet. Już wstępne informacje rozpalały wyobraźnię, a z każdym dniem są one coraz ciekawsze. Portal niezalezna.pl pisał o skandalu wielokrotnie."

http://niezalezna.pl/81465-tylko-u-nas-celebryci-w-strachu-diler-kokainy-prowadzil-archiwum-ktore-przejela-policja

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Znawca

Sapiensie nie napisałeś w

Sapiensie nie napisałeś w swoich tekstach, że jak narkoman się narkotyzuje to przekształca energię ciała na energię psychiczną i tym karmi te byty ! Jeżeli ktoś zażywa narkotyki to często musi dużo jeść bo zamienia jedzenie i własne ciało na psycho pokarm dla obcych, stąd musi taka osoba dużo zjadać, ale to na początkowym stadium potem już narkoman nie je bo ma popsute organy wewnętrzne ! Po zabraniu energii i wyeksplatowaniu narkomani są czesto chudzi i wycieńczeni. Mają też podkrżone oczy od narkotyków bo wyciągają energię z ich mózgów i ciał. A implanty też zmieniają ciala ofiar. Większość holiłudzkich gwiazd to narkomani, tam jest najwięcej karmicieli ufoli. Telewizje też są opanowane przez znarkontyzowne gwiazdy. Pozdrawiam.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Problem felicyto jest taki,

Problem felicyto jest taki, że owe cywilizacje docierające do naszej to również cywiilizacje ziemskie, które zxamieszkują inne obszary niż ludzka... Żyją we wnętrzu Ziemi a jest ich ok. 7.

Są to cywilizacje demoniczne, lecz w pełni materialne. Posiadają zdolność panowania nad materią, czyli mogą przenikac przez ściany niczym "duchy". Posiadaja zdolności telekinetyczne, telepatyczne i teleportacyjne, które ludzkość utraciła po Potopie...

 Przybywają z "nieba", tylko dlatego, że poprzez wulkany naziemne i podwodne przedostają się zaawansowanymi pojazdami ( UFO). Częśc z tych cywilizacji zamieszkuje w bazach pozaziemskich. degenerując swoje DNA. Stąd tak częste kontakty (UFO) z wpływowymi władcami ziemskich państw, a żadne, lub sporadyczne z hodowanym przez nich bydełkiem, czyli przeciętnymi ludźmi.

 Wiem, bo tam byłem i ich widziałem... Smile

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika b@ron

pewnie że sie mieści,

pewnie że sie mieści, zdziwiłbym się gdyby nie istniały nieziemskie cywilizacje, tylko nie wszystko trzeba zwalać na nich...jak jesteś jedną z nielicznych, to oświeć nas co przekazuje ten znak.

koniecznie wytłumacz, dlaczego obca cywilizacja przyleciała do nas po to by się ukryć przed nami?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Naiwniaczku... mieści, się

Naiwniaczku... mieści, się mieści, tylko na tej zasadzie powinno się zmieścić przekonanie o istnieniu latających krów, lub syren..... Tyle tych gatunków... ojojojojjj...

 Prawdopodobieństwo istnienia czegoś w wielości nie jest równoznaczne z jego istnieniem... prawda?

 Problem jest w odpowiedzi na pytanie: dlaczego nie ma innych cywilizacji we Wszechświecie? Trudną odpowiedzią jest to, że  ewolucja i wiek Wszechświata jest niczym nie uzasadnionym kłamstwem...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Homo Galacticus

Angelus... Cóż ty poczniesz,

Angelus... Cóż ty poczniesz, jak się okaże, że to co piszesz to w większości bzdury, a już na pewno to co nazywasz "moim zdaniem"??? Bierzesz wogóle pod uwagę taką możliwość? Od odpowiedzi zależy, czy przyznam tobie "Złoty Kaftanik Bezpieczeństwa"... czy nie...

zapraszam na homogalacticus.pl

Skomentuj