Nowy piktogram z pola w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Piktogram z Worcestershire, Wlk. Brytania

Jesteśmy w samym szczycie sezonu na kręgi w zbożu. Tego roku bardzo wiele formacji tego typu zlokalizowano na terenie Włoch, ale zwyczajowa stolica występowania tego typu fenomenów, czyli Wielka Brytania, też ma się czym pochwalić. Na jednym z pól pojawił się bardzo ciekawy wzór.

 

Tym razem piktogram przedstawiający rysunek kwiatka wpisanego w okrąg zlokalizowano w Worcestershire. Figura została odnaleziona 13 lipca 2013 roku. To kolejny skomplikowany piktogram jaki znaleziono w tej części Anglii.

[ibimage==18301==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Szczegółowość wykonania wcale nie prostego piktogramu jest bardzo duża. Odwzorowana na polu figura geometryczna jest idealnie symetryczna i nie widać charakterystycznych niedoróbek towarzyszących pracy ekip ubijających zboże deską ze sznurkiem.

[ibimage==18300==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Ja

Ponoć pola z piktogramami są

Ponoć pola z piktogramami są wcześniej potraktowane jakąś substancją ferromagnetyczną, a od kiedy fakt występowania chemtrails nie jest już tajemnicą to daje pewny pogląd jakoby piktogramy nie były takie obcego pochodzenia, oczywiście jeszcze wiele czasu upłynie i wody we wiśle kiedy ktoś dowiedzie pochodzenia autora tej sztuki... dziwne że te piktogramy nie są wyryte w jakimś trwalszym materiale jak beton czy asfalt "tyle tego się wala po ziemi", ale co najdziwniejsze GB króluje pod tym względem gdzie stonehenge okzał się lipą złożoną na potrzeby biznesu turystycznego... a różni znudzeni panowie organizują się w lożach masońskich... i kombinuja jak uatrakcyjnić sobie życie na ziemi...

Portret użytkownika mały chłopiec,czyli malutki budda

Panie b@ron mam

Panie b@ron mam pytanie!!!
Dlaczego Pan mnie obraża, poniża i uwłacza mojej osobie.
Gdyby Pan wiedział co obecnie się, dzieje na ziemi i w kosmosie. To Pan by, wiele wiedział.
Proszę wybaczyć, iż wyrażę dosadnie moje zdanie, ale moim zdaniem zachowuje się, Pan jak ślepiec we mgle.
Przejawia się, w Panu wszelka pycha i ignorancja.
Tak ,jak zawsze bywa Pycha poprzedza upadek.
Proszę wybaczyć za szczere słowa.
Taki jestem szczery do bólu.
Pozdrawiam.

Portret użytkownika b@ron

ojojoj...malutki

ojojoj...malutki chłopczyku...no co ty??? przecież ja ci nie ubliżam ani nie uwłaczam...no w którym miejscu?...nie wszyscy ludzie rozumieją twoje sposoby myślenia "pozdrawiania światłem" itp...no nie dziw się że też chciałbym zrozumieć ...no ale z racji tego że ja nie rozumiem cie ,a ty mnie ...to jesteśmy kwita...hmmm...ale jak mam być szczery ,to ty większą zbrodnie popełniłeś ,no bo ja obraziłem cie przez przypadek ...z racji tego że sądząc po twoich wpisach myślałem że jaja sobie robisz...no a popatrz na siebie...z premedytacją mnie obraziłeś...no tak...bo najpierw mnie przeprosiłeś że za chwile mnie obrazisz ,a potem dopiero mnie obraziłeś...taka niespotykana kolejność...ale nie to chłopczyku jest najgorsze wtym wszystkim...ty obraziłeś jeszcze kogoś...no bo skoro ja dla ciebie jestem "pysznym ignorantem" i zachowuję się jak ślepiec we mgle to powiedz mi czemu o ślepych myślisz to samo co o mnie???...czy jakiś ślepiec ci coś zawinił???...no i jeszcze jest jedno czego nie mogę zrozumieć...jak to jest że najpierw życzysz mi upadku a potem pozdrawiasz???...no dajże spokój...ale żeby nie było...z racji tego że mnie "obraziłeś" bardzo kulturalnie ...i na dodatek z góry przeprosiłeś, od razu ci gadam że ani przez chwilę się na ciebie nie gniewałem jako że ze mnie jest wyjątkowo pokojowo nastawiony człowiek... myślę że jasno odpowiedziałem ci na twoje początkowe pytanie...i wydaje mi się że żeby sprawiedliwości stało się zadość...teraz ja mam do ciebie pytanie...mianowicie...CO DZIEJE SIĘ OBECNIE NA ZIEMI I W KOSMOSIE? oświecisz?...również pozdrawiam

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika mały chłopiec,czyli malutki budda

Witam Serdecznie. Zenek

Witam Serdecznie.
Zenek podarowałeś mi, prezent. Nie bez kozery.
Wczoraj coś, się bardzo ważnego wydarzyło.
Narodziłem się, aby łączyć w miłości.
Przypomina mi, się Mądrość Kryszny w Mahabharacie.
Wsiadam na Białego Konika i wyruszam.

Portret użytkownika b@ron

malutki chłopczyku...jesteś

malutki chłopczyku...jesteś jeszcze za mały żeby się łączyć w miłości ...dorośniesz to wtedy znajdziesz kobietę i wtedy bedzie to hmm...wsiadanie na konika...a tak to dajże spokój ...zenek nie wydaje się taki...:)

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Zenek

Masz rację b@ron , ja jestem

Masz rację b@ron , ja jestem zdecydowanie gorszy.
Jak to mówił Aqu - "niewyobrażalnie gorszy". ;p
 
A Mały Budda nie ma na mysli współzycia miłosnego tak obecnie promowanego w pedomediach światwoych kłamców i wichrzycieli tylko Światło Miłości jakie wypływa z serca Jezusa Chrystusa uwidocznione na jego obrazach. Tak więc insynuacje o promowanie "kultury judaistycznej" to do męskożeńskiej (podobno) judźki i mu podobnych "oświetlonych". 
 
Co do daru jaki dostał ... hm .... jest NIEWYOBRAŻALNY. Acute

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Taurus

Zauważcie, że nie ma sladów

Zauważcie, że nie ma sladów dojścia do tego piktogramu .co jasno sugeruje że powstał z powietrza ....no chyba że 2 staruszków leciało balonem i z niego ugniatali drągiem...:))...dla mnie symbolizuje on wszechświat centralny i 9 wszechświatów ewolucyjnych...w jednym z nich my jesteśmy....dlaczego 9? kto wie o co chodzi ten wie, inni będa opluwać pewnie ale mnie to lotto....

Portret użytkownika baca

tak masz rację... zupełne ale

tak masz rację...
zupełne ale to  zupełnie nie widać śladów od traktora którymi ze dwieście Indiańskich plamion może swobodnie przemaszerować na nogach lub na koniach a po nich mogą się jeszcze przetoczyć się ze dwie pancerne dywisje Wehmachtu - oczywiście bez pozostawiania nowych śladów Smile
szkoda tylko, że ten piktogram nie symbolizuje Ci zdrowego rozsądku tylko jakieś "dziewięć wszechświatów" z ktorych jeden raczej na pewno jest... wszechświatem jełopów...

Strony

Skomentuj