Nowy piktogram zlokalizowany we Francji

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnector.com

We francuskim departamencie Loir-et-Cher, w okolicy miejscowości Savigny-sur-Braye, odnaleziono 12 czerwca nowy krąg zbożowy. Piktogram jest bardzo złożony i jego stworzenie z pewnością wymagałoby nadludzkich możliwości.

 

Wzór na kręgu jest bardzo skomplikowany. Przypomina labirynt i dlatego niektórzy twierdza, że taka struktura powstała intencjonalnie.

[ibimage==21795==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Nie ma jednak nikogo kto przyznałby się do jej stworzenia, być może dlatego, że zapewne rolnik, w którego polu to wycięto nie był zbyt zadowolony.

[ibimage==21796==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Sanktuarium polskie

To robiom kosmiczne demony co

To robiom kosmiczne demony co się ukrywają za wyglądem kosmitów a są z niewiadomo skąd, lepiej się modlić do Maryji Dziewicy i jej niepokalanego serca co zwycięży te przebrane duchy, i lepiej iść do kościoła na mszę bo to jest zbawienie a nie te ufole !

Portret użytkownika ziomal pierwszy

Podstawy konstrukcji

Podstawy konstrukcji geometrycznej przemawiają za użyciem palika wbitego w środku i przywiązanego do niego sznurka. Czego można wymagać od humanistów? Właśnie opisu w stylu "nadludzkie możliwości".
Pozdrawiam i czekam na kolejne sensacje.

Portret użytkownika ziomal pierwszy

PS Trochę nie wyczułem

PS
Trochę nie wyczułem sarkazmu Wink a autorzy ewidentnie poszli na łatwiznę nabijając palik tam gdzie dotarli wzdłuż śladów ciągnika... Co się dzieje z tą obcą inteligencją?

Strony

Skomentuj