Nowy piktogram zlokalizowany we Włoszech

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Włochy stają się ostatnio krajem, w którym znajduje się dużo kręgów w zbożu. W ciągu ostatnich dwóch tygodni były przynajmniej 3 takie znaleziska. Ostatnie zlokalizowano 7 czerwca.

 

Piktogram znajduje się w okolicy miejscowości Pontecurone w prowincji Alessandria. Składa się on z 3 kręgów oraz 16 trójkątów, które tworzą wewnątrz ośmiobok. Poziom skomplikowania tego wzoru jest znaczny i jest to chyba najbardziej interesujące znalezisko tego typu dokonane w ciągu ostatnich kilku tygodni.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Może podkaszarka, ale jeśli

Może podkaszarka, ale jeśli nie to UFO istoty, a te są niebezpieczne bo mogą zmieniać ludzkie umysły i ciała w jakieś narzędzia, w ich posłańców, ludzie idą na pola się łączyć z nimi i dostają się we władanie tych bytów. Dlatego powinni sięzabezpieczać ludzie poprzez modlitwę do Ducha Świętego, prosić aniołów chrześcijaństwa o ochronę przeciw przyjemnym uwodzeniom produkowanym przez te byty.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Q...

Prosić?. Tak. Zabezpieczać

Prosić?. Tak. Zabezpieczać się?. To oczywiste, choć nierozważnych nie brakuje. To jest klasyczny  deptuch ale oczywistym jest że ma działać zarówno na podświadomość jak również kształtować światopogląd, nie wspominając o przygotowaniu do "Blue Beam" itp.

Portret użytkownika dron

   To coś to wygląda

   To coś to wygląda tak:
Jeden duży kwadrat nałożony na drugi duży kwadrat,potem w dużych kwadratach jest jeden mały kwadrat nałożony na drugi mały kwadrat.W środku znajduje się egipski symbol falusa (Ozyrys) kult Słońca a całość zakończona jest okręgiem.
Każdy z tych symboli można zobaczyć w większych katolickich kościołach i katedrach.
Starożytna religia kultu Słońca Babilonu,Egiptu,Grecji i Rzymu kultywowana jest do dziś dnia a podawana jako chrześcijaństwo.Sprytne,niewidoczne,dobrze ukryte i ma niestety wzięcie.
Nie pamiętam już znaczenia symbolu dwóch nałożonych na siebie kwadratów ale całość z ezoterycznego punktu widzenia reprezentuje symbol lucyferiański a nie jakieś tam wiadomiości od UFO.
Większość piktogramów przedstawia starożytny kult Słońca pod różnymi kształtami z konotacją kultu płodności.
Dla mnie osobiście nie są to jakieś tam geometryczne kształty ,,śniętej geometrii'' ani ,,wiadomości'' od łUFO tylko wyraźnie czytelne starożytne symbole kultów religijnych.
Naprawdę nie ma czym się zachwycać tylko wystarczy zadać sobie pytanie po jaką cholerę owe symbole starożytnych kultów pojawiają się?
 

Strony

Skomentuj