Nowy Światowy Porządek Wodny

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Niewiele jest rzeczy, które interesują ludzi uwikłanych w system śmierci bardziej od pieniędzy. Zbyt wiele kasy sprawia, że stajemy się nieczuli na potrzeby bliźnich, że zaczynamy wariować; za mało może spowodować stres, biedę, głód, chorobę i śmierć. Wielkie ilości szmalu powodują u niektórych, że czczą banktnoty jak bożka; za mało środków finansowych na koncie sprawia, że część ludzi doznaje depresji !.

 

Zarządzanie pieniędzmi skupia największą uwagę w świecie kontrolowanym przez banki, czyli w miastach. Im dalej od miast, a bliżej natury i Boga sytuacja się zmienia; nieinteresowanie się nimi w systemie jaki się ukształtował w obecnej cywilizacji jest dla licznych czymś niezrozumiałym. W czasach biblijnych człowiekiem bogatym był ten, kto posiadał wiele bydła i ziemi. Lecz z chwilą powstania obecnej formy kapitalizmu, pieniądz stał się zasadniczą formą "bogactwa".

Biblijny apostoł Paweł nauczał o czymś bardzo istotnym, co odnosi się do tematu przetłumaczonego filmu, że:

„A ci, którzy chcą się bogacić, wpadają w pokusę i w zasadzkę oraz w liczne nierozumne i szkodliwe pożądania. One to pogrążają ludzi w zgubę i zatracenie. Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest chciwość pieniędzy.” (1 Tymoteusza 6:9, 10).

Po zakończeniu zimnej wojny określenie Nowy Porządek Świata było używane przez Michaiła Gorbaczowa, George'a H. W. Busha oraz wielu innych polityków obecnej ery. Niektórzy nawet twierdzą, że świat jest zakulisowo sterowany przez grupę bądź grupy ludzi dążących do wprowadzenia owego "Nowego Porządku Świata", opartego na uzależnieniu społeczeństw od pieniądza, który ma się rzekomo cechować także utworzeniem jednej światowej religii, a ta ma być zarządzana przez istotę humanoidalną, przypominającą człowieka (antychrysta).

Czy to wszystko to tylko wymysł ludzi wierzących w spiski ? Może te całe NWO to tylko przykrywka dla czegoś innego ? Dla sporej części chrześcijan sprawy globalne są o wiele prostsze niż dla ludzi, którzy tkwią umysłami w rzeczywistości banków. Jako wyznawcy Chrystusa wiemy, że wszystko musi się wypełnić, że owe NWO dopnie w pewnym momencie historii swego celu, nie wiadomo czy będzie to 30%, 40% lub więcej z tego o czym marzą, ale coś na pewno ze swoich planów zrealizują.

 

Dzięki takim filmom jak "Elysium" wiemy o czym marzą elity NWO, do czego dążą. Przedstawiam państwu najświeższy video news z kanału znakomitego chrześcijańskiego reportera i badacza tajemnic Gonzy Shimury.
 
 
Od kilku lat szpieguje poczynania światowych kręgów władzy, zagłębia się w ich tok rozumowania, rozszyfrowuje ich najgłębsze tajniki alchemiczne, co może powodować u wielu poczucie strachu, wszystko to oczywiście dzięki wierze w Jezusa Zbawiciela, bez którego nie za wiele możemy sami zdziałać, zresztą i o tym jesteśmy informowani w Ewangelii Jana 15:5 "beze Mnie nic nie możecie uczynić" Jeżeli ktoś robi takie filmy jak Shimura, to z pewnością posiada pieczęć Chrystusową.
 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Nie bądź obłudnikiem wobec ludzi i zwróć uwagę na swoje wargi!

Portret użytkownika b@ron

no cóż, jak wiele osób

no cóż, jak wiele osób zauważyło, wprowadzanie ograniczenia zużycia wody, to kolejna manipulacja która ma na celu wydojenie jak najwięcej kasy od ludzi. to taki sam mit jak z globalnym ociepleniem...gruba kasa od której narody już są uzależnione, pompowana jest w takie właśnie programy "ratujące" nadmierne zużycie wody powoduje to coraz to większą biede i ogłupianie ludzi którzy płacą już dosłownie za wszystko.
ziemia obraca się coraz wolniej, a więc woda może zalegać coraz głębiej jak również w jednym miejscu podnosi się poziom wód w morzach i oceanach, w drugim miejscu spada, co jest naturalnym zjawiskiem fizycznym.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

Ty znów baron jak

Ty znów baron jak potłuczony... nie słyszales z jakimi problemami borykaja sie miejscowości górskie ? zimą potoki sa wyschnięte, nie ma czym stoków naśnieżać nawet odwołuje sie spływy,  poziom wód w studniach maleje u mnie w mieście także wody brakuje od 2-3 lat i często wprowadza sie reglamentację. Gdzie tu widzisz mamienie ludzi, ogłupianie? Swoja drogą, zadaj sobie troszke trudu i zbadaj własną kranówkę i sprawdz na jakim poziomie jest marker metali ciężkich. Zyskasz odpowiedz czemu nadeszła moda na picie wody z PETów.
 
"ziemia obraca się coraz wolniej, a więc woda może zalegać coraz głębiej jak również w jednym miejscu podnosi się poziom wód w morzach i oceanach, w drugim miejscu spada, co jest naturalnym zjawiskiem fizycznym."
 
Jestem ciekaw jaką nazwę nosi to zjawisko fizyczne, (bo z nazwy zjawisko trwa krótko i nie zawsze jest mozliwe do zaobserwowania) a ziemia zwalnia ok 1 sek na 1000 lat.
 
Swoja drogą ostatnio ogladałem jakis dokument o szacowaniu masy ziemi ktora podobno rośnie ze względu na opady pylu kosmicznego zestawiono ją z swiatowym wydobyciem węgla w mld ton na dekadę i wyszło że musiało by rocznie spadać ok 200 mld ton pyłu żeby przy ubytku 3 rozdzajów węgla masa ziemi się rownowazyła, to samo tyczy sie ropy naftowej ktora w 96% zamieniana jest w gazy cieplarniane.
Sam skośny Kaku przyznał że także raczej sie sklania ku teorii że masa ziemi powoli maleje.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Dżolka

"...ogłupianie ludzi którzy

"...ogłupianie ludzi którzy płacą już dosłownie za wszystko."
Ludzie nie do końca płacą z głupoty. Płacą bo są do tego zmuszeni. Nawet w takiej Afryce, gdzie woda była dobrem należącym do wszystkich, przyjechała rancuska korporacja, poukładali rury, że niby to ratują ludność przed brakiem wody, ale za dostarczenie tej wody kazali płacić i tak już skrajnie biednym ludziom. W efekcie ludność ma jeszcze mniej wody niż przed programem "ratującym życie". Poza tym ludzie umieli i umieją, znając prawa natury, tworzyć ekosystemy do naturalnej  "produkcji" wody. Tego im korporacja surowo zakazała, że niby niezgodne z jakąś tam umową - to jest dopiero manipulacja. Polecam film "Woda wielka tajemnica", jest tłumaczony i dostępny bezpłanie.
Drugim dobrem, za które musimy płacić to energia. Nie wolno być niezależnie energetycznie nawet jak potrafisz sobie wolną energię zorganizować.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Trisagion

To się trzyma kupy Wystarczy

To się trzyma kupy Smile
Wystarczy przyjrzeć się obecnej rzeczywistości.Manipulowanie ludźmi to fakt.Kasa rządzi światem.Podaje się nam na talerzu jedynie słuszną definicję sprawiedliwości.Wiemy,które kraje są idealnym dobrem,a które idealnym złem...Ewolucja-dogmat.Wielki wybuch  -dogmat.A wojny na śiwecie...mocarstwa wkraczają tylko tam gdzie jest ropa i złoto :)A co do oszczędzania wody...oczyszczalnie ścieków odzyskują wodę z kanalizacji w 90%.Po co oszczędzać skoro wodę można odzyskać?Wciska nam się jakieś ekologiczne kity i tyle.Mam gaciś żarówkę albo przykręcać kran?A co z bogaczami którzy fundują sobie mega-baseny na pustyni i podlewają sztucznie wyhodowane lasy dla swojej przyjemności.

Portret użytkownika jaa

kto Wam powiedział, że

kto Wam powiedział, że jesteście wyznawcami Chrystusa? Sami tak sobie uznaliście? Albo inni, podobni Wam Was o tym zapewniają? A może chrzest jest tego gwarancją? Jeżeli Jan Chrzciciel chrzcił wodą to czemu chrzest wodą święconą (???) ma oznaczać, że ktoś zastaje chrześciajninem a nie chrzcicielem? Jeżeli Jan Chrzciciel ochrzcił Jezusa to Jezus też był wyznawcą Jana Chrzciciela? A może to taki miszmasz z tymi Waszymi religiami i wyznaniami? Może bierzecie wszystko jak leci za dobrą monetę wg zasady lepiej mieć więcej niż mniej? No i jeszcze jedna kwestia. Czemu chcecie być wyznawcami Chrystusa? Czy po to żeby "załapać się" na zmartywchwstanie czy może z jakichś innych powodów? Pewnie dla prawdy. A jeżeli prawda jest zupełnie inna niż uważacie to co z tymi Waszymi deklarcjami?
 

Portret użytkownika baca

dyskusja gorąca widzę, Homoś

dyskusja gorąca widzę, Homoś tyle a tyle wody żużywa, apostoł paweł zużył jeszcze więcej, Jezus to już w ogóle temat wody podeptał, amerykanie też konkretnie wody zużywają, pisuary jeszcze więcej a już najwięcej zużywają reptilianie... masakra..
a przecież wystarczy policzyć na spokojnie do dziesięciu aby ochłonąć z oszołomienia i uświadomić sobie że nie ma czegoś takiego jak "zużycie wody"...
każda jedna kropla rzekomo zużytej wody wraca do obiegu i jest na nowo eksploatowana... ponieważ Ziemia to obieg wody samofiltrujący... obieg zamknięty
w obiegu tym każda jedna kropla wody czy się to komuś podoba czy nie była już siedem razy przez kogoś w przeszłości wypita, wypocona, wyrzygana lub wywieziona rakietą na orbitę i tam wysikana... każda kropla...
bo póki co jeszcze się nie "zużyła" ani jedna...
nie istnieje coś takiego jak "zużycie wody"... zuzywają się tylko za gorące mózgi tych którzy myśląc o "zużytej wodzie" sami sobie banię odwodnili...

Strony

Skomentuj