NWO – to dzieje się naprawdę

Kategorie: 

Źródło: internet

Dużo się ostatnio słyszy i czyta o tzw. Nowym Porządku Świata (czyli NWO z ang. New World Order), który to światowe elity próbują zaprowadzić na świecie. Jego ostateczny cel to stworzenie jednego światowego rządu, który niepodzielnie będzie rządził duszami i ciałami wszystkich ludzi. Jednymi ze środków, które ku temu mają prowadzić są globalizacja, laicyzacja społeczeństwa oraz dążenie do wykorzenienia obecnie panujących religii aby zastąpić je jedną globalną wiarą. W co? Zwolennicy tej teorii najczęściej wskazują na Lucyfera. Kto za tym stoi? Również powołując się na fanów teorii spiskowych oczywiście masoni.

 

Większość ludzi jest zbyt zajęta pracą, kredytem, Trudnymi Sprawami i wakacjami Ryśka na Maderze, żeby w ogóle dopuścić do siebie myśl, że świat wcale nie działa tak jak im to pokazuje telewizja. Wprowadzanie NWO już się zaczęło, za naszego życia. Ile to potrwa i czym zostanie przypieczętowane? Podejrzewać można najgorsze ale w tym krótkim artykule chce otworzyć oczy osobom, które po prostu nie wierzą w nic innego niż to co mieli napisane w szkolnych podręcznikach.

 

Do stworzenia globalnego rządu posłuży im najpewniej gospodarka. Sterowane odgórnie kryzysy, wzajemne strasznie obywateli jakimś reżimem i fakt, że coraz mniej ludzi zdrowych na umyśle interesuje się polityką. Dlatego twórcy NWO w zaciszu mogli rozpocząć projekt budowy swojej światowej stolicy(?). Astana w Kazachstanie. Polecam lekturę na ten temat, tylko nie na Wikipedii. Jej przebudowa z zaściankowego prowincjonalnego miasteczka zaczęła się w latach 90. Obecnie miasto jest naszpikowane tajemniczą symboliką i piramidami. Jeden z przykładów na zdjęciu poniżej:

Ten park znajduje się nieopodal centrum miasta i chyba nie trudno jest zauważyć, że najczęściej parki jakie znamy nie zawierają tak jawnych symboli religijnych i masońskich jak widoczna tu na dole ośmioramienna gwiazda ( Gwiazda Isztar , nr.1), przedstawienie (jak mniemam) Lucyfera i Diany pod nr 2, i Oko Chorusa pod nr 3. Z rozszyfrowaniem pozostałych i tego w kole po środku mam problem. Może ktoś coś wie więcej na ten temat?

 

Nie wdając się w dalsze szczegóły miasta Astana (Satana?) zachęcam do własnej lektury. Polecam także spojrzeć jeszcze na inną ciekawostkę z Kazachstanu, około 20km na Wschód od mieściny Lisakowsk:

 

 

Jednak równie ważne dla liderów NWO oprócz władzy gospodarczo- materialnej jest władza duchowa. Wprowadzenie jednej religii musi najpierw poprzedzić zniszczenie lub osłabienie tych już istniejących. A ten proces się zaczął wraz z laicyzacją życia społecznego. Jest to coś przed czym ostrzega św. Jan w Apokalipsie:

„14 Ale mam nieco przeciw tobie,
bo masz tam takich, co się trzymają nauki Balaama
11,
który pouczył Balaka, jak podsunąć synom Izraela sposobność do grzechu
przez spożycie ofiar składanych bożkom i uprawianie rozpusty.
15 Tak i ty także masz takich, co się trzymają podobnie nauki nikolaitów.”

Zwróćmy uwagę na owych „nikolaitów”. Zajrzyjmy do najszybszego źródła „informacji” (akurat w tym wypadku pomocnej), czyli do Wikipedii:

Nikolaici – chrześcijańska herezja gnostycka z I wieku głosząca nieskrępowaną swobodę obyczajów.

Czy to nie przypomina obecnego tzw. postępowego Zachodu? Wręcz namawiania przez władze i różne organizacje do tego typu praktyk przy całkowitym milczeniu Kościoła.

Kolejny przykład na niszczenie podwalin pod religie to teoretycznie zupełnie przypadkowa inwazja (bo tak to trzeba nazwać) ludności z krajów muzułmańskich na Europę. Zderzenie ze sobą dwóch największych religii tego rejonu, pokaże wkrótce światu, że wyznawanie jednej i drugiej mija się z celem. Jak to się dalej potoczy, nie wiem, ale nie wydaje mi się, że to nie jest przypadkowe. Zwłaszcza, że natężenie działań największego kraju masońskiego jakim jest USA w tym rejonie (czyli I wojna w Zatoce Perskiej i dalsze pochodne konflikty) zbiegły się z początkiem budowy kazachskiej Astany.

 

Mówi się w tym temacie, że wszyscy, a przynajmniej najważniejsi, przywódcy duchowi świata są zaangażowani w budowę NWO. Nie byłem przekonany aż do momentu gdy natrafiłem na to co przedstawię Wam poniżej. Po pierwsze w owej Astanie odbył się tzw. „Kongres Przywódców Tradycyjnych Religii Świata”. Słyszeliście coś na ten temat tak jak to się trąbi w mediach do oporu o różnych szczytach G7, G8 itd. itp.? Bo ja nie. Trudno to nawet wygooglować. No i sama nazwa kongresu – Religii Tradycyjnych. Znaczy, że nadchodzi nowa?

https://gloria.tv/video/g4k9EVhkV8by4k8d8MzdHdpUe

 

Po drugie dnia 14 czerwca 2017 przywódcy religijni świata udostępnili oficjalne nagranie, w którym wspólnie nawołują do poznawania innych religii i do szukania nie różnic a podobieństw bo to (jak powiedział w nagraniu papież Franciszek) „rozwinęło go duchowo”. W sumie fajnie, czemu nie. W tych czasach pełnych konfliktów idea wydaje się być dobra. Ale pojawiło się jedno ale. Poniżej link do filmu:Zauważyliście coś? Zróbcie stopklatkę w dowolnym momencie i zwróćcie uwagę na tapetę za plecami przemawiających. Jakieś bazgroły co nie? A teraz wybaczcie za Painta, ale w moim wieku już nie nauczę się obsługi lepszego programu.

 

Tak, to ten bazgroł z tapety z filmu. A na nim pozaznaczane kolejno:

- na czerwono – tzw. Gwiazda Dawida, przedstawiać nie trzeba.

- czarne ramiona tworzące w środku romb – czyżby masoński Cyrkiel i Węgielnica? Gdy dodamy do tego rombu zielone koło znajdujące się w środku mamy symbol Wszechwidzącego Oka Chorusa.

- niebieski sześciokąt dookoła – symbol kabalistycznego Tiferetu, jednej z sefir, czyli sfer emanacji Boga i jego poznania. Sam Tiferet oznacza między innymi „Szalom” – Pokój. Ten sam kształt mają też masońskie pierścienie.

Jaki jest więc przekaz tego filmu? My tu jesteśmy, wy nas czcicie od dawna, więc teraz my powoli będziemy wam mówić kogo zaczniecie czcić naprawdę i jak. Zaczniemy od tego, że jak widzicie, nasi bogowie nie są ze sobą skonfliktowani, nasze różnice w interpretacji naszych pism świętych są nieważne. Bądźcie grzeczni a wkrótce pokażemy wam waszego nowego(?), prawdziwego boga.

Do niedawna sam nie byłem przekonany czy cały ten hałas wokół NWO i masonerii rzeczywiście ma jakiś sens. Ale po obejrzeniu tego filmu i w zasadzie po rozkodowaniu go, nie mam już więcej wątpliwości, że to się dzieje naprawdę. A Wy?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika jo

Świat się zmienia (zmienił) -

Świat się zmienia (zmienił) - nwo to slogan ... zmienia się wszystko ...  prawo rzymskie przestanie funkcjonować ... z nim "padną" wszelkie układy na świecie które obowiązywały przez jakieś 600 lat ... nwo to nowy porządek po czasach Kolumba ... to się właśnie dzieje .... zmienia się właśnie ład ustanowiony przez brytoli .... świat za chwilę obudzi się w nowej rzeczywistości (nie wiem czy chińskiej) ...

Portret użytkownika lucem ac tenebras

Każdy świadomy człowiek wie

Każdy świadomy człowiek wie że religia to produkt do kontroli mas i w sposób nam przedstawiany jest sprzecznością samą w sobie . Nie żebym nic nie wierzył .Z ciemności rodzi się światłość a ze światłości ciemność .I pewnie to tylko banały dla wielu .Ale dla mnie istnieje wiara w światło w dobro,pierwotną miłóść,czystość,pojednanie się z wrzechświatem jak i destrukcja,mrok,bezkresny ból,oraz szeroko pojęty 'grzech' wszystko musi ze sobą współistnieć bo balans jest niezwykle potrzebny .Co do jednej religi to tylko taka nad którą nie ma zwierzchnictwa ma szanse przetrwać a jest ogólna świadomością,chęć niesienia pomocy bez korzyści bez ceremonji wielkich budynków ,złotych szat czy całego tego cyrku którego doświadczamy. Wiem to utopijne ,ale same religie w sobie są złe bo rodzą podziały a nimi karmi się ów 'mrok'. Boję się jedynie fanatyzmu i uporu ale jeszcze bardziej boję się tych którzy przybędą jak ten wilk w owczej skórze by nie dzielić a jednać tylko po to by uśpić naszą czujność . I nie mam tu na mysli antychrysta gdyż nie dotyczy mnie ta religia za bardzo choć operuję do niej zbilżonymi porównaniam .Mam na myśli grupy ludzi ,kościóły ,rządy,organizacje ,sekty całe to NWO itp.Reasumując uważam że ingerencja  i zwracania się w którą kolwiek ze strone może być mocno ryzykowne .Na każdym kroku można postawić pytajnik o służność intencji praktycznie w każdej religi .Módlcie się LUDZIE do LUDZI o dobro wsród LUDZI bo światło i mrok kroczą między nami nie ma co ich szukać nad czy pod ziemią ..

Portret użytkownika Rishka

NWO trwa już od dawna, ale

NWO trwa już od dawna, ale wmawia się nam że niby ma dopiero nadejśc. Każdy ma PESEL? A czym on jest jak nie kombinacją cyfr, które są przypisywane każdemu obywatelowi bez względu na zamożność, płeć i wyznanie. Możesz kupić dom bez użycia dowodu osobistego? Albo sprzedać auto bez dow. os. zawierającego pesel?

 Za czasów hitlera takie cyfry były wytatuowane na ciałach niewolników. Więc znak bestii od kiedy nosimy? Zmienił się jedynie jego nośnik. Choć nikt nie tatuuje sobie nr pesel, to nikt się z nim nie rozstaje. Kolejnym nośnikiem mabyć mikro chip, ale to będzie dalej ten sam numer pesel przypisany indywidualnie do każdego z nas. 

 

Apokalipsa, księga Daniela czy inne to scenariusz, plany napisane dawno temu, wg których żydzi działają i ewidentnie je spełniają. Najgorsze jest to, że większośc "wierzących", bez względu na odłam chrześcijaństwa nigdy nie czytało biblii samodzielnie. I masa wierzących nie rozumie bądź jest na tyle zzombiała aby zrozumieć, że ta religia MA SŁUŻYĆ DOBRU TYLKO I WYŁACZNIE ŻYDOM, o czym pisze bezpiśrednio w biblii i tego nie ukrywają. Masa nigdy nie czytała starego testamentu, ale wierzą na ślepo i są gotowi podskoczyć do gardła każdemu za krytyke,bo to co guru powiedział jest święte....Powielają to, co ktoś im wbił do głowy. Biblię trzeba czytać DOSŁOWNIE, jedynie księgi proroków są adresowane do wybranych "wtajemniczonych", coś co jest ukryte przed gojami a ma wykładnie w kabale. Kabała jest wykładnią TORY, interpretacją, i jest zabroniona do wglądu gojom. To jest scenariusz wg którego żydzi mają podbić świat i to realizują.

Drodzy wierzący otwórzcie Księgę Kapłańską i przeczytajcie ze zrozumieniem ostatnie werstety owej księgi. Następnie jak już zrozumiecie co tam pisze, zrozumiecie dlaczego Jefte spalił własną córkę, dlaczego żydzi musieli wybić całe miasta nawet te,ktore nie były nastawieni do nich wrogo, dlaczego zabijali nawet małe dzieci nie tylko gojów ale także własne.... 

To naród "wyb(p)rany" stoi za wszystkimi naszymi niedolami. Naród ten jest zdolny zabijać wszystko i wszystkich dla własnego dobrobytu, poświęci nawet własne dzieci dla mamony. YHWH nazywa siebie w biblii bogiem wojny, i tylko wojna go raduje, bo są ofiary... Karmi się negatywną energią, wywołuje ciemność dla świata, która jest światłem dla żydów, bo na cierpieniu innych się bogacą. Czytajcie, wnikajcie we wszystko, sami analizujcie, wtedy może część z Was się obudzi...

Portret użytkownika kolo21

Czyli wiemy że nic nie wiemy.

Czyli wiemy że nic nie wiemy. Lucyfer może być dobrym bogiem a Jahwe złym. Ale też Jahwe może być dobrym bogiem, i w różnych sposób opluwany i wyszydzany, chociażby w mszy swiętej, kanibalizm, czy środzie popielcowej, sypanie prochów zmarłych na głowy. Na moje jest dwóch bogów, zły i dobry. Dobry bóg stworzył sobie świat i ludzi, zły zaś zazdrosny też stworzył sobie ludzi i zesłał ich na ziemie w celu zniszczenia tych ludzi pochodzących od dobrego boga. To by tłumaczyło zło jakie jest między ludźmi. Zło niestety wygrywa.

kolo21

Portret użytkownika marczaj

...czy środzie popielcowej,

...czy środzie popielcowej, sypanie prochów zmarłych na głowy...  qwa co ty ćpiesz, widać że nie masz pojęcia a chcesz błysnąć, doinformuj się co jest sypane a potem praw banialuki.

p.s koło pyty mi lata co sypią bo i tak nie na moją głowę.

Strony

Skomentuj