Obca Cywilizacja?

Kategorie: 

http://www.sxc.hu/

Pod większością artykułów traktujących o zjawisku potocznie zwanym UFO można znaleźć stwierdzenie jakoby były to pojazdy "obcej cywilizacji" To określenie jest fałszywe od początku do końca. Jak można powiedzieć obca, obcy o czymś z czym mamy do czynienia od przynajmniej kilku tysięcy lat? Słowo cywilizacja także budzi dużo zastrzeżeń.

 

Najstarszym dowodem na istnienie fenomenu ufo, bogów są pisma sumeryjskie spisane na glinianych tabliczkach które zostały napisane 3500 lat temu. Mało tego zostały skopiowane z wcześniejszych tabliczek o czym świadczą wpisane na nich adnotacje w stylu ''Nie mogłem odczytać". Więc czas naszego pierwszego opisanego kontaktu przesuwa się dużo dalej. Dochodzę więc do wniosku ze mówienie i pisanie obcy jest nażuconą nam formą nie mającą przełożenia na fakty.

 

Drugim członem określenia jest słowo "cywilizacja". Cywilizacja wg Wikipedii to:

Poziom rozwoju społeczeństwa w danym okresie historycznym, który charakteryzuje się określonym poziomem kultury materialnej, stopniem opanowania środowiska naturalnego i nagromadzeniem instytucji społecznych. Stanowi ona najwyższy poziom organizacji społeczeństw, z którymi jednostki identyfikują się. W skład cywilizacji wchodzą mniejsze jednostki np.: narody, wspólnoty pierwotne czy inne zbiorowości.

Więc mamy tu drugą sprzeczność. Jak można powiedzieć że zjawisko UFO ulega jakimkolwiek przeobrażeniom, rozwojowi? Z tego co zawarte jest w starożytnych podaniach a także w rysunkach naskalnych, płaskorzeźbach i rycinach nie można zaobserwować zmian w wyglądzie  i zachowaniu się tzw. pojazdów ufo. Nie dochodzi tu do żadnego rozwoju który moglibyśmy zaobserwować.

 

Mógłbym o tzw. UFO powiedzieć że jest to zjawisko ale to słowo jest raczej zarezerwowane do niematerialnych obiektów które możemy tylko i wyłacznie obserować. Podczas moich trzykrotnych obserwacji tych obiektów raczej stwierdziłem oddziaływanie obiektu na otoczenie, obiekt emitował jakiś rodzaj promieniowania świetlnego i cieplnego więc nie był zjawiskiem tylko formą czegoś materialnego. Nie wspomnę tu już o innych dowodach na materialna naturę UFO jak piktogramy czy też porwania.

 

Reasumując moje wywody chciałbym zaproponować inną formę określenia na Zjawisko UFO. Jeżeli pojawianie sie tych obiektów trwa tysiące lat przy swojej niezmienności formy i stylu zachowania czy nie można nazwać tego bytem?

 

Coraz więcej osób skłania się do tego iż UFO nie jest czysto materialnym obiektem badań. Wiele przemawia za jego niematerialną naturą. Powołując się tu na wiele doniesień o możliwościach tzw. kosmitów takich jak przechodzenie przez ściany ,dachy i zamknięte dzrzwi mozna się pokusić o stwierdzenie że mamy do czynienia raczej z formą energi zdolnej do materializacji w naszym świecie.

 

Nie jest dla nikogo wielkim zaskoczeniem że w dawnych czasach istoty te były brane za duchy,demony lub bogów. Dopiero kultura wspólczesnych mediów nadała temu czysto materialny charakter. Jestesmy zarzucani doniesieniami o badaniach kosmosu mającymi na celu odnalezienie życia poza Ziemią ale efektów na razie nie ma. Powiem więcej- efektów nie będzie ponieważ szukamy nie tam gdzie trzeba.

 

Szukając innych form życia zapominamy że od tysięcy lat nie jestesmy sami. Oni są tuż obok nas, trwając w swojej wymuszonej konspiracji. Rozglądając się czasem wypada otworzyć oczy.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Zmusiło ono mnie bowiem do

Zmusiło ono mnie bowiem do zadania sobie pytania "dlaczego wszelkie badania dotyczące UFO są prześladowane i muszą być prowadzone w głębokiej konspiracji". Badania te przecież nikogo nie krzywdzą, a ponadto biorąc pod uwagę kontrowersję jaka je otacza, są one ogromnie potrzebne naszej cywilizacji. Z czasów kiedy byłem aktywistą oryginalnej Solidarności, ciągle pamiętam podstawową zasadę, że kiedykolwiek zachodzi konieczność uciekania się do konspiracji, zawsze istnieć musi jakiś rodzaj okupanta który prześladuje owych ludzi zmuszonych do uciekania się do konspiracji. Stąd następnym moim pytaniem było: "kto jest owym niewidzialnym okupantem, jaki prześladuje wszystkich badaczy którzy dokonują rzeczowych badań UFO". Jak to doskonale już wiadomo, sukces badań naukowych głównie polega na zadawaniu właściwych pytań i potem znajdowaniu dla nich poprawnych odpowiedzi. W tym przypadku zapytanie "kto jest owym niewidzialnym okupantem" okazało się tym właściwym zapytaniem, które dostarczyło mi lawinowej odpowiedzi. Tak się stało, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie brzmi owym niewidzialnym "okupantem" który prześladuje badania UFO, są sami UFOnauci, którzy z wielu najróżniejszych powodów usilnie przeszkadzają ludziom w poznaniu prawdy na ich temat, zaś w ramach tego przeszkadzania m.in. niszczą każdego kto bada ich zbyt dociekliwie. Tak samo jak owa odpowiedź szokuje, doskonale ona pasuje do wszelkich znaków zapytania dotyczących UFO. Wyjaśnia ona bowiem dlaczego istnieje tak wiele przeciwieństw i kontrowersji w naszym odbiorze zjawiska UFO, dlaczego ludzie reagują histerycznie na każdą wzmiankę słowa UFO, dlaczego istnieje cała ta oficjalna wrogość w odniesieniu do badań UFO, dlaczego każdy kto rzeczowo bada UFO zawsze dotknięty zostaje najróżniejszymi problemami i karami, dlaczego poprawne i racjonalne teorie i wyjaśnienia dotyczące UFO są zawsze krytykowane, podczas gdy najróżniejsze zwariowane teorie są rozmnażane w nieskończoność i upowszechniane bez najmniejszego oporu ani krytycyzmu, dlaczego wszelki materiał dowodowy jaki mógłby ujawnić sekretą działalność UFOnautów na Ziemi zawsze znika zanim ktokolwiek ma czas aby go dokładnie przebadać, dlaczego istnieją dosłownie tysiące i tysiące autentycznych zdjęć UFO dokumentujących z ogromną konsystencją i powtarzalnością istnienie tych samych statków międzygwiezdnych, jednak ciągle jacyś "luminarze nauki" uparcie stwierdzają że nie ma dowodów na istnienie UFO, itd., itp.
http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm

Portret użytkownika aron jasnowidz

niestety taka prawda i ciesze

niestety taka prawda i ciesze się ze coraz wiecej ludzi to dostrzega ,dopóki panowie  w czarnych garniturach będa pukac do drzwi dopóty prawda i ostateczny dowód nie będzie nam dany ,ale to sie zmieni juz niedługo ,będzie tak duzy znak że nawet ślepi go zauważą i wtedy zacznie sie rozsypywać cała układanka stworzona przez naukowców ,rządy ,pisarzy ,wykładowców itd .Juz świadomośc ludzi wzrasta a to dopiero początek tego co będzie nam dane zobaczyć .

Portret użytkownika Homo sapiens

Cytat: "...Podczas moich

Cytat: "...Podczas moich trzykrotnych obserwacji tych obiektów raczej stwierdziłem oddziaływanie obiektu na otoczenie, obiekt emitował jakiś rodzaj promieniowania świetlnego i cieplnego..."  To że coś emituje ciepło oraz światło nie musi o niczym świadczyć, jeżeli oni chcą oszukać ludzkość to mogą grupowo w wielu miejscach objawiać się jako "pojazdy materialne", oczywiście może są i materialne, lecz kto nimi steruje ?! Czy istoty duchowe czy materialne ? Vimany starożytnych były także sterowane za pomocą umysłu ! Ufo to mało rozpoznana forma bytu lub bytów duchowych posiadających wielkie moce.
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
"...Zauważmy: dziecko nie umiało wówczas pisać, czytać ani rachować. Nigdy nie widziało programu w TV ani na video na temat NOL ani o ich załogach, a mimo tego narysowało obiekt o takiej samej ilości okien jak podała to jej matka, która przez ponad godzinę obserwowała 25 lipca owego roku NOL towarzyszący jej i dwóm osobom na trasie z Warszawy do domu, a następnie unoszącego się nad domem, który zresztą sfilmowała na taśmie video.57
Mało tego, dziecko narysowało „szaraka” o bardzo dużej głowie, z olbrzymimi czarnymi oczyma. Rysując „obcych” na czterech kolejnych rysunkach umiejętnie rysowała „coś” w okolicach uszu, względnie ich duże spiczaste uszy. Na ten temat dziecko złożyło nam relację w obecności swojej matki już 16 sierpnia 1993 roku o godzinie 17.00…
Dziewczynka prawdopodobnie posiada implant..."
http://spotkaniaznieznanym.blog.onet.pl/2009/01/18/nol-i-licznik-geigera-z-archiwum-kazimierza-bzowskiego/

[...]Owa „mgła” jest dokładnie w miejscu, w którym świadek widziała w nocy trwający w zawisie NOL. Czyżby więc obiekt przeszedł w fazę wzrokowo niewidzialną i trwał tam nadal? Dodajmy, że incydent z zabraniem świadka i przeprowadzenie go „ławą świetlną” do tego miejsca odbył się we wrześniu 1992 roku, a więc dziesięć miesięcy przed badaniem promieniowania jonizującego i fotografowaniem tego miejsca…
UFO – fanom, dla których „UFO” to ciągle statek kosmiczny, takie przypuszczenia nie trafia do przekonania. My, skupieni w Grupie Badań UFO podchodzimy do tego z nieco innej pozycji.
Nie odrzucamy a priori możliwości, iż NOL to „zdarzenie fizyczne” (pod pojęciem tym rozumiemy zarówno „hologram” jak i „obiekt z twardej materii”) przemieszczające się poprzez czas, inaczej niż my rozumiemy „bieg czasu”...
 
...Incydent ten i następujące po nim zdarzenia oraz badania zostały dość szczegółowo opisane w „Nieznanym Świecie” 6 i 7 z 1995 r. Świadek, wówczas 17-letni Andrzej D. został „wzięty” na pokład NOL dnia 13 sierpnia 1968 roku. W czasie pobytu tam wszczepiono mu dwa implanty: jeden z tyłu głowy ( w kość czaszki) na wysokości miejsca gdzie linia włosów łączy się z szyją i drugi w zewnętrzną część przegubu prawej ręki.[...]

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika karwo

Jedyną rzeczą niezmienną w

Jedyną rzeczą niezmienną w świecie jest zmiana, to że ufo przylatuje do nas od setek tysięcy lat, nie znaczy że ta cywilizacja pozaziemska się nie zmienia. Po drugie założenie że istnieje tylko jedna cywilizacja pozaziemska która nas odwiedza to tak samo ograniczone założenie jak twierdzenie iż istnieje tylko jeden gatunek życia na danej planecie Wink Więc nie można definiować zjawisko ufo jako jednolitej całości, należy pamiętać że zachowanie każdego zjawiska może być ściśle związane z daną cywilizacją, która może być tak odmienna od siebie jak ogień i woda.

Portret użytkownika Zenek

  Człowiek to ciało i

 
Człowiek to ciało i zasiedlający je duch. Ducha można przeszczepiać z fizycznego pojemnika do innego fizycznego pojemnika. Porwania nie wyglądają tak iż się delikwenta jak w filmie pakuje do furgonu i wywozi w niebo. Porywana jest dusza i wszczepiana w dyżurny nośnik (przedmiot) i potem to co na niej czyniono poprzez jej pamięć i pole (aure) energetyczną manifestuje się w czy na ciele fizycznym jak juz dusza zostanie zwrócona ciału. Wracają wtedy także wspomnienia ale juz błędnie odnoszone do swojego fizycznego ciała.
 
 
Ogólnie od paru tygodni jest wzmozona walka z porywaczami dusz wiec jest prośba o uwagę i ostrożność podczas poruszania sie nocami w odludnych terenach. Po co macie skończyć jako ich rytualna, kabalistyczna przekąska... Cały czas oni usilnie próbują przyzwać swojego demona meshiacha...

Portret użytkownika remek

Z przykrością muszę

Z przykrością muszę stwierdzić, że ten artykuł to stek bzdur. Po pierwsze UFO czyli "niezidentyfikowany obiekt: nikt jeszcze oficjalnie nie zidentyfikował żadnego obiektu "obcych". Po drugie mówiąc obcy o rzekomych kosmitach nikt nie mija się z prawdą ponieważ obcy to istota nie należąca do danej społeczności lub całkowicie nieznana. Także ani ja ani autor "steku bzdur" ani nikt na świecie oficjalnie nie zapoznał się z kosmitą więc są oni dla nas obcy. I nawet rysunki sprzed 3000 lat nie stwierdzają, że ówcześni ludzie żyli i znali się z kosmitami i że wspólnie uprawiali ziemię. No i trzecia sprawa - cywilizacja. I ie będę się tu rozwodził. Autor nie wziął jednej rzeczy pod uwagę. Nawet jeśli nie zauważył żadnej zmiany w rozwoju obcych ( bo i nie mógł chyba, że żyje 3000 lat ) to nie może powiedzieć, że "dany okres historyczny" u ufoków nie może trwać 3000 a nawet 300.000 lat. Naćpał się gamoń i napisał, co mu do schorowanej głowy wpadło. Bez potwierdzenia faktami. Także ufoki "SĄ OBCYMI" i tworzą jakąś tam "CYWILIZACJĘ" Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

"Najstarszym dowodem na

"Najstarszym dowodem na istnienie fenomenu ufo, bogów są pisma sumeryjskie spisane na glinianych tabliczkach które zostały napisane 3500 lat temu." Czyli 1000 lat po Potopie u szczytu swej cywilizacji popotopowej, gdzie opisali wydarzenia sprzed Potopu. Pisma te zostały "zaadoptowane" przez barbarzynskie plemiona semickie 1000 lat po Potopie które zniszczyły pasozytniczo tę cywilizację kradnąc przekazy i nazywając ją  Starym Testamentem - Torą...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika pasjonat

Zacząłeś spoko...ale pozniej

Zacząłeś spoko...ale pozniej deko sie nie klei.

Definicja cywilizacji jest moim zdaniem lekko nagieta. CYWILizacja i słowo cywil, zwiazek etymologiczny -> zdolnosc opanowania stanu spolecznego w sytuacji kiedy sluzby zbrojne staja sie zbedne. Zgadza sie to mniej wiecej z biblia - "szanuj blizniego swego jak ..."

Rozwoj ufo ktory obserwujemy ? Czym? 3 filmammi gdzie widac błysk na obwodzie i czarne plamy w czasie 0,01 sek ? Oko to tak widzi..gdyby nie film w HQ nic bysmy dalej nie wiedzieli. Rozwoj widzimy czasem na spreparowanych filmach ...

''Nie mogłem odczytać"

pradawna forma uwierzytelniania relacji. Choćby "Vulgata" czy "o obrotach sfer niebieskich"

przechodzenie przez zamknięte dzrzwi ?? takie samo jak przez otwarte tylko pod innym katem do futryny Smile

"Powiem więcej- efektów nie będzie ponieważ szukamy nie tam gdzie trzeba."
To jest wlasnie ta niescislosc ...ze MONSTER wie lepiej niz tysiace Gb/s idace z kilkunastu laoratoriow kosmicznych...
podobnie jak aron...

"Oni są tuż obok nas, trwając w swojej wymuszonej konspiracji. Rozglądając się czasem wypada otworzyć oczy."

pochwal sie jaki sprzet masz do robienia foto, pokaz jakies dowody udanych obserwacji Acute
pozdro

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Fanka1

  Ponieważ dziś wczesnym

 
Ponieważ dziś wczesnym popołudniem część forumowiczów zapewne zajrzała na portal FAKT.pl i zna opisaną tam sprawę, zacytuję jedynie fragmenty z artykułu pod tytułem: PRZEŚLADOWANA PRZEZ OBCYCH
 
Tajemnica resortu obrony: UFO porywa...
08.05.2014 13:43
Bulls 67-letnia Hillary Porter twierdzi, że od piątego roku życia jest porywana przez Obcych
67-let­nia pra­cow­ni­ca MON Hil­la­ry Por­ter od dziec­ka jest prze­śla­do­wa­na przez UFO. Twier­dzi, że Obcy prze­pro­wa­dza­ją na niej eks­pe­ry­men­ty. Wie­rzą jej tylko ci, któ­rzy prze­ży­li coś po­dob­ne­go
Wie­rzyć czy nie? Kiedy nie ma świad­ków, ra­czej trud­no. Ale 67-let­nia Hil­la­ry Por­ter z całą sta­now­czo­ścią twier­dzi, że od dziec­ka jest po­ry­wa­na przez UFO. Ko­bie­ta prze­ko­nu­je, że jest żywym oka­zem do do­świad­czeń, jakie prze­pro­wa­dza­ją na niej Obcy! - czy­ta­my na sfora.​pl.
... Hil­la­ry Por­ter utrzy­mu­je, że ko­smi­ci po­ry­wa­ją ją wie­lo­krot­nie od dziec­ka. Nie jest w sta­nie nawet po­wie­dzieć, ile razy ją upro­wa­dzi­li. W to, co mówi, wie­rzą ci, któ­rzy twier­dzą, że sami prze­ży­li coś po­dob­ne­go.
67-lat­ka na­le­ży do osób twar­do stą­pa­ją­cych po ziemi. Lu­dzie z jej oto­cze­nia uwa­ża­ją, że nie na­le­ży do osób wy­my­śla­ją­cych nie­stwo­rzo­ne hi­sto­rie. Sama Hil­la­ry pra­cu­je w bry­tyj­skim mi­ni­ster­stwie obro­ny. A więc zaj­mu­je od­po­wie­dzial­ne sta­no­wi­sko. Jed­no­cze­śnie od lat do­ku­men­tu­je swoje spo­tka­nia z Ob­cy­mi. Ry­su­je to, co pa­mię­ta z każ­de­go ze swo­ich spo­tkań z ko­smi­ta­mi. Ma już po­kaź­ną ko­lek­cję tych ob­raz­ków.
- Pierw­szy raz po­rwa­no mnie, gdy mia­łam 5 lat. Ba­wi­łam się w tra­wie za domem, gdy nagle po­ja­wił się przede mną dziw­ny stwór, po­dob­ny do gada. Miał łusz­czą­cą się skórę, czar­ne dziu­ry w miej­scu nosa i małe usta. Był nie­wy­so­ki, mie­rzył około 150 cen­ty­me­trów, ale bar­dzo silny. Chwy­cił mnie i za­cią­gnął do swo­je­go stat­ku - opo­wia­da Hil­la­ry - Pa­mię­tam, ze le­ża­łam naga, na ja­kimś stole. Wokół mnie było mnó­stwo róż­nych świa­te­łek i Ob­cych. Mieli ostre na­rzę­dzia, do­ty­ka­li mnie nimi, a ja krzy­cza­łam. Nic wię­cej nie pa­mię­tam z tego spo­tka­nia...
Hil­la­ry pa­mię­ta do­brze wszyst­kie póź­niej­sze po­rwa­nia. Po każ­dym z nich zo­sta­je jakiś ślad: si­nia­ki, krwa­we ranki na ciele. Roz­dar­te dziw­nie ubra­nia. Ko­bie­ta jest też prze­ko­na­na, że Obcy za­mon­to­wa­li jej w uchu im­plant. Długo cier­pia­ła w mil­cze­niu. W 1994 roku stwier­dzi­ła jed­nak dość: po­sta­no­wi­ła po­szu­kać in­nych ludzi o po­dob­nych do­świad­cze­niach.
W ten spo­sób po­zna­ła swo­je­go part­ne­ra - Kena Par­son­sa, który jest sze­fem sto­wa­rzy­sze­nia Aerial My­ste­ries So­cie­ty w Wiel­kiej Bry­ta­nii. Do sto­wa­rzy­sze­nia od 2011 roku zgło­si­ło się już ponad 1500 osób twier­dzą­cych, że upro­wa­dzi­li ich Obcy! -
- - - - -
Ko­smi­ci, któ­rzy przy­by­wa­ją na Zie­mię, twier­dzą, że są tylko słu­ga­mi. Ci po­dob­ni do gadów są wyżsi hie­rar­chią, ale nad nimi są inni. To za­kap­tu­rzo­ne po­sta­cie, ze świe­cą­cy­mi oczy­ma. Gdy w nie spoj­rzysz w twoim mózgu eks­plo­du­ją in­for­ma­cje - twier­dzi Ken.
- - - - -
Dla­cze­go ko­smi­ci po­ry­wa­ją ludzi? Ken za­uwa­ża, że ko­smi­ci po­ry­wa­ją naj­czę­ściej ko­bie­ty. Przede wszyst­kim dla ich ja­je­czek i ma­te­ria­łu ge­ne­tycz­ne­go. Jest prze­ko­na­ny, że obcy robią to w ce­lach "ho­dow­la­nych", krzy­żu­ją ludz­ki ma­te­riał ge­ne­tycz­ny ze swoim.
 
Moim zdaniem porwania mają więcej celów, niż cele "hodowlane", co wynika z treści innych dostępnych w necie artykułów. Tak więc istota tych zdarzeń pozostaje niewyjaśniona.

Portret użytkownika Fanka1

Pasjonacie, wobec

Pasjonacie, wobec umieszczonej już na wstępie mojego postu informacji, że cytat pochodzi ze strony FAKT.pl, mam nadzieję, że deklarując się jako przeciwnik tejże strony ..... konsekwentnie.....nie czytałeś reszty postu.
Z pewnością jednak są tacy, którzy umieszczony przeze mnie tekst przeczytają... zwłaszcza ci, którzy w tygodniu pracują i nie mieli czasu na przeczytanie oryginalnego artykułu.

Portret użytkownika aron jasnowidz

poczekajcie na twarde dowody

poczekajcie na twarde dowody bo wkrótce będą ,świadomość obcych w naszych ciałach jest juz i spotkałem się z nia juz kilka razy ,ale są też obcy cieleśni którzy żyja wśród nas ,wielu z was mija ich w miescie ,ma ich w rodzinach ,ale nie jesteście na razie w stanie ich zauważyć ,bo jak pisałem oczy mamy sztucznie zmodyfikowane ,natomiast wiele ludzi czuje że cos jest nie tak i ci zgłaszają sie do róznych ludzi którym dano mozliwośc zobaczenia podczepień ,gdy matka słyszy w głowie aby zabic swoje dziecko i męża ,to wówczas wie że coś się z nią złego dzieje ,dopóki byla mściwa ,zazdrosna biegała za pieniędzmi ,karmiała to w sobie ale gdy teraz brakuje im energii bo jest ona zakłocona  http://losyziemi.pl/zarejestrowano-kolejna-serie-impulsow-elektromagnetycznych-nieznanego-pochodzenia-zrodlo-moze-byc-poza-nasza-galaktyka#more-29190
to ci w środku sie duszą i zmuszaja ludzi to takich zachowań ,a ludzie zachowując zdrowy rozsądek szukaja pomocy juz nie w nauce ,w lekarzach czy w kościele ,tylko u tych którzy moga to zobaczyć ,a poniewaz nie ma przypadków dlatego Góra kieruje ich tam gdzie otrzymaja pomoc.Niedługo będą twarde dowody na ich istnienie w postaci nagrania z nimi samymi ,ale zrobia to tylko wtedy kiedy żadna agencja rzadowa nie przysle potem do tych ludzi zastraszaczy w garniturach ,zmiany idą wszędzie więc to kwestia czasu abyśmy zobaczyli to co nad nami lata w pełnej krasie .Nie ma sensu teraz spierać sie o nich i towrzyć teorie bo tak poznamy prawdę ,ważne jest jedno abysmy ich nie karmili ,nienawiścia ,zazdrością ,zawiścią itd ,dlatego pisze na tym portalu bo tu jeszcze miesiac temu w komentarzach królowała nienawiśc ,nietolerancja ,zawiść ,wyzwiska itd ,dlatego Góra porosiła aby reagować tam gdzie są obcy zasialni i stąd macie wytłumaczenie dlaczego pisze swoje psoty tu na tym portalu i dlaczego nie zrażam sie nienawiścią i wyzwiskami .Ja widziałem podczepienia i reakcje ciała ludzkiego jak to sie zdiagnozuje i jak to nie chce wyjść z ciała ,dlatego wiem że wkrótce będzie wam dane zobaczyc to samo ,zresztą wielu z was widzi to w rodzinie ale jeszcze nie ma odwagi przyznac się ze to może byc to o czym pisze.Ci co mieli odawge to zawuazyc i napisac do mnie zostali zmuszeni do okropnych rzeczy i teraz kiedy mogą sie tego pozbyć robią to nie patrząc na śmieszność i wyzwiska wasze i innych ludzi ,maja odwage walczyć o swoje życie i robią to ,dlatego prosze nie osądzajcie innych zanim nie poznacie prawdy ,a będzie ona wam dana szybciej niz myslicie .

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Zwodzisz diabelsko pisząc

Zwodzisz diabelsko pisząc prawdę w taki sposób by zyskac wiernych do zwiedzenia.
 Jesteś fałszywy i masz zły cel. Mnie nie zwiedziesz, bo jestem synem światłosci a ty mroku.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika MONSTER

Od pewnego czasu myślę

Od pewnego czasu myślę podobnie. Zastanawia mnie tylko dlaczego nie napiszesz wprost kto jest autorem tych podczepień. I kto się tak naprawde karmi złą energią. Słowo demon jest aż tak trudne?

Portret użytkownika pasjonat

twarde dowody ? byla taka

twarde dowody ?

byla taka reklama-karma dla psow... po niej byly takie wlasnie...

Ps piszesz glupoty = ja musze czytac by ocenic... wiec mam prawo nazwac to kupa z sita z grubymi oczami.
daj chociazby minimalny dowod (inny od anonimowego postu) ze masz jakiekolwiek moce. bo ja twierdze ze jedyna moc to ok 2,1J przy oddawaniu stolca lub bąka.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

To zwodziciel. Sekta Nie ma

To zwodziciel. Sekta Nie ma żadnej mocy, tylko mentorską szkołę jazdy. Jest nikim, po za tym, że slugą ciemnych mocy. Ujawnia prawdę w taki sposób, by zwieść wiernych. To zły człowiek.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika aron jasnowidz

Jak pisałem karmicie to w co

Jak pisałem karmicie to w co nie wierzycie właśnie takim wpisami no ale oni muszą jakoś żyć ,wiec dano im dzieci z wiedzą z YouTube i pseudo naukowców których karmili swoimi pieniędzmi i falszywa nauka aby właśnie wyhodować takich slepcow ,gratuluję ze cały czas takimi wpisami udowadniacie ze miałem rację ,jesteście dla innych przykładem jak wasze teorie nicości ,braku boga ,szatana ,obcych itd spowodowały ze ludzie przestali was czytać a zaczęli czytać o tym co widzą dookoła ,fajnie ze idzie czas gdzie ślepi otworzą oczy ,ale was już mało zostało hehehehe a takie było piękne kółko niewierzących w nic oprócz własnego ego z bzdurnymi teoriami heh heh heh mądrzejsi od razu odeszli a zostało kilku pogubionych dzieciaków którzy muszą wyzywać aby żyć. Heheheeh

Portret użytkownika JAMJEST

Człowieku, gdy już przyjdzie

Człowieku, gdy już przyjdzie Pan w tym jednym konkretnym dniu to zrobisz kupę pod siebie ze wstydu i tyle pozostanie po Twoich mądrościach... Wyjdź ze strachu i ocknij się wreszcie, bo póki co to jedynym tak na prawdę zmanipulowanym typem, to jesteś właśnie TY! Ciemni używają WSZYSTKICH sił w tym czasie, który jest KOŃCEM CZASÓW, co oznacza, że dzieli nas (całą tą pokrętną ludzkość) BARDZO NIEWIELE czasu od momentu, gdy nie będzie już możliwości przetranfsormowania się w Światło, czy nawet błagania o zbawienie i każdy pozostanie z tym co sam sobie zapracował. I pytanie ile dusz Ty ocaliłeś kmieciu jeden skoro wyliczasz innych Tych, co intencje czyste z Serca mają? Pytam się Ciebie

Portret użytkownika aron jasnowidz

jak widzisz ,wystarczy wejśc

jak widzisz ,wystarczy wejśc na moja stronę na facebooka i do grupy Nasz Nowy Swiat ,a odpowiedzi znajdziesz na swoje pytania ,szkoda ze nie rozumiesz że wyzywając innych dajesz świadectwo o samym sobie ,w naszej grupie zasada jest prosta rozmowa słuzy temu aby rozwiązać problem a nie udowodnić swoje racje ,szkoda ze uwazacie sie za ludzi inteligentnych ,wszech wiedzących a nie potraficie zweryfikowac wiedzy z medytacji ,wiedzy od świadomości obcej w ciele ludzkim ,wiedzy od egzorcystów ,wiedzy od medium itd,tej wiedzy która teraz do nas spływa i która wyjasnia o wiele wiecej niż ksiązki pisane przez naukowców sponsorowanych przez rządy które was sprzedały i które w zamiarze miały zrobić z was nienawidzacych wszytko dookoła zombi ,niewierzycie w nic poza swoim ego i po za tym co zobaczycie na youtubie lub wyczytacie z ksiażeczek tych którym dano rządowe pieniadzę na pisanie bzdur i teraz gdy przyszło całkiem nowe i nie pasujące do żadnych schematów a do tego potwierdzane znakami i argumentami to wasz świat ulega rozpadowi a co za tym idzie wasze rozgoryczenie zostaje wylane na takich ludzi jak ja ,ale ciesze sie że im wiecej postów pisanych z poziomu wyzwisk i nienawisci pokazuje jak słaba jest wasza wiedza i jak słabe są wasze argumenty oraz jaką macie prawdziwą nature ,ciesz sie ze nas przybywa a was ubywa i ze coraz wiecej ludzi zadało sobie pytaine :Dlaczego jednych mordowano za wiedze o ufo a drugim dano pisac ksiażeczki ,Dlaczego Watykan wybudował obserwatorium i mówi że czeka nas kontak z obcymi ,dlaczego coraz wiecej ludzi którzy byli w rządach usa,kanady czy Rosji mówi o obcych ,o kontaktach z nimi itd .I najważenijesze czego nie rozumiecie bo tego nie ma w ksiażakch: Dlaczego ludzie w medytacji moga uzyskać wiedze o ktorej wy nie macie pojęcia i do której nawet nie zblizył się zaden pseudonaukowiec ?Ale co ja tam wiem ,mam medytacje ,opisuje je na swoje stornie i tutaj i daje sie opluwać a mimo to dołaczają do nas ludzie którzy opisja sowje spotkania z ufo ,ludzie ze śwaidomością obcą, ludzie którzy medytowali i którzy wiedza doskonale jak byli wykorzystywania przez obcych i ludzie któzey dzieki medytacjom są Światłem i potrafia odróznić manipulacje od szczerej energi śwaitła .szkoda ze piszesz o czyms o czym nie masz pojęcia ale uzwyając języka wyzwisk znów dałes śwaidectwo temu co pisze ,dziekuje za kolejny dowód na potwierdzenie tego ze nianiwśc zaszczepiono nam tak jak nie wiarę ,jak fałszywa wiedzę tylko po to aby ci pod ziemia mogli egzystować .pozdrawiam

Portret użytkownika Sajgoniarz

Monster, mi się wydaje że

Monster, mi się wydaje że Obca tu bardziej znaczy nieznana, ukrywajaca się przed nami, może nasi dziadkowie biegający tam i z powortem z sercami ofiar w rękach po Chichen itza znali je bardziej, ale my nawet nie wiemy skąd Ci obcy są, co jedzą, ani nawet co czytają na "tronie". Więc.. wybacz, ale to że widzieliśmy kilka ich manifestacji, nie można powiedzieć ze nie są nam obyc.

Portret użytkownika b@ron

nie wszyscy "obcy" muszą być

nie wszyscy "obcy" muszą być "rodzajem energi" ...mogą być materialni, tak jak my, jednak być może mają możliwość chwilowej zamiany materi w energię...np. na czas podróży międzyplanetarnych ...oczywiście ci "obcy" mogą pochodzić stąd...i mieć tą technologię

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

nie przesadzaj pasjonat,

nie przesadzaj pasjonat, możesz jaśniej z tym odjechaniem?...nikogo nie staram się przekrzyczeć a caps, to po to by rzucało się w oczy i nie było niedomówień że niby kogoś atakuję...mam swoje poglądy i tu je przedstawiam...więc jak ktoś obraźliwy...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

"matria" nie jest szczególną

"matria" nie jest szczególną formą energii, chyba, że tworzysz ją po kapusniaku... Materia jest energią i to wcale nie szczególną tylko wprost, gdyz energia wyraża się algorytmem masy... masy.... masy....ma...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Juszka1980OGL

ale ty jesteś ograniczony.

ale ty jesteś ograniczony. Tymi słowami tylko potwierdzasz najważniejszy wzór Einstena.
 
chory człowieku materia jest szczególną formą energii, i nic twoje bełkotliwe gaworzenie nie zmieni. Szczególną wiesz dlaczego? Na pewno nie więc ci wytłumaczę. Czy ty widziałeś energię elektryczną a może kinetyczną czy potencjalną, a może widziałeś energię chemiczną??? Nie bo jest to energia niematerialna tak, tak. A materia jest tą jedyną szczególną energią bo ma masę, jest tak zagęszczona że nabiera "wagi" objetości masy. Myśl i pisz mądrze trollu, albo zamilcz. 
ps Należy dodać że jest to też zagęszczona przestrzeń, ale to tak na marginesie.

Skomentuj