Obcy kontrolują dyskretnie ziemskie obiekty jądrowe

Kategorie: 

Zdjęcie momentu wybuchu jednego z amerykańskich testów

Pozaziemskie cywilizacje odwiedzające naszą planetę zdają się być bardzo zainteresowane rozwojem i dystrybucją broni jądrowej oraz energetyki jądrowej. Można wręcz odnieść wrażenie, że nad miejscami gdzie znajduje się technologia nuklearna rozpościera się swoista kuratela UFO.

 

Wraz z pojawieniem się broni jądrowej UFO zaczęły się pojawiać przed lub po eksplozjach nuklearnych. Pierwszy niezidentyfikowany obiekt zauważono już w lipcu 1945 roku po eksplozji pierwszej bomby atomowej w Alamogordo. Po ataku na Hiroszimę sfotografowano dwa niezidentyfikowane obiekty w kształcie dysku. W ciągu trzech dni zarejestrowano 5 przypadków obserwacji UFO, w tym jedno doniesienie dotyczyło dużego obiektu w kształcie kopuły. UFO widywano nad Hiroszimą jeszcze przez dwa lata. Jeśli były to jakieś badania to z pewnością dogłębne.

Od wynalezienia broni atomowej przeprowadzono ponad 2000 próbnych wybuchów. Bez względu na to kto przeprowadzał próbne wybuchy jądrowe i gdzie od Atolu Bikini przez Semipałatyńsk, Australię, Algierię widywano niezidentyfikowane obiekty. Wiadomo to na pewno, bo okolice poligonów były ściśle obserwowane. Być może część z tych obserwacji to nie UFO, ale działania konkurentów próbujących dowiedzieć się na jakim poziomie zaawansowania jest dany program nuklearny. Z pewnością jednak nie wszystkie przypadki da się tak wytłumaczyć.

 

Poza tym UFO przygląda się naszej energetyce jądrowej, która jak się przekonaliśmy już wielokrotnie może być bardzo zawodna. UFO widywano nad elektrowniami jądrowymi w Stanach Zjednoczonych. Wielokrotnie widywano je nad Czarnobylem, w którym wydarzyła się największa jak dotąd katastrofa nuklearna niezwiązana z działaniami bojowymi. Niezidentyfikowane obiekty były i nadal są również obserwowane w okolicy elektrowni Fukushima.

Według niektórych źródeł obcy kontaktowali się z niektórymi Ziemianami i ostrzegali, że rozwój tej technologii bardzo ich niepokoi i dają 100 lat na rozwiązanie tego problemu. Biorąc pod uwagę fakt, że pierwsze doniesienia o takich groźbach pochodzą z lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku, czas sprawdzenia może nadejść za kilka dekad.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Fanka1

Kto wierzy w istnienie

Kto wierzy w istnienie kosmitów, to warto obejrzeć na YouTube rosyjski filmik z polskim tekstem: Sekretne Terytoria Mars - ojczyzną bogów pl Jest tam m.in. mowa o antyziemi (Gloria) ukrywającej się za Słońcem, obserwowanej co jakiś czas przez astronomów. Planeta Ziemia i ta druga Gloria są od siebie zależne. Katastrofa jądrowa na Ziemi wpłynęłaby na orbirę Glorii. Jeśli Rosjanie mają rację, to już wiadomo dlaczego kosmitom nie jest obojętny atom na Ziemi. Mają prawo.

Portret użytkownika OBUDZSIE

Moze was OŚWIECE bo jestem

Moze was OŚWIECE bo jestem chenelingowym uspionym illuminatem.<-- wiem wiem smiejcie sie Smile Reakcja jaka dochodzi w czasie wybuchu jądrowego jest tak specyficznie odzialywana w innych czesciach wszechswiata i innych planetach ze otwiera sie inna rzeczywistosc inne swiaty niektorym cywilizacją to po prostu szkodzi wplywa na wszystko cala kolebke.Jezeli chcecie wiedziec wiecej na ten temat google wyszukiwarka jest strona gdzie dokladnie jest opisane dlaczego UFO sie inetersuje elektrowniami i atomowka naprawde polecam glebsze szukanie w internecie jesli ktos jest nie zbyt bystry i wpisze nieodpowiednią ulozoną fraze radze szukac glebiej az znajdzie warto ! I wszystko sklada sie do calosci jak wezmiemy ostatni konflikt w Syri. Ludzie dziela sie na kilkanascie ras spolecznych na calym globie kazda rasa ma swoj punkt oswiecenia tzw wiary, walki ,przetrwania to co tutaj teraz widzimy ludzie w tzw pudle hipnotyzującym czytac TV to jest spektakl wszystko wyreżyserowane  wiekszosci swiadomosc juz tak jest przeksztalcona(dziekuje ci Boze ze mnie oswieciles i nie jestem lemingiem) ze twoj mozg uzna to za prawde choc powiem wam ze zauwazylem postepy w transformacji u ludzi,(przed data 2012 ludzie jeszce byli otepiali co niektorzy) teraz sie poprostu budza z tego letargu ktory trwal wieki wieeekiii bo obcy nami rzadza od wiekow i sa od milradow lat w ukladzie slonecznym taka jest prawda ale dobra leming np. bez urazy tzw. BACA to jest isnty egoista zadufaniec pewnie jeszcze z antify ! Chodzi o to ze teraz trwa wojna miedzy cywilizacjami nieziemskimi maja swoje prawa ktorymi sie kieruja , w takich  posadkach jak  prezydent,premier tak naprawde nie zasiadaja ludzie tylko hybrydy bez emocji uczuc wspolczucia milosci dlatego ludzie sie dziwia czemu oni maja nas w dupie poniewaz nie maja takiego czegos jak wspolczucie zal odpowiedzialnosc pragna wladzy i depopulacji nas.Chcą wybrac spośrod 7 miliardow tylko 500 milionow tych z dobrym dna genetyka inni idą na stracenie.Wiekszość ludzi zauwaza juz ten problem jak zatruta zywnosc jesli kupujecie cos ze sklepow radze przejsc na diete owoce i wazywa tylko was w tych czasach ratuja i bialko nalezy tez czytac co jest na etykietach czy wy naparwde nie widzicie co sie dzieje wokol nas niestety niektorzy tak sa pochlonieci codziennymi obowiązkami rodzina praca dom ze na to niema czasu dlaczego nas tak wykorzystuje zeby odciągnąc uwage od rzeczy istotnych co w tym moemencie zachodza na swiecie.Broń Boże nie szczepcie sie to co jest w tych szczepionkach to istna smierć nano tech. mowi wam to cos roboty w waszym ciele? Chemitrials niebo jest zasiana pajeczyna sztucznych chemikali bar amelinum itd Pozdrawiam was wszystkich nasze dni sa policzone moze i lepiej bo wejdziemy w nastepnym wymiar i egzystencje.

Portret użytkownika baca

to były dzialania bojowe -

to były dzialania bojowe - Japończycy nie chcieli z Rotschildem sie dzielic kasą pod pretekstem "walki ze światowym kryzysem" więc żydzi im zainstalowali wirusa Stuxnet który uwalił elektrownię kiedy chcieli po tsunami zrobić reset oprogramowania - chłodzenie wysiadło i wszystko pierdyklo aż w kosmos tyle sie tam wydzieliło wodoru przez ten żydowski wirus...

Skomentuj