Obcy mogą współpracować z USA w zakresie transferu technologii

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Weteran z Wietnamu i pracownik USAF, Charles James Hall, twierdzi, że podczas służby w bazie Nellis Air Force w okolicy Las Vegas, wielokrotnie widział przedstawicieli obcych cywilizacji, którzy współpracowali z ziemskimi specjalistami.

 

Baza Nellis znajduje się w Indian Springs w okolicy Las Vegas.  Nellis Air Force Base i otaczająca ją "strefa ograniczona" obejmuje ponad 5000 kilometrów kwadratowych i jest zlokalizowana w południowo-centralnej części pustyni Nevada. Znajduje się nad nią strefa całkowitego zakazu lotów. Nellis to ogromny wojskowy kompleks stosowany oficjalnie dla celów szkoleniowych. Wiadomo jednak, że prowadzone są tam innowacyjne projekty badawczo-rozwojowe. Opowieść Charlesa Halla nawiązuje właśnie do tego. Twierdzi on, że trwa ciągła współpraca między obcymi i Amerykanami.

W wywiadzie dla australijskiej telewizji, Hall mówił też o swoich kontaktach z obcymi, jakie miał podczas swojej służby w bazie wojskowej Nellis. To, co opowiada jest bardzo interesujące. Widywał podobno istoty humanoidalne wyglądające według niego w dość ludzki sposób. Zwracał jednak uwagę, że miały one srebrzyste włosy i bardzo jasną karnację skóry. Na pierwszy rzut oka widać było, że nie są to ludzie. Według Charlesa Halla mieli oni nordyckie lub skandynawskie rysy.

 

Mówił również, że istoty te są znacznie bardziej długowieczne od ludzi i zwykle żyją od 600 do 800 lat. Dodał przy tym interesujący szczegół. Według niego te humanoidy rosną z wiekiem i pod koniec swojego życia mogą mieć nawet 3 metry wzrostu. Twierdzi on, że wtedy ich wewnętrzne organy nie wytrzymują wzrostu i przeważnie istota umiera. Hall oświadczył, że wie o tym wszystkim z rozmów z tymi istotami.

 

Przekaz Charlesa Halla jest tak sensacyjny, że większość osób od razu odrzuci to, jako oczywisty absurd jednak czy jest tak naprawdę? Sam rzekomy świadek wydał na ten temat książkę, więc można go podejrzewać o chęć jej sprzedania. Jednak to, co mówi brzmi dziwnie znajomo. Pogłoski o tajnych paktach USA z istotami pozaziemskimi znane są od dawna a cała kooperacja trwa przynajmniej od czasów powojennych. Przekaz o wyglądzie tych istot dziwnie pasuje do tego, co znamy z Biblii gdzie przecież tez są opisy długowiecznych olbrzymów.

 

Na dodatek biorąc pod uwagę jasny kolor skóry tych istot i ich srebrzyste włosy można pokusić się o stwierdzenie, że brzmi to jak opis amerykańskiego bóstwa Wirakoczy. Jednak te wszystkie podobieństwa mogą istnieć właśnie po to, aby budzić takie skojarzenia. 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika iwan2229

do bacy,juszki i tiny...jak

do bacy,juszki i tiny...jak tak czytam wasze "pogaduchy" to wniosek nasówa mi się jeden...wam to sie ale musi qrewnie nudzic!z tym że baca ze swoimi poglądami i przekonaniami o judaistycznej kontroli nad naszym globem ma w 101% racje i żeby to zkumac nie trzeba byc jakoś super inteligentnym( wystarczy IQ dody elektrody:))
juszce czsem zdarzy się coś mądrego uklecic....ale tina i jej "poparte dowodami" Smile wizje ...tina mam dla ciebie pewną informacje...twój diler/chemik sprzedaje ci przeterminowane LSD którym faszerowano amerykańską armię  w vietnamie!ZMIEŃ DILERA!jak najprędzej.chociaż może jesteś inkarnacją Nostradame ,on też cpał na potęgę i potem zapisywał swe wizje w kilku różnych językach w czterowierszach żeby współcześni "naukofcy" mieli się nad czym głowic .a jak już się coś stanie to wtedy eureka no toż przecież Nosradame to przewidział :)pozdro4All.iwan.

Portret użytkownika Obcy

Tak, dochodzi do takich

Tak, dochodzi do takich kontaktów, nadrzędnym ich celem jest aby dla przeciętnych ludzi sensem życia była praca, a transfer technologii jest w zakresie narzędzi potrzebnych ludziom do wydajnej pracy.

Portret użytkownika pawel

stad te technologie:)

stad te technologie:) czlowiek jest za glupi bedac osamotniony sam nie wycywylizuje sie tak chaotycznie... mysle ze te cywylizacje daja nam "ZLO" w zamian za nasze cierpienia roznego typu:(
"kto szuka prawdy ten znajdzie":)

Strony

Skomentuj