Obcy przyglądający się ludziom w lesie w Bułgarii

Kategorie: 

Źródło: Stephen Hannard ADGUK

W annałach ufologii dochodziło do licznych wypadków, gdy obcy pokazywali się w okolicy siedzib ludzkich. Znane są nagrania z Amazonii pokazujące materializującego się klasycznego szaraka. Najnowsza obserwacja tego typu pochodzi z Bułgarii.

 

W gęstym lesie w okolicy miejscowości Plovdiv, w Bułgarii doszło do obserwacji dziwnego humanoida, który wyraźnie obserwował grupę znajomych. Udało im się wykonać zdjęcie i trzeba przyznać, że wygląda to interesująco.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Prod27

Okej, zakładając, że ten

Okej, zakładając, że ten nudysta w lesie jest prawdziwy i co robiąc zdjęcie fotograf go nie zauważył z takiej perspektywy widoku? (to nie jest aż tak  duża odległość z pozycji fotografującego) - to oczywista lipa.
Pewnie wcześniej postawili tam pięknie spreparowanego manekina, dobrze go podparli aby się nie wywrócił i idąc w las klelili głupa, że go nie widzą.
No i reszta wiadomka. Dezinformacja zawsze skuteczna.
 

Portret użytkownika bert

Coś w tym jest ja też kiedyś

Coś w tym jest ja też kiedyś znalazłem na zdjęciach z lasu dziwne kształty przypominające często przypominające twarze zaglądajace złowrogo zza drzewa.Niektorzy powiedzą,że to pixele się tak ułożyły jednak nie sądzę,aby tyle szczegułów powstało samo z siebie.Zachęcam to przegladnięcia swoich zdjęć.

Portret użytkownika Wasik

Sam kiedyś przeglądając

Sam kiedyś przeglądając zdjęcia mojego autorstwa z lasu, zauważyłem "COŚ". Na 3 zdjęciach wydawałoby się, że są jakieś postaci, być może to gra świateł, a może nie? Pozostaje nam gdybanie.

Portret użytkownika prestissimoLIVE

Zwykły obcy zbok

Zwykły obcy zbok ekschibicjonista. Wielkie mi co. Okazuje się, że zielone fiuty też jak ludzie "lubiom" pokazywać to i owo Smile
 
To oczywiście jest żart. Bo i żartem jest samo to zdjęcie spreparowane w programie graficznym. 

Portret użytkownika Kustosz

Czyli co drogi adminie,

Czyli co drogi adminie, bawimy się w powtórkę z rozrywki?
Ja wiem, że od chloru w wodzie i chemtrails w powietrzu pamięć zaczyna szwankować, ale...bez przesady. To jeszcze nie forum geriatyczne, zatem trochę ostrożności przy doborze materiałów byłoby wskazane.

Portret użytkownika spacepol

Biedny ten obcy :( Wygląda na

Biedny ten obcy Sad Wygląda na bardzo chorego. Powiedział bym nawet, że zdeformowanego. Ta jego lewa ręka. Taka muskularna i przerośnięta. Prawa z kolei wychudzona strasznie. Do tego głowa, jakby unosiła się nad ciałem. No i te usta tak strasznie wykrzywione, jakby dostał patelnią w szczękę.
Ech, czy Wy naprawdę nie widzicie perspektywy i złudzenia optycznego?
A był ktoś z Was w ogóle w lesie? Biggrin

Portret użytkownika Zygfryd

Zdjęcie na pierwszy rzut oka

Zdjęcie na pierwszy rzut oka jest spektakularne. Jednak po uważnym przyjrzeniu się z przykrością muszę uznać je za ciekawy przykład złudzenia optycznego. Spójrzcie uważnie na boki tej postaci - to są pnie drzew, a oczy z głową to jakies elementy lasu. Porównajcie z tłem lasu dookoła. Ludzki umysł patrząc na takie kształty ze zdjęcia dopasowuje sobie wzorzec twarzy i postaci, czyli tutaj to akurat postać szarego. Szkoda, że taki wniosek wypływa  z tego zdjęcia, bo zajmuje sie ufologią od końca lat 1960 i chciałbym, żeby to było prawdziwe zdjęcie obcego. Ale to mi wygląda na fajną iluzję - a szkoda.

Portret użytkownika baca

ha ha miażdzysz dziadek

ha ha miażdzysz dziadek Smile
żeby na ordynarnej fałszywce dopatrzyć się złudzenia optycznego to masakra bo tworca falszywki tak bardzo przecież się napracował zeby kogoś zrobić w ufo
i jeszcze wmieszał w to chodzących pod górkę Bułgarów
ale nagle przyszedł leśny dziadek z lasu i się okazało że to tylko matrix w matrixie...
nie mogę...
powiedz od razu lepiej dziadzia uczciwie, że od 1960 -tego to zajmujesz się leśną bimbrologią i stąd wszystko ci się kojarzy z pniem drzewa
i to raczej nie "wniosek wypływa z tego zdjęcia" tylko zacier ci się wylewa...
 

Portret użytkownika Alphard z Hydry

Proszę Pana, może Pan

Proszę Pana, może Pan zajmować się ufologią i od 1900 roku, ale błędy każdy może popełniać, wreszcie wzrok po wielu latach nie jest ten sam prawda ?
Dlaczego na siłę próbujecie ludziom sugerować że to jakieś absurdalne złudzenie optyczne. Przecież w miejscu gdzie stoi postać nie ma żadnych drzew i krzaków. Jedynie jej prawa ręka jest zakryta jakąś gałązką (przyjrzyjcie się) i dlatego sprawia wrażenie wielkiej.
 
Kuhwa, jakby pan napisał że to balon meteorologiczny, to miałoby tyle samo sensu, co tłumaczenie to złudzeniem optycznym. Prędzej bym uznał to za halucynacje, ponieważ postać jest ZBYT szczegółowa, widać coś w rodzaju kości barków, klatkę piersiową, i stosunkowo duże oczy porównaniu do głowy .I jedynym racjonalnym wytłumaczeniem byłoby fałszerstwo(które jest doskonale zrobione, prędzej by tam jakąś kukłe by postawili, aby uzyskać taki efekt) lub halucynacja, problem tylko w tym że halucynacji nie da się sfotografować.
Podusumuje to tak - patrzycie a nie widzicie.
Z całą pewnością mogę stwierdzić że postać jest prawdziwa, stoi około 20-30 metrów od turystów, a jej wysokość można szacować na mniej/więcej 2,5 metra. 

"no no !"
  - Ktoś, Gdzieś

Portret użytkownika Homo sapiens

Jak pisałem w poprzednim

Jak pisałem w poprzednim artykule admina ufo mogą być duchami stworzonymi prrzez Aniołów.  Odnośnie starożytności zapraszam na świerzo zaaktualizowany wpis na moim blogu
 
Gdy klikniecie państwo na zdjęcie numer 5 to okaże się, że w konstrukcji z prawej strony, która jest najprawdopodobniej działalnością Chin, występują ślady pojazdów dookoła tego "lotniska", co świadczyć może o jakiejś działalności serwisowej czy innej, mającej na celu działanie obok tego "czegoś" przypominającego lotnisko. Natomiast brak jakichkolwiek śladów dookoła tej konstrukcji z lewej jest wysoce dziwny, stare ślady powodziowe występujące na konstrukcji z lewej są wysoce podejrzane, i mogą wskazywać na "starożytne pochodzenie" tego "lotniska"


 
Część badaczy, którzy są także pilotami stwierdzają że ich analizy wskazują na konstrukcję z lewej strony jako tą będącą starożytną, oto co napisali w języku angielskim odnośnie ostatnich dwóch zdjęć...
więcej tutaj:
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/06/zapraszam-do-innego-wymiaru-poprzedniej.html
 To jest zdjęcie z innej konstrukcji, położona jest gdzieś w Ameryce południowej, dziwne podobieństwo do tych z Chin...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Jacoo

z całym szacunkiem ale ufo to

z całym szacunkiem ale ufo to wg ciebie duchy ? może nie warto tak kurczowo trzymać się bibli
owszem może stworki ufo też zostały stworzone przez wyższą rasę, pewnie i potafią się materializować albo maskować.. tylko czy to od razu można nazywać duchami ? po co...

Portret użytkownika muminozaur

Najnowsza obserwacja tego

Najnowsza obserwacja tego typu pochodzi z Bułgarii
Panie Adminie - ile można prosić o wcześniejsze zweryfikowanie.. To zdjęcie ma już ponad rok chyba więc najnowsze to ono nie jest. Informacja jest - super, może ktoś nie widział, ale to tak jakbyś na ślepo wklejał newsy ze strefy tajemnic onetu ;P Do wnikliwych ten portal niestety nie należy. Nie ważne i tak lubię, czasem można się pośmiać ;p Pozdrawiam

Portret użytkownika Alphard z Hydry

Ciekawe jest to że coraz

Ciekawe jest to że coraz mniej skrupułów mają. Wiedzą że ludzie i tak nie uwierzą, nawet jak im zdjęcie ktoś zrobi lub nagra. Oczywiście nadal zachowują ostrożność szfędając się po lasach, nieużytkach i mniej zaludnionych miejscach.
 

"no no !"
  - Ktoś, Gdzieś

Portret użytkownika Alphard z Hydry

nic dziwnego w tym zdjęciu

nic dziwnego w tym zdjęciu nie ma. Rozmazanie tła i postaci jest podobne i postać wygląda, rzeczywiście jakby tam stała, więc nie sugeruj ludziom bzdur. A ty jeśli negujesz te zdjęcie tylko z powodu tego co na nim jest, to takim sposobem przejdzie ci przed nosem wiele fejków                                                                                                                                                                                                                            Widocznie postać stała tam przez chwilę, grupa jej nie widzi, bo każdy patrzy się pod nogi i jest skupiony na marszu, jak to bywa w lesie czy w górach. A po drugie z ich perspektywy połowie z nich na dodatek mogły widok postaci zasłaniać drzewa. Jedna osoba, zauważyła, miała aparat i zrbiła zdjęcie. Bardziej powinieneś być jej wdzięczny, niż obwieszczać fałszerem.  Krzyczą że dowodów nie ma, a bardzo często macie je przed nosem.
 
Twoja odpowiedź powinna brzmieć raczej - "nie mogę w to uwierzyć, bo to zbyt dla mnie nieprawdopodobne, fejk"

"no no !"
  - Ktoś, Gdzieś

Portret użytkownika Mojeimię44

Może masz i racje ale jakoś i

Może masz i racje ale jakoś i tak do mnie te zdjęcie i film nie docierają. Wybacz ale to moja opinia. Jest wiele zdjęć, filmów itd. Sam widziałem dziwne zjawiska i naprawdę jestem w stanie w różne rzeczy uwierzyć no ale w to jakoś niestety .... Wygląda to (podkreślam dla mnie) nie realnie. 

Skomentuj