Obcy przyglądający się ludziom w lesie w Bułgarii

Kategorie: 

Źródło: Stephen Hannard ADGUK

W annałach ufologii dochodziło do licznych wypadków, gdy obcy pokazywali się w okolicy siedzib ludzkich. Znane są nagrania z Amazonii pokazujące materializującego się klasycznego szaraka. Najnowsza obserwacja tego typu pochodzi z Bułgarii.

 

W gęstym lesie w okolicy miejscowości Plovdiv, w Bułgarii doszło do obserwacji dziwnego humanoida, który wyraźnie obserwował grupę znajomych. Udało im się wykonać zdjęcie i trzeba przyznać, że wygląda to interesująco.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Prod27

Okej, zakładając, że ten

Okej, zakładając, że ten nudysta w lesie jest prawdziwy i co robiąc zdjęcie fotograf go nie zauważył z takiej perspektywy widoku? (to nie jest aż tak  duża odległość z pozycji fotografującego) - to oczywista lipa.
Pewnie wcześniej postawili tam pięknie spreparowanego manekina, dobrze go podparli aby się nie wywrócił i idąc w las klelili głupa, że go nie widzą.
No i reszta wiadomka. Dezinformacja zawsze skuteczna.
 

Portret użytkownika bert

Coś w tym jest ja też kiedyś

Coś w tym jest ja też kiedyś znalazłem na zdjęciach z lasu dziwne kształty przypominające często przypominające twarze zaglądajace złowrogo zza drzewa.Niektorzy powiedzą,że to pixele się tak ułożyły jednak nie sądzę,aby tyle szczegułów powstało samo z siebie.Zachęcam to przegladnięcia swoich zdjęć.

Portret użytkownika Wasik

Sam kiedyś przeglądając

Sam kiedyś przeglądając zdjęcia mojego autorstwa z lasu, zauważyłem "COŚ". Na 3 zdjęciach wydawałoby się, że są jakieś postaci, być może to gra świateł, a może nie? Pozostaje nam gdybanie.

Portret użytkownika prestissimoLIVE

Zwykły obcy zbok

Zwykły obcy zbok ekschibicjonista. Wielkie mi co. Okazuje się, że zielone fiuty też jak ludzie "lubiom" pokazywać to i owo Smile
 
To oczywiście jest żart. Bo i żartem jest samo to zdjęcie spreparowane w programie graficznym. 

Strony

Skomentuj