Obcy statek dokujący na ziemskiej stacji kosmicznej ISS?

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W serwisie YouTube rozprzestrzenia się ciekawe wideo przedstawiające bliżej niezidentyfikowany obiekt dokujący do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Brak oficjalnych informacji na temat tego, co to jest, ale nie wygląda to na rosyjski, lub komercyjny amerykański statek kosmiczny.

 

Nagranie powstało dzięki temu, że wielu zapaleńców wciąż przegląda oficjalne przekazy z urządzeń rejestrujących przytwierdzonych do stacji. Dzięki temu na przestrzeni ostatnich lat udało się zebrać bardzo wiele interesujących materiałów dokumentujących anomalie pojawiające się w okolicy ziemskiego przyczółka w przestrzeni.

 

Data tej obserwacji to 29 stycznia 2014 roku, a rozpropagował ją internauta występujący jako Streetcap1. Nagranie zostało wykonane poprzez rejestrację oficjalnego strumienia wideo dostępnego tutaj

 

Co zaskakuje to fakt, że ów pojazd nie kryje się ze swoją obecnością i po prostu przycumowuje do stacji. Od razu pojawiły się rozmaite teorie na temat tego czy na ISS nie pojawili się jacyś goście. NASA nie komentuje sprawy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ShinTekk

No tak,synowie Anaka znowu

No tak,synowie Anaka znowu szukają małego zbuntowanego Enachtona Biggrin
A tak w ogóle to dziwny jest ten filmik.Sensacyjna wiadomość której nikt nie potwierdza NASA jej nie komentuje bo jej nie ma.Nagle pojawia się informacja na YT sfilmowana przez? [tekturowy statek internauty] a NASA jej nie komentuje. Myślę, że teraz zrobić taki fotomontarz to  jest mozliwe jesli ktoś lubi tanie sensacje. Uważam że to jest chwyt pod publike.
Nie kwestionuję istnienia współczesnych Nefilimów [czyli dzieci ziemianek i upadłych aniołów], choćby z racji słow Mesjasza "A jak było za dni Noego będzie przed powtórnym przyjściem Mesjasza".Za dni Noego żyli Nefilinowie.Wierzę że to oni stoją za tzw UFO i tym co rejestrują kamery i aparaty [uwzględniam też holoprojekcje]. W innych kosmitów nie wierzę.
Pozdrawiam
 

Portret użytkownika markaz

istnienie obcych cywilizacji

istnienie obcych cywilizacji to nie kwestia wiary. Ktoś, kto mówi "nie wierzę",  raczej nie wie CO mówi. To tak , jakby powiedział, że z tony nasion zakiełkuje tylko jedno.  A wzrost pozostałych to co? kwestia wiary? Podbie na trylionach gwiazd, miliardach planet - jedna wybrana Ziemia?? W to nigdy nie uwierzę.
Co innego ich formalne kontakty z nami, jako partnerami do rozmów. Też bym na ich miejscu nie był skłonny do rozmów i wzajemnej gościny. Podobnie jak nie chcę odwiedzać patologicznych sąsiadów, którzy nie przeżyją jednego nawet dnia bez wódy i rozróby i sam bym ich do siebie nie zaprosił.

Portret użytkownika maxi172

Problemy nasze wszelkie z

Problemy nasze wszelkie z serwerem by się skonczyły jakbyśmy postąpili jak chociażby ci z http://www.documentingreality.com/forum/ , lubią ten klimat i płacą za niego żeby dalej lubić. Tyle tylko że trzeba by tu było popracować nad moderacją odsięką artykułów i odpowiednią ich moderacją, bo niektóre, chociażby ten są za przeproszeniem z dupy wyssane. Czemu nie wprowadzimy działu pod tytułem: nasze obserwacje ? . Bybło by conajmniej ciekawie. 

Portret użytkownika Juszka

No bez przesady co ten filmik

No bez przesady co ten filmik przedstawia? Po co powiela się takei szmiry? Jak wierzę w ufo to takei kupowate (tak by nadgorliwy kuzyn nie ciachnął słowa [ciach] choć nie jest to żadne przekleństwo czy wulgaryzm) to tylko oręż w ręku przeciwników ufo.
Innemedium niby alternatywa niby ma informować o niezwykłych wydarzeniach a tu coraz więcej komerchy się pojawia, szkoda bo kiedyś ta strona miała jakiś charakter.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pies ..//

Kompletnie nieznam sie na tym

Kompletnie nieznam sie na tym ,ale czy nie stwarzalo by mniej problemow i wyszlo taniej zamiast tworzyc oddzielne stronki tematyczne,  ,co zmusza do logowania  [ mnie to zlosci bo muj grat nie zapamietuje   i musze co dzien wpisywac] by dodac swoje opinie w temacie .np na ZnaZ  dodac dzialy tematyczne :inne medium ,tylko przyroda,jej portal,tylko medycyna,to juz bylo,tylko astronomia,zmiany solarne,tylko astronomoa,zmiany na sloncu  niektorzy nowi nawet nie wiedza ze admin ma az tak zroznicowana tematyke   sory za pominiecie ktoregos.i pisanie nie w temacie .  pozdrawiam . 

Strony

Skomentuj