Obcy z Quebecku z 1992 roku może być przedstawicielem innej rasy albo podróżnikiem w czasie !

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W 1992 roku w kanadyjskiej prowincji Quebec, doszło rzekomo do znalezienia zamarzniętych zwłok prawdziwego obcego. Informacje na temat krążą po internecie już od kilku lat. Czy jest to ostateczny dowód na to, że obcy istnieją? A może odnaleziono po prostu zwłoki podróżnika w czasie z przyszłości?

 

Cała historia wygląda następująco. Uczestnicy wyprawy zorganizowanej przez jeden z kanadyjskich klubów motoryzacyjnych, natrafili na coś, co ich zaintrygowało, bo wyglądało jak przysypane śniegiem zwłoki człowieka. Trudno się zatem dziwić, że postanowili to zbadać. Dokumentację tego co odkryto przedstawia seria zdjęć, które niestety są nam znane jedynie w postaci ich nagrania za pomocą kamery VHS. Mimo to na zdjęciach jednak zdecydowanie coś widać i rzeczywiście wygląda to jak badanie zwłok obcej istoty. 

Mimo, że zdarzenie miało miejsce na początku lat dziewięćdziesiątych, zdjęcia pojawiły się dopiero kilka lat temu. Jest to często przedstawiane jako jeden z dowodów na wątpliwe pochodzenie tego nagrania, a zarazem na całą tę sprawę. Jednak jest to zarzut nieco na wyrost. Weźmy pod uwagę, że ludzie którzy znaleźli to ciało nie wiedzieli z czym mają do czynienia. Zachowali odpowiednie środki ostrożności, bo chyba jasne było dla nich, że nie był to człowiek.

Niektóre elementy anatomiczne istoty przypominają budowę homo sapiens. Może zatem jednak był to człowiek tylko na przykład z przyszłości? Tego jednak nigdy nie dowiemy się na pewno, bo jego ciało ostatecznie zaginęło i pozostało po nim tylko te kilka fotografii. Dla wielu ufologów, przypadek obcego z Quebecu jest dowodem na istnienie istot pozaziemskich, które przebywają z jakichś powodów na naszej planecie.

 

Rzeczywiście istota, którą widać na nagraniach, przypomina tak zwanego szaraka, który szturmem wdarł się do popkultury. Trzeba przyznać, że jest to obecnie synonim ufonauty, ale są też teorie, wedle których tak zwane szaraki to po prostu klony, biologiczne roboty, które są stosowane przez jakąś wysoce inteligentną rasę. Miałoby to tłumaczyć dlaczego wszystkie istoty tego typu są praktycznie identyczne. 

Czy rzekomy obcy z Quebecu to faktycznie przedstawiciel obcej rasy? A może ta duża ilość anatomicznych podobieństw do człowieka zaobserwowanych u tej istoty świadczy raczej o tym, że jest to wyewoluowany homo sapiens? Przecież naukowcy przewidują, że w przyszłości ludzie będą mieli znacznie większe oczy, znacznie mniejsze nosy i prawdopodobnie nie będą posiadali zupełnie zbędnego owłosienia ciała. Jednak zagadką pozostaje, dlaczego to stworzenie nie ma również genitaliów? 

 

Zagadką pozostaje również to, jak ten humanoid mógł znaleźć się w tak nieprzyjaznym miejscu, w zimowej aurze, która prawdopodobnie go zabiła. Na zawsze już chyba pozostanie tajemnicą czy ten przypadek to faktycznie odnalezienie zwłok nieznanej humanoidalnej istoty czy tylko kolejne fałszerstwo.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.8 (4 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

Gdyby uznać te zdjęcia za

Gdyby uznać te zdjęcia za prawdziwe to raczej jest to przypadek istoty GMO, tej samej która w filmie pt. "Ufo czasow ostatecznych - End times UFO delusion" przybywa do włoskiej kobiety i ją porywa by tworzyć hybrydy ludzko ufonautyczne ! Ten ufonauta ma wygląd istot które przegięły z GMO i straciły całkowicie swoją tożsamość płciową, stały się gender ufonautami, tymi samymi o których marzą obecne władze globalnego rządu światowego.

http://popotopie.blogspot.com/2016/05/stary-dobry-bog-stara-dobra-ziemia.html

Istota GMO jest bezpłciowa i wygląda jak postać z powieści "Władca Pierścieni" - Golum, jakby była stworzona w laboratorium, sztucznie - "to coś"... albo się przeobraziła genetycznie. One pochodzą z innego świata i mogą być uznane za dzieci szatana, to znaczy nasienie istoty anielskiej, która w Biblii nazywa się Nachaszem. Biblia opisuje walkę nasienia jego, Nachasza z nasienim Jej(Matki Boga Maryi): "Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz2 mu piętę». " Ks. Rodzaju 3:15

https://www.youtube.com/watch?v=nl9xcIBVGgI

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj