Obiekt czerpiący substancje ze Słońca na nagraniu z 1996 roku

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

Fenomen obiektów pojawiających się w okolicach pobliskiej nam gwiazdy nie występuje tylko w ostatnich latach. Kilka dni temu w sieci Internet pojawiło się nagranie przedstawiające trudny do wyjaśnienia fenomen, który miał miejsce aż w 1996 roku.

 

Wtedy nasze zdolności do obserwacji Słońca nie były jeszcze tak zaawansowane jak obecnie, a nagranie pochodzi z satelity SOHO i jest dostępne w ramach strony internetowej Helioviewer. Internauci, którzy to wypatrzyli nie podają rozwiązań, ale na próżno szukac racjonalnych wyjaśnień.

[ibimage==17944==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Trudno nie odnieść wrażenia, że to, co można zobaczyć na tym starym filmie to proces pobierania ze Słońca jakiejś substancji. Podobne wydarzenie miało też miejsce w 2012 roku. Niektórzy spekulują, że jest to coś w rodzaju tankowania paliwa, na przykład rozgrzanej plazmy ze słonecznej korony.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Thing

Ludzie !!! Czytacie ZnZ i nie

Ludzie !!! Czytacie ZnZ i nie rozumiecie. Terroryzm to tylko pic na wodę !! Wymyślili to, dla swoich potrzeb wiadomo jeśli ktoś ci coś wmawia zaczynasz w to wierzyć i działasz czy po stronie obrońców albo "terrorystów" zwykłych ludzi którzy uwierzyli w te brednie.

Portret użytkownika bladdy

Wygląda na fake ale trzeba

Wygląda na fake ale trzeba zauważyć, że pomysł iż wędrujące cywilizacje ładowały by swoje statki przy gwiazdach jest dość intrygujący a zarazem w sumie całkiem logiczny. Energia musi być skądś pobierana. Nawet jeżeli mamy wysoko wydajne reaktory energetyczne to trzeba dostarczyć do nich paliwo a w długich podróżach może to być problem. Natomiast już z naszych obserwacji wynika iż występowanie gwiazd jest powszechne i można skakać między nimi i na nich się ładować. Muszą mieć całkiem dobre kondensatory Wink

Portret użytkownika pasjonat

Tesla twierdzil ze energie

Tesla twierdzil ze energie mozna pobierac zewszad, a slonce moze poprostu oszczedzac czas. Cały kosmos jest pelen energii ktora emituja gwiazdy, materia, mglawice. Samo promieniowanie to jest dośc potezna ilosc energii. Nie ma przedrostka na okreslenie ilosci watow poniewierajacych sie w kosmosie.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika kocham życie

Wiele już było artykułów na

Wiele już było artykułów na temat tego zjawiska. Po prostu słońce jest jak komórka jajowa jest zapładniana przez te obiekty by mogła funkcjonować jak do tej pory to robi. Pozdrawiam wszystkim .

Strony

Skomentuj