Obiekt UFO schował się w chmurach nad Santiago

Kategorie: 

Źródło: https://earth-chronicles.com

Francisco Garcia to naoczny świadek tajemniczych, „ognistych” śladów na niebie nad stolicą Chile. Mężczyzna często obserwuje latające nad miastem samoloty i pozostawiane przez nie smugi, jednak to co zobaczył 25 września o godzinie 19:30 czasu lokalnego zupełnie go zszokowało. 

Francisco Garcia zarejestrował nagranie niezwykłego obiektu. Z pozoru wygląda jak normalna chmura rozświetlona promieniami zachodzącego słońca, jednak jej przednia część zdaje się posiadać jakiś rodzaju napędu. W pewnym momencie odłącza się ona od reszty chmury i zostawia za sobą dziwny ślad. Być może jest to efekt spalania paliwa przez nieznany nam rodzaj silnika. W materiale widzimy również jak pozostała cześć chmury zostaje zakrzywiona, jak gdyby działała na nią siła owego napędu.

Z prawej strony niesamowitego obiektu można dostrzec coś, co przypomina oko lub okno pojazdu. Trudno jednoznacznie ocenić, co widać na filmiku Francisco Garcii, lecz z całą pewnością nie jest to codzienny widok nad naszymi głowami. Czy obcy rzeczywiście mogą ukrywać się tak blisko nas, i to na dodatek w chmurach?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj