Obiekt UFO zaobserwowany nad kanałem La Manche

Kategorie: 

Źródło: Pen News

Pasażer podróżujący liniami lotniczymi Ryanair, w drodze z Dublina do Paryża, zdołał nagrać wideo uwieczniające niezwykłą obserwację. Korzystając z kamery w telefonie, mężczyzna uwiecznił przelot niezidentyfikowanego obiektu latającego tuż nad kanałem La Manche.

 

Materiał filmowy przedstawia niezidentyfikowany obiekt latający za którym unosi się długi pas czarnego dymu. Zdaniem świadka, ten dziwny obiekt leciał równolegle do jego samolotu i wykonywał akrobacje w powietrzu. Tuż przed ustabilizowaniem się jego lotu, mężczyzna wyciągnął telefon i przystąpił do nagrywania.

Oto co o swojej obserwacji powiedział sam autor nagrania:

"Nigdy czegoś takiego nie widziałem, to było jak wielka czarna kijanka na niebie. Na początku myślałem, że to jakiś balon meteorologiczny lub smugi z przelatującego samolotu".

Trudno byłoby jednak uwierzyć, że wykonujący akrobacje w powietrzu czarny kształt może być jakąkolwiek z tych rzeczy. Choć z drugiej strony, samo nagranie nie uwiecznia żadnego znaczącego ruchu ze strony tego obiektu.Tak jak w przypadku wielu podobnych obserwacji poczynianych na pokładach samolotu, stosunkowo duża odległość do rejestrowanego obiektu, znacznie utrudnia jego identyfikacje. Na obecną chwilę może to być zarówno pojazd obcej cywilizacji jak i wojskowy samolot nowej generacji lub coś jeszcze innego na co nikt nie zdążył jeszcze wpaść.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (2 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ..........................

przed każdą większą bitwą

przed każdą większą bitwą wojną zawsze było widać zwiększoną lub dużą aktywnośc tych obiektów..............................dzisiaj można to zrzucić na jakieś samoloty lub uuusssmanów..................ale 500 lub 1500 albo 5500 lat temu samolotów nie było....................jednak znaleziono stare zapiski albo jakichś mnichów albo skrybów bogaczy..................nawet na starożytnych malowidłach w jaskiniach sprzed 10000 albo 20000 tys...lat znaleziono rysunki pojazdów w kształcie latających talerzy----------mało tych zapisków jest ale scenariusz ten sam---------------najpierw obiekty latające---------------następnie bitwa wojna.....................wygląda to tak jakby ludzkość od tysiącleci była pod kontrolą niekoniecznie jakiegoś dobrego bozi--------------tylko pod kontrolą(boguw) kosmitów którzy powiedzmy inicjują te wojny....................skoro latają to pewnie rozprowadzają albo jakieś energie albo coś podobnego i po rozprowadzeniu tego czegoś ludzie głupieją tak jak obecnie--------------agresja władza szurnięci przywódcy groźby następnie wojna.....................tak dzieje się od tysiącleci..................być może gdyby ludzie to dostrzegli mogliby zapobiec tym wojnom......................ale tak jakby ludziom nie zależało na tym-----------------może ci przywódcy to nie są ludzie tylko byty wysłane do ludzi by namieszać i zainicjować te bitwy wojny i prawdopodobnie przyszłe następne bum.............................

Portret użytkownika Znawca

Obcy uprawiają coś na Ziemi,

Obcy uprawiają coś na Ziemi, możliwe że zajmują się niewidoczną częścią ludzi..., tą która po śmierci oddziela się od ciała ? Bo dlaczego ciągle tak tu przylatują ? Może uprawy  trzeba doglądać ? Po tym jak już dojrzeją ciała astralne to przenoszą ludzi w ciała ufo i taki delikwent staje się nowym ufonautą, latającym i doglądającym inne uprawy ? Dlatego mówi się żebyśmy ratowali swoje dusze ?

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Skomentuj