Objawienie Matki Boskiej w katolickim kościele w Nigerii

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Ksiądz katolicki ks. Ewaryst Bassi podzielił się zdjęciami „Maryi Dziewicy” pojawiającej się w Sanktuarium św. Karola Lwanga w Calabar, w stanie Cross Rivers w Nigerii.

Ojciec Ewaryst powiedział, że wielu ludzi, w tym niekatolicy, „widziało jej wizerunek”. Najświętsza Dziewica Maryja objawiła się w jednej z parafii w Calabar, St. Charles Lvanga. Świadkami tego było ponad 100 osób, nawet pastor protestancki, który przyjechał odwiedzić swojego kuzyna, wikariusza.

To właśnie on zrobił te zdjęcia. Promienie wokół niej były zbyt jasne, aby były wyraźne. Zbliżyła się do poświęconego jej Sanktuarium, a następnie odleciała w górę.

 

To było niesamowite. Nikomu nic nie powiedziała. Ale duchowni uważają, że to Maryja przyszła zamanifestować obecność Boga. Ich zdaniem nawet promienie światła w pokoju wskazywały, że dzieje sę coś niewytłumaczalnego. 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

A u mnie w garażu stało się

A u mnie w garażu stało się coś zupełnie niewytłumaczalne: pusta (po benzynie kt. tam przechowywałem) butelka plastikowa po mleku zostala rzucona w przysłowiowy "kąt", z nakrętką lekko załapaną na gwincie bo co jest warta flaszka bez nakrętki? Po nastu miesiącach, przypadkiem, odkryłem tę butelkę i mnie zmroziło - nakrętka była w butelce!!! Jestem samotny, nikt mi tego "kawału" zrobić nie mógł, eksperymentalnie na siłę zgięta i wciśnięta nakrętka do ident. butelki jest wyraźnie trwale zniekształcona-wygłąda jak szeroko rozwarta małża,  podczas kiedy tamta jest w stanie fabrycznym...No i mam zagwozdkę co się zowie...

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika Homo sapiens

Istnieje ogromna ilość

Istnieje ogromna ilość katolickich objawień ! Wiele z nich to istoty anielskie, i sama Maryja Dziewica. Za wszystkim tym stoi Duch Święty ale jeśli objawienia przekazują prawdy katolickie, czyli chrześcijańskie zgodne z doktryną katolicką i Biblią Smile bo jeśli nie to prawdopodobnie są to istoty ufo... a to oznacza cytat z Biblii:

"Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty! 9 Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście - niech będzie przeklęty!"  Ga 1,8-9

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj