Objawienie Matki Bożej z Dzieciątkiem na Białorusi

Kategorie: 

http://www.budakosh.by/2014/03/v-duravichax-poyavilsya-lik-materi-bozhej-s-mladencem/

Niezwykły wizerunek pojawił się na skrawku jednego z drzew w Durawiczach na Białorusi (Дуравичe). Miejscowi ujrzeli oblicze niezwykłego obrazu Matki Boskiej z Dzieciątkiem.

 

Sprawę nagłośnił portal Awangarda. Od kilku dni pojawiają się tam artykuły na ten temat. Rzeczywiście, jeśli przyjrzeć się bliżej, na zdjęciu widoczny jest zarys świętych.

W ostatnich latach wizerunek Matki Bożej z Dzieciątkiem widywany był kilkakrotnie w różnych miejscach na terenie Ukrainy i Białorusi.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika black.serpent

To teraz jakie święto będą

To teraz jakie święto będą tam obchodzić... Matki Boskiej Korzennej/Pniowej/Konarowej/Drewnianej/Leśnej/Zagajnikowej/Śliwowej/Baobabowej/Liściastej/Iglastej/Sękatej...  ? W ogóle robią może jakiś przetarg na nazwę ?
 

Portret użytkownika black.serpent

Po ocenach różnych komentarzy

Po ocenach różnych komentarzy widać, że czarna mafia wyznawców upadłej madonny z wielkim cycem ma się w tym kraju wyśmienicie. Dziwne tylko, że ten lunatyczny motłoch nie boi się korzystać z dzieła szatana - sieci - no ale to już pierwszy krok w stronę światła wiedzy... zatem istnieje duża szansa, że już nigdy nie zapłoną stosy (w dobie naszej cywilizacji ofc, która to właściwie chyli się ku upadkowi...) I-m so happy

Portret użytkownika GROTTESCA

yyyyyy..... co by tu ... , a

yyyyyy..... co by tu ... , a tak  Witam
u nas w Polsce jest taki zawód leśnik  ... i oni po , i przed ścięciem coś tam sobie typują ... tu  po zdjęciu widać że wytypowli sobie na Białorusi zamęt dla kilku tyś. durni + zamęt na innemedium .... ale  kiedyś widziałem taki hardkor u mnie w mieście , i zbaraniałem  jak połowa miasta klęczała przed gruszką bo pojawiła się na niej  Matka Boska - a jeszcze lepiej  było jak wrócił po tyg. nieobecności właściciel działki na której stała gruszka ... stanął  zaj....any  w  trzy  d...py , i do tłumu  tak :
- WY.......DALAĆ  JA  CHCĘ SPAĆ Smile
JESZCZE FAJNIEJ BYŁO JAK NASTĘPNEGO  DNIA UDZIELIŁ TELEEXSPRESSOWI  WYWIADU
MINA ORŁOSIA .... BEZCENNA

Pisarz nigdy nie powinien tak wyczerpywać przedmiotu, aby czytelnikowi nie pozostało nic do myślenia ...
 
Charles Montesquieu     Smile

Portret użytkownika oyciec

Temat Matki Bożej, to bardzo

Temat Matki Bożej, to bardzo kontrowersyjna sprawa. Nie ma watpliwości, że ta kobieta przeszła do historii. Wszelkie pisma chrzesciajńskie co najwyżej wspominają o tej postaci. Sam Jezus kilkukrotnie w w/w pismach niemal nie przyznaje się lub strofuje własna matkę.  Sam Jezus wypowiada słowa, że nie narodził się wiekszy pośród ludzi niż Jan Chcrzciciel/inkarnacja Ezechiela, a jednak to nie do niego ludzie się modlą. Kilkakrotnie Jezus wspomina o sobie , że jest jedynym pocieszycielem, pośrednikiem, a jednak katolicy te słowa kierują do jego matki. Bez wątpienia Maryja dla chrześcijan powinna być osobą, łaski pełną, ale moim zdaniem to tyle. Co jeśli objawienia maryjne/jej kult zostały zaaranżowane przez siły, chcące czerpać korzyści wyłacznie dla siebie. Zastanówmy się, jeśłi katolik będzie modlił się wyłacznie do Jezusa i jego Ojca, czy ma szanse na zbawienie? Czy Maryja matka Jezusa, jeśli faktycznie słuszny jest kult dla niej, wybaczy temu katolikowi, że do niej się nie modlił? Sądzę, że odpowiedzi są na tak. Nie ma ryzyka. Czy warto ryzykować modlitwę różańcową: 10 x do Maryji i 1 x do Ojca? Czy to ma sens?  Jeśli okaże się, że tylko modlitwy do Ojca docieraja do celu, a modlitwy do Maryji trafiają do Starobiblijnej Królowej Niebios:
 "Kiedy jednak prorok Jeremiasz karcił ich za ten kult, odpowiadali:
“- Raczej wprowadzimy w czyn wszystko, co postanowiliśmy sobie: składać ofiary kadzielne Królowej Nieba, składać na jej cześć ofiary płynne, podobnie jak to czyniliśmy my, nasi przodkowie, nasi królowie oraz nasi przywódcy w miastach judzkich i na ulicach Jerozolimy. Wtedy mieliśmy pod dostatkiem chleba, powodziło się nam dobrze i nie spotkało nas nic złego. Od czasu, gdy zaprzestaliśmy składać Królowej Nieba ofiary kadzielne i płynne, cierpimy niedostatek wszystkiego i giniemy od miecza lub głodu…"
Mnie tak silny kult i ilość modlitw do Maryi niezwykle martwi. Jezus wyraźnie chrześcijanom powiedział jak mają sie modlić i do kogo. Czy warto ryzykować?

Portret użytkownika Robert

Po pierwsze to ja tam nie

Po pierwsze to ja tam nie widze Matki Boskiej , widze co innego ten wizerunek ma ciemne rogi nad glowa i tyle . Po drugie ..... fakt modlitwy do Matki Bozej jest przyjety przez Katolkow powszechnie i sa u temu powody , my sie modlimy do Matki o wstawiennictwo do Jej Syna , Syna Bozego , nie wymagamy ani nie prosimy Jej samej o cuda bo Ona sama takiej mozliwosci nie posiada , wszystko co sie dzieje jest dzielem Bozym i tak to trzeba traktowac i rozumiec . Matka Boza potrafi wyprosic niesamowite milosiedzie i pomoc u Syna swojego i tylko nie znajacy lajik moze wypisywac dyrdymaly o o" oplacalnosci " modlitwy , Pozdrawiam , zostancie z Bogiem .

Portret użytkownika b@ron

ja tam widzę obcego...a

ja tam widzę obcego...a raczej obcą...bo w sukience...chociaż???...dziś nie tylko kobiety chodzą w sukienkach...no ale skoro znawcy tematu określili to zjawisko jako matkę boską...to zapewne jest matka boska obca...teraz tylko święto w kalendarzu zaznaczyć i bedziemy mieć dodatkowy dzień wolny od pracy ...
ps. to dzidzi na rękach...też jest obce...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj