Obserwacja dziwnych obiektów latających w Ekwadorze

Kategorie: 

Kadr z nagrania

Poniższy materiał wideo został wykonany 19 sierpnia 2012 roku w okolicy miejscowości w Ekwadorze. Według świadka całe zjawisko zauważył przypadkiem jadąc samochodem. Uznał, że jest to na tyle interesujące, aby to nagrać.

To, co udało mu się uwiecznić to zmieniające kierunek i prędkość obiekty. W sumie można naliczyć trzy takie jaśniejsze punkty na niebie. Obiekty z pewnością nie są chińskimi lampionami, bo te prymitywne balony nie są w stanie wyglądać zza drzew.

Kształt, jaki udało się uchwycić sugeruje, że możemy mieć w tym przypadku do ewidentnej manifestacji UFO. Być może obiekty te to w istocie jakieś formy życia, na przykład plazmoidy. Mogą to być istoty zamieszkujące wyższe partie atmosfery na granicy z kosmosem. Czy tak jest w tym przypadku? Czy mogą to być nieznane ludzkości istoty zamieszkujące z nami na Ziemi?

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

"Uznał, że jest to na tyle

"Uznał, że jest to na tyle interesujące, aby to nagrać."
 
cale szczescie ze gosc uznał.... material ciekawy i ja jestem ciekaw czemu nigdy nie ma filmu centralnie spod takiego zamieszania zawsze perspektywa boczna...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Homo sapiens

W przeciwieństwie do innych

W przeciwieństwie do innych video ufo prezentowanych na Inne medium te video wygląda na autentyczne ! Zobaczcie jaka ładna okolica jest w tym ekwadorze ! Jakie samochody dobre się pojawiają w video ! Okolica wygląda na zadbaną i w dobrym stanie ! Ekwador (Republika Ekwadoru; hiszp. Ecuador, República del Ecuador) – państwo w Ameryce Południowej położone nad Oceanem Spokojnym. Średnie temperatury utrzymują się mniej więcej na jednakowym poziomie przez cały rok: w stolicy kraju Quito wynoszą ok. 15 °C (od 7 °C do 23 °C), w największym mieście kraju Guayaquil ok. 26 °C (od 24 °C do 27 °C) Naturalną szatę roślinną stanowią lasy, pokrywają ponad 50% powierzchni Ekwadoru. We wschodnim Ekwadorze w dorzeczu Amazonki wilgotne lasy równikowe (mahoniowiec, palisander, balsa, kauczukowiec), w Andach wiecznie zielone lasy liściaste, na wybrzeżu lasy suche. Śródgórskie płaskowyże porasta trawiasto-krzewiasta formacja zwana parámo wraz z innymi formacjami trawiastymi.
Obiad w Otavalo w tradycyjnej knajpie (zupa, drugie danie, sok naturalny) – 1,75$-dolara - 2,50$, tzw. danie dania ok. 2$
Dania wybierane z menu około 4-7 $.
Śniadanie (jajecznica, kanapka, kawa i sok) - 1,75-2,5$-dolara
Woda mineralna 1,5l – 35 -55 centavos (centów)
Kawa - 0,60l- 1- 2,5$
Owoce na targu: cztery duże ananasy - 1$, cebula 1kg -1$, 1 mango - 0,35$, awokado 0,25$ - 0,50$
Pieczywo - bułka zwykła 0,10$, bułka z ciasta półfrancuskiego 0,15 $
Piwo Pilsener 0,66 litra - 1 $ (+ zwrotna kaucja za buletke 0,25 $)
Ekwador to szczęśliwy kraj ! Ja jednak kocham naszą umęczoną ojczyznę w której odbywa się jakiś tajemniczy proces Niebiański, w którym uczestniczą kosmiczne siły, Polska to schody do Nieba.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

To miało służyć ukazaniu jak

To miało służyć ukazaniu jak tanio jest w Ekwadorze a jak drogo w Polsce, podobno bedącej zieloną wyspą ! Chociaż już się nie mówi o zielonej wyspie raczej o "Amberlandzie" Smile
W Ekwadorze mamy takie podatki:

  • Podatek dochodowy: Progresywny, z sześcioma progami zgodnie z poniższą tabelką:

 
Roczne zarobki
Podatek

1
od 0 $ do 5000 $
0%

2
od 5000 $ do 10 000 $
5%

3
od 10 000 $ do 20 000 $
10%

4
od 20 000 $ do 30 000 $
15%

5
od 30 000 $ do 40 000 $
20%

6
powyżej 40 000 $
25%

do 5000 dolarów się nic nie płaci !!!!
Podstawowa stawka VAT to 12% dla większości produktów i usług. Występuje 0% stawka VAT na produkty żywnościowe, sprzęt rolniczy, leki, książki oraz prasa i produkty eksportowe. Dodatkowo usługi objęte zerową stawką VAT to: transport osobowy oraz towarowy, usługi medyczne, elektryczność, woda, wywóz śmieci, ścieki, edukacja, domy spokojnej starości, domy opieki społecznej, usługi religijne i pogrzebowe, druk książek, inne usługi poniżej 400$.
 
vat 12 %   !!!!! albo 0%  !!!!

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj