Obserwacja jasnego sferycznego UFO w Kolumbii

Kategorie: 

Mieszkańcy kolumbijskiego miasta Pradera w Valle del Cauca mieli okazję zobaczyć niezidentyfikowany obiekt latający, po hiszpańsku OVNI. Do zdarzenia doszło wieczorem 2 czerwca 2013. Świadkowie twierdza, ze widzieli duży sferyczny, świecący obiekt poruszający się na niebie.

 

Obserwację obiektu prowadziły setki osób, dlatego media lokalne nie mogły tego zignorować. Według słów świadków obiekt przelatywał nisko i bezszelestnie a wokół niego roztaczał się blask. Po chwili kula odleciała w kierunku chmur i zniknęła.

Mieszkańcy próbują sobie tłumaczyć to, co widzieli w jakiś racjonalny sposób, niektórzy sugerują, że był to helikopter z reflektorem, ale świadkowie twierdzą, że nie słyszeli odgłosu silnika.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

Baca co ten gosc moze

Baca co ten gosc moze pokazywac ?? (szkoda ze dlon obcielo) Jakis Twoj znajomek ?
W kolumbii wszelkie obserwacje bo smierci Escobara zdaja sie byc wiarygodne.[ibimage==17997==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika zibi1973

  Witam może opowiem jak to

 
Witam może opowiem jak to wyglądało u mnie w Wielkopolsce była burza  tak się zaczeło i w tym ulewa zrobiło się nagle szaro,a przypomne że jedną z kamer mam wystawioną w górę i nagrało co nagrało dla mnie to ONI a kto chce wierzyć  to wierzy lub nie,proponuje jakiś program  dobry a szczególnie żeby miał zwolnione tempo po,lub klatka po klatce,na date nie ma co patrzeć bo gdy korek wyskoczy to zaraz resetuje i odnowa data wyskakuje w rejstratorze też jest data 2000 rok ,filmik jest oryginalny nic w nim nie zmieniałem ani nie konbinowałem nagranie jest z czwartku  z 30 maja oczywiście 2013,ONI to jeszcz nie jest wielki problem co b@ron  patrzeć na wulkany co wyprawiają czy trzęsienia ziemi dzięki rozbłyskom to jest problem i w dodatku wyciszają media jak by się nic nie stało, dobrze że jest taki portal  jak zmiany na ziemi może one nie cieszą ale informują jak to wygląda nie jak tvn cały czas słodko i ładnie,no rozpisałem się czas na filmik.
http://pliki.wp.pl/fc,-1046145501,fid,1532200966,plik,USERMJPEG130608T171804URvse,pobierz.html
 

Portret użytkownika b@ron

zibi1973...no niestety

zibi1973...no niestety obiekty zindentyfikowałem...twoje ufo to...ptaki...jak się temu dokładnie przyjrzeć to nawet ruch skrzydeł u jednego widać ,choć niewyraźnie...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

zibi1973...oczywiście że nic

zibi1973...oczywiście że nic się nie stało ,wstawiłeś film jak obiecałeś bo zdawało ci się że to ufo a przecież strona o tym pisze więc wszystko w porządku...zwróć uwagę gdy pierwszy "obiekt" od lewej strony wlatuje w kadr, przelatuje na prawą stonę wznosi się i zawraca...przy wznoszeniu dosyć wyraźnie widać ruchy skrzydeł ...a żaden pojazd raczej nie macha skrzydłami podczas lotu Wink .

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zibi1973

A wiesz jaki będzie tytuł dla

A wiesz jaki będzie tytuł dla niedowiarków,kuzYn jeszcze nic nie ma a już prowokacje a co jak baca dojdzie no to dopiero bedzie,mogło by to zaważyć tutaj na jego całej pracy,nie przejmuje się tymi jego słowami nawet jak twierdzi że w samolot uderzył ptak w boeing 757 z Chin a co wymyśli u mnie?

Portret użytkownika b@ron

zibi1973...spoko, przecież

zibi1973...spoko, przecież baca ci napisał że cie lubi to nie masz sie czego obawiać ,zresztą a nóż widelec baca zmieni zdanie po tym filmie i przyzna że to ufo ...a nawet choćby cie wyśmiał to przecież cię nie zje...no nie?...tak że nie zastanawiaj się ,budź żonę i wstawiajcie...ja tam czekam

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zibi1973

Spokojnie dzisjaj wystawie

Spokojnie dzisjaj wystawie znaczy żona wystawi,nie zabardzo znam się a jeszcze śpi,po południu,proponuje z kompa puścić kabel w tv lcd w wększy obraz lepiej widać,za moich czasów szkolnych  komputerów nie posiadali a co było można obejrzeć w tv to dziennik i jaruzelskiego brednie komunistyczne pisze jego nazwisko z małej bo tyle znaczy, dopiero pużniej pierwszy na jakim w gry grałem był atari,a tak wstałem z rana przeczytałem o gościu Phil schneider człowiek który zna prawde o ufo jest długi artykół ale warto przeczytać przed filmikiem   troche porozmawiamy,problem że nie mogłem z rejestratora  zgrać miałem inne ip wciśnięte a nawech chwile zajeło gościowi co siedzi w tej branży zakłada kamery, ale dał rade, a i nie pytajcie czemu jest na kamerze data 2000 rok,żona jak powłancza wszystkie użądzenia odrazu korek wysadza i w rejestr zaraz  słychać pisk i pojawia się data 2000 rok brak pamięci,rejestrator słaby model brak usb,pilota,stoje jak większość Polaków czyli biednie i na taki mnie było 3 lata temu stać nie ma się co spieszyć nic nie ucieknie filmik będzie,człowiek jest bardzo niecierpliwy  rob  jak to mówią spoko dzisiaj będzie

Portret użytkownika kuzYn

  Tylko wstaw zibi tytuł "

 
Tylko wstaw zibi tytuł " Sensacyjne nagranie obcych (UFO) - tylko dla osób o mocnych nerwach - film zawiera drastyczne ...",
żeby admin nie musiał później płacić  odszkodowań za powyrywane włosy z głów, i przedwczesne zejścia z powodu nadmiaru adrenaliny. Wink

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Strony

Skomentuj