Obserwacja tunelu podprzestrzennego w USA

Kategorie: 

Klatka z nagrania zjawiska

Jakieś niewyjaśnione zjawisko udało się zarejestrować mieszkańcom stanu Pensylwania a konkretnie miejscowości Altoona. Zjawisko miało miejsce 3 kwietnia 2012. Mieszkańcy zaobserwowali cos dziwnego nad widnokręgiem. Po zbliżeniu obiektu za pomocą kamery wygląda on jak wylot tunelu podprzestrzennego.

 

Świadkowie oznaczają to, co widzieli angielskim słowem "vortex" jednak tłumacząc to na polski mamy do czynienia z tunelem łączącym dwie płaszczyzny czasoprzestrzeni. Takie twory są teoretycznie możliwe i zostały opisane językiem matematyki.

 

Film można zobaczyć tutaj http://www.youtube.com/watch?v=DPdoV1lc5LY

 

Nie ma dobrego wytłumaczenia odnośnie tego, co to było. Sprawą zajmuje się amerykańska organizacja do badania zjawisk związanych z UFO, MUFON, która nadała sprawie sygnaturę 37121.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ARTUR

Przy okazji różnych

Przy okazji różnych informacji o dziwnych formacjach chmur było zdjęcie z satelity pokazujące formację spiralną ,już wtedy pisałem że to tunel czasowy wg. ziemskich teorii ,bo w praktyce tunel może być tylko przestrzenny gdyż czas jako czynnik pomiaru przemieszczania materii w kosmosie nie istnieje .Można rzesunąć przestrzeń lecz czas jest abstrakcją stosowaną tylko w odniesieniu do ziemskich teorii .

Strony

Skomentuj