Obserwacja UFO nad Bazyliką Świętego Piotra

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Ostatnie wydarzenia w Watykanie bez wątpienia są czymś istotnym a jak wiadomo, gdy dochodzi do wydarzeń ważnych dla świata rośnie ilość obserwacji UFO. Wygląda to zupełnie tak, jakby ktoś był świadomy wyjątkowości chwili i wysyłał jakieś pojazdy, aby śledziły doniosłe wydarzenia.

 

W przeszłości dochodziło do obserwacji UFO w trakcie rzekomych zamachów na WTC dochodziło do tego na zaprzysiężeniach prezydentów USA, a ostatnio widziano UFO na pogrzebie Hugo Chaveza. Tym razem wypatrzono UFO na relacjach z Watykanu.

 

Istnieje oczywiście możliwość, że jest to po prostu helikopter jakiejś stacji telewizyjnej, ale rzeczywiście coś się tam znajduje i to zawisło w okolicy Watykanu obserwując wypuszczenie białego dymu z dachu Kaplicy Sykstyńskiej. Jeśli nie jest to helikopter to zastosowanie może mieć hipoteza, że tego 13 marca 2013 na Placu Świętego Piotra doszło do czegoś wyjątkowego.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika damian.michalewicz

Chwilę się gryzłem w język,

Chwilę się gryzłem w język, nim zdecydowałem się napisać. No ale jednak stuknąłem kilka literek i jakoś nie mogę się oprzeć pokusie. Mam kilka uwag.

1). Film jak się domyślam nie jest nagrany przez autora artykułu. Sam fakt, że informacja jest, zasługuje na uznanie - bo prócz faktu nie ma w treści pozostałej dość obszernego opracowania zjawiska. Nie ma się co więcej dąsać, bo portal jest w jednym z głównych założeń informacyjny i każdy kto leniwy nie jest, sam może więcej poszukać.
2). Nie wiem czy śledzenie Stolicy Apostolskiej w ostatnim czasie jest bardziej obsesyjne, czy modne. Jedno wiem na pewno - nikt nie napisze artykułu dogłębnie wyczerpującego szereg istniejących domniemań, plotek, czy nawet twardych faktów. Ja sam wiem czym Watykan w istocie jest, ale nie mam ochoty tego wałkować, bo każdy jest mądry tylko dla siebie.
3). Wracając do filmu - nawet mimo tego, że jest to szereg wyłapanych kadrów, na których ktoś dostrzegł coś co nie wygląda na gwiazdę (a w tekście artykułu nawet zostało zasugerowane, że tego czegoś zwykle na nieboskłonie nad Stolicą Apostolską nie ma), to obraz bez przerwy się rusza. Nie dziwi mnie to, bo tylko ufolog z dobrą soczewką celowałby w punkt. Naprawdę nie rozumiem po co ludzie zabierają się czasem na publikowanie filmów dopieszczanych typowo technicznie, żeby nie powiedzieć neologicznie - jutubowo (mam na myśli skalowanie obrazu). Nie wspomnę już o filmach o ufo, które niby coś tam pokazują, ale ich autorzy nie potrafią w celu dobrego udokumentowania zachować zimnej krwi - z myślą o jakości obrazu i dźwięku, jeśli jest jakiś wart uwagi. Takim filmom mówię stanowcze NIE, ponieważ mimo, że rzeczywiście coś przedstawiają, ich treść nie zawiera niczego, co niepodważyłoby zarejestrowanie domniemanego zjawiska.
4). Są lepsze filmy o Watykanie, naprawdę. Nie tylko filmy z resztą. Sama nazwa Watykan przelatuje ludziom przez uszy, mimo że nie zastanawiają się nad jej etymologią. O interesowaniu się historią religii i cywilizacji już w ogóle nie wspomnę.

5). Wiem, znowu się wymądrzam.

Portret użytkownika antyniewolnik

Mogą to byc zwykłe drony albo

Mogą to byc zwykłe drony albo i balony hahahah a juz ten filmik to wogole zal kwadraciki i kulka w tle ladnie ryje banie wam juz oczekujecie kosmitow widac dopoki my sie nie zmienimy zapomnijcie o zielonym swiecie darmowych energiach itd

Portret użytkownika polfan

To sa szpegowskie

To sa szpegowskie obiekty...po prostu Watykan jest inwigilowany przez tajne słuzby...Oni musza znac plan działania Watykanu ,BY PUZNIEJ W MEDIACH GŁÓWNEGO ŚCIEKU MÓC ATAKOWAĆ Z WYPSZEDZENIEM.....

Strony

Skomentuj