Obserwacja UFO nad Nevadą - myśliwiec leci za jakimś obiektem

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Oto najnowsza obserwacja UFO w lotnictwie. Mieszkaniec Nevady, który wykonał to nagranie śledził lot małego samolotu podczas gdy nagle zauważył coś przelatującego na jego tle z dużą prędkością.

 

Udało mu się zauważyć, że coś przeleciało i skierował kamerę tam gdzie spodziewał się kontynuacji lotu obiektów, które mu mignęły. Nie był jednak w stanie ich odnaleźć.

 

Nagranie ujawniło, że z dużą prędkością przeleciały dwa pojazdy z czego jeden to prawie na pewno niewykrywalny dla radarów amerykański myśliwiec F-117 Nighthawk. Nie wiadomo jednak czym był ten drugi obiekt.

Niektórzy sugerują, że zmienia on kształt, ale równie dobrze można powiedzieć, że koziołkował w locie i na przykład był to obracający się obiekt o kształcie podłużnego walca. Nie można też powiedzieć z całą pewnością, czy nie był to wytwór ziemskiej technologii, na przykład nowy rodzaj drona.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

To prosze mi wytłumaczyc jaki

To prosze mi wytłumaczyc jaki gatunek ptaka ma pionowy ogon ? (lotka sterowa) jest to doskonale widoczne na obrazie startowym filmu.
Aspekty zwiekszania predkosci obiektow wzgledem malejacego kata zoomowania juz zupelnie pomijam, nie miales nigdy do czynienia z ruchomym obiektem podczas nagrywania ?

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Endor

Moim zdaniem to oni podlatują

Moim zdaniem to oni podlatują do samolotów by wyszukać ofiary do porwań ! Ufo to są porywacze i robią straszne rzeczy z ofiarami żeby zrobić jakieś podejrzane ciała, a my chrześcijanie powinniśmy się bronić przed tymi duchami w ich spodkach, dlatego powinniśmy się modlić do Maryji o pomoc od Jezusa Chrystusa przed tymi strasznymi demonicznymi ufolami !

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika trzcina_1

nie mów pasjonat, że nigdy

nie mów pasjonat, że nigdy nie byłeś tak szczęśliwy... jak to określiłeś odlot... ja też mam takie stany uwielbiam je w takich momentach nikt i nic nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi... Smile
wszystko i wszyscy wyglądają jak przez różowe okulary... he he
tylko, że [email protected] widzi ptaszki, a ja w takich momentach kwiatki... Wink
i uwierz mi, że nie ma to nic wspólnego z alkoholem, narkotykami, czy prochami... 
np. rano wstaję i jest odlotowo... Smile

Portret użytkownika trzcina_1

a powinieneś... bo to bardzo

a powinieneś... Wink bo to bardzo fajna sprawa, oczywiście nie na codzień...
jak mam taki odlot to wtedy tańczę śpiewam i mam wszystkich w głębokim poważaniu, co kto mówi i myśli, czysty optymizm bez żadnych zakłuceń... Smile

Portret użytkownika baca

he he cóż za "zmiana" stylu

he he cóż za "zmiana" stylu rabinie Mendorze?
albo to uwiąd starczy albo wasza jahwistyczna książeczka do nabożeństwa tak mocno wam dała po mózgu, że cofnęło was w rozwoju aż do niezbyt wyszukanego poziomu sanktuaria...
cofnęło was Mendorze jakniewiemco
kiedyś pisaliście składniej...i znaliście kilka więcej słów
w medycynie to się nazywa regresja, u koczowników postęp wsteczny a w bacologii autoudebinienie... niestety ale to najczęstszy objaw uboczny jeśli ktoś przedawkuje jahwizm....
powinniście więcej "tego" pisać bo nigdy dosyć przestrogi  w tak jaskrawej formie - rozum wam i tak nie wróci, bo Słowiańsko Aryjskie Wedy to jedyny zdrowy detoks na zatrucie jahwistyczną patologią...  no ale jako przypadek ostrego porażenia bibliozą jesteście dla celów profilaktyki społecznej naprawdę bezcenni...

Portret użytkownika szary

o rany ..teraz zajarżyłem ze

o rany ..teraz zajarżyłem ze piszesz o tych którzy kieruja tymi pojazdami
 byłem pewien ze  w frag "..robią straszne rzeczy z ofiarami żeby zrobić jakieś podejrzane ciała, a my chrześcijanie powinniśmy się bronić przed tymi duchami w ich spodkach, dlatego powinniśmy się modlić do Maryji o pomoc od Jezusa Chrystusa przed tymi strasznymi demonicznymi.." na koncu napiszesz
"pedofilami w sutannach" Wink
tak tak.. mysle ze masz racje.. djabeł ..to musi być djabeł ..bo jak nie djabeł to co innego moze latać w spodkach?? Acute (anioł na pewno leciałby motolotnią)

Portret użytkownika ghgffg

jeśli ludzie maja dusze to

jeśli ludzie maja dusze to inne inteligentne istoty z obcej cywilizacji też ją mają. zwierzęta bakterie również żyjace istoty w kosmosie duszy nie mają ale inteligentne istoty z kosmosu mogą mieć duszę. po co Maryję, Jezusa, ducha św, lub Boga prosić o to zeby zabrali z nas UfO, przcież UFOLUDKI być może są fajne, UFO jest fajne i ciekawe, zdarza sie neibezpieczne, ale zobacz że moga być bardzo malutkie ludki inteligentniejsze niz ludzie na ziemi. nie ma żadnych dowodów na isnienie zycia wiecznego po śmierci!!!!!! zeby to sprawdzic musielibysmy mieć bardzo potęrzny radioteleskop który by wyszedł aż poza krawędzie wszechswiata. niebo jesli istnieje to może być innym wszechświatem. wszechświat ma niezliczona ilość galagtyk. dowody na istnienie Boga są np: wielki wybuch, to ze wszechswiat powstal 13,800mld lat temu. ale jesli chodzi o duszę i zycie wieczne to są dowody przeczące temu i nie ma żadnych argumentów któe to potwierdzają.

Skomentuj