Obserwacja UFO nad Nevadą - myśliwiec leci za jakimś obiektem

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Oto najnowsza obserwacja UFO w lotnictwie. Mieszkaniec Nevady, który wykonał to nagranie śledził lot małego samolotu podczas gdy nagle zauważył coś przelatującego na jego tle z dużą prędkością.

 

Udało mu się zauważyć, że coś przeleciało i skierował kamerę tam gdzie spodziewał się kontynuacji lotu obiektów, które mu mignęły. Nie był jednak w stanie ich odnaleźć.

 

Nagranie ujawniło, że z dużą prędkością przeleciały dwa pojazdy z czego jeden to prawie na pewno niewykrywalny dla radarów amerykański myśliwiec F-117 Nighthawk. Nie wiadomo jednak czym był ten drugi obiekt.

Niektórzy sugerują, że zmienia on kształt, ale równie dobrze można powiedzieć, że koziołkował w locie i na przykład był to obracający się obiekt o kształcie podłużnego walca. Nie można też powiedzieć z całą pewnością, czy nie był to wytwór ziemskiej technologii, na przykład nowy rodzaj drona.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

To prosze mi wytłumaczyc jaki

To prosze mi wytłumaczyc jaki gatunek ptaka ma pionowy ogon ? (lotka sterowa) jest to doskonale widoczne na obrazie startowym filmu.
Aspekty zwiekszania predkosci obiektow wzgledem malejacego kata zoomowania juz zupelnie pomijam, nie miales nigdy do czynienia z ruchomym obiektem podczas nagrywania ?

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Endor

Moim zdaniem to oni podlatują

Moim zdaniem to oni podlatują do samolotów by wyszukać ofiary do porwań ! Ufo to są porywacze i robią straszne rzeczy z ofiarami żeby zrobić jakieś podejrzane ciała, a my chrześcijanie powinniśmy się bronić przed tymi duchami w ich spodkach, dlatego powinniśmy się modlić do Maryji o pomoc od Jezusa Chrystusa przed tymi strasznymi demonicznymi ufolami !

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika trzcina_1

nie mów pasjonat, że nigdy

nie mów pasjonat, że nigdy nie byłeś tak szczęśliwy... jak to określiłeś odlot... ja też mam takie stany uwielbiam je w takich momentach nikt i nic nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi... Smile
wszystko i wszyscy wyglądają jak przez różowe okulary... he he
tylko, że [email protected] widzi ptaszki, a ja w takich momentach kwiatki... Wink
i uwierz mi, że nie ma to nic wspólnego z alkoholem, narkotykami, czy prochami... 
np. rano wstaję i jest odlotowo... Smile

Strony

Skomentuj