Obserwacja UFO nad Nevadą - myśliwiec leci za jakimś obiektem

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Oto najnowsza obserwacja UFO w lotnictwie. Mieszkaniec Nevady, który wykonał to nagranie śledził lot małego samolotu podczas gdy nagle zauważył coś przelatującego na jego tle z dużą prędkością.

 

Udało mu się zauważyć, że coś przeleciało i skierował kamerę tam gdzie spodziewał się kontynuacji lotu obiektów, które mu mignęły. Nie był jednak w stanie ich odnaleźć.

 

Nagranie ujawniło, że z dużą prędkością przeleciały dwa pojazdy z czego jeden to prawie na pewno niewykrywalny dla radarów amerykański myśliwiec F-117 Nighthawk. Nie wiadomo jednak czym był ten drugi obiekt.

[ibimage==22050==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Niektórzy sugerują, że zmienia on kształt, ale równie dobrze można powiedzieć, że koziołkował w locie i na przykład był to obracający się obiekt o kształcie podłużnego walca. Nie można też powiedzieć z całą pewnością, czy nie był to wytwór ziemskiej technologii, na przykład nowy rodzaj drona.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

To prosze mi wytłumaczyc jaki

To prosze mi wytłumaczyc jaki gatunek ptaka ma pionowy ogon ? (lotka sterowa) jest to doskonale widoczne na obrazie startowym filmu.
Aspekty zwiekszania predkosci obiektow wzgledem malejacego kata zoomowania juz zupelnie pomijam, nie miales nigdy do czynienia z ruchomym obiektem podczas nagrywania ?

Myślę, więc jestem...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Endor

Moim zdaniem to oni podlatują

Moim zdaniem to oni podlatują do samolotów by wyszukać ofiary do porwań ! Ufo to są porywacze i robią straszne rzeczy z ofiarami żeby zrobić jakieś podejrzane ciała, a my chrześcijanie powinniśmy się bronić przed tymi duchami w ich spodkach, dlatego powinniśmy się modlić do Maryji o pomoc od Jezusa Chrystusa przed tymi strasznymi demonicznymi ufolami !

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika trzcina_1

nie mów pasjonat, że nigdy

nie mów pasjonat, że nigdy nie byłeś tak szczęśliwy... jak to określiłeś odlot... ja też mam takie stany uwielbiam je w takich momentach nikt i nic nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi... Smile
wszystko i wszyscy wyglądają jak przez różowe okulary... he he
tylko, że b@ron widzi ptaszki, a ja w takich momentach kwiatki... Wink
i uwierz mi, że nie ma to nic wspólnego z alkoholem, narkotykami, czy prochami... 
np. rano wstaję i jest odlotowo... Smile

Strony

Skomentuj